Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Slavkov u Brna

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Slavkov u Brna

Apartment Lidická Slavkov, 4 person

9,5

Apartment Lidická Slavkov, 4 person

Ubytování (Apartmán) Apartment Lidická Slavkov, 4 person. Apartmán Lidická Slavkov, 4 person se nachází ve Slavkově u Brna a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Lidická Slavkov, 4 person se nachází ve městě Slavkov u Brna (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Apartment Lidická Slavkov, 4 person má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Lidická Slavkov, 4 person momentálně evidujeme 25 recenzí.

Apartmán Pod oborou

9,5

Apartmán Pod oborou

UbytováníApartmán Pod oborou. Apartmán Pod oborou se nachází ve Slavkově u Brna, pouhých 24 km od hradu Špilberk, a nabízí ubytování s výhledem do klidné ulice, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Apartmán Pod oborou se nachází ve městě Slavkov u Brna (Česko - Jihomoravský kraj).

Hotel Florian

9

Hotel Florian

Ubytování (Hotel) Hotel Florian. Hotel Florian se nachází ve Slavkově u Brna a nabízí zázemí pro vodní sporty, sezónní venkovní bazén, terasu, nepřetržitě otevřenou recepci, restauraci,... Ubytování Hotel Florian se nachází ve městě Slavkov u Brna (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Florian má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel Florian momentálně evidujeme 257 recenzí.

Apartment Yogiam

9

Apartment Yogiam

Ubytování (Apartmán) Apartment Yogiam. Apartmán Yogiam se nachází ve Slavkově u Brna. Hosté tohoto apartmánu mohou využívat plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Apartment Yogiam se nachází ve městě Slavkov u Brna (Česko - Jihomoravský kraj).

Vila Austerlitz

9

Vila Austerlitz

Ubytování (Penzion) Vila Austerlitz. Vila Austerlitz se nachází ve Slavkově u Brna a nabízí zahradu, společný lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Austerlitz se nachází ve městě Slavkov u Brna (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Vila Austerlitz má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Vila Austerlitz momentálně evidujeme 52 recenzí.

Hotel Olga

8,8

Hotel Olga

Ubytování (Hotel) Hotel Olga. Tříhvězdičkový Hotel Olga se nachází ve Slavkově u Brna a nabízí terasu, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, sdílenou kuchyň a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Olga se nachází ve městě Slavkov u Brna (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Olga má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Olga momentálně evidujeme 146 recenzí.

Golf Hotel Austerlitz

8,6

Golf Hotel Austerlitz

Ubytování (Hotel) Golf Hotel Austerlitz. Golf Hotel Austerlitz se nachází ve Slavkově u Brna a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Golf Hotel Austerlitz se nachází ve městě Slavkov u Brna (Česko - Jihomoravský kraj).

Hotel Napoleon Austerlitz

8,4

Hotel Napoleon Austerlitz

Ubytování (Hotel) Hotel Napoleon Austerlitz. Hotel Sokolský Dům Austerlitz je příhodně situovaný přímo na náměstí v centru Slavkova, 200 metrů od slavkovského zámku, a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech... Ubytování Hotel Napoleon Austerlitz se nachází ve městě Slavkov u Brna (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Hotel Napoleon Austerlitz má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Hotel Napoleon Austerlitz momentálně evidujeme 208 recenzí.

Penzion Na Hradbách

7,7

Penzion Na Hradbách

UbytováníPenzion Na Hradbách. Penzion Na Hradbách se nachází ve Slavkově u Brna, 23 km od hradu Špilberk a 24 km brněnského výstaviště, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Na Hradbách se nachází ve městě Slavkov u Brna (Česko - Jihomoravský kraj).

Simply rooms

Simply rooms

Ubytování (Hotel) Simply rooms. Simply rooms se nachází ve Slavkově u Brna a nabízí restauraci. Simply rooms má pokoje s terasou, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnou a posezením. Ubytování Simply rooms se nachází ve městě Slavkov u Brna (Česko - Jihomoravský kraj).

Apartmán V aleji

Apartmán V aleji

Ubytování (Apartmán) Apartmán V aleji. Apartmán V aleji se nachází ve Slavkově u Brna a nabízí sdílený lounge. Ubytování Apartmán V aleji se nachází ve městě Slavkov u Brna (Česko - Jihomoravský kraj).