Hledat

Ubytování

Ubytování město Liestal

Ve městě Liestal (Švýcarsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Liestal

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Liestal

Bad Schauenburg

9,2

Bad Schauenburg

Ubytování (Hotel) Bad Schauenburg. Located in Liestal, Bad Schauenburg features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Bad Schauenburg se nachází ve městě Liestal (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kulturhotel Guggenheim

8,5

Kulturhotel Guggenheim

Ubytování (Hotel) Kulturhotel Guggenheim. Kulturhotel Guggenheim se nachází v centru města Liestal, 50 metrů od autobusové zastávky Liestal Wasserturmplatz. Ubytování Kulturhotel Guggenheim se nachází ve městě Liestal (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Engel Liestal

8,2

Hotel Engel Liestal

Ubytování (Hotel) Hotel Engel Liestal. The family-run Engel Liestal is located in the charming Old Town of Liestal, a 15-minute train ride from the center of Basel and its fairgrounds. Ubytování Hotel Engel Liestal se nachází ve městě Liestal (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bienenberg

8

Bienenberg

Ubytování (Hotel) Bienenberg. The Bienenberg hotel is situated on a forested hill in the Swiss Jura Mountain Range, 10 km from Basel. Ubytování Bienenberg se nachází ve městě Liestal (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seiler's Hotel

7

Seiler's Hotel

Ubytování (Hotel) Seiler's Hotel. Situated in Liestal, Seiler's Hotel has a restaurant, garden and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Seiler's Hotel se nachází ve městě Liestal (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 479 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Liestal

Město Liestal se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Liestal.