Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Račice-Pístovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Račice-Pístovice

Zámek Castle Račice - Podzámčí Undercastle

9,4

Zámek Castle Račice - Podzámčí Undercastle

UbytováníZámek Castle Račice - Podzámčí Undercastle. Zámek Castle Račice - Podzámčí Undercastle se nachází v Račicích a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Zámek Castle Račice - Podzámčí Undercastle se nachází ve městě Račice-Pístovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování u Kolóška

9,1

Ubytování u Kolóška

UbytováníUbytování u Kolóška. Ubytování u Kolóška se nachází v Pístovicích. Ubytování Ubytování u Kolóška se nachází ve městě Račice-Pístovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytovna Rakovec

8,7

Ubytovna Rakovec

UbytováníUbytovna Rakovec. Ubytovna Rakovec se nachází v Račicích, 36 km od brněnského výstaviště, 9,3 km od Dinoparku Vyškov a 23 km od propasti Macocha. Ubytování Ubytovna Rakovec se nachází ve městě Račice-Pístovice (Česko - Jihomoravský kraj).

Zámek Račice

8,7

Zámek Račice

Ubytování (Penzion) Zámek Račice. Zámek Račice se nachází v obci Račice, 30 km od Brna. Zdarma zde můžete využívat Wi-Fi a soukromé parkoviště. Všechny apartmány mají kuchyň. Ubytování Zámek Račice se nachází ve městě Račice-Pístovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Zámek Račice má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Zámek Račice momentálně evidujeme 219 recenzí.

Zámek Castle Račice - Předzámčí Forecastle

8,4

Zámek Castle Račice - Předzámčí Forecastle

UbytováníZámek Castle Račice - Předzámčí Forecastle. Zámek Castle Račice - Předzámčí Forecastle se nachází v Račicích a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Zámek Castle Račice - Předzámčí Forecastle se nachází ve městě Račice-Pístovice (Česko - Jihomoravský kraj).

U Pastorku

8,3

U Pastorku

Ubytování (Penzion) U Pastorku. Penzion U Pastorků se nachází v Račicích a nabízí zahradu, restauraci, bezplatné Wi-Fi a ubytování s kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnou. Ubytování U Pastorku se nachází ve městě Račice-Pístovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování U Pastorku má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion U Pastorku momentálně evidujeme 147 recenzí.