Hledat

Ubytování

Chalupa Haj 109 Chata

Háj, Loučná pod Klínovcem, 431 91, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Chalupa Haj 109. Chalupa Haj 109 se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 2 km od lyžařského areálu Klínovec. Ubytování Chalupa Haj 109 se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj).

Popis ubytování Chalupa Haj 109

2 km od lyžařského areálu Klínovec. V okolí se lze věnovat lyžování. Chata má 2 ložnice, 4 koupelny, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Chalupa Haj 109 se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na letiště Karlovy Vary je to 25 km. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Loučná pod Klínovcem

Chalupa Hela

9,8

Chalupa Hela

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Hela. Chalupa Hela nabízí nekuřácké ubytování v osadě Háj v blízkosti Loučné pod Klínovcem, pouhých 1,5 km od lyžařského střediska Klínovec a 22 km od Karlových... Ubytování Chalupa Hela se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Chalupa Hela má celkové hodnocení 9,8. Pro Prázdninový dům Chalupa Hela momentálně evidujeme 6 recenzí.

Nela

9,7

Nela

Ubytování (Apartmán) Nela. Nela 6 se nachází v Loučné pod Klínovcem. Nabízí ubytování s balkonem a plně vybaveným kuchyňským koutem. Ubytování Nela se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj).

Apartmán 5 Klínovec

9,6

Apartmán 5 Klínovec

Ubytování (Apartmán) Apartmán 5 Klínovec. Apartmán 5 Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem, 1,4 km od lyžařského areálu Elza Ski - Vejprty. Ubytování Apartmán 5 Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmán 5 Klínovec má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán 5 Klínovec momentálně evidujeme 14 recenzí.

Horský apartmán Temari 6 Klínovec

9,5

Horský apartmán Temari 6 Klínovec

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Temari 6 Klínovec. Horský apartmán Temari 6 Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem, v blízkosti lyžařského areálu Klínovec. Ubytování Horský apartmán Temari 6 Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj).

Horský apartmán Temari 3 Klínovec

9,5

Horský apartmán Temari 3 Klínovec

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán Temari 3 Klínovec. Horský apartmán Temari 3 Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem v Ústeckém kraji a nabízí balkon, zahradu, vybavení pro grilování, Wi-Fi zdarma a... Ubytování Horský apartmán Temari 3 Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj).

Horský Apartmán Klínovec I

9,5

Horský Apartmán Klínovec I

Ubytování (Apartmán) Horský Apartmán Klínovec I. Horský Apartmán Klínovec I se nachází v Loučné pod Klínovcem. Nabízí ubytování s bezplatným připojením k Wi-Fi. Ubytování Horský Apartmán Klínovec I se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Horský Apartmán Klínovec I má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Horský Apartmán Klínovec I momentálně evidujeme 25 recenzí.

Medvědí boudy

9,5

Medvědí boudy

Ubytování (Prázdninový dům) Medvědí boudy. Medvědí Boudy se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí ubytování s TV, kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Medvědí boudy se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Medvědí boudy má celkové hodnocení 9,5. Pro Prázdninový dům Medvědí boudy momentálně evidujeme 13 recenzí.

Aparthotel Klínovec Views - Mezonet Apt with Sauna K2

9,4

Aparthotel Klínovec Views - Mezonet Apt with Sauna K2

Ubytování (Apartmán) Aparthotel Klínovec Views - Mezonet Apt with Sauna K2. Apartmán Aparthotel Klínovec Views - Mezonet Apt with Sauna K2 se nachází v Loučné pod Klínovcem, 1,8 km od lyžařského střediska Elza Ski – Vejprty. Ubytování Aparthotel Klínovec Views - Mezonet Apt with Sauna K2 se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Aparthotel Klínovec Views - Mezonet Apt with Sauna K2 má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Aparthotel Klínovec Views - Mezonet Apt with Sauna K2 momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartment Klínovec

9,4

Apartment Klínovec

Ubytování (Apartmán) Apartment Klínovec. Apartmán Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartment Klínovec má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Klínovec momentálně evidujeme 57 recenzí.

Aparthotel Klínovec Views

9,4

Aparthotel Klínovec Views

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Klínovec Views. Aparthotel Klínovec Views se nachází v Loučné pod Klínovcem v Ústeckém kraji. Nabízí apartmány s Wi-Fi zdarma. Ubytování Aparthotel Klínovec Views se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Aparthotel Klínovec Views má celkové hodnocení 9,4. Pro Aparthotel Aparthotel Klínovec Views momentálně evidujeme 63 recenzí.

Útulný jednopokojový apartmán v alpském stylu na Klínovci

9,4

Útulný jednopokojový apartmán v alpském stylu na Klínovci

Ubytování (Apartmán) Útulný jednopokojový apartmán v alpském stylu na Klínovci. Útulný pokojový apartmán se nachází v Loučné pod Klínovci, pouhých 100 metrů od lyžařského areálu Klínovec, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Útulný jednopokojový apartmán v alpském stylu na Klínovci se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj).

Chaloupka Slaměnka

9,4

Chaloupka Slaměnka

Ubytování (Chata) Chaloupka Slaměnka. Chaloupka Slaměnka se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí kuchyňský kout. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chaloupka Slaměnka se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Chaloupka Slaměnka má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Chaloupka Slaměnka momentálně evidujeme 15 recenzí.

Klinovec Výhledy

9,3

Klinovec Výhledy

Ubytování (Apartmán) Klinovec Výhledy. Apartmán Klínovec Výhledy se nachází v budově z roku 2017 v Loučné pod Klínovcem a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Klinovec Výhledy se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Klinovec Výhledy má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Klinovec Výhledy momentálně evidujeme 9 recenzí.

Dream

9,3

Dream

Ubytování (Aparthotel) Dream. Apartmán Dream se nachází v apartmánovém domě "Views", 1,8 km od lyžařského areálu Elza Ski - Vejprty. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dream se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Dream má celkové hodnocení 9,3. Pro Aparthotel Dream momentálně evidujeme 5 recenzí.

Chalupa Na Skalce - Haj

9,2

Chalupa Na Skalce - Haj

Ubytování (Chata) Chalupa Na Skalce - Haj. Chalupa Na Skalce - Háj se nachází v Loučné pod Klínovcem v Ústeckém kraji. Nabízí zahradu, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Na Skalce - Haj se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Chalupa Na Skalce - Haj má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Chalupa Na Skalce - Haj momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartmány IVA - Klínovec

9,2

Apartmány IVA - Klínovec

Ubytování (Aparthotel) Apartmány IVA - Klínovec. Apartmány IVA - Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí posezení a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmány IVA - Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmány IVA - Klínovec má celkové hodnocení 9,2. Pro Aparthotel Apartmány IVA - Klínovec momentálně evidujeme 36 recenzí.

Horská chata Pod Klínovcem

9,1

Horská chata Pod Klínovcem

Ubytování (Penzion) Horská chata Pod Klínovcem. Horská chata Pod Klínovcem se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí terasu, prodej skipasů, lyžárnu, společný obývací prostor a zahradu. Ubytování Horská chata Pod Klínovcem se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj).

Apartmán Hugo Klínovec

9,1

Apartmán Hugo Klínovec

Ubytování (Apartmán) Apartmán Hugo Klínovec. Apartmán Hugo Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem, pouhých 500 metrů od lyžařského areálu Klínovec, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartmán Hugo Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj).

Apartmány VOST Klínovec

9,1

Apartmány VOST Klínovec

Ubytování (Apartmán) Apartmány VOST Klínovec. Apartmány VOST Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí ubytování s kuchyní, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi připojení zdarma. Ubytování Apartmány VOST Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmány VOST Klínovec má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmány VOST Klínovec momentálně evidujeme 89 recenzí.

Studio Krušné Hory Klínovec

9,1

Studio Krušné Hory Klínovec

Ubytování (Apartmán) Studio Krušné Hory Klínovec. Studio Krušné Hory Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí přímý přístup ke sjezdovkám, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Studio Krušné Hory Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Studio Krušné Hory Klínovec má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Studio Krušné Hory Klínovec momentálně evidujeme 45 recenzí.

Horská bouda Šubišák

9

Horská bouda Šubišák

Ubytování (Chata) Horská bouda Šubišák. Horská bouda Šubišák se nachází v Loučné pod Klínovcem, 400 metrů od lyžařského střediska Elza Ski - Vejprty, a nabízí zahradu, terasu, společný obývací... Ubytování Horská bouda Šubišák se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Horská bouda Šubišák má celkové hodnocení 9. Pro Chata Horská bouda Šubišák momentálně evidujeme 5 recenzí.

Horský Apartmán Klínovec Meadows I 3kk

8,9

Horský Apartmán Klínovec Meadows I 3kk

Ubytování (Apartmán) Horský Apartmán Klínovec Meadows I 3kk. Horský Apartmán Klínovec Meadows I 3kk se nachází v Loučné pod Klínovcem, 2,3 km od lyžařského střediska Elza Ski - Vejprty, a nabízí turistické informace,... Ubytování Horský Apartmán Klínovec Meadows I 3kk se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Horský Apartmán Klínovec Meadows I 3kk má celkové hodnocení 8,9. Pro Apartmán Horský Apartmán Klínovec Meadows I 3kk momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmány Na Výhledech

8,9

Apartmány Na Výhledech

Ubytování (Apartmány) Apartmány Na Výhledech. Apartmány Na Výhledech se nacházejí v Loučné pod Klínovcem, 500 metrů od lyžařského areálu Klínovec, a nabízejí výhled na hory, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Apartmány Na Výhledech se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj).

Rezidence Klínovec

8,8

Rezidence Klínovec

Ubytování (Apartmány) Rezidence Klínovec. Rezidence Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem v Ústeckém kraji, nedaleko lyžařského areálu Klínovec. Ubytování Rezidence Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj).

Apartmán Klínovec 365

8,5

Apartmán Klínovec 365

Ubytování (Apartmán) Apartmán Klínovec 365. Apartmán Klínovec 365 se nachází v Loučné pod Klínovcem, 150 metrů od skiareálu Klínovec. Ubytování Apartmán Klínovec 365 se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmán Klínovec 365 má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Apartmán Klínovec 365 momentálně evidujeme 14 recenzí.

Horský Apartmán Výhledy Klínovec I

8,4

Horský Apartmán Výhledy Klínovec I

Ubytování (Apartmán) Horský Apartmán Výhledy Klínovec I. Horský Apartmán Výhledy Klínovec I se nachází v loučné pod Klínovcem a nabízí bezplatné Wi-Fi, výhled na louku a přístup do plně vybavené kuchyně. Ubytování Horský Apartmán Výhledy Klínovec I se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Horský Apartmán Výhledy Klínovec I má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Horský Apartmán Výhledy Klínovec I momentálně evidujeme 6 recenzí.

Ski apartman Klinovec

8,4

Ski apartman Klinovec

Ubytování (Apartmán) Ski apartman Klinovec. Tento apartmán s možností vlastního stravování, garážovým stáním, úschovnou lyží a bezplatným Wi-Fi se nachází v obci Loučná pod Klínovcem, 5 minut chůze... Ubytování Ski apartman Klinovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Ski apartman Klinovec má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Ski apartman Klinovec momentálně evidujeme 46 recenzí.

Klinak- horske domy 2+1, 3+1 a 4+1

8,3

Klinak- horske domy 2+1, 3+1 a 4+1

Ubytování (Chata) Klinak- horske domy 2+1, 3+1 a 4+1. Klinak – horske domy 2+1, 3+1 a 4+1 se nachází v Loučné pod Klínovcem. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradou. Ubytování Klinak- horske domy 2+1, 3+1 a 4+1 se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Klinak- horske domy 2+1, 3+1 a 4+1 má celkové hodnocení 8,3. Pro Chata Klinak- horske domy 2+1, 3+1 a 4+1 momentálně evidujeme 19 recenzí.

KEILBERG RESORT

8,3

KEILBERG RESORT

Ubytování (Hotel) KEILBERG RESORT. Čtyřhvězdičkový hotel KEILBERG RESORT se nachází v Loučné pod Klínovcem. Nabízí bar, bezplatné Wi-Fi, lyžárnu a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování KEILBERG RESORT se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj).

Apartments Klinovec

8,2

Apartments Klinovec

Ubytování (Apartmán) Apartments Klinovec. Apartments Klinovec je apartmánový dům situovaný v Loučné pod Klínovcem, pouhých 20 metrů od půjčovny lyžařského vybavení a lyžařské školy. Ubytování Apartments Klinovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartments Klinovec má celkové hodnocení 8,2. Pro Apartmán Apartments Klinovec momentálně evidujeme 256 recenzí.

Apartmány Klínovec

8,1

Apartmány Klínovec

Ubytování (Apartmán) Apartmány Klínovec. Apartmány Klínovec se nacházejí 500 metrů od lyžařského areálu Klínovec a nabízejí bohaté zázemí včetně lyžařské školy, lyžárny nebo půjčovny lyžařského... Ubytování Apartmány Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmány Klínovec má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmán Apartmány Klínovec momentálně evidujeme 76 recenzí.

Nelis Apartmán Klínovec

8,1

Nelis Apartmán Klínovec

Ubytování (Apartmán) Nelis Apartmán Klínovec. Nelis Apartmán Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí přímý přístup na sjezdovku. Hosté mají v apartmánu k dispozici plně vybavenou kuchyni. Ubytování Nelis Apartmán Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Nelis Apartmán Klínovec má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmán Nelis Apartmán Klínovec momentálně evidujeme 11 recenzí.

Penzion Hraničář

7,9

Penzion Hraničář

Ubytování (Penzion) Penzion Hraničář. Penzion Hraničář se nachází na klidném místě u Loučné pod Klínovcem uprostřed Krušných hor, 2 km od lyžařského střediska Klínovec a obce Oberwiesental v... Ubytování Penzion Hraničář se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Hraničář má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Hraničář momentálně evidujeme 61 recenzí.

Miky Apartmán Klínovec meadow

7,9

Miky Apartmán Klínovec meadow

Ubytování (Apartmán) Miky Apartmán Klínovec meadow. Miky Apartmán Klínovec meadow se nachází v Loučné pod Klínovcem. Skiareál Klínovec je vzdálený 100 metrů. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Miky Apartmán Klínovec meadow se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj).

Penzion Škola

7,9

Penzion Škola

Ubytování (Penzion) Penzion Škola. Penzion Škola v Loučné pod Klínovcem nabízí ubytování s terasou a barem. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Každé ráno je připravená snídaně formou bufetu. Ubytování Penzion Škola se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Škola má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Škola momentálně evidujeme 124 recenzí.

Apartmán Klínovec 1+1

7,8

Apartmán Klínovec 1+1

Ubytování (Apartmán) Apartmán Klínovec 1+1. Apartmán Klínovec 1+1 se nachází v Loučné pod Klínovcem. Nabízí přímý přístup na sjezdovku, zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartmán Klínovec 1+1 se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmán Klínovec 1+1 má celkové hodnocení 7,8. Pro Apartmán Apartmán Klínovec 1+1 momentálně evidujeme 20 recenzí.

Klinovec Apartments

7,8

Klinovec Apartments

Ubytování (Apartmán) Klinovec Apartments. Klinovec Apartments se nachází v Loučné pod Klínovcem, 1,8 km od lyžařského střediska Elza Ski - Vejprty, a nabízí bezplatné Wi-Fi a možnost dojet až před... Ubytování Klinovec Apartments se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Klinovec Apartments má celkové hodnocení 7,8. Pro Apartmán Klinovec Apartments momentálně evidujeme 25 recenzí.

Apartmán Alfa

7,8

Apartmán Alfa

Ubytování (Apartmán) Apartmán Alfa. Apartmán ALFA se nachází v Loučné pod Klínovcem, 200 metrů od lyžařského areálu Klínovec, a nabízí ubytování s kompletně vybaveným kuchyňským koutem,... Ubytování Apartmán Alfa se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmán Alfa má celkové hodnocení 7,8. Pro Apartmán Apartmán Alfa momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmán Klínovec

7,8

Apartmán Klínovec

Ubytování (Apartmán) Apartmán Klínovec. Apartmán Klínovec se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Apartmán Klínovec má celkové hodnocení 7,8. Pro Apartmán Apartmán Klínovec momentálně evidujeme 9 recenzí.

Mountain Apartment Klinovec Atomic

7,7

Mountain Apartment Klinovec Atomic

Ubytování (Apartmán) Mountain Apartment Klinovec Atomic. Mountain Apartment Klínovec Atomic se nachází v Loučné pod Klínovcem, 200 metrů od lyžařského areálu Klínovec, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Mountain Apartment Klinovec Atomic se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj).

Penzion a restaurace V Háji

7,7

Penzion a restaurace V Háji

Ubytování (Penzion) Penzion a restaurace V Háji. Penzion a restaurace V Háji se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí zázemí pro grilování, terasu, bezplatné Wi-Fi, sdílený obývací prostor, lyžárnu a... Ubytování Penzion a restaurace V Háji se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion a restaurace V Háji má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Penzion a restaurace V Háji momentálně evidujeme 67 recenzí.

Hotel Star 4,5

7,4

Hotel Star 4,5

Ubytování (Hotel) Hotel Star 4,5. Hotel Star 4,5 se skládá ze 2 přilehlých budov a nachází se v lyžařském letovisku Klínovec, 50 metrů od nejbližších vleků a sjezdovek. Ubytování Hotel Star 4,5 se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj).

Háj 155

7,2

Háj 155

Ubytování (Horské chaty) Háj 155. Prázdninový dům Háj 155 se nachází v Loučné pod Klínovcem, 23 km od Karlových Varů, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky i ve všech prostorách... Ubytování Háj 155 se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj).

Hotel Pod Vlekem

7

Hotel Pod Vlekem

Ubytování (Hotel) Hotel Pod Vlekem. Hotel Pod Vlekem se nachází v Loučné pod Klínovcem, necelý 1 km od lyžařského areálu Klínovec, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, fitness... Ubytování Hotel Pod Vlekem se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj).

Pension Medvidek

6,6

Pension Medvidek

Ubytování (Penzion) Pension Medvidek. Tento penzion se nachází v Loučné pod Klínovcem, pouhých 50 metrů od nejbližších sjezdovek i lyžařské školy a 1,5 km od lyžařského areálu Klínovec, a... Ubytování Pension Medvidek se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Pension Medvidek má celkové hodnocení 6,6. Pro Penzion Pension Medvidek momentálně evidujeme 45 recenzí.

Horský Hotel Arnika

6,2

Horský Hotel Arnika

Ubytování (Hotel) Horský Hotel Arnika. Horský Hotel Arnika se nachází v Loučné pod Klínovcem a nabízí zahradu i společný lounge. Hotel má výhled na hory, dětské hřiště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Horský Hotel Arnika se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Horský Hotel Arnika má celkové hodnocení 6,2. Pro Hotel Horský Hotel Arnika momentálně evidujeme 46 recenzí.

Visit Klinovec

Visit Klinovec

Ubytování (Apartmány) Visit Klinovec. Visit Klínovec se nachází 100 metrů od lyžařského areálu Klínovec a nabízí ubytování s balkonem, restauraci a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Visit Klinovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj).

Comfortable studio in the Ore Mountains

Comfortable studio in the Ore Mountains

Ubytování (Apartmán) Comfortable studio in the Ore Mountains. Comfortable studio in the Ore Mountains is situated in Loučná pod Klínovcem, 600 metres from Skiareal Klinovec, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Comfortable studio in the Ore Mountains se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj).

Royal apartments Klínovec

Royal apartments Klínovec

Ubytování (Aparthotel) Royal apartments Klínovec. Situated in Loučná pod Klínovcem in the Usti nad Labem region, Royal apartments Klínovec features accommodation with free private parking. Ubytování Royal apartments Klínovec se nachází ve městě Loučná pod Klínovcem (Česko - Ústecký kraj).