Hledat

Ubytování

Chata Alexandra Chata

125, Malá Morávka, 793 36, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Chata Alexandra. Chata Alexandra se nachází v Malé Morávce, 200 metrů od lanové dráhy Kopřivná. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chata Alexandra se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chata Alexandra má celkové hodnocení 10. Pro Chata Chata Alexandra momentálně evidujeme 10 recenzí.

Popis ubytování Chata Alexandra

V okolí se lze věnovat lyžování. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Chata stojí 3,5 km od Dětského vleku a vleku Myšák a 95 km od letiště Leoše Janáčka Ostrava. Na místě je k dispozici lyžárna. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Malá Morávka! Chata Alexandra se nachází v Malé Morávce, 200 metrů od lanové dráhy Kopřivná. Ubytovací jednotky mají plně vybavenou kuchyň se sporákem, myčkou nádobí a rychlovarnou konvicí.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi-Fi zdarma
 • Lyžování

Vybavení ubytování Chata Alexandra

 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Lyžárna
 • Lyžování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Společenská místnost
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Malá Morávka

Apartment Baťův Domek

9,8

Apartment Baťův Domek

Ubytování (Apartmán) Apartment Baťův Domek. Apartmán Baťův domek se nachází v Malé Morávce, pouhých 3,1 km od Dětského vleku a vleku Myšák, 3,8 km od lanové dráhy Kopřivná a 3,6 km od vleku na... Ubytování Apartment Baťův Domek se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartment Baťův Domek má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartment Baťův Domek momentálně evidujeme 74 recenzí.

Chalupa za Křížkem

9,7

Chalupa za Křížkem

Ubytování (Chata) Chalupa za Křížkem. Chalupa Za Křížkem se nachází v obci Malá Morávka, necelý 1 km od lanovky Kopřivná, 2,7 km od Dětského vleku, a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a zahradu s... Ubytování Chalupa za Křížkem se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chalupa za Křížkem má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Chalupa za Křížkem momentálně evidujeme 18 recenzí.

Vila Vivenot

9,7

Vila Vivenot

Ubytování (Vila) Vila Vivenot. Vila Vivenot se nachází v obci Malá Morávka, nedaleko Myšáku a Dětského vleku. Nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu. Ubytování Vila Vivenot se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Vila Vivenot má celkové hodnocení 9,7. Pro Vila Vila Vivenot momentálně evidujeme 279 recenzí.

Penzion Marie

9,6

Penzion Marie

Ubytování (Apartmán) Penzion Marie. Rodinný Penzion Marie se nachází v obci Malá Morávka v Jeseníkách. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Ubytování Penzion Marie se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Marie má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Penzion Marie momentálně evidujeme 59 recenzí.

Resort Na Horské

9,4

Resort Na Horské

Ubytování (Apartmány) Resort Na Horské. Resort Na Horské se nachází v Malé Morávce a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Resort Na Horské se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartment Orbit Karlov P.P.

9,4

Apartment Orbit Karlov P.P.

Ubytování (Apartmán) Apartment Orbit Karlov P.P.. Apartmán Orbit Karlov PP leží v Malé Morávce, pouhých 800 metrů od lanovky Pawlín Karlov I a necelý 1 km od lanovky Pawlín Karlov H. Ubytování Apartment Orbit Karlov P.P. se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartment Orbit Karlov P.P. má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Orbit Karlov P.P. momentálně evidujeme 51 recenzí.

Hotel pod Kapličkou

9,4

Hotel pod Kapličkou

Ubytování (Hotel) Hotel pod Kapličkou. Tříhvězdičkový Hotel Pod Kapličkou se nachází v obci Malá Morávka, 1,7 km od lanové dráhy Kopřivná. Nabízí zahradu a pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel pod Kapličkou se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel pod Kapličkou má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel pod Kapličkou momentálně evidujeme 62 recenzí.

Chata U Vlastíka

9,4

Chata U Vlastíka

Ubytování (Privát) Chata U Vlastíka. Chata U Vlastíka v Malé Morávce nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, v celém objektu zdarma Wi-Fi a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Chata U Vlastíka se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chata U Vlastíka má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Chata U Vlastíka momentálně evidujeme 108 recenzí.

Ubytovani F

9,3

Ubytovani F

Ubytování (Penzion) Ubytovani F. Ubytování F se nachází v Malé Morávce, 800 metrů od lanové dráhy Kopřivná, a nabízí přímý přístup na sjezdovku, lyžárnu, bezplatné Wi-Fi připojení a... Ubytování Ubytovani F se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Ubytovani F má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Ubytovani F momentálně evidujeme 33 recenzí.

Chata Sedmikraska

9,2

Chata Sedmikraska

Ubytování (Chata) Chata Sedmikraska. Chata Sedmikráska se nachází v Malé Morávce, v blízkosti lanové dráhy Kopřivná a Dětského vleku, a nabízí bezplatné Wi-Fi a hosté si mohou vychutnat... Ubytování Chata Sedmikraska se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chata Sedmikraska má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Chata Sedmikraska momentálně evidujeme 91 recenzí.

Penzion Mája

9,2

Penzion Mája

Ubytování (Penzion) Penzion Mája. Penzion Mája se nachází v obci Malá Morávka, 800 metrů od lanové dráhy Kopřivná, 4,1 km od Dětského vleku, a nabízí přímý přístup na sjezdovku, sdílený... Ubytování Penzion Mája se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion Mája má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Mája momentálně evidujeme 7 recenzí.

Wellness hotel Sauna

9,1

Wellness hotel Sauna

Ubytování (Hotel) Wellness hotel Sauna. Wellness hotel Sauna se nachází v Malé Morávce, je obklopen horami a loukami, a nabízí restauraci podávající českou a mezinárodní kuchyni. Ubytování Wellness hotel Sauna se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Wellness hotel Sauna má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Wellness hotel Sauna momentálně evidujeme 456 recenzí.

Chata Myšák

9

Chata Myšák

Ubytování (Penzion) Chata Myšák. Chata Myšák se nachází v Malé Morávce a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Chata Myšák se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Horský Hotel Kopřivná

8,9

Horský Hotel Kopřivná

Ubytování (Hotel) Horský Hotel Kopřivná. Horský hotel Kopřivná nabízí vlastní lyžařský areál a venkovní bazén. Stojí na odloučeném svahu, 1 km od Malé Morávky. Ubytování Horský Hotel Kopřivná se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Horský Hotel Kopřivná má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Horský Hotel Kopřivná momentálně evidujeme 123 recenzí.

Orbit Karlov pod Pradědem

8,9

Orbit Karlov pod Pradědem

Ubytování (Privát) Orbit Karlov pod Pradědem. Orbit Karlov pod Pradědem se nachází v obci Malá Morávka, pouhých 800 metrů od vleku Pawlín Karlov I, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Orbit Karlov pod Pradědem se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Orbit Karlov pod Pradědem má celkové hodnocení 8,9. Pro Privát Orbit Karlov pod Pradědem momentálně evidujeme 44 recenzí.

Ubytování u Nováků

8,6

Ubytování u Nováků

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Nováků. Ubytování U Nováků se nachází v obci Malá Morávka, 3,8 km od vleku Myšák. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Některé apartmány mají kuchyň se sporákem. Ubytování Ubytování u Nováků se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Ubytování u Nováků má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Ubytování u Nováků momentálně evidujeme 47 recenzí.

Kazmarka

8,6

Kazmarka

Ubytování (Chata) Kazmarka. Kazmarka se nachází v obci Malá Morávka, kousek od Myšáku, dětského vleku a vleku Praděd. Nabízí Wi-Fi zdarma a možnost lyžování přímo od budovy. Ubytování Kazmarka se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Kazmarka má celkové hodnocení 8,6. Pro Chata Kazmarka momentálně evidujeme 116 recenzí.

Horské apartmány Jeseníky

8,6

Horské apartmány Jeseníky

Ubytování (Apartmán) Horské apartmány Jeseníky. Horské apartmány Jeseníky se nacházejí přímo u lyžařských vleků v Malé Morávce a nabízejí možnost vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Ubytování Horské apartmány Jeseníky se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Horské apartmány Jeseníky má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Horské apartmány Jeseníky momentálně evidujeme 19 recenzí.

Agroturistika Malá Morávka

8,5

Agroturistika Malá Morávka

Ubytování (Apartmán) Agroturistika Malá Morávka. Agroturistika Malá Morávka se nachází v Malé Morávce. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Agroturistika Malá Morávka se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Agroturistika Malá Morávka má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Agroturistika Malá Morávka momentálně evidujeme 106 recenzí.

Apartmány Orbit Karlov

8,4

Apartmány Orbit Karlov

Ubytování (Apartmán) Apartmány Orbit Karlov. Apartmány Orbit Karlov se nacházejí 800 metrů od lyžařského vleku Pawlín Karlov I, necelý 1 km od lyžařského vleku Pawlín Karlov H, a nabízejí zdarma... Ubytování Apartmány Orbit Karlov se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Apartmány Orbit Karlov má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Apartmány Orbit Karlov momentálně evidujeme 56 recenzí.

Chata Zátiší

8,1

Chata Zátiší

Ubytování (Penzion) Chata Zátiší. Chata Zátiší se nachází v obci Malá Morávka, asi 80 metrů od Olomoučáku, 1,2 km od lanovky Pawlín Karlov Lift I i od lyžařského vleku Pawlín Karlov H. Ubytování Chata Zátiší se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chata Zátiší má celkové hodnocení 8,1. Pro Penzion Chata Zátiší momentálně evidujeme 140 recenzí.

Na Chaloupce

8

Na Chaloupce

Ubytování (Apartmán) Na Chaloupce. Na Chaloupce se nachází v Malé Morávce v Moravskoslezském kraji a nabízí zahradu. 49 km od Olomouce. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Na Chaloupce se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Hotel Kamzik

7,8

Hotel Kamzik

Ubytování (Hotel) Hotel Kamzik. Hotel Kamzík v Malé Morávce se může pochlubit krytým bazénem a posilovnou. Ubytování Hotel Kamzik se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Hotel Kamzik má celkové hodnocení 7,8. Pro Hotel Hotel Kamzik momentálně evidujeme 228 recenzí.

Apartment Malá Morávka

7,5

Apartment Malá Morávka

Ubytování (Apartmán) Apartment Malá Morávka. Apartmán Malá Morávka se nachází v Malé Morávce, 2,6 km od dětského vleku, 2,8 km od lyžařského vleku Myšák a 3,2 km od lyžařského vleku Praděd i lanové... Ubytování Apartment Malá Morávka se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chata Pod Kloboukem

6,9

Chata Pod Kloboukem

Ubytování (Penzion) Chata Pod Kloboukem. Chata Pod Kloboukem se nachází v Malé Morávce, 600 metrů od vleků Praděd a Pawlín Karlov G a kousek od vleků Pawlín Karlov H, I a Katrák. Ubytování Chata Pod Kloboukem se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chata Pod Kloboukem má celkové hodnocení 6,9. Pro Penzion Chata Pod Kloboukem momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penzion Na Rychtě

6,8

Penzion Na Rychtě

Ubytování (Penzion) Penzion Na Rychtě. Penzion Na Rychtě se nachází v Malé Morávce. Nabízí bar, zahradu a terasu. Část ubytování má balkon s výhledem na město. Pokoje v penzionu mají šatní... Ubytování Penzion Na Rychtě se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmán Orbit, Karlov pod Pradědem 154, Malá Morávka

5,7

Apartmán Orbit, Karlov pod Pradědem 154, Malá Morávka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Orbit, Karlov pod Pradědem 154, Malá Morávka. Apartmán Orbit, Karlov pod Pradědem 154, Malá Morávka se nachází v Karlově, 500 metrů od lanovky Pawlín Karlov L, 700 metrů od lanovky Pawlín Karlov J a... Ubytování Apartmán Orbit, Karlov pod Pradědem 154, Malá Morávka se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmán pod Pradědem Karlov

Apartmán pod Pradědem Karlov

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod Pradědem Karlov. Apartmán pod Pradědem Karlov is set in Malá Morávka. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Apartmán pod Pradědem Karlov se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Horský Hotel Neptun

Horský Hotel Neptun

Ubytování (Hotel) Horský Hotel Neptun. Horský Hotel Neptun features a restaurant, seasonal outdoor swimming pool, a garden and fitness centre in Malá Morávka. Ubytování Horský Hotel Neptun se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmány Praděd

Apartmány Praděd

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Praděd. Apartmány Praděd se nacházejí v Malé Morávce, jen pár kroků od dětského vleku. Nabízejí Wi-Fi zdarma a kuchyňský kout. K dispozici je rychlovarná konvice. Ubytování Apartmány Praděd se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Aparthotel Apartmány Praděd nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Václavka pod Pradědem

Václavka pod Pradědem

Ubytování (Chata) Václavka pod Pradědem. Václavka pod Pradědem is situated in Malá Morávka and offers ski-to-door access and a terrace. Ubytování Václavka pod Pradědem se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmán na horách - Karlov pod Pradědem

Apartmán na horách - Karlov pod Pradědem

Ubytování (Apartmán) Apartmán na horách - Karlov pod Pradědem. Apartmán na horách - Karlov pod Pradědem is situated in Malá Morávka. The property is 48 km from Olomouc and free private parking is available. Ubytování Apartmán na horách - Karlov pod Pradědem se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Penzion U Kovárny

Penzion U Kovárny

Ubytování (Penzion) Penzion U Kovárny. Penzion U Kovárny se nachází v Malé Morávce. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách, restauraci podávající evropská jídla a... Ubytování Penzion U Kovárny se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Penzion REHEK

Penzion REHEK

Ubytování (Penzion) Penzion REHEK. Situated in Malá Morávka, Penzion REHEK offers a garden and free WiFi. Among the various facilities are a terrace and a bar. Ubytování Penzion REHEK se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Penzion Penzion REHEK nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion a restaurace Na Hvězdě

Penzion a restaurace Na Hvězdě

Ubytování (Penzion) Penzion a restaurace Na Hvězdě. Penzion a restaurace Na Hvězdě se nachází v Malé Morávce, 4 km od lanové dráhy Kopřivná. Ubytování Penzion a restaurace Na Hvězdě se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmány Karlov pod Pradědem

Apartmány Karlov pod Pradědem

Ubytování (Apartmán) Apartmány Karlov pod Pradědem. Apartmány Karlov pod Pradědem se nachází v Malé Morávce, necelý 1 km od lyžařského vleku Pawlín Karlov I. K vleku Pawlín Karlov H je to 11 minut pěšky. Ubytování Apartmány Karlov pod Pradědem se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Apartmán Apartmány Karlov pod Pradědem nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

FORTYS MORÁVKA - "24"

FORTYS MORÁVKA - "24"

Ubytování (Chata) FORTYS MORÁVKA - "24". FORTYS MORÁVKA - "24" se nachází v Malé Morávce, 2,3 km od vleku Myšák, a nabízí bezplatné Wi-Fi a krytý bazén. Ubytování FORTYS MORÁVKA - "24" se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Chata FORTYS MORÁVKA - "24" nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

FORTYS MORÁVKA - "16"

FORTYS MORÁVKA - "16"

Ubytování (Chata) FORTYS MORÁVKA - "16". Chata FORTYS MORÁVKA - "16" se nachází v Malé Morávce, 2,6 km od dětského vleku. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Chata je přístupná na lyžích. Ubytování FORTYS MORÁVKA - "16" se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Chata FORTYS MORÁVKA - "16" nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chaloupka Pod Kopřivnou

Chaloupka Pod Kopřivnou

Ubytování (Chata) Chaloupka Pod Kopřivnou. Chaloupka Pod Kopřivnou se nachází v Malé Morávce, 46 km od města Lądek-Zdrój, a nabízí terasu. Ubytování Chaloupka Pod Kopřivnou se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Chata Chaloupka Pod Kopřivnou nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Roubenka Malá Morávka

Roubenka Malá Morávka

Ubytování (Chata) Roubenka Malá Morávka. Offering barbecue facilities and a garden, that is complemented with a shared lounge, Roubenka Malá Morávka is set in Malá Morávka, 600 metres from... Ubytování Roubenka Malá Morávka se nachází ve městě Malá Morávka (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Pro Chata Roubenka Malá Morávka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Penzion ANTONIE

Penzion ANTONIE

Ubytování (Penzion) Penzion ANTONIE. Penzion ANTONIE se nachází v Malé Morávce. Nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu, sdílenou kuchyni i lounge, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a... Ubytování Penzion ANTONIE se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Penzion pod Stráni

Penzion pod Stráni

Ubytování (Penzion) Penzion pod Stráni. Penzion pod Stráni se nachází v Malé Morávce. Ubytování je přístupné na lyžích a nabízí lyžárnu, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Penzion pod Stráni se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chata Viktorka

Chata Viktorka

Ubytování (Apartmán) Chata Viktorka. Chata Viktorka is set in Malá Morávka and offers a shared lounge, a garden and ski-to-door access. Ubytování Chata Viktorka se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmány Pod Stráni

Apartmány Pod Stráni

Ubytování (Apartmán) Apartmány Pod Stráni. Apartmány Pod Stráni is set in Malá Morávka and offers a garden and a terrace. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Apartmány Pod Stráni se nachází ve městě Malá Morávka (Česko - Moravskoslezský kraj).