Hledat

Ubytování

Appenzell Ausserrhoden

V regionu Appenzell Ausserrhoden (Švýcarsko) máme celkem 72 hotelů a ubytování.

Pro region Appenzell Ausserrhoden doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Gais (8), Urnäsch (8), Herisau (7), Trogen (5), Schönengrund (5), Wolfhalden (5), Teufen (5), Speicher (4), Heiden (4), Schwellbrunn (4). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Appenzell Ausserrhoden

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Appenzell Ausserrhoden

B&B am Brunnen

9,9

B&B am Brunnen

Ubytování (Bed and breakfast) B&B am Brunnen. Located in Stein, 11 km from Appenzell, B&B am Brunnen provides a garden and free WiFi. Ubytování B&B am Brunnen se nachází ve městě Stein (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Neuschwendihof

9,7

Neuschwendihof

Ubytování (Apartmán) Neuschwendihof. Located in Rehetobel in the Appenzell Ausserrhoden region, Neuschwendihof has a terrace and garden views. Ubytování Neuschwendihof se nachází ve městě Rehetobel (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden).

Vita Apartment

9,5

Vita Apartment

Ubytování (Apartmán) Vita Apartment. Vita Apartment se nachází v Teufenu. 6 km od St. Gallenu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vita Apartment se nachází ve městě Teufen (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hälmli

9,5

Hälmli

Ubytování (Apartmány) Hälmli. Situated in Heiden, 17 km from St. Gallen, Hälmli features a garden and free WiFi. Ubytování Hälmli se nachází ve městě Heiden (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Gästehaus Rössli Schwellbrunn

9,4

B&B Gästehaus Rössli Schwellbrunn

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Gästehaus Rössli Schwellbrunn. In a renovated Art Nouveau building in the centre of Schwellbrunn in the Appenzellerland region, B&B Rössli offers free WiFi access and a large terrace... Ubytování B&B Gästehaus Rössli Schwellbrunn se nachází ve městě Schwellbrunn (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Krone Speicher Boutique-Hotel

9,3

Gasthaus Krone Speicher Boutique-Hotel

Ubytování (Hotel) Gasthaus Krone Speicher Boutique-Hotel. Set in a historic building that was completely renovated in 2015, Gasthaus Krone Speicher Boutique-Hotel is a 4-star hotel in the centre of Speicher in the... Ubytování Gasthaus Krone Speicher Boutique-Hotel se nachází ve městě Speicher (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wis

9,3

Wis

Ubytování (Apartmán) Wis. Featuring a garden and barbecue facilities, Wis features accommodation in Stein with free WiFi and garden views. Ubytování Wis se nachází ve městě Stein (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Countryside Appenzell

9,3

Countryside Appenzell

Ubytování (Farma) Countryside Appenzell. Located in a farmhouse featuring a small shop that offers typical products such as cheese and yogurt, Countryside Appenzell is located in Gais and features... Ubytování Countryside Appenzell se nachází ve městě Gais (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hof Dietrich

9,3

Hof Dietrich

Ubytování (Farma) Hof Dietrich. Situated in Herisau, 15 km from St. Gallen, Hof Dietrich features a garden and free WiFi. Guests at the farm stay can enjoy a continental breakfast. Ubytování Hof Dietrich se nachází ve městě Herisau (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BnB chezlise

9,3

BnB chezlise

Ubytování (Bed and breakfast) BnB chezlise. With mountain views, BnB chezlise is set in Urnäsch and has a restaurant, a tour desk, bar, garden, children's playground and barbecue. Ubytování BnB chezlise se nachází ve městě Urnäsch (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bären - Das Gästehaus

9,3

Bären - Das Gästehaus

Ubytování (Penzion) Bären - Das Gästehaus. Bären - Das Gästehaus je malý stylový butikový hotel obklopený zahradami. Nachází se 1 km od centra města Gais, vysoko nad jezerem Constance. Ubytování Bären - Das Gästehaus se nachází ve městě Gais (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Brand

9,2

Ferienhaus Brand

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Brand. Set amidst the pristine nature Ferienhaus Brand is set in Brad, 2 km away from the centre of Gais. Ubytování Ferienhaus Brand se nachází ve městě Gais (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 669 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Säntis - das Hotel

9,2

Säntis - das Hotel

Ubytování (Hotel) Säntis - das Hotel. Set in Schwagalp, 400 metres from Säntis, Säntis - das Hotel offers accommodation with a restaurant, free private parking, a bar and a garden. Ubytování Säntis - das Hotel se nachází ve městě Schwagalp (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urwaldhaus, Wirtschaft zum Bären

9,1

Urwaldhaus, Wirtschaft zum Bären

Ubytování (Penzion – hostinec) Urwaldhaus, Wirtschaft zum Bären. Located in Rehetobel, Urwaldhaus, Wirtschaft zum Bären features a restaurant, garden, terrace, and free WiFi. Ubytování Urwaldhaus, Wirtschaft zum Bären se nachází ve městě Rehetobel (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 630 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof Sternen

9

Landgasthof Sternen

Ubytování (Hotel) Landgasthof Sternen. The Landgasthof Sternen is located 300 metres from the Bühler Train Station in the canton of Appenzell, 10 km from St. Gallen. Ubytování Landgasthof Sternen se nachází ve městě Bühler (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Loft AR

9

Loft AR

Ubytování (Apartmán) Loft AR. Loft AR is located in Bühler. The accommodation is 9 km from Appenzell, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Loft AR se nachází ve městě Bühler (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 227 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenheim

9

Alpenheim

Ubytování (Bed and breakfast) Alpenheim. Located in Teufen, 8 km from St. Gallen, Alpenheim provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Alpenheim se nachází ve městě Teufen (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Im Dorf - Central

9

Im Dorf - Central

Ubytování (Apartmán) Im Dorf - Central. Im Dorf - Central offers pet-friendly accommodation in Herisau, 32 km from Konstanz and 37 km from Bregenz. The unit is 35 km from Lindau. Ubytování Im Dorf - Central se nachází ve městě Herisau (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Bühlerstrasse

8,9

B&B Bühlerstrasse

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Bühlerstrasse. Situated in Trogen, 10 km from St. Gallen, B&B Bühlerstrasse features a garden and free WiFi. Ubytování B&B Bühlerstrasse se nachází ve městě Trogen (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 281 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herisau Swiss Quality Hotel

8,9

Herisau Swiss Quality Hotel

Ubytování (Hotel) Herisau Swiss Quality Hotel. In the centre of Herisau and a 6-minute train ride from Sankt Gallen, the 3-star superior Hotel Herisau was completely renovated in 2016 and provides a... Ubytování Herisau Swiss Quality Hotel se nachází ve městě Herisau (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anker Hotel Restaurant

8,9

Anker Hotel Restaurant

Ubytování (Hotel) Anker Hotel Restaurant. Located in Teufen, Anker Hotel Restaurant features a restaurant, bar and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Anker Hotel Restaurant se nachází ve městě Teufen (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vogelnest

8,9

Vogelnest

Ubytování (Chata) Vogelnest. Located in Gais, Vogelnest features barbecue facilities, a mini-market and mountain views. Ubytování Vogelnest se nachází ve městě Gais (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Idyllhotel Appenzellerhof

8,9

Idyllhotel Appenzellerhof

Ubytování (Hotel) Idyllhotel Appenzellerhof. Hotel Appenzellerhof se nachází přibližně 7 km nad městěm St. Gallen v obci Speicher a je snadno dostupný autem nebo městskou hromadnou dopravou. Ubytování Idyllhotel Appenzellerhof se nachází ve městě Speicher (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel- Restaurant Krone

8,8

Hotel- Restaurant Krone

Ubytování (Hotel) Hotel- Restaurant Krone. Hotel- Restaurant Krone is offering accommodation in Urnäsch. Ubytování Hotel- Restaurant Krone se nachází ve městě Urnäsch (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

klein aber fein

8,8

klein aber fein

Ubytování (Apartmán) klein aber fein. Boasting a spa bath, klein aber fein is an apartment located in Urnäsch. The apartment features mountain views and is 39 km from Konstanz. Ubytování klein aber fein se nachází ve městě Urnäsch (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferien - & Seminarhotel Chäseren

8,8

Ferien - & Seminarhotel Chäseren

Ubytování (Hotel) Ferien - & Seminarhotel Chäseren. In a peaceful countryside location 20 km from St. Gallen, Ferien - & Seminarhotel Chäseren offers scenic views of the Säntis and Alpstein Mountains. Ubytování Ferien - & Seminarhotel Chäseren se nachází ve městě Schönengrund (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Heiden - Wellness am Bodensee

8,8

Hotel Heiden - Wellness am Bodensee

Ubytování (Hotel) Hotel Heiden - Wellness am Bodensee. The Hotel Heiden is situated in the centre of the Biedermeier village of Heiden and offers a wonderful panorama view over Lake Constance, only 15 minutes... Ubytování Hotel Heiden - Wellness am Bodensee se nachází ve městě Heiden (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hirschen Wald

8,8

Hirschen Wald

Ubytování (Penzion – hostinec) Hirschen Wald. Offering a restaurant and a bakery, Hirschen Wald is located in the village of Wald and features rooms with free WiFi. Ubytování Hirschen Wald se nachází ve městě Wald (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthaus Neues Bild

8,7

Landgasthaus Neues Bild

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthaus Neues Bild. Surrounded by hills and mountains, the family-run Landgasthaus Neues Bild occupies a historic building, a 10-minute drive from the centre of Appenzell. Ubytování Landgasthaus Neues Bild se nachází ve městě Eggerstanden - Appenzell (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 851 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Säntisblick

8,7

Säntisblick

Ubytování (Apartmán) Säntisblick. Boasting a garden and barbecue facilities, Säntisblick provides accommodation in Urnäsch with free WiFi and garden views. Ubytování Säntisblick se nachází ve městě Urnäsch (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhotel Idyll Gais

8,7

Ferienhotel Idyll Gais

Ubytování (Penzion – hostinec) Ferienhotel Idyll Gais. Located in Gais, Ferienhotel Idyll Gais features a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Ferienhotel Idyll Gais se nachází ve městě Gais (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Krone Gais

8,6

Hotel Krone Gais

Ubytování (Hotel) Hotel Krone Gais. Set 300 metres from the Gais Train Station and 6 km from Appenzell, Hotel Krone Gais features a traditional Swiss restaurant. Ubytování Hotel Krone Gais se nachází ve městě Gais (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pizzeria-Pension Gambrinus

8,6

Pizzeria-Pension Gambrinus

Ubytování (Penzion) Pizzeria-Pension Gambrinus. Offering a terrace and views of the mountain, Pizzeria-Pension Gambrinus is situated at a quiet location in Walzenhausen, a 2-minute walk from the train... Ubytování Pizzeria-Pension Gambrinus se nachází ve městě Walzenhausen (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 490 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pilger-Hüttli - Blockhaus

8,6

Pilger-Hüttli - Blockhaus

Ubytování (Chata) Pilger-Hüttli - Blockhaus. Tato rustikální dřevěná chata se nachází v městečku Schönengrund, 20 minut jízdy autem od obce Appenzell i města Sankt Gallen. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Pilger-Hüttli - Blockhaus se nachází ve městě Schönengrund (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel am Schönenbühl

8,6

Hotel am Schönenbühl

Ubytování (Hotel) Hotel am Schönenbühl. Hotel am Schönenbühl is located in Speicher, 10 km away from St. Gallen, in the Appenzell Alps. Ubytování Hotel am Schönenbühl se nachází ve městě Speicher (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel zur Linde

8,6

Hotel zur Linde

Ubytování (Hotel) Hotel zur Linde. Hotel zur Linde se nachází přibližně 500 metrů od vlakového nádraží Teufen a nabízí nově zrenovované pokoje s vlastními koupelnami, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Hotel zur Linde se nachází ve městě Teufen (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bauernhaus Hinterbühle

8,5

Bauernhaus Hinterbühle

Ubytování (Prázdninový dům) Bauernhaus Hinterbühle. Bauernhaus Hinterbühle is a semi-detached holiday home set in Wolfhalden in the Appenzell Ausserrhoden Region, 6 km from Lake Constance and 20 km from... Ubytování Bauernhaus Hinterbühle se nachází ve městě Wolfhalden (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden).

Haus Basilea

8,5

Haus Basilea

Ubytování (Apartmán) Haus Basilea. Located in Wolfhalden, Haus Basilea features self-catering accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Haus Basilea se nachází ve městě Wolfhalden (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SwissCottages Blockhaus

8,5

SwissCottages Blockhaus

Ubytování (Chata) SwissCottages Blockhaus. Set on a campsite in Schönengrund, SwissCottages Blockhaus offers a year-round outdoor hot tub and barbecue facilities. Appenzell and St. Ubytování SwissCottages Blockhaus se nachází ve městě Schönengrund (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Landhaus Säntis Herisau

8,5

Hotel Landhaus Säntis Herisau

Ubytování (Hotel) Hotel Landhaus Säntis Herisau. Featuring free WiFi, a fitness centre and a terrace, Hotel Landhaus Säntis Herisau is located in Herisau. Guests can enjoy the on-site restaurant. Ubytování Hotel Landhaus Säntis Herisau se nachází ve městě Herisau (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Garni Traube

8,3

Hotel Garni Traube

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Traube. Set in Schwellbrunn, Hotel Garni Traube offers a shared lounge. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Hotel Garni Traube se nachází ve městě Schwellbrunn (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 595 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Krone

8,2

Gästehaus Krone

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Krone. Gästehaus Krone se nachází v Schönengrundu, 37 km od Konstanze a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi a zahradní gril. Ubytování Gästehaus Krone se nachází ve městě Schönengrund (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden).

Hotel Harmonie

8,2

Hotel Harmonie

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Harmonie. Set in Schwellbrunn, 17 km from Appenzell, Hotel Harmonie offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Hotel Harmonie se nachází ve městě Schwellbrunn (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 874 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Linde Genossenschaft

8,2

Hotel Linde Genossenschaft

Ubytování (Hotel) Hotel Linde Genossenschaft. Hotel Linde is located in the centre of Heiden, a 15-minute drive from St. Gallen and a 10-minute walk from the Henry Dunant Museum. Ubytování Hotel Linde Genossenschaft se nachází ve městě Heiden (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 979 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthaus Rössli

7,9

Landgasthaus Rössli

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthaus Rössli. Family-run since 3 generations, Landgasthaus Rössli is located in the scenic village of Hundwil in the Appenzellerland region, 5 km from Herisau and 11 km... Ubytování Landgasthaus Rössli se nachází ve městě Hundwil (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 562 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zimmervermietung Trogen

7,6

Zimmervermietung Trogen

Ubytování (Penzion) Zimmervermietung Trogen. Located in Trogen, 9 km from Sankt Gallen and 850 metres from the local ski lift, Zimmervermietung Trogen offers renovated rooms with free WiFi and a... Ubytování Zimmervermietung Trogen se nachází ve městě Trogen (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Park

7,3

Park

Ubytování (Penzion) Park. The Park guest house offers pet-friendly accommodation in Heiden. Free private parking is available on site. Ubytování Park se nachází ve městě Heiden (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden).

Gasthaus Taube

7,1

Gasthaus Taube

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Taube. Gasthaus Taube is located in Urnäsch. The accommodation features ski storage space, as well as a garden and a terrace. Ubytování Gasthaus Taube se nachází ve městě Urnäsch (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Im Wuhr

Im Wuhr

Ubytování (Prázdninové domy) Im Wuhr. Im Wuhr is situated in Gais and offers a garden and barbecue facilities. The property has garden views. Ubytování Im Wuhr se nachází ve městě Gais (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden).

Ädelswil - Appenzeller Haus

Ädelswil - Appenzeller Haus

Ubytování (Privát) Ädelswil - Appenzeller Haus. Set in Herisau, 17 km from Appenzell, Ädelswil - Appenzeller Haus offers a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Ädelswil - Appenzeller Haus se nachází ve městě Herisau (Švýcarsko - St.Gallen Canton). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bodenseeblick

Bodenseeblick

Ubytování (Prázdninový dům) Bodenseeblick. Situated in Wolfhalden in the Appenzell Ausserrhoden region, Bodenseeblick features a patio and lake views. The property is 22 km from St. Ubytování Bodenseeblick se nachází ve městě Wolfhalden (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden).

Ubytování v regionu Appenzell Ausserrhoden - Švýcarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 72 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Appenzell Ausserrhoden.

Pro region Appenzell Ausserrhoden doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Gais (8), Urnäsch (8), Herisau (7), Trogen (5), Schönengrund (5), Wolfhalden (5), Teufen (5), Speicher (4), Heiden (4), Schwellbrunn (4). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Appenzell Ausserrhoden máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: B&B am Brunnen (9,9*), Neuschwendihof (9,7*), Vita Apartment (9,5*), Hälmli (9,5*), B&B Gästehaus Rössli Schwellbrunn (9,4*), Gasthaus Krone Speicher Boutique-Hotel (9,3*), Wis (9,3*), Countryside Appenzell (9,3*), Hof Dietrich (9,3*), BnB chezlise (9,3*).

Region Appenzell Ausserrhoden může být skvělým místem pro strávení dovolené.