Hledat

Ubytování

Ubytování město Pratteln

Ve městě Pratteln (Švýcarsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pratteln

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pratteln

B&B Tomsi

9,6

B&B Tomsi

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Tomsi. B&B Tomsi is 5 km from the centre of Basel and a 10-minute walk from Pratteln Train Station. It offers free Wi-Fi, a garden, and a terrace. Ubytování B&B Tomsi se nachází ve městě Pratteln (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Sunnesite Pratteln

9,4

B&B Sunnesite Pratteln

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Sunnesite Pratteln. This unique wooden house in Pratteln offers a modern room with a private entrance, a library, and a terrace with panoramic views over Basel. Ubytování B&B Sunnesite Pratteln se nachází ve městě Pratteln (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Kalimera Pratteln

9

B&B Kalimera Pratteln

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Kalimera Pratteln. Just a 10-minute walk from Pratteln Train Station, B&B Kalimera is 11 km from the centre of Basel and the Messe Basel exhibition centre. Ubytování B&B Kalimera Pratteln se nachází ve městě Pratteln (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Courtyard by Marriott Basel

8,1

Courtyard by Marriott Basel

Ubytování (Hotel) Courtyard by Marriott Basel. Courtyard by Marriott Basel Hotel poskytuje přímý přístup do vodního parku Aquabasilea a prostorné pokoje s příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a TV s... Ubytování Courtyard by Marriott Basel se nachází ve městě Pratteln (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof zur Saline

7,7

Gasthof zur Saline

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof zur Saline. Gasthof zur Saline se nachází v průmyslové oblasti Pratteln-Schweizerhalle, pouhých 150 metrů od přístavu Schweizerhalle na řece Rýn a nabízí bezplatné... Ubytování Gasthof zur Saline se nachází ve městě Pratteln (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ibis budget Basel Pratteln

7,3

ibis budget Basel Pratteln

Ubytování (Hotel) ibis budget Basel Pratteln. Etap Basel-Pratteln se nachází přímo u sjezdu na Pratteln z dálnice A2, 8 minut jízdy od centra Basileje. Nabízí klimatizované pokoje a bezplatné Wi-Fi. Ubytování ibis budget Basel Pratteln se nachází ve městě Pratteln (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zur Krummen Eich

5,3

Zur Krummen Eich

Ubytování (Hotel) Zur Krummen Eich. Located in Pratteln, 2 km from aquabasilea, Zur Krummen Eich provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Zur Krummen Eich se nachází ve městě Pratteln (Švýcarsko - Basel-Landschaft). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 674 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pratteln

Město Pratteln se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Pratteln.