Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Vyškov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vyškov

Penzion Sirius

9,2

Penzion Sirius

Ubytování (Penzion) Penzion Sirius. Rodinný Penzion Sirius se nachází v centru Vyškova a nabízí útulné pokoje s mini chladničkou a v řadě případů se soukromým balkonem. Ubytování Penzion Sirius se nachází ve městě Vyškov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Sirius má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Sirius momentálně evidujeme 340 recenzí.

Hotel Selsky Dvur

8,7

Hotel Selsky Dvur

Ubytování (Hotel) Hotel Selsky Dvur. Hotel Selský Dvůr se nachází hned vedle zoo ve Vyškově, kde je také Dino Park a nabízí pokoje s klimatizací, TV, telefonem, fénem a bezplatným Wi-Fi... Ubytování Hotel Selsky Dvur se nachází ve městě Vyškov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Selsky Dvur má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Selsky Dvur momentálně evidujeme 243 recenzí.

Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány

8,7

Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány

Ubytování (Penzion) Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány. Rodinný Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány se nachází v historickém centru Vyškova a svým hostům nabízí pokoje s TV a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány se nachází ve městě Vyškov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion a Restaurace Chalupa u Městské Brány momentálně evidujeme 102 recenzí.

Hotel Atrium

8,7

Hotel Atrium

Ubytování (Hotel) Hotel Atrium. Hotel Atrium se nachází ve Vyškově, 31 km od Brna, a nabízí klimatizované pokoje a ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. V hotelu je také restaurace. Ubytování Hotel Atrium se nachází ve městě Vyškov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Atrium má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Atrium momentálně evidujeme 389 recenzí.

Active Wellness hotel U zlaté rybky

7,7

Active Wellness hotel U zlaté rybky

Ubytování (Hotel) Active Wellness hotel U zlaté rybky. Active Wellness hotel U Zlaté rybky se nachází ve Vyškově a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi připojením, a la carte restaurací, tenisovým kurtem a wellness... Ubytování Active Wellness hotel U zlaté rybky se nachází ve městě Vyškov (Česká republika - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Active Wellness hotel U zlaté rybky má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Active Wellness hotel U zlaté rybky momentálně evidujeme 137 recenzí.

Penzion&Pizzerie U Massima

Penzion&Pizzerie U Massima

Ubytování (Penzion) Penzion&Pizzerie U Massima. Penzion&Pizzerie U Massima is located in Vyškov. The property is set 3.5 km from Dinopark Vyskov. Free WiFi is at guests' disposal. Ubytování Penzion&Pizzerie U Massima se nachází ve městě Vyškov (Česko - Jihomoravský kraj).

Ubytování Puškinova

Ubytování Puškinova

Ubytování (Apartmán) Ubytování Puškinova. Ubytování Puškinova offers accommodation in Vyškov, 1.6 km from Dinopark Vyskov. Ubytování Ubytování Puškinova se nachází ve městě Vyškov (Česko - Jihomoravský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)