Hledat

Ubytování

Ischia

Na ostrově Ischia (Itálie) máme celkem 856 hotelů a ubytování.

Pro ostrov Ischia doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Ischia (847), Sant'Angelo D'Ischia (0), Barano d'Ischia (0), Lacco Ameno (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Ischia

Nejlepší ubytování v hotelech na ostrově Ischia

Cartaromana House

10

Cartaromana House

Ubytování (Prázdninový dům) Cartaromana House. Cartaromana House se nachází na ostrově Ischia, jen 1,6 km od pláže Cartaromana. Nabízí zahradu, gril a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Cartaromana House se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Casa Sole

10

Casa Sole

Ubytování (Apartmány) Casa Sole. Casa Sole se nachází na ostrově Ischia, 700 metrů od pláže Citara a 600 metrů od pláže Cava dell' Isola. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa Sole se nachází ve městě Forio di Ischia (Itálie - Ischia).

Dependance Castiglione with pool and view

10

Dependance Castiglione with pool and view

Ubytování (Vila) Dependance Castiglione with pool and view. Dependance Castiglione se nachází ve čtvrti Casamicciola Terme na ostrově Ischia, v blízkosti Spiaggia degli Inglesi. Nabízí bazén, výhled, terasu a... Ubytování Dependance Castiglione with pool and view se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

La casetta al porto

10

La casetta al porto

Ubytování (Apartmán) La casetta al porto. La casetta al porto se nachází na ostrově Ischia, 2,6 km od pláže Cartaromana a 600 metrů od pláže Inglesi, a nabízí klimatizaci. Ubytování La casetta al porto se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Villa To Ischia With Love

10

Villa To Ischia With Love

Ubytování (Apartmán) Villa To Ischia With Love. Villa se nachází 1,3 km od Spiaggia dei Pescatori. To Ischia With Love nabízí ubytování s barem, zahradou a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Villa To Ischia With Love se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Estate4home - Casapaolo

10

Estate4home - Casapaolo

UbytováníEstate4home - Casapaolo. Estate4home - Casapaolo se nachází ve čtvrti Casamicciola Terme na ostrově Ischia, v blízkosti pláže Il Fungo. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Estate4home - Casapaolo se nachází ve městě Casamicciola Terme (Itálie - Ischia).

CASA VACANZE VITTORIA COLONNA

10

CASA VACANZE VITTORIA COLONNA

UbytováníCASA VACANZE VITTORIA COLONNA. CASA VACANZE VITTORIA COLONNA se nachází v Ischii, 700 metrů od Spiaggia di San Pietro a 2,4 km od pláže Cartaromana, a nabízí klimatizaci. Ubytování CASA VACANZE VITTORIA COLONNA se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

La casa sul porto

10

La casa sul porto

UbytováníLa casa sul porto. La casa sul porto se nachází ve čtvrti Ischia Porto, nedaleko Spiaggia di San Pietro, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování La casa sul porto se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Appartamento La Conchiglia

10

Appartamento La Conchiglia

UbytováníAppartamento La Conchiglia. Appartamento La Conchiglia se nachází ve čtvrti Forio di Ischia na ostrově Ischia, 1,2 km od Spiaggia Cava Dell'Isola, 1,8 km od Spiaggia di San Francesco... Ubytování Appartamento La Conchiglia se nachází ve městě Forio di Ischia (Itálie - Ischia).

Casa Dei Nonni

10

Casa Dei Nonni

UbytováníCasa Dei Nonni. Casa Dei Nonni se nachází na ostrově Ischia, pouhých 500 metrů od pláže Maronti a 1,9 km od termálních pramenů Cavascura, a nabízí terasu. Ubytování Casa Dei Nonni se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Kiara Villas

10

Kiara Villas

UbytováníKiara Villas. Kiara Villas se nachází asi 7,1 km od zálivu Sorgeto Hot Spring a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Kiara Villas se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Dimora Di Meglio a un passo dal mare

10

Dimora Di Meglio a un passo dal mare

UbytováníDimora Di Meglio a un passo dal mare. Dimora Di Meglio se nachází na ostrově Ischia, 100 metrů od pláže Spiaggia di San Francesco a necelý 1 km od pláže Spiaggia della Chiaia. Ubytování Dimora Di Meglio a un passo dal mare se nachází ve městě Forio di Ischia (Itálie - Ischia).

Sea view Villa - La Palma

10

Sea view Villa - La Palma

UbytováníSea view Villa - La Palma. Sea view se nachází na ostrově Ischia, 1,2 km od pláže Marina a 1,2 km od Spiaggia degli Inglesi. Villa - La Palma nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Sea view Villa - La Palma se nachází ve městě Casamicciola Terme (Itálie - Ischia).

A CASA DEPENDANCE

10

A CASA DEPENDANCE

Ubytování (Apartmán) A CASA DEPENDANCE. A CASA DEPENDANCE se nachází na ostrově Ischia, 1,7 km od pláže Cartaromana, 2 km od pláže Pescatori a 2,3 km od hradu Aragonese. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování A CASA DEPENDANCE se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

2 bedrooms appartement at Ischia 20 m away from the beach with sea view furnished terrace and wifi

10

2 bedrooms appartement at Ischia 20 m away from the beach with sea view furnished terrace and wifi

Ubytování (Apartmán) 2 bedrooms appartement at Ischia 20 m away from the beach with sea view furnished terrace and wifi. 2 bedrooms appartement at Ischia 20 m away from the beach with sea view zařízený terrace and wifi in Ischia nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Ischii,... Ubytování 2 bedrooms appartement at Ischia 20 m away from the beach with sea view furnished terrace and wifi se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Beach House in Ischia

10

Beach House in Ischia

Ubytování (Prázdninové domy) Beach House in Ischia. Beach House in Ischia se nachází na Ischii, jen pár kroků od Spiaggia dei Pescatori a 800 metrů od Spiaggia di San Pietro, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Beach House in Ischia se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Exclusive Home Ischia

10

Exclusive Home Ischia

Ubytování (Apartmány) Exclusive Home Ischia. Exclusive Home Ischia se nachází necelý 1 km od pláže Cartaromana a nabízí terasu a ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Exclusive Home Ischia se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

La Balestra 2 - appartamento panoramico

10

La Balestra 2 - appartamento panoramico

Ubytování (Apartmán) La Balestra 2 - appartamento panoramico. La Balestra se nachází ve čtvrti Forio di Ischia na ostrově Ischia, v blízkosti pláže Chiaia. 2 - appartamento panoramico má terasu a pračku. Ubytování La Balestra 2 - appartamento panoramico se nachází ve městě Forio di Ischia (Itálie - Ischia).

Maison Gioffredi

10

Maison Gioffredi

Ubytování (Prázdninový dům) Maison Gioffredi. Maison Gioffredi se nachází ve čtvrti Ischia Porto na ostrově Ischia a nabízí klimatizaci, terasu a výhled na město. Ubytování Maison Gioffredi se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Profumo di mare

10

Profumo di mare

Ubytování (Apartmán) Profumo di mare. Profumo di mare se nachází ve čtvrti Ischia Porto, nedaleko pláže Cartaromana, a nabízí zahradu a pračku. Ubytování Profumo di mare se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Locazione Turistica La Penultima-1

10

Locazione Turistica La Penultima-1

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica La Penultima-1. Locazione Turistica La Penultima-1 se nachází u pláže na ostrově Ischia, 100 metrů od termálních lázní Castiglione a necelý 1 km od pláže Inglesi. Ubytování Locazione Turistica La Penultima-1 se nachází ve městě Casamicciola Terme (Itálie - Ischia).

Terrazza di Tifeo

10

Terrazza di Tifeo

UbytováníTerrazza di Tifeo. Terrazza di Tifeo se nachází asi 2,9 km od Spiaggia Cava Dell'Isola a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování Terrazza di Tifeo se nachází ve městě Forio di Ischia (Itálie - Ischia).

FM Apartments

10

FM Apartments

UbytováníFM Apartments. FM Apartments se nachází v Ischii, 1,2 km od Spiaggia della Chiaia a 1,4 km od pláže Citara. Nabízí gril a výhled na hory. Ubytování FM Apartments se nachází ve městě Forio di Ischia (Itálie - Ischia).

Eagle Room

10

Eagle Room

UbytováníEagle Room. Eagle Room se nachází na ostrově Ischia, jen 1 km od pláže Citara a 1,6 km od Spiaggia della Chiaia, a nabízí terasu. Ubytování Eagle Room se nachází ve městě Forio di Ischia (Itálie - Ischia).

La magia del mare

10

La magia del mare

UbytováníLa magia del mare. La magia del mare se nachází u pláže na ostrově Ischia, 70 metrů od Spiaggia di San Pietro a 1,1 km od Spiaggia dei Pescatori. Ubytování La magia del mare se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Casa Vacanze Ischia

10

Casa Vacanze Ischia

UbytováníCasa Vacanze Ischia. Casa Vacanze Ischia se nachází ve čtvrti Casamicciola Terme na ostrově Ischia a nabízí klimatizaci, balkon a výhled na moře. Ubytování Casa Vacanze Ischia se nachází ve městě Casamicciola Terme (Itálie - Ischia).

Casa Marina Ischia

10

Casa Marina Ischia

UbytováníCasa Marina Ischia. Casa Marina Ischia se nachází ve čtvrti Ischia Porto na ostrově Ischia, 300 metrů od Spiaggia di San Pietro, necelý 1 km od Spiaggia degli Inglesi a 14... Ubytování Casa Marina Ischia se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Il mito di Tifeo

10

Il mito di Tifeo

Ubytování (Apartmány) Il mito di Tifeo. Il mito se nachází ve čtvrti Forio di Ischia na ostrově Ischia, v blízkosti pláže Sorgeto. di Tifeo má terasu a pračku. Ubytování Il mito di Tifeo se nachází ve městě Forio di Ischia (Itálie - Ischia).

Forio Summer house 5 minutes from the beach

10

Forio Summer house 5 minutes from the beach

Ubytování (Apartmány) Forio Summer house 5 minutes from the beach. Forio Summer house 5 minutes from the beach se nachází v Ischii, necelý 1 km od Spiaggia della Chiaia a 18 minut chůze od Spiaggia Cava Dell'Isola. Ubytování Forio Summer house 5 minutes from the beach se nachází ve městě Forio di Ischia (Itálie - Ischia).

Casa nel magico borgo di Sant’alessandro, Ischia

10

Casa nel magico borgo di Sant’alessandro, Ischia

Ubytování (Prázdninové domy) Casa nel magico borgo di Sant’alessandro, Ischia. Casa nel magico borgo di Sant'alessandro, Ischia se nachází na ostrově Ischia, 100 metrů od pláže Inglesi a necelý 1 km od termálních lázní Castiglione... Ubytování Casa nel magico borgo di Sant’alessandro, Ischia se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Casa Pace

10

Casa Pace

Ubytování (Apartmány) Casa Pace. Casa Pace se nachází na ostrově Ischia, 1,6 km od pláže Citara a 2,6 km od pláže Il Fungo. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Ubytování Casa Pace se nachází ve městě Forio di Ischia (Itálie - Ischia).

Villa Elena

10

Villa Elena

Ubytování (Vily) Villa Elena. Villa Elena se nachází v Ischii, 1,1 km od Spiaggia di San Francesco a 2,6 km od Spiaggia della Chiaia. Ubytování Villa Elena se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Villa elegante con vista sul mare

10

Villa elegante con vista sul mare

Ubytování (Vily) Villa elegante con vista sul mare. Villa elegante con vista sul mare se nachází ve čtvrti Forio di Ischia na ostrově Ischia, v blízkosti pláže Cava dell' Isola. Ubytování Villa elegante con vista sul mare se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Villetta Bertoro

10

Villetta Bertoro

Ubytování (Apartmán) Villetta Bertoro. Villetta Bertoro se nachází na ostrově Ischia, 1,8 km od pláže Cartaromana a 2,1 km od pláže Inglesi. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Villetta Bertoro se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Summertime

10

Summertime

UbytováníSummertime. Summertime se nachází v Ischii, 2,1 km od pláže Maronti a 6,2 km od Aragonského hradu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování Summertime se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Villa Paradise

10

Villa Paradise

UbytováníVilla Paradise. Villa Paradise se nachází na ostrově Ischia, 700 metrů od pláže Maronti, a nabízí klimatizované pokoje a terasu. Ubytování Villa Paradise se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Villa Conchiglia blu

10

Villa Conchiglia blu

UbytováníVilla Conchiglia blu. Villa Conchiglia blu se nachází na ostrově Ischia a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Ubytování Villa Conchiglia blu se nachází ve městě Forio di Ischia (Itálie - Ischia).

Terme Olympus

10

Terme Olympus

UbytováníTerme Olympus. Terme Olympus se nachází jen pár kroků od pláže Maronti a nabízí bazén s výhledem, venkovní vanu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Terme Olympus se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Residence Le Vigne

10

Residence Le Vigne

UbytováníResidence Le Vigne. Residence Le Vigne je obklopená krásnou zahradou s palmami a nabízí klidný pobyt v příjemném prostředí. Nachází se na pobřeží 2 km severně od Foria. Ubytování Residence Le Vigne se nachází ve městě Forio di Ischia (Itálie - Ischia).

Casa Caterina

10

Casa Caterina

UbytováníCasa Caterina. Casa Caterina se nachází ve čtvrti Lacco Ameno na ostrově Ischia, v blízkosti pláže Il Fungo. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Casa Caterina se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Exclusive Luxury Villa in Forio

10

Exclusive Luxury Villa in Forio

UbytováníExclusive Luxury Villa in Forio. Exclusive Luxury Villa se nachází ve Foriu, asi 1 km od Spiaggia Cava Dell'Isola. Nabízí výhled do zahrady, terasu a kávovar. Ubytování Exclusive Luxury Villa in Forio se nachází ve městě Forio di Ischia (Itálie - Ischia).

Litoranea 11

10

Litoranea 11

UbytováníLitoranea 11. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Litoranea 11 is set in Ischia. This apartment is 1.3 km from Port of Casamicciola Terme and 2. Ubytování Litoranea 11 se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Casa Micuccio sul mare

10

Casa Micuccio sul mare

UbytováníCasa Micuccio sul mare. Casa Micuccio sul mare se nachází ve čtvrti Sant'Angelo na ostrově Ischia, 500 metrů od pláže Maronti, 1,9 km od termálních pramenů Cavascura a 8,2 km od... Ubytování Casa Micuccio sul mare se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Orion House - Appartamento Blu Ischia

10

Orion House - Appartamento Blu Ischia

UbytováníOrion House - Appartamento Blu Ischia. Orion House - Appartamento Blu Ischia se nachází ve čtvrti Barano di Ischia na ostrově Ischia, 7,1 km od hradu Aragonese, 8,1 km od přístavu Casamicciola... Ubytování Orion House - Appartamento Blu Ischia se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

OraBlu Executive Villas

10

OraBlu Executive Villas

UbytováníOraBlu Executive Villas. OraBlu Executive Villas se nachází v Ischii, 300 metrů od Spiaggia della Chiaia, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování OraBlu Executive Villas se nachází ve městě Forio di Ischia (Itálie - Ischia).

Matì Maison

10

Matì Maison

Ubytování (Prázdninové domy) Matì Maison. Matì Maison se nachází na ostrově Ischia, nedaleko pláží Citara a Cava dell' Isola. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Matì Maison se nachází ve městě Forio di Ischia (Itálie - Ischia).

Casa Mirtina Ischia Sea House

10

Casa Mirtina Ischia Sea House

Ubytování (Apartmán) Casa Mirtina Ischia Sea House. Casa Mirtina Ischia Sea House se nachází na ostrově Ischia, 1,7 km od pláže Cartaromana a 300 metrů od pláže Pescatori, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Casa Mirtina Ischia Sea House se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Ischia Ponte romantic apartment in the historical center and near the sea

10

Ischia Ponte romantic apartment in the historical center and near the sea

Ubytování (Apartmán) Ischia Ponte romantic apartment in the historical center and near the sea. Ischia Ponte Romantic apartment in the historical center and near the sea se nachází ve čtvrti Ischia Porto na ostrově Ischia, v blízkosti Spiaggia dei... Ubytování Ischia Ponte romantic apartment in the historical center and near the sea se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Il Sogno

10

Il Sogno

Ubytování (Apartmán) Il Sogno. Il Sogno se nachází v Ischii, 2,2 km od Spiaggia Cava Dell'Isola a 2,8 km od pláže Citara. Ubytování Il Sogno se nachází ve městě Forio di Ischia (Itálie - Ischia).

La Casa di Zia Maria

10

La Casa di Zia Maria

Ubytování (Apartmány) La Casa di Zia Maria. La Casa di Zia Maria se nachází ve čtvrti Lacco Ameno na ostrově Ischia, v blízkosti pláže Il Fungo. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování La Casa di Zia Maria se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Cerasella B&B

10

Cerasella B&B

UbytováníCerasella B&B. Cerasella B&B se nachází v Ischii, 5,7 km od přístavu Casamicciola Terme a 6,3 km od hradu Aragonese. Ubytování Cerasella B&B se nachází ve městě Barano d'Ischia (Itálie - Ischia).

Ubytování na ostrově Ischia - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 856 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování na ostrově Ischia.

Pro ostrov Ischia doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Ischia (847), Sant'Angelo D'Ischia (0), Barano d'Ischia (0), Lacco Ameno (0). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Ostrov Ischia může být skvělým místem pro strávení dovolené.