Hledat

Ubytování

Ubytování město Schönenwerd

Ve městě Schönenwerd (Švýcarsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Schönenwerd

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Schönenwerd

SASS APARTHOTEL

6,5

SASS APARTHOTEL

Ubytování (Aparthotel) SASS APARTHOTEL. Situated in Schönenwerd, 47 km from Solothurn, SASS APARTHOTEL features a restaurant and free WiFi. Guests can relax in the garden at the property. Ubytování SASS APARTHOTEL se nachází ve městě Schönenwerd (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 553 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oltnerstrasse

Oltnerstrasse

Ubytování (Apartmán) Oltnerstrasse. Oltnerstrasse is set in Schönenwerd and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Oltnerstrasse se nachází ve městě Schönenwerd (Švýcarsko - Canton of Solothurn).

Pension 49

Pension 49

Ubytování (Penzion) Pension 49. Pension 49 is located in Schönenwerd. Free WiFi is available and private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Pension 49 se nachází ve městě Schönenwerd (Švýcarsko - Canton of Solothurn). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 787 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Schönenwerd

Město Schönenwerd se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Schönenwerd.