Hledat

Ubytování

Ubytování město Urnäsch

Ve městě Urnäsch (Švýcarsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Urnäsch

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Urnäsch

BnB chezlise

9,3

BnB chezlise

Ubytování (Bed and breakfast) BnB chezlise. With mountain views, BnB chezlise is set in Urnäsch and has a restaurant, a tour desk, bar, garden, children's playground and barbecue. Ubytování BnB chezlise se nachází ve městě Urnäsch (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel- Restaurant Krone

8,8

Hotel- Restaurant Krone

Ubytování (Hotel) Hotel- Restaurant Krone. Hotel- Restaurant Krone is offering accommodation in Urnäsch. Ubytování Hotel- Restaurant Krone se nachází ve městě Urnäsch (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

klein aber fein

8,8

klein aber fein

Ubytování (Apartmán) klein aber fein. Boasting a spa bath, klein aber fein is an apartment located in Urnäsch. The apartment features mountain views and is 39 km from Konstanz. Ubytování klein aber fein se nachází ve městě Urnäsch (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 107 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Säntisblick

8,7

Säntisblick

Ubytování (Apartmán) Säntisblick. Boasting a garden and barbecue facilities, Säntisblick provides accommodation in Urnäsch with free WiFi and garden views. Ubytování Säntisblick se nachází ve městě Urnäsch (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus Taube

7,1

Gasthaus Taube

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthaus Taube. Gasthaus Taube is located in Urnäsch. The accommodation features ski storage space, as well as a garden and a terrace. Ubytování Gasthaus Taube se nachází ve městě Urnäsch (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 285 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schwägalp am Fusse des Säntis

Schwägalp am Fusse des Säntis

Ubytování (Apartmán) Schwägalp am Fusse des Säntis. Schwägalp am Fusse des Säntis is set in Urnäsch. This apartment comes with 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. Ubytování Schwägalp am Fusse des Säntis se nachází ve městě Urnäsch (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 665 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Urnäsch

Město Urnäsch se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Urnäsch.