Hledat

Ubytování

Ubytování město Ðakovo

Ve městě Ðakovo (Chorvatsko) máme celkem 29 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ðakovo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ðakovo

For5

10

For5

Ubytování (Apartmán) For5. For5 is set in Ðakovo. The apartment with a balcony and city views has 2 bedrooms, a living room, a flat-screen TV, an equipped kitchen with a dishwasher... Ubytování For5 se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman L&D

9,9

Apartman L&D

Ubytování (Apartmán) Apartman L&D. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman L&D is located in Ðakovo. Ubytování Apartman L&D se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Studio apartman Centar

9,8

Studio apartman Centar

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Centar. Set in Ðakovo, Studio apartman Centar offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Studio apartman Centar se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment SLAVONIA ĐAKOVO

9,8

Apartment SLAVONIA ĐAKOVO

Ubytování (Apartmány) Apartment SLAVONIA ĐAKOVO. Apartment SLAVONIA ĐAKOVO is located in Ðakovo. The property features city views. Ubytování Apartment SLAVONIA ĐAKOVO se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

2I rooms

9,8

2I rooms

Ubytování (Penzion) 2I rooms. Located in Ðakovo, 2I rooms features a seasonal outdoor swimming pool, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování 2I rooms se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 890 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman HD

9,7

Apartman HD

Ubytování (Apartmán) Apartman HD. Apartman HD se nachází ve městě Đakovo a nabízí zahradu, patio a výhled do zahrady a na město. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartman HD se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman "JOKA"

9,7

Apartman "JOKA"

Ubytování (Apartmán) Apartman "JOKA". Apartmán "JOKA" se nachází ve městě Ðakovo a nabízí klimatizaci a patio. K dispozici je také balkon s výhledem do zahrady. Ubytování Apartman "JOKA" se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

LUENS

9,7

LUENS

Ubytování (Apartmán) LUENS. LUENS is located in Ðakovo. Osijek is 46 km from the apartment, while Vinkovci is 38 km away. The nearest airport is Osijek Airport, 61 km from LUENS. Ubytování LUENS se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Apartment Zvečaj

9,7

Apartment Zvečaj

Ubytování (Apartmán) Apartment Zvečaj. Apartment Zvečaj se nachází v obci Ðakovo a nabízí zahradu, terasu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Zvečaj se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lovrić Đakovo

9,7

Apartman Lovrić Đakovo

Ubytování (Apartmány) Apartman Lovrić Đakovo. Located in Ðakovo, Apartman Lovrić Đakovo provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Apartman Lovrić Đakovo se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Mila

9,7

Studio apartman Mila

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Mila. Studio apartman Mila is situated in Ðakovo and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. With garden views, this accommodation features a patio. Ubytování Studio apartman Mila se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Apartman SLAVONIA 2

9,7

Apartman SLAVONIA 2

Ubytování (Apartmán) Apartman SLAVONIA 2. Located in Ðakovo, Apartman SLAVONIA 2 provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Apartman SLAVONIA 2 se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman M5

9,7

Apartman M5

Ubytování (Apartmán) Apartman M5. Set in Ðakovo in the Osječko-baranjska županija region, Apartman M5 has a patio. This property offers access to a terrace. Ubytování Apartman M5 se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Apartman Peric

9,6

Apartman Peric

Ubytování (Apartmán) Apartman Peric. Tento apartmán s terasou se nachází v Dakovu a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení a parkování na místě zdarma. Ubytování Apartman Peric se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman "Take a break" Đakovo Croatia

9,5

Apartman "Take a break" Đakovo Croatia

Ubytování (Apartmán) Apartman "Take a break" Đakovo Croatia. Situated in Ðakovo, Apartman "Take a break" Đakovo Croatia features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman "Take a break" Đakovo Croatia se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Apartment Đakovo

9,3

Apartment Đakovo

Ubytování (Apartmány) Apartment Đakovo. Apartment Đakovo nabízí ubytování s možností vlastního stravování s Wi-Fi zdarma ve městě Đakovo. Ubytování Apartment Đakovo se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Luna art

9,3

Hostel Luna art

Ubytování (Hostel) Hostel Luna art. Hostel Luna art se nachází ve městě Ðakovo a nabízí společný salonek a Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje mají TV s plochou obrazovkou a šatní skříň. Ubytování Hostel Luna art se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Pansion Budimir

8,9

Pansion Budimir

Ubytování (Bed and breakfast) Pansion Budimir. Guest House Budimir is set in quiet surroundings and just steps away from unspoilt nature. The Town of Đakovo is 3 km away. Ubytování Pansion Budimir se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 018 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RESTORAN PRENOĆIŠTE CROATIA TURIST

8,4

RESTORAN PRENOĆIŠTE CROATIA TURIST

Ubytování (Penzion – hostinec) RESTORAN PRENOĆIŠTE CROATIA TURIST. RESTORAN PRENOĆIŠTE CROATIA TURIST in Ðakovo provides accommodation with a bar and a terrace. Ubytování RESTORAN PRENOĆIŠTE CROATIA TURIST se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Hotel Đakovo

8,4

Hotel Đakovo

Ubytování (Hotel) Hotel Đakovo. Located on the northern entrance to Đakovo, just 4 km from the E73 Motorway, Hotel Đakovo features elegant rooms with free Wi-Fi, 2 restaurants and free... Ubytování Hotel Đakovo se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 050 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Laguna

7,8

B&B Laguna

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Laguna. With city views, B&B Laguna is set in Ðakovo and has a restaurant and a 24-hour front desk. Ubytování B&B Laguna se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Hotel Blaža

7,6

Hotel Blaža

Ubytování (Hotel) Hotel Blaža. Hotel Blaža features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a bar and shared lounge in Ðakovo. This 3-star hotel offers room service. Ubytování Hotel Blaža se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kaya

Apartman Kaya

Ubytování (Apartmán) Apartman Kaya. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Kaya is situated in Ðakovo. Ubytování Apartman Kaya se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stross park

Stross park

Ubytování (Apartmán) Stross park. Offering free WiFi and free private parking, Stross park is situated in Ðakovo, just 300 metres from Strossmayer Park. Ubytování Stross park se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Đakovo IN

Studio apartman Đakovo IN

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Đakovo IN. Studio apartman Đakovo IN is situated in Ðakovo, less than 1 km from Strossmayer Park, in an area where cycling can be enjoyed. Ubytování Studio apartman Đakovo IN se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Relax

Studio apartman Relax

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Relax. Boasting city views, Studio apartman Relax offers accommodation with a terrace and a kettle, around 200 metres from Strossmayer Park. Ubytování Studio apartman Relax se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman SLAVONIA 3

Apartman SLAVONIA 3

Ubytování (Apartmán) Apartman SLAVONIA 3. Situated 50 metres from Đakovo Cathedral and 200 meters Strossmayer Park in Ðakovo, Apartman SLAVONIA 3 offers accommodation with a kitchen. Ubytování Apartman SLAVONIA 3 se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 902 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marin apartman

Marin apartman

Ubytování (Apartmán) Marin apartman. Marin apartman is set in Ðakovo. Osijek is 39 km from the apartment, while Vinkovci is 39 km from the property. Ubytování Marin apartman se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća-apartman Clarissa Đakovo

Kuća-apartman Clarissa Đakovo

Ubytování (Apartmán) Kuća-apartman Clarissa Đakovo. Kuća-apartman Clarissa Đakovo is located in Ðakovo. The apartment features 1 bedroom, a flat-screen TV with cable channels, an equipped kitchen with a... Ubytování Kuća-apartman Clarissa Đakovo se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 022 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman BandB

Studio apartman BandB

Ubytování (Apartmán) Studio apartman BandB. Boasting garden views, Studio apartman BandB features accommodation with barbecue facilities, around 2.5 km from Strossmayer Park. Ubytování Studio apartman BandB se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apatrman Mila

Studio apatrman Mila

Ubytování (Apartmán) Studio apatrman Mila. Studio apatrman Mila is located in Ðakovo. Osijek is 47 km from the apartment, while Vinkovci is 39 km away. Ubytování Studio apatrman Mila se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Kaya 2

Kaya 2

Ubytování (Apartmán) Kaya 2. Set in Ðakovo, Kaya 2 offers free bikes, a garden and a barbecue. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Kaya 2 se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman LENA

Apartman LENA

Ubytování (Apartmán) Apartman LENA. Apartman LENA is located in Ðakovo. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartman LENA se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penthouse HEART OF SLAVONIA ****

Penthouse HEART OF SLAVONIA ****

Ubytování (Apartmán) Penthouse HEART OF SLAVONIA ****. Penthouse HEART OF SLAVONIA **** is set in Ðakovo and offers a terrace. Ubytování Penthouse HEART OF SLAVONIA **** se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 400 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama

Panorama

Ubytování (Apartmán) Panorama. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Panorama is located in Ðakovo. Ubytování Panorama se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman ID

Studio apartman ID

Ubytování (Apartmán) Studio apartman ID. Situated in Ðakovo, less than 1 km from Strossmayer Park, Studio apartman ID features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Studio apartman ID se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Lake House

The Lake House

Ubytování (Prázdninový dům) The Lake House. Boasting lake views, The Lake House provides accommodation with a garden and a terrace, around 1.9 km from Strossmayer Park. Ubytování The Lake House se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Relax

Apartman Relax

Ubytování (Apartmán) Apartman Relax. Apartman Relax Đakovo offers accommodation in Ðakovo, 200 metres from Strossmayer Park. This apartment provides a terrace. Ubytování Apartman Relax se nachází ve městě Ðakovo (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ðakovo

Město Ðakovo se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 29 hotelů a ubytování ve městě Ðakovo.