Hledat

Ubytování

Ubytování město Teufen

Ve městě Teufen (Švýcarsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Teufen

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Teufen

Vita Apartment

9,5

Vita Apartment

Ubytování (Apartmán) Vita Apartment. Vita Apartment se nachází v Teufenu. 6 km od St. Gallenu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vita Apartment se nachází ve městě Teufen (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 288 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenheim

9

Alpenheim

Ubytování (Bed and breakfast) Alpenheim. Located in Teufen, 8 km from St. Gallen, Alpenheim provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Alpenheim se nachází ve městě Teufen (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 881 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anker Hotel Restaurant

8,9

Anker Hotel Restaurant

Ubytování (Hotel) Anker Hotel Restaurant. Located in Teufen, Anker Hotel Restaurant features a restaurant, bar and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Anker Hotel Restaurant se nachází ve městě Teufen (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel zur Linde

8,6

Hotel zur Linde

Ubytování (Hotel) Hotel zur Linde. Hotel zur Linde se nachází přibližně 500 metrů od vlakového nádraží Teufen a nabízí nově zrenovované pokoje s vlastními koupelnami, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Hotel zur Linde se nachází ve městě Teufen (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schönenbüel

Schönenbüel

Ubytování (Prázdninový dům) Schönenbüel. Located in Teufen in the Appenzell Ausserrhoden region, Schönenbüel offers accommodation in a building dating from the 19th century. Ubytování Schönenbüel se nachází ve městě Teufen (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden).

Ubytování ve městě Teufen

Město Teufen se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Teufen.