Hledat

Ubytování

Ubytování město Ischia

Ve městě Ischia (Itálie) máme celkem 847 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ischia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ischia

Cartaromana House

10

Cartaromana House

Ubytování (Prázdninový dům) Cartaromana House. Cartaromana House se nachází na ostrově Ischia, jen 1,6 km od pláže Cartaromana. Nabízí zahradu, gril a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Cartaromana House se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Dependance Castiglione with pool and view

10

Dependance Castiglione with pool and view

Ubytování (Vila) Dependance Castiglione with pool and view. Dependance Castiglione se nachází ve čtvrti Casamicciola Terme na ostrově Ischia, v blízkosti Spiaggia degli Inglesi. Nabízí bazén, výhled, terasu a... Ubytování Dependance Castiglione with pool and view se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

La casetta al porto

10

La casetta al porto

Ubytování (Apartmán) La casetta al porto. La casetta al porto se nachází na ostrově Ischia, 2,6 km od pláže Cartaromana a 600 metrů od pláže Inglesi, a nabízí klimatizaci. Ubytování La casetta al porto se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Villa To Ischia With Love

10

Villa To Ischia With Love

Ubytování (Apartmán) Villa To Ischia With Love. Villa se nachází 1,3 km od Spiaggia dei Pescatori. To Ischia With Love nabízí ubytování s barem, zahradou a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Villa To Ischia With Love se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

CASA VACANZE VITTORIA COLONNA

10

CASA VACANZE VITTORIA COLONNA

UbytováníCASA VACANZE VITTORIA COLONNA. CASA VACANZE VITTORIA COLONNA se nachází v Ischii, 700 metrů od Spiaggia di San Pietro a 2,4 km od pláže Cartaromana, a nabízí klimatizaci. Ubytování CASA VACANZE VITTORIA COLONNA se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

La casa sul porto

10

La casa sul porto

UbytováníLa casa sul porto. La casa sul porto se nachází ve čtvrti Ischia Porto, nedaleko Spiaggia di San Pietro, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování La casa sul porto se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Kiara Villas

10

Kiara Villas

UbytováníKiara Villas. Kiara Villas se nachází asi 7,1 km od zálivu Sorgeto Hot Spring a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Kiara Villas se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

A CASA DEPENDANCE

10

A CASA DEPENDANCE

Ubytování (Apartmán) A CASA DEPENDANCE. A CASA DEPENDANCE se nachází na ostrově Ischia, 1,7 km od pláže Cartaromana, 2 km od pláže Pescatori a 2,3 km od hradu Aragonese. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování A CASA DEPENDANCE se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

2 bedrooms appartement at Ischia 20 m away from the beach with sea view furnished terrace and wifi

10

2 bedrooms appartement at Ischia 20 m away from the beach with sea view furnished terrace and wifi

Ubytování (Apartmán) 2 bedrooms appartement at Ischia 20 m away from the beach with sea view furnished terrace and wifi. 2 bedrooms appartement at Ischia 20 m away from the beach with sea view zařízený terrace and wifi in Ischia nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Ischii,... Ubytování 2 bedrooms appartement at Ischia 20 m away from the beach with sea view furnished terrace and wifi se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Beach House in Ischia

10

Beach House in Ischia

Ubytování (Prázdninové domy) Beach House in Ischia. Beach House in Ischia se nachází na Ischii, jen pár kroků od Spiaggia dei Pescatori a 800 metrů od Spiaggia di San Pietro, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Beach House in Ischia se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Exclusive Home Ischia

10

Exclusive Home Ischia

Ubytování (Apartmány) Exclusive Home Ischia. Exclusive Home Ischia se nachází necelý 1 km od pláže Cartaromana a nabízí terasu a ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Exclusive Home Ischia se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Maison Gioffredi

10

Maison Gioffredi

Ubytování (Prázdninový dům) Maison Gioffredi. Maison Gioffredi se nachází ve čtvrti Ischia Porto na ostrově Ischia a nabízí klimatizaci, terasu a výhled na město. Ubytování Maison Gioffredi se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Profumo di mare

10

Profumo di mare

Ubytování (Apartmán) Profumo di mare. Profumo di mare se nachází ve čtvrti Ischia Porto, nedaleko pláže Cartaromana, a nabízí zahradu a pračku. Ubytování Profumo di mare se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

La magia del mare

10

La magia del mare

UbytováníLa magia del mare. La magia del mare se nachází u pláže na ostrově Ischia, 70 metrů od Spiaggia di San Pietro a 1,1 km od Spiaggia dei Pescatori. Ubytování La magia del mare se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Casa Marina Ischia

10

Casa Marina Ischia

UbytováníCasa Marina Ischia. Casa Marina Ischia se nachází ve čtvrti Ischia Porto na ostrově Ischia, 300 metrů od Spiaggia di San Pietro, necelý 1 km od Spiaggia degli Inglesi a 14... Ubytování Casa Marina Ischia se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Casa nel magico borgo di Sant’alessandro, Ischia

10

Casa nel magico borgo di Sant’alessandro, Ischia

Ubytování (Prázdninové domy) Casa nel magico borgo di Sant’alessandro, Ischia. Casa nel magico borgo di Sant'alessandro, Ischia se nachází na ostrově Ischia, 100 metrů od pláže Inglesi a necelý 1 km od termálních lázní Castiglione... Ubytování Casa nel magico borgo di Sant’alessandro, Ischia se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Villetta Bertoro

10

Villetta Bertoro

Ubytování (Apartmán) Villetta Bertoro. Villetta Bertoro se nachází na ostrově Ischia, 1,8 km od pláže Cartaromana a 2,1 km od pláže Inglesi. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Villetta Bertoro se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Summertime

10

Summertime

UbytováníSummertime. Summertime se nachází v Ischii, 2,1 km od pláže Maronti a 6,2 km od Aragonského hradu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování Summertime se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Villa Paradise

10

Villa Paradise

UbytováníVilla Paradise. Villa Paradise se nachází na ostrově Ischia, 700 metrů od pláže Maronti, a nabízí klimatizované pokoje a terasu. Ubytování Villa Paradise se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Terme Olympus

10

Terme Olympus

UbytováníTerme Olympus. Terme Olympus se nachází jen pár kroků od pláže Maronti a nabízí bazén s výhledem, venkovní vanu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Terme Olympus se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Orion House - Appartamento Blu Ischia

10

Orion House - Appartamento Blu Ischia

UbytováníOrion House - Appartamento Blu Ischia. Orion House - Appartamento Blu Ischia se nachází ve čtvrti Barano di Ischia na ostrově Ischia, 7,1 km od hradu Aragonese, 8,1 km od přístavu Casamicciola... Ubytování Orion House - Appartamento Blu Ischia se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Casa Mirtina Ischia Sea House

10

Casa Mirtina Ischia Sea House

Ubytování (Apartmán) Casa Mirtina Ischia Sea House. Casa Mirtina Ischia Sea House se nachází na ostrově Ischia, 1,7 km od pláže Cartaromana a 300 metrů od pláže Pescatori, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Casa Mirtina Ischia Sea House se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Ischia Ponte romantic apartment in the historical center and near the sea

10

Ischia Ponte romantic apartment in the historical center and near the sea

Ubytování (Apartmán) Ischia Ponte romantic apartment in the historical center and near the sea. Ischia Ponte Romantic apartment in the historical center and near the sea se nachází ve čtvrti Ischia Porto na ostrově Ischia, v blízkosti Spiaggia dei... Ubytování Ischia Ponte romantic apartment in the historical center and near the sea se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Villa Nolelu

10

Villa Nolelu

UbytováníVilla Nolelu. Villa Nolelu se nachází na ostrově Ischia, 4,8 km od přístavu Casamicciola Terme, 4,9 km od hradu Aragonese a 8,4 km od botanické zahrady La Mortella. Ubytování Villa Nolelu se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Villa Gianturco - Luxury In The Green Island

10

Villa Gianturco - Luxury In The Green Island

UbytováníVilla Gianturco - Luxury In The Green Island. Villa Gianturco - Luxury se nachází ve čtvrti Ischia Porto na ostrově Ischia. In The Green Island má klimatizaci, balkon a výhled na hory. Ubytování Villa Gianturco - Luxury In The Green Island se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Appartamento Pipernia

10

Appartamento Pipernia

UbytováníAppartamento Pipernia. Appartamento Pipernia se nachází ve čtvrti Ischia Porto na ostrově Ischia a nabízí klimatizaci, terasu a výhled do zahrady. K dispozici je také balkon. Ubytování Appartamento Pipernia se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

holidayhomeischia

10

holidayhomeischia

Ubytováníholidayhomeischia. Set less than 1 km from Spiaggia di San Pietro and 1. Ubytování holidayhomeischia se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Casa Vacanze Bosco d'Argento

10

Casa Vacanze Bosco d'Argento

UbytováníCasa Vacanze Bosco d'Argento. Casa Vacanze Bosco d'Argento se nachází na ostrově Ischia, 2,4 km od pláže Spiaggia dei Pescatori a pláže Cartaromana, a nabízí zahradu a výhled do... Ubytování Casa Vacanze Bosco d'Argento se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Davalos 14 Luxury Home

10

Davalos 14 Luxury Home

UbytováníDavalos 14 Luxury Home. Davalos 14 Luxury Home se nachází 400 metrů od Spiaggia di San Pietro a 600 metrů od Spiaggia dei Pescatori. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Davalos 14 Luxury Home se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

La Rosa - Luxury B&B

10

La Rosa - Luxury B&B

UbytováníLa Rosa - Luxury B&B. La Rosa - Luxury B&B se nachází v Ischii a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, zahradu a sdílený lounge. Ubytování La Rosa - Luxury B&B se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Villetta Pettirosso

10

Villetta Pettirosso

UbytováníVilletta Pettirosso. Villetta Pettirosso nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Ischii, 2,5 km od Spiaggia di San Pietro a 2,7 km od Spiaggia degli Inglesi. Ubytování Villetta Pettirosso se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Ischia Blu Resort

9,9

Ischia Blu Resort

Ubytování (Aparthotel) Ischia Blu Resort. Ischia Blu Resort se nachází v Ischii, nedaleko přístaviště trajektů se spoji na pevninu. Ubytování Ischia Blu Resort se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

La Cameretta

9,8

La Cameretta

Ubytování (Bed and breakfast) La Cameretta. La Cameretta se nachází na ostrově Ischia, nedaleko pláží Cartaromana a Pescatori. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Cameretta se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Agapanto Luxury Accommodation

9,8

Agapanto Luxury Accommodation

Ubytování (Bed and breakfast) Agapanto Luxury Accommodation. Agapanto Luxury Accommodation se nachází na ostrově Ischia a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, zahradu s grilem, vířivku a bylinkovou a... Ubytování Agapanto Luxury Accommodation se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Appartamento in Villa il Kent a 2 passi dal mare

9,8

Appartamento in Villa il Kent a 2 passi dal mare

Ubytování (Apartmán) Appartamento in Villa il Kent a 2 passi dal mare. Appartamento in Villa se nachází ve čtvrti Ischia Porto na ostrově Ischia, v blízkosti Spiaggia dei Pescatori. Ubytování Appartamento in Villa il Kent a 2 passi dal mare se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Il Vigneto

9,8

Il Vigneto

Ubytování (Apartmán) Il Vigneto. Tento apartmán se nachází v Ischii, 4,2 km od města Barano d'Ischia. Ubytování Il Vigneto se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

barracudasuite

9,8

barracudasuite

Ubytováníbarracudasuite. Barracudasuite se nachází na ostrově Ischia, 1,5 km od pláže Cartaromana, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování barracudasuite se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Il Lauro Luxury Villa

9,8

Il Lauro Luxury Villa

UbytováníIl Lauro Luxury Villa. Il Lauro Luxury Villa se nachází v Ischii, 700 metrů od Spiaggia dei Pescatori, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a... Ubytování Il Lauro Luxury Villa se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Il giardino

9,8

Il giardino

Ubytování (Apartmány) Il giardino. Il giardino se nachází na ostrově Ischia, 2,1 km od pláže Maronti a 6,4 km od hradu Aragonese. Ubytování Il giardino se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

La Cameretta al Porto

9,8

La Cameretta al Porto

UbytováníLa Cameretta al Porto. La Cameretta al Porto se nachází na ostrově Ischia a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s klimatizací. Ubytování La Cameretta al Porto se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

VILLA MATILDA luxury B&B

9,8

VILLA MATILDA luxury B&B

UbytováníVILLA MATILDA luxury B&B. VILLA MATILDA luxury B&B se nachází v Ischii, 3,5 km od termálních lázní Castiglione Thermae. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování VILLA MATILDA luxury B&B se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Casa Vacanze Aenaria 2

9,8

Casa Vacanze Aenaria 2

UbytováníCasa Vacanze Aenaria 2. Casa Vacanze Aenaria 2 se nachází v Ischii, 500 metrů od Spiaggia dei Pescatori, 1,7 km od Spiaggia di San Pietro a 1,8 km od pláže Cartaromana. Ubytování Casa Vacanze Aenaria 2 se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Casetta del pescatore

9,8

Casetta del pescatore

Ubytování (Apartmán) Casetta del pescatore. Casetta del pescatore se nachází na ostrově Ischia, necelý 1 km od pláže Cartaromana a 5 minut chůze od hradu Aragonese. Ubytování Casetta del pescatore se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Relais Bijoux Ischia

9,8

Relais Bijoux Ischia

Ubytování (Bed and breakfast) Relais Bijoux Ischia. Relais Bijoux Ischia se nachází necelých 10 minut jízdy od písečné pláže Ischia a nabízí venkovní bazén a okouzlující výhled na moře. Ubytování Relais Bijoux Ischia se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Luxury Relais Villa Magdalena

9,7

Luxury Relais Villa Magdalena

Ubytování (Bed and breakfast) Luxury Relais Villa Magdalena. Luxury Relais Villa Magdalena se nachází na ostrově Ischia a nabízí zahradu s bazénem. Ubytování Luxury Relais Villa Magdalena se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Brezza di mare

9,7

Brezza di mare

Ubytování (Apartmány) Brezza di mare. Brezza di mare se nachází na ostrově Ischia, nedaleko Spiaggia di San Pietro, Spiaggia dei Pescatori a Spiaggia degli Inglesi. Ubytování Brezza di mare se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Solo per Pochi

9,7

Solo per Pochi

Ubytování (Bed and breakfast) Solo per Pochi. Solo per Pochi se nachází v Ischii, 5,7 km od přístavu Casamicciola Terme a 6,3 km od hradu Aragonese. Ubytování Solo per Pochi se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Villa Cycas

9,7

Villa Cycas

Ubytování (Vila) Villa Cycas. Villa Cycas se nachází v Ischii, 2 km od Spiaggia dei Pescatori a 2,5 km od pláže Cartaromana. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Villa Cycas se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Villa Rosaria

9,7

Villa Rosaria

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Rosaria. Villa Rosaria se nachází ve čtvrti Ischia Porto, nedaleko hradu Aragonese, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Villa Rosaria se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Appartamenti Isola Felice

9,7

Appartamenti Isola Felice

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Isola Felice. Appartamenti Isola Felice se nachází 300 metrů od Spiaggia di San Pietro v Ischii a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartamenti Isola Felice se nachází ve městě Ischia (Itálie - Ischia).

Villa Rosa

9,7

Villa Rosa

Ubytování (Apartmány) Villa Rosa. Villa Rosa se nachází ve čtvrti Ischia Porto na ostrově Ischia a nabízí klimatizaci, balkon a výhled na moře. Ubytování Villa Rosa se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Ubytování ve městě Ischia

Město Ischia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 847 hotelů a ubytování ve městě Ischia.