Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Olšany

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Olšany

Penzion U Kalábů

8,4

Penzion U Kalábů

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion U Kalábů. Penzion U Kalábů má restauraci, bar, společný salonek a zahradu v Olšanech. Nabízí terasu, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion U Kalábů se nachází ve městě Olšany (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Areál Říčky v Moravském krasu

Areál Říčky v Moravském krasu

Ubytování (Prázdninové domy) Areál Říčky v Moravském krasu. Areál Říčky v Moravském krasu se nachází v Olšanech a nabízí výhled na jezero, sezónní venkovní bazén, bar, sdílený lounge, zahradu a zázemí pro vodní... Ubytování Areál Říčky v Moravském krasu se nachází ve městě Olšany (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 110 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Statek Olšany

Statek Olšany

Ubytování (Hotel) Statek Olšany. Statek Olšany se nachází v Olšanech. Nabízí restauraci, bar, zahradu, Wi-Fi zdarma, dětské hřiště, rodinné pokoje a parkoviště za příplatek. Ubytování Statek Olšany se nachází ve městě Olšany (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)