Hledat

Ubytování

Ubytování město Muttenz

Ve městě Muttenz (Švýcarsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Muttenz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Muttenz

Linde

9,7

Linde

Ubytování (Bed and breakfast) Linde. Offering a terrace and views of the garden, Linde is set in Muttenz. Ubytování Linde se nachází ve městě Muttenz (Švýcarsko - Basel-Landschaft).

B&B Pappelweg - 2

9,4

B&B Pappelweg - 2

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Pappelweg - 2. B&B Pappelweg - 2 offers rooms with free WiFi in a quiet location in Muttenz, a 10-minute tram ride away from Basel's city centre. Ubytování B&B Pappelweg - 2 se nachází ve městě Muttenz (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Coop Tagungszentrum

8,9

Coop Tagungszentrum

Ubytování (Hotel) Coop Tagungszentrum. The Coop Tagungszentrum in Muttenz is 4 km from Basel's centre and 20 minutes by a direct public transport connection from the Messe Basel fairgrounds. Ubytování Coop Tagungszentrum se nachází ve městě Muttenz (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baslertor Swiss Quality Hotel

8,5

Baslertor Swiss Quality Hotel

Ubytování (Hotel) Baslertor Swiss Quality Hotel. Hotel Baslertor je moderní, architektonicky unikátní 3hvězdičkový hotel, který se nachází ve středu města Muttenz, 3 km od Basileje. Ubytování Baslertor Swiss Quality Hotel se nachází ve městě Muttenz (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 666 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Muttenz

Město Muttenz se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Muttenz.