Hledat

Ubytování

Ubytování město Lacco Ameno

Ve městě Lacco Ameno (Itálie) máme celkem 0 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lacco Ameno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lacco Ameno

Casa Caterina

10

Casa Caterina

UbytováníCasa Caterina. Casa Caterina se nachází ve čtvrti Lacco Ameno na ostrově Ischia, v blízkosti pláže Il Fungo. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Casa Caterina se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Litoranea 11

10

Litoranea 11

UbytováníLitoranea 11. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Litoranea 11 is set in Ischia. This apartment is 1.3 km from Port of Casamicciola Terme and 2. Ubytování Litoranea 11 se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

La Casa di Zia Maria

10

La Casa di Zia Maria

Ubytování (Apartmány) La Casa di Zia Maria. La Casa di Zia Maria se nachází ve čtvrti Lacco Ameno na ostrově Ischia, v blízkosti pláže Il Fungo. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování La Casa di Zia Maria se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Martina Love Apartments

10

Martina Love Apartments

UbytováníMartina Love Apartments. Martina Love Apartments se nachází ve čtvrti Lacco Ameno na ostrově Ischia, 400 metrů od pláže Il Fungo a 1,3 km od zálivu San Montano. Ubytování Martina Love Apartments se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Pied-à-terre Casa Caterina

10

Pied-à-terre Casa Caterina

UbytováníPied-à-terre Casa Caterina. Pied-à-terre Casa Caterina se nachází v Ischii, 300 metrů od pláže Il Fungo a necelý 1 km od zálivu San Montano. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Pied-à-terre Casa Caterina se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Brecchembè Apartment

10

Brecchembè Apartment

UbytováníBrecchembè Apartment. Brecchembè Apartment se nachází na ostrově Ischia, 400 metrů od pláže Il Fungo a 1,3 km od zálivu San Montano. Nabízí sdílený lounge a výhled na město. Ubytování Brecchembè Apartment se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Casa Rosetta

10

Casa Rosetta

UbytováníCasa Rosetta. Casa Rosetta se nachází u pláže na ostrově Ischia, 200 metrů od pláže Il Fungo a 1,3 km od zálivu San Montano. Ubytování Casa Rosetta se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Sea Holiday Home

10

Sea Holiday Home

UbytováníSea Holiday Home. Sea Holiday Home se nachází v Ischii, 1,7 km od zálivu San Montano a 2,2 km od pláže Marina. Nabízí klimatizaci. Ubytování Sea Holiday Home se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Casa Restituta

9,8

Casa Restituta

UbytováníCasa Restituta. Casa Restituta se nachází v Ischii, 500 metrů od pláže Il Fungo a 700 metrů od zálivu San Montano. Ubytování Casa Restituta se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Casa Verdemare

9,8

Casa Verdemare

UbytováníCasa Verdemare. Casa Verdemare nabízí klimatizované ubytování v Ischii, 200 metrů od pláže Il Fungo, 1,6 km od zálivu San Montano a 2,5 km od Spiaggia di San Francesco. Ubytování Casa Verdemare se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Belgodere di Mezzavia Apartments

9,8

Belgodere di Mezzavia Apartments

UbytováníBelgodere di Mezzavia Apartments. Belgodere di Mezzavia Apartments se nachází na ostrově Ischia, 600 metrů od pláže Il Fungo, a nabízí vířivku, veřejné lázně a klimatizované ubytování s... Ubytování Belgodere di Mezzavia Apartments se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Da Raff

9,8

Da Raff

UbytováníDa Raff. Da Raff se nachází ve čtvrti Lacco Ameno na ostrově Ischia a nabízí klimatizaci, balkon a výhled na město. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Da Raff se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Lily's Home

9,7

Lily's Home

Ubytování (Prázdninový dům) Lily's Home. Lily's Home se nachází na ostrově Ischia, 300 metrů od pláže Il Fungo a necelý 1 km od zálivu San Montano. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Lily's Home se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Giardino Mediterraneo

9,7

Giardino Mediterraneo

UbytováníGiardino Mediterraneo. Giardino Mediterraneo se nachází asi 500 metrů od pláže Il Fungo a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování Giardino Mediterraneo se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Villetta Panoramica

9,6

Villetta Panoramica

UbytováníVilletta Panoramica. Villetta Panoramica se nachází v Ischii, jen 1 km od pláže Il Fungo. Nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villetta Panoramica se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Casa Neval Lacco Ameno

9,6

Casa Neval Lacco Ameno

Ubytování (Apartmán) Casa Neval Lacco Ameno. Casa Neval Lacco Ameno se nachází v Ischii, 200 metrů od pláže Il Fungo a 1,4 km od zálivu San Montano. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Neval Lacco Ameno se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Villetta Baia San Montano

9,6

Villetta Baia San Montano

UbytováníVilletta Baia San Montano. Villetta Baia San Montano se nachází na ostrově Ischia, nedaleko pláže Il Fungo a zálivu San Montano. Ubytování Villetta Baia San Montano se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Da Raff house

9,6

Da Raff house

UbytováníDa Raff house. Da Raff house se nachází na ostrově Ischia, 200 metrů od pláže Il Fungo a 1,6 km od zálivu San Montano. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Da Raff house se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Ariosetto

9,5

Ariosetto

Ubytování (Prázdninový dům) Ariosetto. Ariosetto se nachází na ostrově Ischia, 300 metrů od pláže Il Fungo a necelý 1 km od zálivu San Montano. Nabízí zahradu a výhled na město. Ubytování Ariosetto se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

A' casa 'e Carmeniello

9,5

A' casa 'e Carmeniello

UbytováníA' casa 'e Carmeniello. A' casa 'e Carmeniello se nachází v Ischii, 200 metrů od pláže Il Fungo a 1,5 km od zálivu San Montano, a nabízí výhled na moře. Ubytování A' casa 'e Carmeniello se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

LA CASETTA DI ERIKA

9,5

LA CASETTA DI ERIKA

Ubytování (Prázdninový dům) LA CASETTA DI ERIKA. LA CASETTA DI ERIKA se nachází v Ischii, 200 metrů od pláže Il Fungo, a nabízí ubytování se sdíleným salonkem, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a... Ubytování LA CASETTA DI ERIKA se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Villa Amazing Sunset Terrace

9,5

Villa Amazing Sunset Terrace

Ubytování (Vila) Villa Amazing Sunset Terrace. Villa Amazing Sunset Terrace se nachází na ostrově Ischia, 2,4 km od Spiaggia di San Francesco a 2,5 km od Spiaggia della Chiaia, a nabízí zahradu a výhled... Ubytování Villa Amazing Sunset Terrace se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Smeraldino

9,5

Smeraldino

Ubytování (Apartmán) Smeraldino. Smeraldino se nachází v Ischii, 300 metrů od pláže Il Fungo a 1,4 km od zálivu San Montano. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Smeraldino se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Ross House

9,5

Ross House

Ubytování (Apartmán) Ross House. Ross House se nachází ve čtvrti Lacco Ameno na ostrově Ischia, jen pár kroků od pláže Il Fungo, 1,4 km od zálivu San Montano a 2,3 km od Spiaggia di San... Ubytování Ross House se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Casa Mo Ma vacanze Ischia

9,4

Casa Mo Ma vacanze Ischia

Ubytování (Apartmány) Casa Mo Ma vacanze Ischia. Casa Mo Ma vacanze Ischia se nachází 750 metrů od pláže Il Fungo a nabízí ubytování se zahradou, terasou a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Casa Mo Ma vacanze Ischia se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

San Montano Resort & Spa

9,3

San Montano Resort & Spa

Ubytování (Hotel) San Montano Resort & Spa. San Montano Resort & SPA nabízí panoramatický výhled na ostrov Ischia a pobřeží Amalfi. Ubytování San Montano Resort & Spa se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

LA CASETTA DI ROBY

9,2

LA CASETTA DI ROBY

Ubytování (Prázdninový dům) LA CASETTA DI ROBY. LA CASETTA DI ROBY se nachází v Ischii, 200 metrů od pláže Il Fungo a 1,4 km od zálivu San Montano. Ubytování LA CASETTA DI ROBY se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Villa Letizia

9,2

Villa Letizia

Ubytování (Vila) Villa Letizia. Villa Letizia se nachází ve čtvrti Lacco Ameno na ostrově Ischia, v blízkosti zálivu San Montano. Nabízí zahradu a pračku. Ubytování Villa Letizia se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

La piccola grande casetta Titina

9,2

La piccola grande casetta Titina

UbytováníLa piccola grande casetta Titina. La piccola grande casetta Titina nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 1,6 km od zálivu San Montano. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La piccola grande casetta Titina se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Casa Vacanze Da Serena

9,1

Casa Vacanze Da Serena

UbytováníCasa Vacanze Da Serena. Casa Vacanze Da Serena se nachází na ostrově Ischia, jen pár kroků od pláže Il Fungo, a nabízí terasu a bar. Ubytování Casa Vacanze Da Serena se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Appartamenti in collina e vista mare

9,1

Appartamenti in collina e vista mare

Ubytování (Apartmány) Appartamenti in collina e vista mare. Appartamenti in collina e vista mare se nachází na ostrově Ischia, 700 metrů od pláže Il Fungo, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Appartamenti in collina e vista mare se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Terrazza sul Mare

9,1

Terrazza sul Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Terrazza sul Mare. Terrazza sul Mare se nachází u pláže na ostrově Ischia, 1,7 km od zálivu San Montano a necelý 1 km od přístavu Casamicciola Terme. Ubytování Terrazza sul Mare se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

DreamHouse Lacco Ameno: a 70 metri dal mare

9,1

DreamHouse Lacco Ameno: a 70 metri dal mare

UbytováníDreamHouse Lacco Ameno: a 70 metri dal mare. DreamHouse Lacco Ameno: a 70 metri dal mare se nachází v Ischii, 200 metrů od pláže Il Fungo a 1,3 km od zálivu San Montano. Ubytování DreamHouse Lacco Ameno: a 70 metri dal mare se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Esclusiva Luxury Villa con giardino

9

Esclusiva Luxury Villa con giardino

Ubytování (Vily) Esclusiva Luxury Villa con giardino. Esclusiva Luxury Villa con giardino se nachází na ostrově Ischia, 700 metrů od pláže Il Fungo a 800 metrů od zálivu San Montano. Ubytování Esclusiva Luxury Villa con giardino se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Zaras 11

9

Zaras 11

Ubytování (Apartmán) Zaras 11. Zaras 11 se nachází na ostrově Ischia, 150 metrů od pláže Il Fungo a 1,1 km od zálivu San Montano, a nabízí klimatizaci. Ubytování Zaras 11 se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Sweet Home

9

Sweet Home

Ubytování (Bed and breakfast) Sweet Home. Sweet Home se nachází na ostrově Ischia, nedaleko pláže Il Fungo a zálivu San Montano. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Sweet Home se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Arabesque

9

Arabesque

Ubytování (Apartmán) Arabesque. Arabesque se nachází na ostrově Ischia, 300 metrů od pláže Il Fungo a 1,4 km od zálivu San Montano. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Arabesque se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Appartamenti Miramare

9

Appartamenti Miramare

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Miramare. Appartamenti Miramare se nachází na ostrově Ischia, 700 metrů od pláže Il Fungo, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamenti Miramare se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Ischia A 100m dal mare

9

Ischia A 100m dal mare

UbytováníIschia A 100m dal mare. Ischia A 100m dal mare se nachází v Ischii, 300 metrů od pláže Il Fungo a 1 km od zálivu San Montano. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování Ischia A 100m dal mare se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

La loggetta

9

La loggetta

Ubytování (Vily) La loggetta. La loggetta se nachází ve čtvrti Lacco Ameno na ostrově Ischia, v blízkosti pláže Il Fungo. Nabízí zahradu a pračku. Ubytování La loggetta se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Regina Isabella-Resort Spa Restaurant

8,9

Regina Isabella-Resort Spa Restaurant

Ubytování (Hotel) Regina Isabella-Resort Spa Restaurant. Regina Isabella-Resort Spa Restaurant se nachází na místě starověkých Řecko-římských ruin, přímo na pobřeží v obci Lacco Ameno na ostrově Ischia. Ubytování Regina Isabella-Resort Spa Restaurant se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Ischia Bella

8,8

Ischia Bella

Ubytování (Apartmán) Ischia Bella. Ischia Bella se nachází na ostrově Ischia, 300 metrů od pláže Il Fungo, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a pokojovou službou. Ubytování Ischia Bella se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

ISCHIA - PANORAMIC APARTMENT ON THE SEA

8,8

ISCHIA - PANORAMIC APARTMENT ON THE SEA

UbytováníISCHIA - PANORAMIC APARTMENT ON THE SEA. ISCHIA - PANORAMIC APARTMENT ON THE SEA se nachází asi 400 metrů od pláže Il Fungo a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování ISCHIA - PANORAMIC APARTMENT ON THE SEA se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

caratteristica dependance in legno

8,8

caratteristica dependance in legno

Ubytování (Prázdninový dům) caratteristica dependance in legno. Caratteristica dependance in legno se nachází v Ischii, 800 metrů od zálivu San Montano a 800 metrů od pláže Il Fungo, a nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování caratteristica dependance in legno se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Holiday Apartments

8,8

Holiday Apartments

UbytováníHoliday Apartments. Holiday Apartments se nachází v Ischii, 800 metrů od zálivu Baia di San Montano. Termální lázně Negombo jsou vzdálené 1,3 km. Ubytování Holiday Apartments se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Esclusiva casa golden sulla spiaggia

8,7

Esclusiva casa golden sulla spiaggia

Ubytování (Prázdninový dům) Esclusiva casa golden sulla spiaggia. Esclusiva casa golden sulla spiaggia se nachází ve čtvrti Lacco Ameno na ostrově Ischia a nabízí klimatizaci, balkon a výhled na moře. Ubytování Esclusiva casa golden sulla spiaggia se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

villa martina suite apartament

8,7

villa martina suite apartament

Ubytování (Apartmány) villa martina suite apartament. Villa martina suite apartament se nachází na ostrově Ischia, 100 metrů od pláže Il Fungo a 1,4 km od zálivu San Montano. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování villa martina suite apartament se nachází ve městě (Itálie - Ischia).

Il Fungo di Lacco

8,7

Il Fungo di Lacco

Ubytování (Penzion) Il Fungo di Lacco. Il Fungo di Lacco se nachází na ostrově Ischia, jen pár kroků od pláže Il Fungo, a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Il Fungo di Lacco se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Villa Izzo

8,6

Villa Izzo

UbytováníVilla Izzo. Villa Izzo se nachází 700 metrů od pláže Il Fungo a nabízí ubytování s terasou a zahradou. Ubytování Villa Izzo se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Piccola reggia

8,6

Piccola reggia

UbytováníPiccola reggia. Piccola reggia se nachází ve čtvrti Lacco Ameno na ostrově Ischia, 500 metrů od pláže Il Fungo, 1,8 km od zálivu San Montano a 2,5 km od Spiaggia di San... Ubytování Piccola reggia se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Hotel La Reginella Resort & Spa

8,6

Hotel La Reginella Resort & Spa

Ubytování (Hotel) Hotel La Reginella Resort & Spa. Just a 3-minute walk to the nearest beach, Albergo La Reginella offers a host of wellness and sports facilities. Ubytování Hotel La Reginella Resort & Spa se nachází ve městě Lacco Ameno (Itálie - Ischia).

Ubytování ve městě Lacco Ameno

Město Lacco Ameno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 0 hotelů a ubytování ve městě Lacco Ameno.