Hledat

Ubytování

Ubytování město Barano d'Ischia

Ve městě Barano d'Ischia (Itálie) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Barano d'Ischia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Barano d'Ischia

Cerasella B&B

10

Cerasella B&B

UbytováníCerasella B&B. Cerasella B&B se nachází v Ischii, 5,7 km od přístavu Casamicciola Terme a 6,3 km od hradu Aragonese. Ubytování Cerasella B&B se nachází ve městě Barano d'Ischia (Itálie - Ischia).

Casa Siciliano

8,8

Casa Siciliano

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Siciliano. Casa Siciliano se nachází 800 metrů od pláže Maronti a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, grilem a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Casa Siciliano se nachází ve městě Barano d'Ischia (Itálie - Ischia).

Hotel San Giorgio Terme

8,6

Hotel San Giorgio Terme

Ubytování (Hotel) Hotel San Giorgio Terme. Od hotelu San Giorgio Terme se otevírá výhled na pláž Maronti, největší pláž na Ischii. Ubytování Hotel San Giorgio Terme se nachází ve městě Barano d'Ischia (Itálie - Ischia).

Casa Maronti

7

Casa Maronti

UbytováníCasa Maronti. Casa Maronti se nachází asi 2,3 km od pláže Maronti a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na hory. Nabízí výhled na město a balkon. Ubytování Casa Maronti se nachází ve městě Barano d'Ischia (Itálie - Ischia).

Hotel Sunset Green

6,3

Hotel Sunset Green

UbytováníHotel Sunset Green. Hotel Sunset Green se nachází na ostrově Ischia, 1,8 km od pláže Maronti, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště a terasu. Ubytování Hotel Sunset Green se nachází ve městě Barano d'Ischia (Itálie - Ischia).

Awesome Apartment In Barano Dischia With Wifi And 2 Bedrooms

3,7

Awesome Apartment In Barano Dischia With Wifi And 2 Bedrooms

UbytováníAwesome Apartment In Barano Dischia With Wifi And 2 Bedrooms. Apartmán Awesome se nachází na ostrově Ischia, 2,9 km od pláže Maronti a 5,5 km od hradu Aragonese. V Barano Dischia s Wi-Fi 2 ložnice jsou klimatizované. Ubytování Awesome Apartment In Barano Dischia With Wifi And 2 Bedrooms se nachází ve městě Barano d'Ischia (Itálie - Ischia).

Stunning home in Barano with WiFi and 3 Bedrooms

Stunning home in Barano with WiFi and 3 Bedrooms

UbytováníStunning home in Barano with WiFi and 3 Bedrooms. Stunning home in Barano se nachází na ostrově Ischia, 5,7 km od hradu Aragonese, 7,7 km od botanické zahrady La Mortella a 12 km od termálních pramenů... Ubytování Stunning home in Barano with WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Barano d'Ischia (Itálie - Ischia).

Ubytování ve městě Barano d'Ischia

Město Barano d'Ischia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě Barano d'Ischia.