Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Vyškov

Ubytování v městech v okrese Vyškov

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Vyškov

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Vyškov

PENZION Malá farma Nemojany

9,9

PENZION Malá farma Nemojany

Ubytování (Privát) PENZION Malá farma Nemojany. PENZION Malá farma Nemojany se nachází v Nemojanech a nabízí bezplatné Wi-Fi, sezónní venkovní bazén, bar a zahradu. Ubytování PENZION Malá farma Nemojany se nachází ve městě Nemojany (Česko - Jihomoravský kraj).

penzion rustico s.r.o.

9,7

penzion rustico s.r.o.

Ubytování (Penzion) penzion rustico s.r.o.. Penzion rustico s.r.o. se nachází ve městě Bučovice a nabízí pokoje s klimatizací a zdarma dostupným Wi-Fi. K dispozici je také krytý bazén. Ubytování penzion rustico s.r.o. se nachází ve městě Bučovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování penzion rustico s.r.o. má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion penzion rustico s.r.o. momentálně evidujeme 17 recenzí.

Chalupa

9,5

Chalupa

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa. Chalupa se nachází v Bučovicích, pouhých 40 km od Uherského Hradiště. Nabízí zahradu, terasu, společné posezení, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa se nachází ve městě Bučovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartment Lidická Slavkov, 4 person

9,5

Apartment Lidická Slavkov, 4 person

Ubytování (Apartmán) Apartment Lidická Slavkov, 4 person. Apartmán Lidická Slavkov, 4 person se nachází ve Slavkově u Brna a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Lidická Slavkov, 4 person se nachází ve městě Slavkov u Brna (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartment Lidická Slavkov, 4 person má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Lidická Slavkov, 4 person momentálně evidujeme 25 recenzí.

Na Zeleném statku

9,5

Na Zeleném statku

Ubytování (Penzion) Na Zeleném statku. Penzion Na Zeleném statku se nachází v obci Rašovice a nabízí terasu, sdílený lounge i bar. K dispozici jsou také turistické informace a restaurace. Ubytování Na Zeleném statku se nachází ve městě Rašovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Na Zeleném statku má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Na Zeleném statku momentálně evidujeme 67 recenzí.

Apartmán Pod oborou

9,5

Apartmán Pod oborou

UbytováníApartmán Pod oborou. Apartmán Pod oborou se nachází ve Slavkově u Brna, pouhých 24 km od hradu Špilberk, a nabízí ubytování s výhledem do klidné ulice, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartmán Pod oborou se nachází ve městě Slavkov u Brna (Česko - Jihomoravský kraj).

Zámek Castle Račice - Podzámčí Undercastle

9,4

Zámek Castle Račice - Podzámčí Undercastle

UbytováníZámek Castle Račice - Podzámčí Undercastle. Zámek Castle Račice - Podzámčí Undercastle se nachází v Račicích a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Zámek Castle Račice - Podzámčí Undercastle se nachází ve městě Račice-Pístovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Penzion Sirius

9,2

Penzion Sirius

Ubytování (Penzion) Penzion Sirius. Rodinný Penzion Sirius se nachází v centru Vyškova a nabízí útulné pokoje s mini chladničkou a v řadě případů se soukromým balkonem. Ubytování Penzion Sirius se nachází ve městě Vyškov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Sirius má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Sirius momentálně evidujeme 340 recenzí.

Penzion nad Vodopády

9,1

Penzion nad Vodopády

Ubytování (Penzion) Penzion nad Vodopády. Tříhvězdičkový Penzion Nad vodopády se nachází v Rešově. Nabízí sezonní venkovní bazén, tenisový kurt a zahradu. Ubytování Penzion nad Vodopády se nachází ve městě Hostěrádky-Rešov (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Penzion nad Vodopády má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion nad Vodopády momentálně evidujeme 9 recenzí.

Ubytování u Kolóška

9,1

Ubytování u Kolóška

UbytováníUbytování u Kolóška. Ubytování u Kolóška se nachází v Pístovicích. Ubytování Ubytování u Kolóška se nachází ve městě Račice-Pístovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Hotel Florian

9

Hotel Florian

Ubytování (Hotel) Hotel Florian. Hotel Florian se nachází ve Slavkově u Brna a nabízí zázemí pro vodní sporty, sezónní venkovní bazén, terasu, nepřetržitě otevřenou recepci, restauraci,... Ubytování Hotel Florian se nachází ve městě Slavkov u Brna (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Florian má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Florian momentálně evidujeme 257 recenzí.

Apartment Yogiam

9

Apartment Yogiam

Ubytování (Apartmán) Apartment Yogiam. Apartmán Yogiam se nachází ve Slavkově u Brna. Hosté tohoto apartmánu mohou využívat plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Apartment Yogiam se nachází ve městě Slavkov u Brna (Česko - Jihomoravský kraj).

Vila Austerlitz

9

Vila Austerlitz

Ubytování (Penzion) Vila Austerlitz. Vila Austerlitz se nachází ve Slavkově u Brna a nabízí zahradu, společný lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Austerlitz se nachází ve městě Slavkov u Brna (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Vila Austerlitz má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Vila Austerlitz momentálně evidujeme 52 recenzí.

SrubNemo

9

SrubNemo

UbytováníSrubNemo. SrubNemo se nachází v Nemoticích a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na město a balkonem. Ubytování SrubNemo se nachází ve městě Nemotice (Česko).

Penzion Sole

8,9

Penzion Sole

Ubytování (Penzion) Penzion Sole. Tříhvězdičkový Penzion Sole se nachází v Bučovicích a nabízí bezplatné Wi-Fi, bankomat a přepážku s turistickými informacemi, kde si můžete plánovat svůj... Ubytování Penzion Sole se nachází ve městě Bučovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Sole má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Sole momentálně evidujeme 290 recenzí.

VINAŘSTVÍ VERITAS - apartmány

8,9

VINAŘSTVÍ VERITAS - apartmány

UbytováníVINAŘSTVÍ VERITAS - apartmány. VINAŘSTVÍ VERITAS - apartmány se nachází 29 km od hradu Špilberk a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování VINAŘSTVÍ VERITAS - apartmány se nachází ve městě Bošovice (Česko).

Hotel Olga

8,8

Hotel Olga

Ubytování (Hotel) Hotel Olga. Tříhvězdičkový Hotel Olga se nachází ve Slavkově u Brna a nabízí terasu, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, sdílenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Olga se nachází ve městě Slavkov u Brna (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Olga má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Olga momentálně evidujeme 146 recenzí.

Ubytovna Rakovec

8,7

Ubytovna Rakovec

UbytováníUbytovna Rakovec. Ubytovna Rakovec se nachází v Račicích, 36 km od brněnského výstaviště, 9,3 km od Dinoparku Vyškov a 23 km od propasti Macocha. Ubytování Ubytovna Rakovec se nachází ve městě Račice-Pístovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Hotel Selsky Dvur

8,7

Hotel Selsky Dvur

Ubytování (Hotel) Hotel Selsky Dvur. Hotel Selský Dvůr se nachází hned vedle zoo ve Vyškově, kde je také Dino Park a nabízí pokoje s klimatizací, TV, telefonem, fénem a bezplatným Wi-Fi... Ubytování Hotel Selsky Dvur se nachází ve městě Vyškov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Selsky Dvur má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Selsky Dvur momentálně evidujeme 243 recenzí.

Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány

8,7

Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány

Ubytování (Penzion) Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány. Rodinný Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány se nachází v historickém centru Vyškova a svým hostům nabízí pokoje s TV a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány se nachází ve městě Vyškov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány momentálně evidujeme 102 recenzí.

Hotel Atrium

8,7

Hotel Atrium

Ubytování (Hotel) Hotel Atrium. Hotel Atrium se nachází ve Vyškově, 31 km od Brna, a nabízí klimatizované pokoje a ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. V hotelu je také restaurace. Ubytování Hotel Atrium se nachází ve městě Vyškov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Atrium má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Atrium momentálně evidujeme 389 recenzí.

Zámek Račice

8,7

Zámek Račice

Ubytování (Penzion) Zámek Račice. Zámek Račice se nachází v obci Račice, 30 km od Brna. Zdarma zde můžete využívat Wi-Fi a soukromé parkoviště. Všechny apartmány mají kuchyň. Ubytování Zámek Račice se nachází ve městě Račice-Pístovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Zámek Račice má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Zámek Račice momentálně evidujeme 219 recenzí.

Arkada Hotel

8,6

Arkada Hotel

Ubytování (Hotel) Arkada Hotel. Arkada Hotel se nachází v centru města Bučovice, přímo naproti místnímu zámku, a nabízí bezplatné soukromé parkoviště s kamerovým systémem, nepřetržitě... Ubytování Arkada Hotel se nachází ve městě Bučovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Arkada Hotel má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Arkada Hotel momentálně evidujeme 257 recenzí.

GLAM apartmán Bučovice

8,6

GLAM apartmán Bučovice

UbytováníGLAM apartmán Bučovice. GLAM apartmán Bučovice se nachází v Bučovicích, 33 km od hradu Špilberk a 34 km od brněnského výstaviště. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování GLAM apartmán Bučovice se nachází ve městě Bučovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Golf Hotel Austerlitz

8,6

Golf Hotel Austerlitz

Ubytování (Hotel) Golf Hotel Austerlitz. Golf Hotel Austerlitz se nachází ve Slavkově u Brna a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Golf Hotel Austerlitz se nachází ve městě Slavkov u Brna (Česko - Jihomoravský kraj).

Hotel Nemojanský mlýn

8,5

Hotel Nemojanský mlýn

Ubytování (Hotel) Hotel Nemojanský mlýn. Tříhvězdičkový hotel Nemojanský mlýn se nachází v Nemojanech a nabízí zahradu, společný salonek a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Nemojanský mlýn se nachází ve městě Nemojany (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Nemojanský mlýn má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Nemojanský mlýn momentálně evidujeme 33 recenzí.

Penzion U Kalábů

8,4

Penzion U Kalábů

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion U Kalábů. Penzion U Kalábů má restauraci, bar, společný salonek a zahradu v Olšanech. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion U Kalábů se nachází ve městě Olšany (Česko - Jihomoravský kraj).

Zámek Castle Račice - Předzámčí Forecastle

8,4

Zámek Castle Račice - Předzámčí Forecastle

UbytováníZámek Castle Račice - Předzámčí Forecastle. Zámek Castle Račice - Předzámčí Forecastle se nachází v Račicích a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Zámek Castle Račice - Předzámčí Forecastle se nachází ve městě Račice-Pístovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Hotel Napoleon Austerlitz

8,4

Hotel Napoleon Austerlitz

Ubytování (Hotel) Hotel Napoleon Austerlitz. Hotel Sokolský Dům Austerlitz je příhodně situovaný přímo na náměstí v centru Slavkova, 200 metrů od slavkovského zámku, a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech... Ubytování Hotel Napoleon Austerlitz se nachází ve městě Slavkov u Brna (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Napoleon Austerlitz má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Napoleon Austerlitz momentálně evidujeme 208 recenzí.

Hotel Allvet

8,3

Hotel Allvet

Ubytování (Hotel) Hotel Allvet. Hotel Allvet v Drnovicích se nachází 1 km od sjezdu z dálnice D1 a nabízí svým hostům sportovní a wellness centrum s vířivkou a finskou saunou. Ubytování Hotel Allvet se nachází ve městě Drnovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Allvet má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Allvet momentálně evidujeme 114 recenzí.

U Pastorku

8,3

U Pastorku

Ubytování (Penzion) U Pastorku. Penzion U Pastorků se nachází v Račicích a nabízí zahradu, restauraci, bezplatné Wi-Fi a ubytování s kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Ubytování U Pastorku se nachází ve městě Račice-Pístovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování U Pastorku má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion U Pastorku momentálně evidujeme 147 recenzí.

Penzion Na Hradbách

7,7

Penzion Na Hradbách

UbytováníPenzion Na Hradbách. Penzion Na Hradbách se nachází ve Slavkově u Brna, 23 km od hradu Špilberk a 24 km brněnského výstaviště, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Na Hradbách se nachází ve městě Slavkov u Brna (Česko - Jihomoravský kraj).

Active Wellness hotel U zlaté rybky

7,7

Active Wellness hotel U zlaté rybky

Ubytování (Hotel) Active Wellness hotel U zlaté rybky. Active Wellness hotel U Zlaté rybky se nachází ve Vyškově a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením, a la carte restaurací, tenisovým kurtem a wellness... Ubytování Active Wellness hotel U zlaté rybky se nachází ve městě Vyškov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Active Wellness hotel U zlaté rybky má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Active Wellness hotel U zlaté rybky momentálně evidujeme 137 recenzí.

Penzion Pohoda

7,6

Penzion Pohoda

Ubytování (Penzion) Penzion Pohoda. Penzion Pohoda se nachází na okraji obce Luleč, v bezprostřední blízkosti přírodního koupaliště, a nabízí restauraci s terasou a kulečníkem, v celé budově... Ubytování Penzion Pohoda se nachází ve městě Luleč (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Penzion Pohoda má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Penzion Pohoda momentálně evidujeme 91 recenzí.

Hotel Vrchovina

7,6

Hotel Vrchovina

Ubytování (Hotel) Hotel Vrchovina. Hotel Vrchovina se nachází v obci Podomí a nabízí pokoje s vlastní koupelnou, psacím stolem a TV, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, nekuřáckou... Ubytování Hotel Vrchovina se nachází ve městě Podomí (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Vrchovina má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Hotel Vrchovina momentálně evidujeme 31 recenzí.

Simply rooms

Simply rooms

Ubytování (Hotel) Simply rooms. Simply rooms se nachází ve Slavkově u Brna a nabízí restauraci. Simply rooms má pokoje s terasou, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnou a posezením. Ubytování Simply rooms se nachází ve městě Slavkov u Brna (Česko - Jihomoravský kraj).

Holiday Home Ruprechtovský mlýn

Holiday Home Ruprechtovský mlýn

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ruprechtovský mlýn. Prázdninový dům Ruprechtovský mlýn se nachází v obci Ruprechtov a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky i soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Home Ruprechtovský mlýn se nachází ve městě Ruprechtov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Prázdninový dům Holiday Home Ruprechtovský mlýn nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

ROUBENKA Ruprechtov

ROUBENKA Ruprechtov

Ubytování (Chata) ROUBENKA Ruprechtov. Hotel ROUBENKA Ruprechtov se nachází obci Ruprechtov a nabízí gril, terasu, Wi-Fi zdarma a výhled do vlastní zahrady. Ubytování ROUBENKA Ruprechtov se nachází ve městě Ruprechtov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Chata ROUBENKA Ruprechtov nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování Puškinova

Ubytování Puškinova

Ubytování (Apartmán) Ubytování Puškinova. Ubytování Puškinova offers accommodation in Vyškov, 1.6 km from Dinopark Vyskov. Ubytování Ubytování Puškinova se nachází ve městě Vyškov (Česko - Jihomoravský kraj).

apartmens

apartmens

Ubytování (Apartmán) apartmens. Apartmens offers accommodation with a garden and free WiFi. All of the units feature a private bathroom, flat-screen TV and fully-equipped kitchen. Ubytování apartmens se nachází ve městě Pustiměř (Česko - Jihomoravský kraj).

Areál Říčky v Moravském krasu

Areál Říčky v Moravském krasu

Ubytování (Prázdninové domy) Areál Říčky v Moravském krasu. Areál Říčky v Moravském krasu se nachází v Olšanech a nabízí výhled na jezero, sezónní venkovní bazén, bar, sdílený lounge, zahradu a zázemí pro vodní... Ubytování Areál Říčky v Moravském krasu se nachází ve městě Olšany (Česko - Jihomoravský kraj).

Samostatný dům se zahradou

Samostatný dům se zahradou

UbytováníSamostatný dům se zahradou. Samostatný dům se zahradou se nachází ve Vyškově, pouhých 37 km od hradu Špilberk, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Samostatný dům se zahradou se nachází ve městě Vyškov (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán V aleji

Apartmán V aleji

Ubytování (Apartmán) Apartmán V aleji. Apartmán V aleji se nachází ve Slavkově u Brna a nabízí sdílený lounge. Ubytování Apartmán V aleji se nachází ve městě Slavkov u Brna (Česko - Jihomoravský kraj).

Statek Olšany

Statek Olšany

Ubytování (Hotel) Statek Olšany. Statek Olšany se nachází v Olšanech. Nabízí restauraci, bar, zahradu, Wi-Fi zdarma, dětské hřiště, rodinné pokoje a parkoviště za příplatek. Ubytování Statek Olšany se nachází ve městě Olšany (Česko - Jihomoravský kraj).

Chata POMERANCH

Chata POMERANCH

Ubytování (Chata) Chata POMERANCH. Featuring garden views, Chata POMERANCH in Ruprechtov provides accommodation, water sports facilities, barbecue facilities, a garden and a terrace. Ubytování Chata POMERANCH se nachází ve městě Ruprechtov (Česká republika - Jihomoravský kraj). Pro Chata Chata POMERANCH nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.