Hledat

Ubytování

Ubytování město Sant'Angelo D'Ischia

Ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sant'Angelo D'Ischia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sant'Angelo D'Ischia

Casa Dei Nonni

10

Casa Dei Nonni

UbytováníCasa Dei Nonni. Casa Dei Nonni se nachází na ostrově Ischia, pouhých 500 metrů od pláže Maronti a 1,9 km od termálních pramenů Cavascura, a nabízí terasu. Ubytování Casa Dei Nonni se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Casa Micuccio sul mare

10

Casa Micuccio sul mare

UbytováníCasa Micuccio sul mare. Casa Micuccio sul mare se nachází ve čtvrti Sant'Angelo na ostrově Ischia, 500 metrů od pláže Maronti, 1,9 km od termálních pramenů Cavascura a 8,2 km od... Ubytování Casa Micuccio sul mare se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Borgo degl'Angeli

10

Borgo degl'Angeli

Ubytování (Apartmány) Borgo degl'Angeli. Borgo degl'Angeli se nachází ve čtvrti Sant'Angelo na ostrově Ischia, v blízkosti Spiaggia di Sant' Angelo. Nabízí terasu a pračku. Ubytování Borgo degl'Angeli se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Casa Vacanza al mare a Sant'Angelo Ischia

10

Casa Vacanza al mare a Sant'Angelo Ischia

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Vacanza al mare a Sant'Angelo Ischia. Casa Vacanza al mare se nachází na ostrově Ischia, jen pár kroků od Spiaggia di Sant' Angelo a 400 metrů od pláže Maronti. Ubytování Casa Vacanza al mare a Sant'Angelo Ischia se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Hotel Casa Sofia

9,7

Hotel Casa Sofia

UbytováníHotel Casa Sofia. Hotel Casa Sofia se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia, 300 metrů od nejbližší pláže a 350 metrů od termálního parku Aphrodite, a nabízí bezplatné Wi-Fi... Ubytování Hotel Casa Sofia se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Sant Angelo Centro

9,7

Sant Angelo Centro

UbytováníSant Angelo Centro. Sant Angelo Centro se nachází na ostrově Ischia, pouhých 90 metrů od pláže Sant'Angelo, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Sant Angelo Centro se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Hotel Casa Giuseppina

9,6

Hotel Casa Giuseppina

UbytováníHotel Casa Giuseppina. Tříhvězdičkový Hotel Casa Giuseppina se nachází na ostrově Ischia, 1,4 km od pláže Sant'Angelo, a nabízí lázeňské a wellness centrum. Ubytování Hotel Casa Giuseppina se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Costa Del Capitano Seaview Suites & Villas

9,5

Costa Del Capitano Seaview Suites & Villas

UbytováníCosta Del Capitano Seaview Suites & Villas. Residence Costa del Capitano se nachází na jižním pobřeží ostrova Ischia a nabízí prostorné apartmány s terasou a výhledem na moře. Ubytování Costa Del Capitano Seaview Suites & Villas se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Appartamenti Casa Conte

9,5

Appartamenti Casa Conte

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Casa Conte. Appartamenti Casa Conte se nachází 100 metrů od Spiaggia di Sant' Angelo a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Appartamenti Casa Conte se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Villa Paradiso

9,5

Villa Paradiso

Ubytování (Vila) Villa Paradiso. Villa Paradiso se nachází na ostrově Ischia, v blízkosti Spiaggia di Sant' Angelo a 600 metrů od pláže Maronti. Ubytování Villa Paradiso se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Villa Egidio

9,5

Villa Egidio

UbytováníVilla Egidio. Villa Egidio se nachází v Ischii, v blízkosti pláží Sant'Angelo, Maronti a Cavascura Hot Springs. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Villa Egidio se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Appartamento verde in Residence San Marco

9,5

Appartamento verde in Residence San Marco

UbytováníAppartamento verde in Residence San Marco. Appartamento verde in Residence San Marco se nachází na ostrově Ischia, pouhých 80 metrů od pláže Sant'Angelo, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným... Ubytování Appartamento verde in Residence San Marco se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Hotel Casa Gerardo

9,5

Hotel Casa Gerardo

UbytováníHotel Casa Gerardo. Tříhvězdičkový Hotel Casa Gerardo se nachází na ostrově Ischia a nabízí výhled na pláž, zahradu, terasu a bar. Ubytování Hotel Casa Gerardo se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Casa Maadry

9,4

Casa Maadry

UbytováníCasa Maadry. Casa Maadry se nachází 200 metrů od pláže Sant'Angelo a 300 metrů od pláže Maronti a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a TV s plochou... Ubytování Casa Maadry se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Casa Borgo Sant'Angelo

9,4

Casa Borgo Sant'Angelo

UbytováníCasa Borgo Sant'Angelo. Casa Borgo Sant'Angelo se nachází na ostrově Ischia, 400 metrů od pláže Maronti a 1,9 km od termálních pramenů Cavascura, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Casa Borgo Sant'Angelo se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Hotel Residence S.Angelo

9,4

Hotel Residence S.Angelo

UbytováníHotel Residence S.Angelo. Hotel Residence S.Angelo se nachází 500 metrů od moře a centra města Sant'Angelo d'Ischia. Ubytování Hotel Residence S.Angelo se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Appartamento azzurro in Residence San Marco

9,3

Appartamento azzurro in Residence San Marco

UbytováníAppartamento azzurro in Residence San Marco. Appartamento azzurro in Residence San Marco se nachází na ostrově Ischia, pouhých 80 metrů od pláže Sant'Angelo, a nabízí ubytování u pláže s bezplatným... Ubytování Appartamento azzurro in Residence San Marco se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Hotel Villa Maria

9,3

Hotel Villa Maria

UbytováníHotel Villa Maria. Hotel Villa Maria se nachází na ostrově Ischia a nabízí zahradu, terasu, restauraci a bar. Ubytování Hotel Villa Maria se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Hotel Casa Celestino

9,3

Hotel Casa Celestino

Ubytování (Hotel) Hotel Casa Celestino. Hotel Casa Celestino se nachází v Sant'Angelo D'Ischia ve středu ostrova Ischia a nabízí klimatizované pokoje s panoramatickým výhledem na Tyrhénské moře a... Ubytování Hotel Casa Celestino se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Casa al Sole Boutique Hotel

9,3

Casa al Sole Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Casa al Sole Boutique Hotel. Casa al Sole Boutique Hotel se nachází na ostrově Ischia, 3,3 km od termálních lázní Poseidon a 5 km od přístavu Forio d'Ischia, a nabízí terasu. Ubytování Casa al Sole Boutique Hotel se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Appartamento Tara

9,2

Appartamento Tara

Ubytování (Apartmán) Appartamento Tara. Appartamento Tara nabízí ubytování s výhledem do zahrady, venkovním bazénem, fitness centrem a barem, asi 1,2 km od Spiaggia di Sant' Angelo. Ubytování Appartamento Tara se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Appartamenti Le Pleiadi - Succhivo d'Ischia

9,2

Appartamenti Le Pleiadi - Succhivo d'Ischia

UbytováníAppartamenti Le Pleiadi - Succhivo d'Ischia. Appartamenti Le Pleiadi leží uprostřed svěží zahrady a nabízí ubytování s možností vlastního stravování na ostrově Ischia, 10 minut chůze od moře. Ubytování Appartamenti Le Pleiadi - Succhivo d'Ischia se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Roccobarocco Boutique Hotel

9,1

Roccobarocco Boutique Hotel

UbytováníRoccobarocco Boutique Hotel. Roccobarocco Boutique Hotel se nachází na ostrově Ischia, 60 metrů od pláže Sant'Angelo, a nabízí služby concierge, nekuřácké pokoje, terasu, bezplatné... Ubytování Roccobarocco Boutique Hotel se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Appartamenti Le Pleiadi - Sant'Angelo D'Ischia

9

Appartamenti Le Pleiadi - Sant'Angelo D'Ischia

UbytováníAppartamenti Le Pleiadi - Sant'Angelo D'Ischia. Appartamenti Le Pleiadi se nachází u pláže ve městě Sant'Angelo na ostrově Ischia. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartamenti Le Pleiadi - Sant'Angelo D'Ischia se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Ferdinando Beach & Spa

9

Ferdinando Beach & Spa

UbytováníFerdinando Beach & Spa. Ferdinando Beach & Spa se nachází 50 metrů od pobřeží a krásných pláží. Ubytování Ferdinando Beach & Spa se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Casatullio - Sant'angelo d'ischia

9

Casatullio - Sant'angelo d'ischia

UbytováníCasatullio - Sant'angelo d'ischia. Set in Ischia, 60 metres from Sant'Angelo Beach and 400 metres from Maronti Beach, Casatullio - Sant'angelo d'ischia offers air conditioning. Ubytování Casatullio - Sant'angelo d'ischia se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Pensione Casa Verde

8,9

Pensione Casa Verde

Ubytování (Hotel) Pensione Casa Verde. Pensione Casa Verde se nachází na ostrově Ischia, 1 km od Spiaggia di Sant' Angelo. Ubytování Pensione Casa Verde se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Casa Assunta

8,8

Casa Assunta

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Assunta. Casa Assunta se nachází v Ischii, 300 metrů od pláže Maronti a 400 metrů od Spiaggia di Sant' Angelo. Nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Assunta se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Hotel Casa Adolfo Ischia

8,8

Hotel Casa Adolfo Ischia

UbytováníHotel Casa Adolfo Ischia. Penzion Casa Adolfo se nachází na jižní části ostrova Ischia, 500 metrů od pláže. Nabízí zařízenou zahradu a slunnou terasu. Ubytování Hotel Casa Adolfo Ischia se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Casa Colomba

8,8

Casa Colomba

Ubytování (Apartmány) Casa Colomba. Casa Colomba se nachází ve čtvrti Sant'Angelo na ostrově Ischia, v blízkosti pláže Sant'Angelo. Nabízí terasu a pračku. Ubytování Casa Colomba se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Hotel Casa Rosa Terme

8,7

Hotel Casa Rosa Terme

Ubytování (Hotel) Hotel Casa Rosa Terme. Hotel Casa Rosa Terme se nachází na ostrově Ischia, 50 metrů od pláže Maronti, a nabízí bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Hotel Casa Rosa Terme se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Casa Francesco

8,7

Casa Francesco

Ubytování (Apartmán) Casa Francesco. Casa Francesco se nachází ve čtvrti Sant'Angelo na ostrově Ischia, v blízkosti Spiaggia di Sant' Angelo. Nabízí terasu a pračku. K dispozici je také... Ubytování Casa Francesco se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Casa Bianca A S'Angelo

8,7

Casa Bianca A S'Angelo

UbytováníCasa Bianca A S'Angelo. Casa Bianca A S'Angelo se nachází v Ischii, 300 metrů od pláže Maronti a 800 metrů od pláže Sant'Angelo. Ubytování Casa Bianca A S'Angelo se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Miramare Sea Resort & Spa

8,5

Miramare Sea Resort & Spa

Ubytování (Hotel) Miramare Sea Resort & Spa. Miramare Sea Resort & Spa se nachází na pěší zóně v obci Sant' Angelo na jižním pobřeží ostrova Ischia, přímo u své soukromé pláže, a nabízí snídaně formou... Ubytování Miramare Sea Resort & Spa se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Hotel Villa Franz

8,4

Hotel Villa Franz

UbytováníHotel Villa Franz. Villa Franz se nachází těsně nad městem Sant'Angelo, jen 2 minuty pěšky od pláže. Nabízí panoramatický výhled na záliv a krytý bazén s hydromasáží. Ubytování Hotel Villa Franz se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

appartamento viola in residence San Marco

8,3

appartamento viola in residence San Marco

Ubytováníappartamento viola in residence San Marco. Appartamento viola in residence San Marco se nachází ve čtvrti Sant'Angelo na ostrově Ischia, 80 metrů od pláže Sant'Angelo, 400 metrů od pláže Maronti a... Ubytování appartamento viola in residence San Marco se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

La Villa Resort & Spa

8,3

La Villa Resort & Spa

Ubytování (Hotel) La Villa Resort & Spa. Villa Ischia se nachází v pěší zóně města Sant'Angelo na jižním pobřeží ostrova Ischia a nabízí terasu s výhledem na moře. Ubytování La Villa Resort & Spa se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Romantica Resort & Spa

8,2

Romantica Resort & Spa

Ubytování (Hotel) Romantica Resort & Spa. Romantica Resort & Spa stojí na soukromém pozemku o rozloze 45 000 m² přímo před vesnicí Sant'Angelo d'Ischia, 350 metrů od pláže Cava Grado, a nabízí... Ubytování Romantica Resort & Spa se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

PARCO TERMALE TROPICAL

8,2

PARCO TERMALE TROPICAL

Ubytování (Bed and breakfast) PARCO TERMALE TROPICAL. PARCO TERMALE TROPICAL se nachází na ostrově Ischia, 450 metrů od pláže Maronti a 500 metrů od pláže Sant'Angelo, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování PARCO TERMALE TROPICAL se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Casa Di iorio via del sole 1

8

Casa Di iorio via del sole 1

Ubytování (Apartmány) Casa Di iorio via del sole 1. Casa Di iorio via del sole 1 se nachází ve čtvrti Sant'Angelo na ostrově Ischia, v blízkosti pláže Maronti. Nabízí terasu a pračku. Ubytování Casa Di iorio via del sole 1 se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Hotel Loreley

7,4

Hotel Loreley

UbytováníHotel Loreley. Hotel Loreley se nachází na panoramatickém místě s výhledem na přístav Sant'Angelo a je ideální volbou pro odpočinkovou dovolenou s termálním bazénem a... Ubytování Hotel Loreley se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Neruda Chic House Sant'Angelo

Neruda Chic House Sant'Angelo

UbytováníNeruda Chic House Sant'Angelo. Neruda Chic House Sant'Angelo se nachází ve čtvrti Sant'Angelo na ostrově Ischia, 100 metrů od pláže Sant'Angelo, 400 metrů od pláže Maronti a 1,8 km od... Ubytování Neruda Chic House Sant'Angelo se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Hotel Villa Sirena

Hotel Villa Sirena

UbytováníHotel Villa Sirena. Hotel Villa Sirena se nachází na ostrově Ischia, 200 metrů od pláže Maronti, a nabízí turistické informace, nekuřácké pokoje, restauraci, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Hotel Villa Sirena se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Sant Angelo ad Ischia - La suite del Capitano

Sant Angelo ad Ischia - La suite del Capitano

Ubytování (Apartmány) Sant Angelo ad Ischia - La suite del Capitano. Sant Angelo ad Ischia - La suite del Capitano se nachází na ostrově Ischia, pouhých 100 metrů od pláže Sant'Angelo a 250 metrů od pláže Maronti, a nabízí... Ubytování Sant Angelo ad Ischia - La suite del Capitano se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Nice apartment in SantAngelo dIschia with 1 Bedrooms and WiFi

Nice apartment in SantAngelo dIschia with 1 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Apartmán) Nice apartment in SantAngelo dIschia with 1 Bedrooms and WiFi. Nice apartment in SantAngelo dIschia with 1 Bedrooms and Wi-Fi se nachází na ostrově Ischia, 250 metrů od pláže Maronti a 300 metrů od pláže Sant Angelo, a... Ubytování Nice apartment in SantAngelo dIschia with 1 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Stunning home in Sant'Angelo with WiFi and 2 Bedrooms

Stunning home in Sant'Angelo with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Sant'Angelo with WiFi and 2 Bedrooms. Stunning home in Sant'Angelo se nachází na ostrově Ischia, 200 metrů od pláže Maronti a 350 metrů od pláže Sant'Angelo, a nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu a... Ubytování Stunning home in Sant'Angelo with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Casa Angiolina Santangelo

Casa Angiolina Santangelo

UbytováníCasa Angiolina Santangelo. Casa Angiolina Santangelo se nachází na ostrově Ischia, jen pár kroků od pláže Maronti, a nabízí ubytování u pláže se zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Angiolina Santangelo se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

La Casa dell'Ulivo

La Casa dell'Ulivo

Ubytování (Prázdninový dům) La Casa dell'Ulivo. La Casa dell'Ulivo se nachází asi 1,6 km od pláže Sant Angelo a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování La Casa dell'Ulivo se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Awesome home in SantAngelo with WiFi

Awesome home in SantAngelo with WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in SantAngelo with WiFi. Apartmán Awesome home in SantAngelo se nachází na ostrově Ischia, 250 metrů od pláže Maronti a 350 metrů od pláže Sant Angelo, a nabízí klimatizaci i... Ubytování Awesome home in SantAngelo with WiFi se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Amazing apartment in SantAngelo dIschia with 1 Bedrooms and WiFi

Amazing apartment in SantAngelo dIschia with 1 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in SantAngelo dIschia with 1 Bedrooms and WiFi. Amazing apartment in SantAngelo dIschia se nachází na ostrově Ischia, 250 metrů od pláže Maronti a 300 metrů od pláže Sant Angelo, a nabízí bezplatné Wi-Fi... Ubytování Amazing apartment in SantAngelo dIschia with 1 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Sant'Angelo D'Ischia (Itálie - Ischia).

Ubytování ve městě Sant'Angelo D'Ischia

Město Sant'Angelo D'Ischia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě Sant'Angelo D'Ischia.