Hledat

Ubytování

Ubytování město Zuchwil

Ve městě Zuchwil (Švýcarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zuchwil

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zuchwil

Au Jardin

9,6

Au Jardin

Ubytování (Bed and breakfast) Au Jardin. Surrounded by a large garden, au jardin is a 20-minute walk from the centre of Solothurn and a 5-minute walk from Solothurn Train Station. Ubytování Au Jardin se nachází ve městě Zuchwil (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Sonne

9

Gästehaus Sonne

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Sonne. Located in a quiet area in Zuchwil, 600 metres from Solothurn Train Station, Gästehaus Sonne offers free WiFi in all areas, free private parking and a... Ubytování Gästehaus Sonne se nachází ve městě Zuchwil (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Martinshof

8,3

Martinshof

Ubytování (Hotel) Martinshof. Martinshof je známý hotel s 2 restauracemi v Zuchwilu, kam se snadno dostanete autem i linkovým autobusem. Ubytování Martinshof se nachází ve městě Zuchwil (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 054 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

K BUSINESS

K BUSINESS

Ubytování (Hotel) K BUSINESS. Situated in Zuchwil, K BUSINESS has a restaurant. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Free WiFi is available. Ubytování K BUSINESS se nachází ve městě Zuchwil (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Buddha Hotel

Buddha Hotel

Ubytování (Penzion – hostinec) Buddha Hotel. Buddha Hotel se nachází ve městě Zuchwil a má restauraci a bar. Za příplatek je k dispozici soukromé parkoviště. Ubytování Buddha Hotel se nachází ve městě Zuchwil (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästewohnung bei Solothurn für bis zu 5 Personen

Gästewohnung bei Solothurn für bis zu 5 Personen

Ubytování (Apartmán) Gästewohnung bei Solothurn für bis zu 5 Personen. Set in Zuchwil in the Canton of Solothurn region, Gästewohnung bei Solothurn für bis zu 5 Personen features a balcony and garden views. Ubytování Gästewohnung bei Solothurn für bis zu 5 Personen se nachází ve městě Zuchwil (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Zuchwil

Město Zuchwil se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Zuchwil.