Hledat

Ubytování

Canton of Solothurn

V regionu Canton of Solothurn (Švýcarsko) máme celkem 120 hotelů a ubytování.

Pro region Canton of Solothurn doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Solothurn (20), Olten (9), Grenchen (7), Schönenwerd (5), Zuchwil (4), Egerkingen (4), Langendorf (3), Oberbipp (3), Deitingen (3), Dornach (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Canton of Solothurn

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Canton of Solothurn

Spycher Zimmer

9,7

Spycher Zimmer

Ubytování (Farma) Spycher Zimmer. Featuring free WiFi, Spycher Zimmer offers accommodation in Hessigkofen, 47 km from Basel. Free private parking is available on site. Ubytování Spycher Zimmer se nachází ve městě Hessigkofen (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Au Jardin

9,6

Au Jardin

Ubytování (Bed and breakfast) Au Jardin. Surrounded by a large garden, au jardin is a 20-minute walk from the centre of Solothurn and a 5-minute walk from Solothurn Train Station. Ubytování Au Jardin se nachází ve městě Zuchwil (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Senevita Residenz Bornblick

9,6

Senevita Residenz Bornblick

Ubytování (Apartmán) Senevita Residenz Bornblick. Located in Olten, this apartment features a terrace with city views. Guests benefit from free WiFi and private parking available on site. Ubytování Senevita Residenz Bornblick se nachází ve městě Olten (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Pension Marina

9,5

B&B Pension Marina

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Pension Marina. Offering a garden with a sun terrace and an outdoor pool, B&B Pension Marina is located at the outskirts of Solothurn, a 5-minute drive from the city. Ubytování B&B Pension Marina se nachází ve městě Rüttenen (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mona's B&B

9,5

Mona's B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Mona's B&B. Featuring free WiFi throughout the property, Mona's B&B offers accommodation in Bueren, 20 km from Basel. Free private parking is available on site. Ubytování Mona's B&B se nachází ve městě (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elisa

9,5

Elisa

Ubytování (Apartmán) Elisa. Elisa is set in Solothurn and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Elisa se nachází ve městě Solothurn (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästezimmer Fischergarten

9,5

Gästezimmer Fischergarten

Ubytování (Privát) Gästezimmer Fischergarten. Set in Solothurn, 27 km from Biel, Gästezimmer Fischergarten offers a terrace and free WiFi. Guests at the homestay can enjoy a continental breakfast. Ubytování Gästezimmer Fischergarten se nachází ve městě Solothurn (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 780 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

La Couronne Atelier - Dependance

9,5

La Couronne Atelier - Dependance

Ubytování (Hotel) La Couronne Atelier - Dependance. La Couronne Atelier - Dependance features a restaurant, free bikes, a bar and garden in Solothurn. Ubytování La Couronne Atelier - Dependance se nachází ve městě Solothurn (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Weissenstein

9,5

Hotel Weissenstein

Ubytování (Hotel) Hotel Weissenstein. Featuring a terrace, Hotel Weissenstein is located in Oberdorf. Ubytování Hotel Weissenstein se nachází ve městě Oberdorf (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chez Sven - Studio - Fully furnished Studios next to Solothurn City

9,4

Chez Sven - Studio - Fully furnished Studios next to Solothurn City

Ubytování (Bed and breakfast) Chez Sven - Studio - Fully furnished Studios next to Solothurn City. Featuring free WiFi and a hot tub, Chez Sven - Studio - Fully furnished Studios next to Solothurn City is located a 7-minute drive from Solothurn and a... Ubytování Chez Sven - Studio - Fully furnished Studios next to Solothurn City se nachází ve městě Lohn-Ammannsegg (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 213 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chez Sven - Fully furnished Apartment in Solothurn

9,4

Chez Sven - Fully furnished Apartment in Solothurn

Ubytování (Bed and breakfast) Chez Sven - Fully furnished Apartment in Solothurn. Located in Solothurn, Chez Sven - Fully furnished Apartment in Solothurn offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Chez Sven - Fully furnished Apartment in Solothurn se nachází ve městě Solothurn (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boutique Hotel La Couronne

9,4

Boutique Hotel La Couronne

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel La Couronne. Set within the Baroque-style centre of Solothurn, Boutique Hotel La Couronne is one of the oldest hotels of Switzerland and was completely renovated in... Ubytování Boutique Hotel La Couronne se nachází ve městě Solothurn (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Roderis

9,4

Landgasthof Roderis

Ubytování (Hotel) Landgasthof Roderis. Landgasthof Roderis se nachází v Nunningenu a nabízí zahradu. K dispozici je pokojová služba a restaurace. Za příplatek je k dispozici soukromé parkoviště. Ubytování Landgasthof Roderis se nachází ve městě Nunningen (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wohnstation

9,4

Wohnstation

Ubytování (Apartmán) Wohnstation. Set in Subingen, Wohnstation offers a bar, a garden and a barbecue. Ubytování Wohnstation se nachází ve městě Subingen (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kreuz

9,3

Hotel Kreuz

Ubytování (Penzion) Hotel Kreuz. Více než 150 let rodinný Hotel Kreuz je tradiční venkovský hostinec na klidném místě v kantonu Solothurn, 30 minut jízdy od Basileje. Ubytování Hotel Kreuz se nachází ve městě Holderbank (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mariastein-Rotberg Youth Hostel

9,3

Mariastein-Rotberg Youth Hostel

Ubytování (Hostel) Mariastein-Rotberg Youth Hostel. Youth Hostel Mariastein-Rotberg se nachází v zámku z roku 1200. Nabízí ubytování v jedinečném prostředí, bezplatné Wi-Fi připojení a stolní tenis. Ubytování Mariastein-Rotberg Youth Hostel se nachází ve městě Mariastein (Švýcarsko - Canton of Solothurn).

Bed and Breakfast Olten

9,2

Bed and Breakfast Olten

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Olten. Enjoying a quiet yet central location, Bed and Breakfast Olten is situated a 5-minute walk from the Olten Train Station and the centre, and a half-hour... Ubytování Bed and Breakfast Olten se nachází ve městě Olten (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Trimbach Heights Bed & Breakfast

9,2

Trimbach Heights Bed & Breakfast

Ubytování (Bed and breakfast) Trimbach Heights Bed & Breakfast. Trimbach Heights Bed & Breakfast is quietly located on a hillside in Trimbach, offers mountain views and features free WiFi access. Ubytování Trimbach Heights Bed & Breakfast se nachází ve městě Trimbach (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Kreuz

9,2

Hotel Gasthof Kreuz

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Kreuz. Situated halfway between Basel and Bern, in the peaceful village of Welschenrohr, Gasthof Kreuz offers en suite accommodation with free Wi-Fi. Ubytování Hotel Gasthof Kreuz se nachází ve městě Welschenrohr (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vreni's Gästezimmer

9,2

Vreni's Gästezimmer

Ubytování (Penzion) Vreni's Gästezimmer. Vreni's Gästezimmer enjoys a quiet location in Himmelried 25 km south of Basel and offers you rooms with balcony, refrigerator, free Wi-Fi, free parking... Ubytování Vreni's Gästezimmer se nachází ve městě Himmelried (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement - Osteria im Schärme

9,1

Appartement - Osteria im Schärme

Ubytování (Apartmán) Appartement - Osteria im Schärme. Appartement - Osteria im Schärme is situated in Hofstetten-Flüh and offers a restaurant and a terrace. Ubytování Appartement - Osteria im Schärme se nachází ve městě Hofstetten-Flüh (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Kreuz

9,1

Landgasthof Kreuz

Ubytování (Hotel) Landgasthof Kreuz. Set in a historical building dating back to 1651, Landgasthof Kreuz in Kappel offers accommodation with free WiFi, a garden with a sun terrace and an... Ubytování Landgasthof Kreuz se nachází ve městě (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Solothurn

9,1

Solothurn

Ubytování (Apartmán) Solothurn. Situated in Solothurn, the apartment features accommodation with a patio and free WiFi. The apartment features city views and is 39 km from Olten. Ubytování Solothurn se nachází ve městě Solothurn (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klosterhotel Kreuz

9

Klosterhotel Kreuz

Ubytování (Hotel) Klosterhotel Kreuz. Featuring a restaurant and surrounded by a garden, Klosterhotel Kreuz is located in a quiet area in Mariastein. Ubytování Klosterhotel Kreuz se nachází ve městě Mariastein (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baseltor Hotel & Restaurant

9

Baseltor Hotel & Restaurant

Ubytování (Hotel) Baseltor Hotel & Restaurant. Featuring free WiFi and a restaurant, Baseltor Hotel & Restaurant is located in Solothurn. All rooms come with a flat-screen TV. Ubytování Baseltor Hotel & Restaurant se nachází ve městě Solothurn (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Röschenzerhof

9

Röschenzerhof

Ubytování (Hotel) Röschenzerhof. Situated in Röschenz, Röschenzerhof features a restaurant. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Röschenzerhof se nachází ve městě Röschenz (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Sonne

9

Gästehaus Sonne

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Sonne. Located in a quiet area in Zuchwil, 600 metres from Solothurn Train Station, Gästehaus Sonne offers free WiFi in all areas, free private parking and a... Ubytování Gästehaus Sonne se nachází ve městě Zuchwil (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Kreuz Mühledorf

9

Gasthof Kreuz Mühledorf

Ubytování (Hotel) Gasthof Kreuz Mühledorf. Family-run for 4 generations, Gasthof Kreuz is located in the village of Mühledorf, 9 km from Solothurn. Ubytování Gasthof Kreuz Mühledorf se nachází ve městě Mühledorf (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Al Ponte

8,9

Hotel Al Ponte

Ubytování (Hotel) Hotel Al Ponte. Hotel Al Ponte se nachází v bezprostřední blízkosti dálničního sjezdu Wangen an der Aare (A1/E25) a nabízí zdarma parkování i kabelové a bezdrátové... Ubytování Hotel Al Ponte se nachází ve městě Wangen an der Aare (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

H4 Hotel Solothurn

8,9

H4 Hotel Solothurn

Ubytování (Hotel) H4 Hotel Solothurn. Tento nově otevřený hotel se nachází na nábřeží řeky Aary, pouhé 2 minuty chůze od hlavního nádraží a historického centra města. Ubytování H4 Hotel Solothurn se nachází ve městě Solothurn (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zunfthaus zu Wirthen

8,9

Zunfthaus zu Wirthen

Ubytování (Hotel) Zunfthaus zu Wirthen. Malý rodinný hotel v srdci historického centra Solothurnu, nejkrásnějšího barokního města ve Švýcarsku. Ubytování Zunfthaus zu Wirthen se nachází ve městě Solothurn (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Roter Ochsen

8,9

Hotel Roter Ochsen

Ubytování (Hotel) Hotel Roter Ochsen. This charming 400-year-old house in Solothurn’s Old Town offers free Wi-Fi and modern rooms. Organic and regional produce is used in the breakfast. Ubytování Hotel Roter Ochsen se nachází ve městě Solothurn (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Park Forum Wylihof

8,9

Park Forum Wylihof

Ubytování (Hotel) Park Forum Wylihof. The Park Forum Wylihof is surrounded by the wonderful Baroque gardens park and is located on the river Aare, amidst the golf course Wylihof near Solothurn. Ubytování Park Forum Wylihof se nachází ve městě Luterbach (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BnB Comfort House Lostorf - Olten

8,9

BnB Comfort House Lostorf - Olten

Ubytování (Penzion) BnB Comfort House Lostorf - Olten. BnB Comfort House Lostorf se nachází v Lostorfu a nabízí gril, sluneční terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování BnB Comfort House Lostorf - Olten se nachází ve městě Lostorf (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 101 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

bed&breakfast in Flüh

8,9

bed&breakfast in Flüh

Ubytování (Bed and breakfast) bed&breakfast in Flüh. bed&breakfast in Flüh se nachází v obci Flüh. Nabízí zahradu s terasou, venkovním nábytkem, zázemím pro grilování a dětským hřištěm. Ubytování bed&breakfast in Flüh se nachází ve městě Hofstetten-Flüh (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Carmela

8,8

Casa Carmela

Ubytování (Penzion) Casa Carmela. Casa Carmela se nachází ve městě Solothurn, 39 km od Basileje a nabízí gril a výhled do zahrady. Ubytování Casa Carmela se nachází ve městě Solothurn (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alte Gärtnerei

8,8

Hotel Alte Gärtnerei

Ubytování (Hotel) Hotel Alte Gärtnerei. Hotel Alte Gärtnerei features free bikes, bar, a shared lounge and garden in Härkingen. Ubytování Hotel Alte Gärtnerei se nachází ve městě Härkingen (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Arte

8,8

Hotel Arte

Ubytování (Hotel) Hotel Arte. Hotel Arte is located near Olten's Main Train Station and a 7-minute walk from the Old Town. Ubytování Hotel Arte se nachází ve městě Olten (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästezimmer Galmisbach

8,8

Gästezimmer Galmisbach

Ubytování (Penzion) Gästezimmer Galmisbach. Gästezimmer Galmisbach is located in Rüttenen. Free WiFi access is available. The property offers free parking. Ubytování Gästezimmer Galmisbach se nachází ve městě Rüttenen (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Balsthal

8,8

Hotel Balsthal

Ubytování (Hotel) Hotel Balsthal. Hotel Balsthal je situován v centru městečka Balsthal, pouhé 3 km od dálnice A1. Ubytování Hotel Balsthal se nachází ve městě Balsthal (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Löwen

8,8

Gasthof Löwen

Ubytování (Hotel) Gasthof Löwen. A restaurant serving seasonal Swiss and international cuisine is featured at Gasthof Löwen, in the village of Wisen. Ubytování Gasthof Löwen se nachází ve městě Wisen (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Taverne zum Kreuz

8,7

Hotel Taverne zum Kreuz

Ubytování (Hotel) Hotel Taverne zum Kreuz. Situated in Olten, Hotel Taverne zum Kreuz has a restaurant, bar, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Taverne zum Kreuz se nachází ve městě Olten (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel an der Aare Swiss Quality

8,7

Hotel an der Aare Swiss Quality

Ubytování (Hotel) Hotel an der Aare Swiss Quality. The Hotel an der Aare Swiss Quality is located in the former nurses’ home of the "Altes Spital" Solothurn (the old Solothurn hospital). Ubytování Hotel an der Aare Swiss Quality se nachází ve městě Solothurn (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 585 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fuetter Trucklis

8,7

Fuetter Trucklis

Ubytování (Privát) Fuetter Trucklis. Fuetter Trucklis se nachází v Trimbachu, 48 km od Lörrachu, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Fuetter Trucklis se nachází ve městě Trimbach (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Eintracht

8,6

Hotel Eintracht

Ubytování (Hotel) Hotel Eintracht. Located in Oberbipp, Hotel Eintracht features a restaurant, shared lounge and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Eintracht se nachází ve městě Oberbipp (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bären

8,6

Hotel Bären

Ubytování (Hotel) Hotel Bären. The Hotel Bären in Oberbipp is conveniently situated only 1 km from the A1 motorway and 250 metres from the train station and features a fine restaurant... Ubytování Hotel Bären se nachází ve městě Oberbipp (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Amaris

8,6

Hotel Amaris

Ubytování (Hotel) Hotel Amaris. Hotel Amaris is located in Olten, in the vicinity of the train station, near the picturesque old quarter city. Ubytování Hotel Amaris se nachází ve městě Olten (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bad Kyburg

8,6

Hotel Bad Kyburg

Ubytování (Hotel) Hotel Bad Kyburg. Set in the vicinity of the Kyburg Castle, Hotel Bad Kyburg offers stylish accommodation with mountain views and state-of-the art facilities, free WiFi, a... Ubytování Hotel Bad Kyburg se nachází ve městě Kyburg-Buchegg (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

TCS Camping Solothurn

8,6

TCS Camping Solothurn

Ubytování (Kemp) TCS Camping Solothurn. Set in Solothurn, 41 km from Olten, TCS Camping Solothurn offers a restaurant and free WiFi. Ubytování TCS Camping Solothurn se nachází ve městě Solothurn (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 538 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Restaurant Weisses Kreuz

8,5

Hotel-Restaurant Weisses Kreuz

Ubytování (Hotel) Hotel-Restaurant Weisses Kreuz. Set in Breitenbach, Hotel-Restaurant Weisses Kreuz has a restaurant, bar, shared lounge, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel-Restaurant Weisses Kreuz se nachází ve městě Breitenbach (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Olten Swiss Quality

8,5

Hotel Olten Swiss Quality

Ubytování (Hotel) Hotel Olten Swiss Quality. Located in the center of Switzerland, Hotel Olten is only a 30-minute drive from from Zurich, Bern, Lucerne and Basel. Ubytování Hotel Olten Swiss Quality se nachází ve městě Olten (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v regionu Canton of Solothurn - Švýcarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 120 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Canton of Solothurn.

Pro region Canton of Solothurn doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Solothurn (20), Olten (9), Grenchen (7), Schönenwerd (5), Zuchwil (4), Egerkingen (4), Langendorf (3), Oberbipp (3), Deitingen (3), Dornach (3). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Canton of Solothurn máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Spycher Zimmer (9,7*), Au Jardin (9,6*), Senevita Residenz Bornblick (9,6*), B&B Pension Marina (9,5*), Mona's B&B (9,5*), Elisa (9,5*), Gästezimmer Fischergarten (9,5*), La Couronne Atelier - Dependance (9,5*), Hotel Weissenstein (9,5*), Chez Sven - Studio - Fully furnished Studios next to Solothurn City (9,4*).

Region Canton of Solothurn může být skvělým místem pro strávení dovolené.