Hledat

Ubytování

Ubytování město Karanac

Ve městě Karanac (Chorvatsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Karanac

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Karanac

Apartments Bakine Čarolije

9,9

Apartments Bakine Čarolije

Ubytování (Apartmány) Apartments Bakine Čarolije. Apartments Bakine Čarolije se nachází ve vesnici Karanac, 700 metrů od etnické vesnice Karanac, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Bakine Čarolije se nachází ve městě Karanac (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Apartman Tri mudraca

9,9

Apartman Tri mudraca

Ubytování (Apartmán) Apartman Tri mudraca. Situated in Karanac in the Osječko-baranjska županija region, Apartman Tri mudraca features a terrace and garden views. Located 1. Ubytování Apartman Tri mudraca se nachází ve městě Karanac (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivica i Marica

9,7

Apartments Ivica i Marica

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivica i Marica. Located in Karanac, Apartments Ivica i Marica offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as free bikes and a... Ubytování Apartments Ivica i Marica se nachází ve městě Karanac (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Kod Baje - Baranjska Kuća

9,4

Sobe Kod Baje - Baranjska Kuća

Ubytování (Bed and breakfast) Sobe Kod Baje - Baranjska Kuća. Set 1.1 km from Ethno Village Karanac, Sobe Kod Baje - Baranjska Kuća offers accommodation with a restaurant, a garden and a shared kitchen for your... Ubytování Sobe Kod Baje - Baranjska Kuća se nachází ve městě Karanac (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Baranja

7,2

Villa Baranja

Ubytování (Venkovský dům) Villa Baranja. Villa Baranja se nachází v ekovesnici Karanac a nabízí restauraci, ve které se podávají pokrmy tradiční místní kuchyně, klimatizované interiéry a salonek s... Ubytování Villa Baranja se nachází ve městě Karanac (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Baranjske noći

Baranjske noći

Ubytování (Bed and breakfast) Baranjske noći. Baranjske noći features garden views, free WiFi and free private parking, located in Karanac, 300 metres from Ethno Village Karanac. Ubytování Baranjske noći se nachází ve městě Karanac (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 612 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Kiss-Karanac,Baranja

Kuća za odmor Kiss-Karanac,Baranja

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Kiss-Karanac,Baranja. Kuća za odmor Kiss-Karanac, Baranja se nachází v obci Karanac, pouhých 1,6 km od etnické vesnice Karanac, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou... Ubytování Kuća za odmor Kiss-Karanac,Baranja se nachází ve městě Karanac (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice home in Karanac w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Nice home in Karanac w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Karanac w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms. Nice home in Karanac w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms offers accommodation in Karanac, 400 metres from Ethno Village Karanac. Ubytování Nice home in Karanac w/ WiFi, Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms se nachází ve městě Karanac (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Country house Marija

Country house Marija

Ubytování (Vila) Country house Marija. Ladanjska kuća Marija, Karanac is a property located in Karanac near Ethno Village Karanac. Guests are welcome to go for a swim in the private pool. Ubytování Country house Marija se nachází ve městě Karanac (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sorella ☆☆☆☆

Villa Sorella ☆☆☆☆

Ubytování (Vila) Villa Sorella ☆☆☆☆. Villa Sorella ☆☆☆☆ is situated in Karanac. Complimentary WiFi is featured. Ubytování Villa Sorella ☆☆☆☆ se nachází ve městě Karanac (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nine-Bedroom Holiday Home in Karanac

Nine-Bedroom Holiday Home in Karanac

Ubytování (Prázdninový dům) Nine-Bedroom Holiday Home in Karanac. Boasting accommodation with a private pool, Nine-Bedroom Holiday Home in Karanac is situated in Čeminac. Ubytování Nine-Bedroom Holiday Home in Karanac se nachází ve městě Karanac (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa).

Tri Mudraca Inn

Tri Mudraca Inn

Ubytování (Penzion – hostinec) Tri Mudraca Inn. Set in Karanac, 500 metres from Ethno Village Karanac, Tri Mudraca Inn offers accommodation with a bar, free private parking, a shared lounge and a garden. Ubytování Tri Mudraca Inn se nachází ve městě Karanac (Chorvatsko - Osijecko-baranjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Karanac

Město Karanac se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Karanac.