Hledat

Ubytování

Basel-Landschaft

V regionu Basel-Landschaft (Švýcarsko) máme celkem 70 hotelů a ubytování.

Pro region Basel-Landschaft doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Pratteln (7), Liestal (6), Muttenz (5), Münchenstein (4), Aesch (4), Arlesheim (3), Oberwil (3), Waldenburg (3), Therwil (3), Ormalingen (2). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Basel-Landschaft

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Basel-Landschaft

Gästehaus Tschechtelin

9,7

Gästehaus Tschechtelin

Ubytování (Prázdninový dům) Gästehaus Tschechtelin. Located in Brislach in the Basel-Landschaft region, Gästehaus Tschechtelin has a balcony and garden views. Ubytování Gästehaus Tschechtelin se nachází ve městě Brislach (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Linde

9,7

Linde

Ubytování (Bed and breakfast) Linde. Offering a terrace and views of the garden, Linde is set in Muttenz. Ubytování Linde se nachází ve městě Muttenz (Švýcarsko - Basel-Landschaft).

B&B Tomsi

9,6

B&B Tomsi

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Tomsi. B&B Tomsi is 5 km from the centre of Basel and a 10-minute walk from Pratteln Train Station. It offers free Wi-Fi, a garden, and a terrace. Ubytování B&B Tomsi se nachází ve městě Pratteln (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Rünenberg

9,6

B&B Rünenberg

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Rünenberg. In a historic building dating from 1835, B&B Rünenberg is located in the peaceful, rural village of Rünenberg, 26 km from Basel and 15 km from Olten. Ubytování B&B Rünenberg se nachází ve městě Rünenberg (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Capitolio

9,5

Capitolio

Ubytování (Bed and breakfast) Capitolio. Set in Eptingen in the Basel-Landschaft region, Capitolio features a balcony and garden views. Ubytování Capitolio se nachází ve městě Eptingen (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 363 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MyBednBreakfast in Bottmingen

9,4

MyBednBreakfast in Bottmingen

Ubytování (Bed and breakfast) MyBednBreakfast in Bottmingen. Only a 15-minute ride on public transport from the Basel-SBB Train Station, MyBednBreakfast in Bottmingen enjoys a quiet location in rural surroundings. Ubytování MyBednBreakfast in Bottmingen se nachází ve městě Bottmingen (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B zum Rössli

9,4

B&B zum Rössli

Ubytování (Bed and breakfast) B&B zum Rössli. Set in Zunzgen, 30 km from Lörrach, B&B zum Rössli offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování B&B zum Rössli se nachází ve městě Zunzgen (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Hersberg

9,4

B&B Hersberg

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Hersberg. The B&B Hersberg enjoys a quiet rural location, just 1 km from the Arisdorf exit of the A2 motorway. Ubytování B&B Hersberg se nachází ve městě Hersberg (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Konditor B & B

9,4

Konditor B & B

Ubytování (Bed and breakfast) Konditor B & B. Set in Frenkendorf, 18 km from Weil am Rhein, Konditor B & B offers a bar and free WiFi. The accommodation features a sauna. Ubytování Konditor B & B se nachází ve městě Frenkendorf (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Sunnesite Pratteln

9,4

B&B Sunnesite Pratteln

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Sunnesite Pratteln. This unique wooden house in Pratteln offers a modern room with a private entrance, a library, and a terrace with panoramic views over Basel. Ubytování B&B Sunnesite Pratteln se nachází ve městě Pratteln (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Pappelweg - 2

9,4

B&B Pappelweg - 2

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Pappelweg - 2. B&B Pappelweg - 2 offers rooms with free WiFi in a quiet location in Muttenz, a 10-minute tram ride away from Basel's city centre. Ubytování B&B Pappelweg - 2 se nachází ve městě Muttenz (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Thomasgarten

9,3

Villa Thomasgarten

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Thomasgarten. Located in Oberwil, 12 km from Weil am Rhein, Villa Thomasgarten provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Villa Thomasgarten se nachází ve městě Oberwil (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schöni Sache Atelier Shop BnB

9,3

Schöni Sache Atelier Shop BnB

Ubytování (Bed and breakfast) Schöni Sache Atelier Shop BnB. Schöni Sache Atelier Shop BnB is located in Arisdorf. Rooms here will provide you with a seating area and a CD player. Ubytování Schöni Sache Atelier Shop BnB se nachází ve městě Arisdorf (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rosie's B&B Homestay

9,3

Rosie's B&B Homestay

Ubytování (Privát) Rosie's B&B Homestay. Rosie's B&B Homestay is set in Therwil and offers a terrace. The property features garden views and is 14 km from Weil am Rhein. Ubytování Rosie's B&B Homestay se nachází ve městě Therwil (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Artist's Loft zur Maloya

9,3

Artist's Loft zur Maloya

Ubytování (Apartmán) Artist's Loft zur Maloya. Artist's Loft zur Maloya offers accommodation in a transformed former factory hall in Ormalingen in the canton of Basel Land, within easy reach of Basel,... Ubytování Artist's Loft zur Maloya se nachází ve městě Ormalingen (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Chesselberg

9,2

Pension Chesselberg

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Chesselberg. Set in Buckten, 37 km from Lörrach, Pension Chesselberg offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Pension Chesselberg se nachází ve městě Buckten (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 374 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BnB Vorderberg

9,2

BnB Vorderberg

Ubytování (Bed and breakfast) BnB Vorderberg. Located 6 km from Basel centre, BnB Vorderberg offers simple accommodation, a lush garden with barbecue facilities and an outdoor pool. Ubytování BnB Vorderberg se nachází ve městě Oberwil (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bad Schauenburg

9,2

Bad Schauenburg

Ubytování (Hotel) Bad Schauenburg. Located in Liestal, Bad Schauenburg features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Bad Schauenburg se nachází ve městě Liestal (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rose-Marie's Paradies

9,2

Rose-Marie's Paradies

Ubytování (Privát) Rose-Marie's Paradies. Rose-Marie's Paradies se nachází v obci Aesch v regionu Basel-Landschaft. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Rose-Marie's Paradies se nachází ve městě Aesch (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed and Breakfast Sprecher

9,1

Bed and Breakfast Sprecher

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Sprecher. Bed and Breakfast Sprecher offers a quiet location in Aesch, 10 km south of Basel. The bright room has a balcony and offers free Wi-Fi. Ubytování Bed and Breakfast Sprecher se nachází ve městě Aesch (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof zum Ochsen

9,1

Hotel Gasthof zum Ochsen

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof zum Ochsen. A 15-minute drive from the centre of Basel, Hotel Gasthof zum Ochsen enjoys a quiet location in the heart of Arlesheim, 8 km from Basel and 1,200 metres... Ubytování Hotel Gasthof zum Ochsen se nachází ve městě Arlesheim (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Kalimera Pratteln

9

B&B Kalimera Pratteln

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Kalimera Pratteln. Just a 10-minute walk from Pratteln Train Station, B&B Kalimera is 11 km from the centre of Basel and the Messe Basel exhibition centre. Ubytování B&B Kalimera Pratteln se nachází ve městě Pratteln (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Farnsburg

9

Landgasthof Farnsburg

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthof Farnsburg. Located in Ormalingen, all of Landgasthof Farnsburg’s rooms have views of the surrounding hilly landscape, meadows and forests. Ubytování Landgasthof Farnsburg se nachází ve městě Ormalingen (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 131 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

casa Nonna

9

casa Nonna

Ubytování (Bed and breakfast) casa Nonna. Surrounded by a well-groomed flower garden, casa Nonna is located in a quiet area in Oberwil, a 5-minute walk from the village centre. Ubytování casa Nonna se nachází ve městě Oberwil (Švýcarsko - Basel-Landschaft).

Coop Tagungszentrum

8,9

Coop Tagungszentrum

Ubytování (Hotel) Coop Tagungszentrum. The Coop Tagungszentrum in Muttenz is 4 km from Basel's centre and 20 minutes by a direct public transport connection from the Messe Basel fairgrounds. Ubytování Coop Tagungszentrum se nachází ve městě Muttenz (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Mühle

8,9

Gasthof Mühle

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Mühle. This accommodation is just a 2-minute drive from Aesch train station. Gasthof Mühle offers a restaurant with a garden terrace. Ubytování Gasthof Mühle se nachází ve městě Aesch (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Eremitage

8,8

Hotel Eremitage

Ubytování (Hotel) Hotel Eremitage. Situated just 10 km from Basel city centre, the family-run Hotel Eremitage offers rooms with a coffee machine, an en-suite bathroom and free Wi-Fi. Ubytování Hotel Eremitage se nachází ve městě Arlesheim (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bad Eptingen

8,8

Bad Eptingen

Ubytování (Hotel) Bad Eptingen. Located in North-Western Switzerland, in the Basel-Landschaft Province, Hotel Bad Eptingen offers a beautiful view of the surrounding landscape. Ubytování Bad Eptingen se nachází ve městě Eptingen (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A Casa Fina- a modern room close to Basel

8,7

A Casa Fina- a modern room close to Basel

Ubytování (Bed and breakfast) A Casa Fina- a modern room close to Basel. A Casa Fina- a modern room close to Basel is situated in Therwil. The room is fitted with a desk and a flat-screen TV. Ubytování A Casa Fina- a modern room close to Basel se nachází ve městě Therwil (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bad Bubendorf Design&Lifestyle Hotel

8,6

Bad Bubendorf Design&Lifestyle Hotel

Ubytování (Hotel) Bad Bubendorf Design&Lifestyle Hotel. This elegant 3-star superior hotel in Bubendorf is a 6-minute drive from Liestal Train Station and 25 km from Basel. Ubytování Bad Bubendorf Design&Lifestyle Hotel se nachází ve městě Bubendorf (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Central Home

8,6

Central Home

Ubytování (Aparthotel) Central Home. Situated 2.9 km from Zoological Garden, Central Home offers accommodation with a balcony, as well as a garden and a terrace. Ubytování Central Home se nachází ve městě Allschwil (Švýcarsko - Canton of Basel-Stadt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 074 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baslertor Swiss Quality Hotel

8,5

Baslertor Swiss Quality Hotel

Ubytování (Hotel) Baslertor Swiss Quality Hotel. Hotel Baslertor je moderní, architektonicky unikátní 3hvězdičkový hotel, který se nachází ve středu města Muttenz, 3 km od Basileje. Ubytování Baslertor Swiss Quality Hotel se nachází ve městě Muttenz (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kulturhotel Guggenheim

8,5

Kulturhotel Guggenheim

Ubytování (Hotel) Kulturhotel Guggenheim. Kulturhotel Guggenheim se nachází v centru města Liestal, 50 metrů od autobusové zastávky Liestal Wasserturmplatz. Ubytování Kulturhotel Guggenheim se nachází ve městě Liestal (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hofmatt

8,4

Hotel Hofmatt

Ubytování (Hotel) Hotel Hofmatt. Located in Münchenstein, Hotel Hofmatt is 10 km from Basel-Mulhouse Airport and a 15-minute tram ride from Basel’s city centre. Ubytování Hotel Hofmatt se nachází ve městě Münchenstein (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Seitzinger Therwil

8,3

B&B Seitzinger Therwil

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Seitzinger Therwil. B&B Seitzinger Therwil is set in Therwil and offers a shared lounge and a garden. The property features garden views and is 18 km from Weil am Rhein. Ubytování B&B Seitzinger Therwil se nachází ve městě Therwil (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus zur Sonne

8,3

Gasthaus zur Sonne

Ubytování (Hotel) Gasthaus zur Sonne. Set in the heart in the scenic wine-growing village of Aesch, Gasthaus zur Sonne is only 15 km from Basel. Ubytování Gasthaus zur Sonne se nachází ve městě Aesch (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bad Ramsach

8,2

Hotel Bad Ramsach

Ubytování (Hotel) Hotel Bad Ramsach. Tento hotel stojí na idylickém místě v pohoří Jura v kantonu Basel-Landschaft. Všechny pokoje mají balkon a umožňují volný vstup do lázní. Ubytování Hotel Bad Ramsach se nachází ve městě Läufelfingen (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Engel Liestal

8,2

Hotel Engel Liestal

Ubytování (Hotel) Hotel Engel Liestal. The family-run Engel Liestal is located in the charming Old Town of Liestal, a 15-minute train ride from the center of Basel and its fairgrounds. Ubytování Hotel Engel Liestal se nachází ve městě Liestal (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed and Breakfast Casa Romantica

8,2

Bed and Breakfast Casa Romantica

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and Breakfast Casa Romantica. Surrounded by a large garden with a terrace, this bed and breakfast is located in the small town of Arlesheim. Ubytování Bed and Breakfast Casa Romantica se nachází ve městě Arlesheim (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Courtyard by Marriott Basel

8,1

Courtyard by Marriott Basel

Ubytování (Hotel) Courtyard by Marriott Basel. Courtyard by Marriott Basel Hotel poskytuje přímý přístup do vodního parku Aquabasilea a prostorné pokoje s příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a TV s... Ubytování Courtyard by Marriott Basel se nachází ve městě Pratteln (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Avanti Apartment

8,1

Avanti Apartment

Ubytování (Apartmán) Avanti Apartment. Situated just 3.1 km from Zoological Garden, Avanti Apartment features accommodation in Basel with access to a casino, a terrace, as well as ticket... Ubytování Avanti Apartment se nachází ve městě Allschwil (Švýcarsko - Canton of Basel-Stadt). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bienenberg

8

Bienenberg

Ubytování (Hotel) Bienenberg. The Bienenberg hotel is situated on a forested hill in the Swiss Jura Mountain Range, 10 km from Basel. Ubytování Bienenberg se nachází ve městě Liestal (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bahnhöfli

8

Hotel Bahnhöfli

Ubytování (Penzion – hostinec) Hotel Bahnhöfli. Located in Kaiseraugst, less than 1 km from Roman Town of Augusta Raurica, Hotel Bahnhöfli provides accommodation with a restaurant, free private parking... Ubytování Hotel Bahnhöfli se nachází ve městě Kaiseraugst (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rössli

7,9

Hotel Rössli

Ubytování (Hotel) Hotel Rössli. Hotel Rössli is located in Allschwil and boasts a terrace and on-site dining. With free WiFi, this 3-star hotel offers a cash machine. Ubytování Hotel Rössli se nachází ve městě Allschwil (Švýcarsko - Canton of Basel-Stadt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Hirschen

7,9

Landgasthof Hirschen

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthof Hirschen. Offering an à-la-carte restaurant, Landgasthof Hirschen is located in Diegten off the A2 motorway and a half-hour drive from the centre of Basel. Ubytování Landgasthof Hirschen se nachází ve městě Diegten (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Römerhof

7,9

Hotel Römerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Römerhof. Located next to the Roman theatres of Augst, Hotel Römerhof features a spacious garden and an adjoining covered terrace. Ubytování Hotel Römerhof se nachází ve městě Augst (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof zur Saline

7,7

Gasthof zur Saline

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof zur Saline. Gasthof zur Saline se nachází v průmyslové oblasti Pratteln-Schweizerhalle, pouhých 150 metrů od přístavu Schweizerhalle na řece Rýn a nabízí bezplatné... Ubytování Gasthof zur Saline se nachází ve městě Pratteln (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rynach

7,5

Hotel Rynach

Ubytování (Hotel) Hotel Rynach. Located in Reinach, Hotel Rynach offers a bar. There is a sun terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Hotel Rynach se nachází ve městě Reinach (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Riverside Apartment Hotel AG

7,3

Riverside Apartment Hotel AG

Ubytování (Hotel) Riverside Apartment Hotel AG. Hotel Riverside Apartment AG se nachází 10 km jižně od Basileje a nabízí tiché, světlé a čisté ubytování s výhledem na svěží zeleň nebo řeku Birs. Ubytování Riverside Apartment Hotel AG se nachází ve městě Duggingen (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 410 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Huge Room in Central Guest House with Balcony and free parking

7,3

Huge Room in Central Guest House with Balcony and free parking

Ubytování (Penzion) Huge Room in Central Guest House with Balcony and free parking. Situated in Basel, Huge Room in Central Guest House with Balcony and free parking features accommodation with private balconies. The property is located 3. Ubytování Huge Room in Central Guest House with Balcony and free parking se nachází ve městě Allschwil (Švýcarsko - Canton of Basel-Stadt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis budget Basel Pratteln

7,3

ibis budget Basel Pratteln

Ubytování (Hotel) ibis budget Basel Pratteln. Etap Basel-Pratteln se nachází přímo u sjezdu na Pratteln z dálnice A2, 8 minut jízdy od centra Basileje. Nabízí klimatizované pokoje a bezplatné Wi-Fi. Ubytování ibis budget Basel Pratteln se nachází ve městě Pratteln (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v regionu Basel-Landschaft - Švýcarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 70 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Basel-Landschaft.

Pro region Basel-Landschaft doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Pratteln (7), Liestal (6), Muttenz (5), Münchenstein (4), Aesch (4), Arlesheim (3), Oberwil (3), Waldenburg (3), Therwil (3), Ormalingen (2). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Basel-Landschaft máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Gästehaus Tschechtelin (9,7*), Linde (9,7*), B&B Tomsi (9,6*), B&B Rünenberg (9,6*), Capitolio (9,5*), MyBednBreakfast in Bottmingen (9,4*), B&B zum Rössli (9,4*), B&B Hersberg (9,4*), Konditor B & B (9,4*), B&B Sunnesite Pratteln (9,4*).

Region Basel-Landschaft může být skvělým místem pro strávení dovolené.