Hledat

Ubytování

Osijecko-baranjská župa

V regionu Osijecko-baranjská župa (Chorvatsko) máme celkem 330 hotelů a ubytování.

Pro region Osijecko-baranjská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Osijek (185), Ðakovo (29), Bilje (14), Kopačevo (11), Aljmaš (10), Kneževi Vinogradi (7), Karanac (7), Našice (7), Beli Manastir (6), Bizovac (6). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Osijecko-baranjská župa

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Osijecko-baranjská župa

City Inn Apartment

10

City Inn Apartment

Ubytování (Apartmán) City Inn Apartment. Located in Osijek, 1.2 km from Museum Of Fine Arts in Osijek and 2. Ubytování City Inn Apartment se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PREMIUM

10

PREMIUM

Ubytování (Apartmán) PREMIUM. PREMIUM se nachází v Osijeku, 2,3 km od Muzea Slavonie a 2,9 km od stadionu Gradski Vrt. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování PREMIUM se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anfido

10

Apartment Anfido

Ubytování (Apartmán) Apartment Anfido. Set in Osijek, 300 metres from Museum Of Fine Arts in Osijek, Apartment Anfido offers accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and... Ubytování Apartment Anfido se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

37 Vista Place

10

37 Vista Place

Ubytování (Apartmán) 37 Vista Place. Set in Osijek, 600 metres from Museum Of Fine Arts in Osijek and 2. Ubytování 37 Vista Place se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Ana

10

Studio apartman Ana

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Ana. Set in Osijek, just 300 metres from Museum Of Fine Arts in Osijek, Studio apartman Ana offers accommodation with a bar, a terrace and free WiFi. Ubytování Studio apartman Ana se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dravski Most

10

Dravski Most

Ubytování (Apartmán) Dravski Most. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Dravski Most is set in Osijek. Ubytování Dravski Most se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax zone

10

Relax zone

Ubytování (Apartmán) Relax zone. Relax zóne se nachází v obci Našice, 46 km od města Harkány, a nabízí ubytování s klimatizací, bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Relax zone se nachází ve městě Našice (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kod Kestena

10

Apartman Kod Kestena

Ubytování (Apartmán) Apartman Kod Kestena. Apartman Kod Kestena, a property with a garden, is situated in Osijek, 400 metres from Museum Of Fine Arts in Osijek, less than 1 km from Museum of... Ubytování Apartman Kod Kestena se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New apartment Matea, 2+2

10

New apartment Matea, 2+2

Ubytování (Apartmán) New apartment Matea, 2+2. Set 3.5 km from Museum of Slavonia and 4.1 km from Gradski Vrt Stadium, New apartment Matea, 2+2 offers accommodation in Osijek. Ubytování New apartment Matea, 2+2 se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Station

10

Station

Ubytování (Apartmán) Station. Situated in Osijek, less than 1 km from Museum Of Fine Arts in Osijek and 2.2 km from Museum of Slavonia, Station offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Station se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lord

10

Apartman Lord

Ubytování (Apartmán) Apartman Lord. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Lord is set in Osijek. This property offers access to a patio and free private parking. Ubytování Apartman Lord se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 935 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman "Vuković"

10

Apartman "Vuković"

Ubytování (Apartmán) Apartman "Vuković". Apartman "Vuković" is situated in Bizovac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartman "Vuković" se nachází ve městě Bizovac (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Lovely

10

Lovely

Ubytování (Apartmán) Lovely. Lovely is set in Osijek. The accommodation is 2.8 km from center. The nearest airport is Osijek Airport, 15 km from the apartment. Ubytování Lovely se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 664 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

InOsijek

10

InOsijek

Ubytování (Apartmán) InOsijek. Set in Osijek, within 2 km of Gradski Vrt Stadium and 2. Ubytování InOsijek se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

For5

10

For5

Ubytování (Apartmán) For5. For5 is set in Ðakovo. The apartment with a balcony and city views has 2 bedrooms, a living room, a flat-screen TV, an equipped kitchen with a dishwasher... Ubytování For5 se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ViDa Loca

10

ViDa Loca

Ubytování (Apartmán) ViDa Loca. Boasting river views, ViDa Loca features accommodation with a terrace and a kettle, around less than 1 km from Museum Of Fine Arts in Osijek. Ubytování ViDa Loca se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ivana

9,9

Apartman Ivana

Ubytování (Apartmán) Apartman Ivana. Boasting city views, Apartman Ivana features accommodation with a balcony, around 1.2 km from Museum Of Fine Arts in Osijek. Ubytování Apartman Ivana se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bakine Čarolije

9,9

Apartments Bakine Čarolije

Ubytování (Apartmány) Apartments Bakine Čarolije. Apartments Bakine Čarolije se nachází ve vesnici Karanac, 700 metrů od etnické vesnice Karanac, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Bakine Čarolije se nachází ve městě Karanac (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Apartman Lili

9,9

Apartman Lili

Ubytování (Apartmán) Apartman Lili. Boasting a restaurant, free bikes, and a bar, Apartman Lili features accommodation in Belišće with free WiFi and city views. Ubytování Apartman Lili se nachází ve městě Belišće (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Square 12 Apartment

9,9

Square 12 Apartment

Ubytování (Apartmán) Square 12 Apartment. Situated in Osijek, just 1.7 km from Museum Of Fine Arts in Osijek, Square 12 Apartment provides beachfront accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Square 12 Apartment se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country House Baranjski Tulipan

9,9

Country House Baranjski Tulipan

Ubytování (Venkovský dům) Country House Baranjski Tulipan. Country House Baranjski Tulipan se nachází v obci Draž, 33 km od Osijeku. Nabízí vířivku, saunu, gril, saunu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Country House Baranjski Tulipan se nachází ve městě Draž (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOME APARTMANI I SOBE

9,9

HOME APARTMANI I SOBE

Ubytování (Penzion) HOME APARTMANI I SOBE. Penzion HOME APARTMANI I SOBE se nachází v Osijeku, 2,6 km od Muzea Slavonia, 3,2 km od stadionu Gradski Vrt a 2,6 km od citadely Osijek. Ubytování HOME APARTMANI I SOBE se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KUĆA ZA ODMOR "DVA SRCA"

9,9

KUĆA ZA ODMOR "DVA SRCA"

Ubytování (Prázdninový dům) KUĆA ZA ODMOR "DVA SRCA". KUĆA ZA ODMOR "DVA SRCA" is situated in Čeminac and offers a bar, barbecue facilities and a terrace. Ubytování KUĆA ZA ODMOR "DVA SRCA" se nachází ve městě Čeminac (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cocic Garden

9,9

Cocic Garden

Ubytování (Apartmán) Cocic Garden. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Cocic Garden is located in Osijek. Ubytování Cocic Garden se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Design Apartments Red Blue

9,9

Design Apartments Red Blue

Ubytování (Apartmány) Design Apartments Red Blue. Centrally located in Osijek, just 300 metres from the main square, Design Apartments Red Blue offers brand new accommodation with free WiFi. Ubytování Design Apartments Red Blue se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Bridge

9,9

The Bridge

Ubytování (Apartmán) The Bridge. Set in Osijek, 1.2 km from Museum of Slavonia and 2. Ubytování The Bridge se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 790 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Tri mudraca

9,9

Apartman Tri mudraca

Ubytování (Apartmán) Apartman Tri mudraca. Situated in Karanac in the Osječko-baranjska županija region, Apartman Tri mudraca features a terrace and garden views. Located 1. Ubytování Apartman Tri mudraca se nachází ve městě Karanac (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman L&D

9,9

Apartman L&D

Ubytování (Apartmán) Apartman L&D. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman L&D is located in Ðakovo. Ubytování Apartman L&D se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Aurelius

9,9

Aurelius

Ubytování (Apartmán) Aurelius. Aurelius, a property with a garden, is located in Osijek, 2.9 km from Museum of Slavonia, 3.5 km from Gradski Vrt Stadium, as well as 2. Ubytování Aurelius se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Nostra Storia

9,9

Nostra Storia

Ubytování (Apartmán) Nostra Storia. Situated in Osijek, 2.2 km from Museum of Slavonia, 2.9 km from Museum Of Fine Arts in Osijek and 2. Ubytování Nostra Storia se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment M&A

9,9

Apartment M&A

Ubytování (Apartmán) Apartment M&A. Located in Osijek, less than 1 km from Museum of Slavonia, Apartment M&A provides accommodation with a shared lounge, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Apartment M&A se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Dunav

9,9

Apartman Dunav

Ubytování (Apartmán) Apartman Dunav. Apartmán Dunav se nachází ve vesnici Aljmaš, 28 km od Vukovaru. Nabízí balkon a výhled na řeku. Ubytování Apartman Dunav se nachází ve městě Aljmaš (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Apartment Osk

9,9

Apartment Osk

Ubytování (Apartmán) Apartment Osk. Located in Osijek, less than 1 km from Museum Of Fine Arts in Osijek and 2. Ubytování Apartment Osk se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Osijek Inn

9,9

Apartment Osijek Inn

Ubytování (Apartmán) Apartment Osijek Inn. Situated in Osijek, within 1 km of Museum Of Fine Arts in Osijek and 2. Ubytování Apartment Osijek Inn se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Roko

9,9

Apartment Roko

Ubytování (Apartmán) Apartment Roko. Set in Osijek in the Osječko-baranjska županija region, Apartment Roko has a balcony. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Apartment Roko se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Korzo Osijek

9,9

Apartman Korzo Osijek

Ubytování (Apartmán) Apartman Korzo Osijek. Located in Osijek, 300 metres from Museum Of Fine Arts in Osijek and 1. Ubytování Apartman Korzo Osijek se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Home

9,9

Apartment Home

Ubytování (Apartmán) Apartment Home. Apartmán Home se nachází v Osijeku, 2,2 km od muzea Slavonie a citadely, 2,8 km od stadionu Gradski Vrt a 3,6 km od dětského divadla Branka Mihaljevića. Ubytování Apartment Home se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Park Galerija

9,9

Studio apartman Park Galerija

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Park Galerija. Situated in Osijek, 700 metres from Museum Of Fine Arts in Osijek and less than 1 km from Museum of Slavonia, Studio apartman Park Galerija offers a garden... Ubytování Studio apartman Park Galerija se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TIME KEEPER - SELF check in

9,9

TIME KEEPER - SELF check in

Ubytování (Apartmán) TIME KEEPER - SELF check in. Situated in Osijek, 2.2 km from Museum Of Fine Arts in Osijek and 3. Ubytování TIME KEEPER - SELF check in se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Osijek Space centar

9,9

Osijek Space centar

Ubytování (Apartmán) Osijek Space centar. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Osijek Space centar is set in Osijek. Ubytování Osijek Space centar se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Green House III

9,9

Holiday Home Green House III

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Green House III. Holiday Home Green House III is located in Batina and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Holiday Home Green House III se nachází ve městě Batina (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Pampas Osijek

9,8

Apartman Pampas Osijek

Ubytování (Apartmán) Apartman Pampas Osijek. Featuring a terrace and an ATM, Apartman Pampas Osijek is conveniently situated in Osijek, 3. Ubytování Apartman Pampas Osijek se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 205 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Buga Bilje

9,8

Apartment Buga Bilje

Ubytování (Apartmán) Apartment Buga Bilje. Apartment Buga Bilje se nachází v Bilje, 6 km od přírodního parku Kopački Rit. Nabízí Wi-Fi zdarma, klimatizaci, zahradu, balkon a výhled na moře. Ubytování Apartment Buga Bilje se nachází ve městě Bilje (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Centros

9,8

Apartman Centros

Ubytování (Apartmán) Apartman Centros. Apartman Centros se nachází v Osijeku, 2,4 km od Muzea Slavonie, 3 km od stadionu Gradski Vrt a 2,4 km od citadely Osijek. Ubytování Apartman Centros se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kiss

9,8

Apartman Kiss

Ubytování (Apartmán) Apartman Kiss. Featuring city views, Apartman Kiss features accommodation with a shared lounge and a balcony, around 3.6 km from Museum Of Fine Arts in Osijek. Ubytování Apartman Kiss se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman - Park -

9,8

Studio apartman - Park -

Ubytování (Apartmán) Studio apartman - Park -. Offering a terrace and city view, Studio apartman - Park - is situated in Osijek, 1.7 km from Museum of Slavonia and 2.3 km from Gradski Vrt Stadium. Ubytování Studio apartman - Park - se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Lara ***

9,8

Studio apartman Lara ***

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Lara ***. Located in Osijek, 1.2 km from Museum Of Fine Arts in Osijek and 2. Ubytování Studio apartman Lara *** se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Una

9,8

Apartments Una

Ubytování (Apartmány) Apartments Una. Situated in Osijek in the Osječko-baranjska županija region, with Museum Of Fine Arts in Osijek and Gradski Vrt Stadium nearby, Apartments Una features... Ubytování Apartments Una se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Centar

9,8

Studio apartman Centar

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Centar. Set in Ðakovo, Studio apartman Centar offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Studio apartman Centar se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOSTEL WANDERLUST OSIJEK

9,8

HOSTEL WANDERLUST OSIJEK

Ubytování (Hostel) HOSTEL WANDERLUST OSIJEK. Located in Osijek, within 2.6 km of Gradski Vrt Stadium and 3. Ubytování HOSTEL WANDERLUST OSIJEK se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Apartment Osijek-Tvrda

9,8

Apartment Osijek-Tvrda

Ubytování (Apartmán) Apartment Osijek-Tvrda. Set in Osijek, 1.2 km from Museum Of Fine Arts in Osijek and 1. Ubytování Apartment Osijek-Tvrda se nachází ve městě Osijek (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v regionu Osijecko-baranjská župa - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 330 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Osijecko-baranjská župa.

Pro region Osijecko-baranjská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Osijek (185), Ðakovo (29), Bilje (14), Kopačevo (11), Aljmaš (10), Kneževi Vinogradi (7), Karanac (7), Našice (7), Beli Manastir (6), Bizovac (6). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Osijecko-baranjská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: City Inn Apartment (10*), PREMIUM (10*), Apartment Anfido (10*), 37 Vista Place (10*), Studio apartman Ana (10*), Dravski Most (10*), Relax zone (10*), Apartman Kod Kestena (10*), New apartment Matea, 2+2 (10*), Station (10*).

Region Osijecko-baranjská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené.