Hledat

Ubytování

Ubytování město Beli Manastir

Ve městě Beli Manastir (Chorvatsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Beli Manastir

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Beli Manastir

Holiday house Tina

9,8

Holiday house Tina

Ubytování (Apartmán) Holiday house Tina. Holiday house Tina se nachází v Beli Manastir v Osječko-baranjské župě a nabízí terasu a výhled na hory. 24 km od Osijeku. Ubytování Holiday house Tina se nachází ve městě Beli Manastir (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Apartment Racing

9,4

Apartment Racing

Ubytování (Apartmán) Apartment Racing. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Racing is located in Beli Manastir. Ubytování Apartment Racing se nachází ve městě Beli Manastir (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Studio apartman KOTRO

9,3

Studio apartman KOTRO

Ubytování (Apartmán) Studio apartman KOTRO. Featuring accommodation with a patio, Studio apartman KOTRO is located in Beli Manastir. Ubytování Studio apartman KOTRO se nachází ve městě Beli Manastir (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Hotel Patria

8,5

Hotel Patria

Ubytování (Hotel) Hotel Patria. Hotel Patria je situován pouhé 2 km od centra města Beli Manastir a nabízí wellness centrum, posilovnu a sluneční terasu. Ubytování Hotel Patria se nachází ve městě Beli Manastir (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Lesić

Lesić

Ubytování (Penzion) Lesić. Situated in Beli Manastir, Lesić has a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Lesić se nachází ve městě Beli Manastir (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Ubytování ve městě Beli Manastir

Město Beli Manastir se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Beli Manastir.