Hledat

Ubytování

Ubytování město Oberwil

Ve městě Oberwil (Švýcarsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Oberwil

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Oberwil

Villa Thomasgarten

9,3

Villa Thomasgarten

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Thomasgarten. Located in Oberwil, 12 km from Weil am Rhein, Villa Thomasgarten provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Villa Thomasgarten se nachází ve městě Oberwil (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BnB Vorderberg

9,2

BnB Vorderberg

Ubytování (Bed and breakfast) BnB Vorderberg. Located 6 km from Basel centre, BnB Vorderberg offers simple accommodation, a lush garden with barbecue facilities and an outdoor pool. Ubytování BnB Vorderberg se nachází ve městě Oberwil (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

casa Nonna

9

casa Nonna

Ubytování (Bed and breakfast) casa Nonna. Surrounded by a well-groomed flower garden, casa Nonna is located in a quiet area in Oberwil, a 5-minute walk from the village centre. Ubytování casa Nonna se nachází ve městě Oberwil (Švýcarsko - Basel-Landschaft).

Ubytování ve městě Oberwil

Město Oberwil se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Oberwil.