Hledat

Ubytování

Ubytování město Schönengrund

Ve městě Schönengrund (Švýcarsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Schönengrund

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Schönengrund

Ferien - & Seminarhotel Chäseren

8,8

Ferien - & Seminarhotel Chäseren

Ubytování (Hotel) Ferien - & Seminarhotel Chäseren. In a peaceful countryside location 20 km from St. Gallen, Ferien - & Seminarhotel Chäseren offers scenic views of the Säntis and Alpstein Mountains. Ubytování Ferien - & Seminarhotel Chäseren se nachází ve městě Schönengrund (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pilger-Hüttli - Blockhaus

8,6

Pilger-Hüttli - Blockhaus

Ubytování (Chata) Pilger-Hüttli - Blockhaus. Tato rustikální dřevěná chata se nachází v městečku Schönengrund, 20 minut jízdy autem od obce Appenzell i města Sankt Gallen. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Pilger-Hüttli - Blockhaus se nachází ve městě Schönengrund (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 722 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SwissCottages Blockhaus

8,5

SwissCottages Blockhaus

Ubytování (Chata) SwissCottages Blockhaus. Set on a campsite in Schönengrund, SwissCottages Blockhaus offers a year-round outdoor hot tub and barbecue facilities. Appenzell and St. Ubytování SwissCottages Blockhaus se nachází ve městě Schönengrund (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 071 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Krone

8,2

Gästehaus Krone

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Krone. Gästehaus Krone se nachází v Schönengrundu, 37 km od Konstanze a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi a zahradní gril. Ubytování Gästehaus Krone se nachází ve městě Schönengrund (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden).

Ubytování ve městě Schönengrund

Město Schönengrund se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Schönengrund.