Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberbipp

Ve městě Oberbipp (Švýcarsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Oberbipp

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Oberbipp

Hotel Eintracht

8,6

Hotel Eintracht

Ubytování (Hotel) Hotel Eintracht. Located in Oberbipp, Hotel Eintracht features a restaurant, shared lounge and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Eintracht se nachází ve městě Oberbipp (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bären

8,6

Hotel Bären

Ubytování (Hotel) Hotel Bären. The Hotel Bären in Oberbipp is conveniently situated only 1 km from the A1 motorway and 250 metres from the train station and features a fine restaurant... Ubytování Hotel Bären se nachází ve městě Oberbipp (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 793 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gastzimmer für Übernachtung Гостевая комната

6,2

Gastzimmer für Übernachtung Гостевая комната

Ubytování (Penzion) Gastzimmer für Übernachtung Гостевая комната. Gastzimmer für Übernachtung Гостевая комната is located in Oberbipp. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Gastzimmer für Übernachtung Гостевая комната se nachází ve městě Oberbipp (Švýcarsko - Bern). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Oberbipp

Město Oberbipp se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Oberbipp.