Hledat

Ubytování

Ubytování město Speicher

Ve městě Speicher (Švýcarsko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Speicher

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Speicher

Gasthaus Krone Speicher Boutique-Hotel

9,3

Gasthaus Krone Speicher Boutique-Hotel

Ubytování (Hotel) Gasthaus Krone Speicher Boutique-Hotel. Set in a historic building that was completely renovated in 2015, Gasthaus Krone Speicher Boutique-Hotel is a 4-star hotel in the centre of Speicher in the... Ubytování Gasthaus Krone Speicher Boutique-Hotel se nachází ve městě Speicher (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Idyllhotel Appenzellerhof

8,9

Idyllhotel Appenzellerhof

Ubytování (Hotel) Idyllhotel Appenzellerhof. Hotel Appenzellerhof se nachází přibližně 7 km nad městěm St. Gallen v obci Speicher a je snadno dostupný autem nebo městskou hromadnou dopravou. Ubytování Idyllhotel Appenzellerhof se nachází ve městě Speicher (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel am Schönenbühl

8,6

Hotel am Schönenbühl

Ubytování (Hotel) Hotel am Schönenbühl. Hotel am Schönenbühl is located in Speicher, 10 km away from St. Gallen, in the Appenzell Alps. Ubytování Hotel am Schönenbühl se nachází ve městě Speicher (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 445 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus zur Rose, St.Gallen, Bodensee, Säntis

Haus zur Rose, St.Gallen, Bodensee, Säntis

Ubytování (Apartmán) Haus zur Rose, St.Gallen, Bodensee, Säntis. Haus zur Rose, St.Gallen, Bodensee, Säntis is set in Speicher and offers a terrace. The accommodation is 7 km from St. Ubytování Haus zur Rose, St.Gallen, Bodensee, Säntis se nachází ve městě Speicher (Švýcarsko - Appenzell Ausserrhoden). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Speicher

Město Speicher se nachází na území země Švýcarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Speicher.