Hledat

Ubytování

Ubytování město Langendorf

Ve městě Langendorf (Švýcarsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Langendorf

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Langendorf

Gasthof National

8,1

Gasthof National

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof National. Malý a klidný Gasthof National leží 2 km od města Solothurn a 500 metrů od vlakového nádraží ve vesnici Langendorf. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gasthof National se nachází ve městě Langendorf (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Stella

Casa Stella

Ubytování (Apartmán) Casa Stella. Casa Stella is set in Langendorf, 3.1 km from Weissensteinbahn and 6 km from Weissensteinbahn, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Casa Stella se nachází ve městě Langendorf (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 957 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Immo langendorf

Immo langendorf

Ubytování (Privát) Immo langendorf. Immo langendorf provides accommodation located in Langendorf, 2.8 km from Weissensteinbahn and 6 km from Weissensteinbahn. Ubytování Immo langendorf se nachází ve městě Langendorf (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 537 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Langendorf

Město Langendorf se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Langendorf.