Hledat

Ubytování

Ubytování město Bizovac

Ve městě Bizovac (Chorvatsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bizovac

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bizovac

Apartman "Vuković"

10

Apartman "Vuković"

Ubytování (Apartmán) Apartman "Vuković". Apartman "Vuković" is situated in Bizovac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartman "Vuković" se nachází ve městě Bizovac (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Apartman ŠOKICA

9,6

Apartman ŠOKICA

Ubytování (Apartmán) Apartman ŠOKICA. Located in Bizovac in the Osječko-baranjska županija region, Apartman ŠOKICA has a patio. Ubytování Apartman ŠOKICA se nachází ve městě Bizovac (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Privatni Smještaj i Seoski Turizam "SUDAR"

9,5

Privatni Smještaj i Seoski Turizam "SUDAR"

Ubytování (Apartmán) Privatni Smještaj i Seoski Turizam "SUDAR". Situated just 1.6 km from Bisovac Thermal Spa, Privatni Smještaj i Seoski Turizam "SUDAR" features accommodation in Bizovac with access to a bar, a garden,... Ubytování Privatni Smještaj i Seoski Turizam "SUDAR" se nachází ve městě Bizovac (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Guesthouse Mihić

9,5

Guesthouse Mihić

Ubytování (Penzion) Guesthouse Mihić. Set in Bizovac, 6 km from Bisovac Thermal Spa, Guesthouse Mihić offers accommodation with a garden, free private parking, barbecue facilities and a... Ubytování Guesthouse Mihić se nachází ve městě Bizovac (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Majetic

9,1

Sobe Majetic

Ubytování (Penzion) Sobe Majetic. Located in Bizovac, 300 metres from Bisovac Thermal Spa, Sobe Majetic provides accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytování Sobe Majetic se nachází ve městě Bizovac (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Ubytování ve městě Bizovac

Město Bizovac se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Bizovac.