Hledat

Ubytování

Ubytování město Frauenfeld

Ve městě Frauenfeld (Švýcarsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Frauenfeld

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Frauenfeld

Hotel im Rhyhof

9,2

Hotel im Rhyhof

Ubytování (Hotel) Hotel im Rhyhof. Hotel im Rhyhof v centru města Frauenfeld nabízí tradiční cukrárnu a krásnou kavárnu s terasou. Ubytování Hotel im Rhyhof se nachází ve městě Frauenfeld (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof zum Falken

8,7

Gasthof zum Falken

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof zum Falken. Located in the centre of Frauenfeld, Falken Pub & Motel is right next to the castle and a 4-minute walk from the train station. Ubytování Gasthof zum Falken se nachází ve městě Frauenfeld (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel zum goldenen Kreuz

8,7

Hotel zum goldenen Kreuz

Ubytování (Hotel) Hotel zum goldenen Kreuz. Situated in Frauenfeld, Hotel zum goldenen Kreuz has a restaurant, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel zum goldenen Kreuz se nachází ve městě Frauenfeld (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Frauenfeld

8,5

Hotel Frauenfeld

Ubytování (Hotel) Hotel Frauenfeld. The modern Hotel Frauenfeld is located on the outskirts of Frauenfeld, a 5-minute drive from the city centre and a 25-minute drive from Zurich Airport. Ubytování Hotel Frauenfeld se nachází ve městě Frauenfeld (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Blumenstein

8

Hotel Blumenstein

Ubytování (Hotel) Hotel Blumenstein. Centrálně umístěný hotel Blumenstein je ideálním místem pro setkání. Komfortní pokoje jsou stejně oblíbené obchodními cestujícími a turisty. Ubytování Hotel Blumenstein se nachází ve městě Frauenfeld (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Primestay Hotel by Kostbar

7,6

Primestay Hotel by Kostbar

Ubytování (Hotel) Primestay Hotel by Kostbar. Situated in Frauenfeld, Primestay Hotel by Kostbar features a restaurant, bar, garden, and free WiFi. This 3-star hotel offers a terrace. Ubytování Primestay Hotel by Kostbar se nachází ve městě Frauenfeld (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Primestay Hotel

7,2

Primestay Hotel

Ubytování (Hotel) Primestay Hotel. Primestay Self Check-in Hotel se nachází pouhých 400 metrů od dálnice A7 a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Primestay Hotel se nachází ve městě Frauenfeld (Švýcarsko - Thurgau). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 189 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Frauenfeld

Město Frauenfeld se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Frauenfeld.