Hledat

Ubytování

Ubytování město Grenchen

Ve městě Grenchen (Švýcarsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Grenchen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Grenchen

Airporthotel Grenchen

8,5

Airporthotel Grenchen

Ubytování (Hotel) Airporthotel Grenchen. The Airporthotel is a part of the airport Grenchen and is easily reachable from numerous international destinations. Ubytování Airporthotel Grenchen se nachází ve městě Grenchen (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Restaurant Passage

8,2

Hotel Restaurant Passage

Ubytování (Hotel) Hotel Restaurant Passage. Hotel Reestaurant Passage se nachází přímo v centru pěší zóny Grenchen, 7 minut od jižního i severního vlakového nádraží. Ubytování Hotel Restaurant Passage se nachází ve městě Grenchen (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Tissot Velodrome

8

Hotel Tissot Velodrome

Ubytování (Hotel) Hotel Tissot Velodrome. Hotel Tissot Velodrome in Grenchen features a fitness centre, conference facilities and a restaurant with terrace. Ubytování Hotel Tissot Velodrome se nachází ve městě Grenchen (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home

Home

Ubytování (Apartmán) Home. Home is located in Grenchen. The accommodation is 12 km from Solothurn. Bern is 38 km from the apartment, while Neuchâtel is 49 km away. Ubytování Home se nachází ve městě Grenchen (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 512 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Unterkunft ZeitZentrum

Unterkunft ZeitZentrum

Ubytování (Hostel) Unterkunft ZeitZentrum. Unterkunft ZeitZentrum offers accommodation in Grenchen. The accommodation features a shared kitchen and a shared lounge for guests. Ubytování Unterkunft ZeitZentrum se nachází ve městě Grenchen (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Grenchen

Město Grenchen se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Grenchen.