Hledat

Ubytování

Ubytování v městech v okrese Hradec Králové

Ubytování v městech v okrese Hradec Králové

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Hradec Králové

Nejlepší ubytování v hotelech okresu Hradec Králové

Zámek Dobřenice

10

Zámek Dobřenice

UbytováníZámek Dobřenice. Zámek Dobřenice se nachází v Dobřenicích, 41 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele. Ubytování Zámek Dobřenice se nachází ve městě Dobřenice (Česko).

Velký byt 3+kk Klicperova, 2 ložnice

10

Velký byt 3+kk Klicperova, 2 ložnice

UbytováníVelký byt 3+kk Klicperova, 2 ložnice. Velký byt 3+kk Klicperova, 2 ložnice enjoys a location in Hradec Králové, just 40 km from The Grandmother's Valley and 38 km from ZOO Dvůr Králové nad... Ubytování Velký byt 3+kk Klicperova, 2 ložnice se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartments Tomkova Velke namesti

10

Apartments Tomkova Velke namesti

UbytováníApartments Tomkova Velke namesti. Set in Hradec Králové, 40 km from The Grandmother's Valley, Apartments Tomkova Velke namesti features views of the city. Ubytování Apartments Tomkova Velke namesti se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Střešní apartmán s terasou

10

Střešní apartmán s terasou

Ubytování (Apartmán) Střešní apartmán s terasou. Ubytování v Hradci Králové v Královéhradeckém kraji, Střešní apartmán s terasou má balkon a výhled na město. Ubytování Střešní apartmán s terasou se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartment Grossman

10

Apartment Grossman

UbytováníApartment Grossman. Apartment Grossman se nachází v Hradci Králové v Královéhradeckém kraji a nabízí balkon. Ubytování Apartment Grossman se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

útulný byt 2kk * homely flat 2kk

10

útulný byt 2kk * homely flat 2kk

Ubytováníútulný byt 2kk * homely flat 2kk. Apartmán Hradec Králové se nachází v Králové regionu Hradec Králové a nabízí bezplatné Wi-Fi. * útulný byt 2kk má balkon. Babiččino údolí je vzdálené 42... Ubytování útulný byt 2kk * homely flat 2kk se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Letní byt ve skanzenu

10

Letní byt ve skanzenu

UbytováníLetní byt ve skanzenu. Letní byt ve skanzenu se nachází v Třebechovicích pod Orebem, pouhých 34 km od Babiččina údolí, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Letní byt ve skanzenu se nachází ve městě Třebechovice pod Orebem (Česko - Královéhradecký kraj).

Byt V Klidu

9,9

Byt V Klidu

Ubytování (Apartmán) Byt V Klidu. BYT V KLIDU nabízí výhled na řeku, balkon, rychlovarnou konvici a Wi-Fi zdarma. Tento apartmán má ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyni. Ubytování Byt V Klidu se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Byt V Klidu má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Byt V Klidu momentálně evidujeme 31 recenzí.

Duran Penzion

9,9

Duran Penzion

UbytováníDuran Penzion. Duran Penzion se nachází v Hradci Králové, 43 km od Babiččina údolí. Penzion nabízí mezinárodní restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Duran Penzion se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Přemyslova

9,9

Apartmány Přemyslova

Ubytování (Apartmány) Apartmány Přemyslova. Apartmány Přemyslova se nacházejí na okraji historické části Hradce Králové, nedaleko lesa a 8 km od letiště Hradec Králové. Ubytování Apartmány Přemyslova se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartment Holata

9,9

Apartment Holata

Ubytování (Apartmán) Apartment Holata. Apartmán Holata se nachází v Hradci Králové a nabízí terasu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. V budově je k dispozici také restaurace. Ubytování Apartment Holata se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment Holata má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Holata momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmán U včelína

9,9

Apartmán U včelína

UbytováníApartmán U včelína. Apartmán U včelína se nachází v Chlumeci nad Cidlinou, pouhých 27 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a sv. Jana Křtitele. Ubytování Apartmán U včelína se nachází ve městě Chlumec nad Cidlinou (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartment Velke namesti

9,9

Apartment Velke namesti

Ubytování (Apartmán) Apartment Velke namesti. Apartmán Velké náměstí se nachází v Hradci Králové v Královéhradeckém kraji a nabízí balkon. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Velke namesti se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment Velke namesti má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Velke namesti momentálně evidujeme 74 recenzí.

Apartmán ve Skanzenu

9,9

Apartmán ve Skanzenu

Ubytování (Apartmán) Apartmán ve Skanzenu. Apartmán ve Skanzenu nabízí ubytování v Krňovicích. Tento apartmán s možností vlastního stravování má ručníky, ložní prádlo a kuchyňský kout se sporákem,... Ubytování Apartmán ve Skanzenu se nachází ve městě Třebechovice pod Orebem (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán ve Skanzenu má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán ve Skanzenu momentálně evidujeme 56 recenzí.

Timber House

9,7

Timber House

Ubytování (Apartmán) Timber House. Timber House se nachází v Hradci Králové. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Timber House se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Timber House má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Timber House momentálně evidujeme 11 recenzí.

Modern flat with large terrace

9,7

Modern flat with large terrace

UbytováníModern flat with large terrace. Modern flat with large terrace se nachází v Hradci Králové, 44 km od Babiččina údolí a 41 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem. Ubytování Modern flat with large terrace se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Novákovi

9,7

Apartmány Novákovi

Ubytování (Apartmán) Apartmány Novákovi. Apartmány Novákovi se nachází v malé obci Lubno, 15 km od centra Hradce Králové. Ubytování Apartmány Novákovi se nachází ve městě Nechanice (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány Novákovi má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Novákovi momentálně evidujeme 49 recenzí.

Byt v podkroví na Velkém náměstí

9,7

Byt v podkroví na Velkém náměstí

UbytováníByt v podkroví na Velkém náměstí. Byt v podkroví na se nachází v Hradci Králové, 40 km od Babiččina údolí a 38 km od zoo Dvůr Králové nad Labem. Velké náměstí nabízí klimatizaci. Ubytování Byt v podkroví na Velkém náměstí se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Malý útulný byt V Lipkách

9,7

Malý útulný byt V Lipkách

Ubytování (Apartmán) Malý útulný byt V Lipkách. Malý útulný byt V Lipkách se nachází v Hradci Králové, 24 km od Pardubic. Ubytování Malý útulný byt V Lipkách se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Malý útulný byt V Lipkách má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Malý útulný byt V Lipkách momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartment Mrstikova

9,7

Apartment Mrstikova

Ubytování (Apartmán) Apartment Mrstikova. Apartmán Mrštíkova s výhledem na hory se nachází v Hradci Králové a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartment Mrstikova se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment Mrstikova má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Mrstikova momentálně evidujeme 76 recenzí.

KeepCalm Treehouse far from the civilization

9,7

KeepCalm Treehouse far from the civilization

UbytováníKeepCalm Treehouse far from the civilization. KeepCalm Treehouse stojí pouhých 47 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie a svatého Jana Křtitele. Ubytování KeepCalm Treehouse far from the civilization se nachází ve městě Smidary (Česko).

Rodinné ubytování - Family accommodation

9,7

Rodinné ubytování - Family accommodation

Ubytování (Privát) Rodinné ubytování - Family accommodation. Rodinné ubytování - Family accommodation se nachází v obci Kobylice. Nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a výhled na bazén. Ubytování Rodinné ubytování - Family accommodation se nachází ve městě Kobylice (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Rodinné ubytování - Family accommodation má celkové hodnocení 9,7. Pro Privát Rodinné ubytování - Family accommodation momentálně evidujeme 67 recenzí.

Velký apartmán na náměstí v Hradci Králové

9,7

Velký apartmán na náměstí v Hradci Králové

UbytováníVelký apartmán na náměstí v Hradci Králové. Velký apartmán na náměstí v Hradci Králové nabízí ubytování v Hradci Králové, 40 km od Babiččina údolí a 38 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem. Ubytování Velký apartmán na náměstí v Hradci Králové se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Prostorný byt v centru u řeky, 2 ložnice, balkón

9,7

Prostorný byt v centru u řeky, 2 ložnice, balkón

UbytováníProstorný byt v centru u řeky, 2 ložnice, balkón. Prostorný byt v centru u řeky, 2 ložnice, balkon a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Prostorný byt v centru u řeky, 2 ložnice, balkón se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Sadová

9,6

Penzion Sadová

Ubytování (Penzion) Penzion Sadová. Penzion Sadová se nachází v Suchohrdlech a nabízí bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Za příplatek lze využívat soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Sadová se nachází ve městě Sadová (Česko - Jihomoravský kraj).

Gonda Apartments

9,6

Gonda Apartments

Ubytování (Apartmán) Gonda Apartments. Gonda Apartments v Hradci Králové se nachází na poklidném místě v rezidenční čtvrti plné zeleně, nedaleko ramene Labe a 2 km od historického centra města. Ubytování Gonda Apartments se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Gonda Apartments má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Gonda Apartments momentálně evidujeme 97 recenzí.

Apartmán Kristýna

9,6

Apartmán Kristýna

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kristýna. Apartmán Kristýna se nachází v Hradci Králové a nabízí zahradu a gril. Apartmán je vzdálený 47 km od města Kudowa-Zdrój a 27 km od Pardubic. Ubytování Apartmán Kristýna se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Kristýna má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Kristýna momentálně evidujeme 11 recenzí.

Stylový byt v srdci Hradce Králové

9,6

Stylový byt v srdci Hradce Králové

UbytováníStylový byt v srdci Hradce Králové. Stylový byt v srdci Hradce Králové se nachází v Hradci Králové, 40 km od Babiččina údolí a 38 km od zoo Dvůr Králové nad Labem. Ubytování Stylový byt v srdci Hradce Králové se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány U Stříbrných

9,5

Apartmány U Stříbrných

Ubytování (Aparthotel) Apartmány U Stříbrných. Apartmány U Stříbrných je aparthotel situovaný v Hradci Králové. Nabízí apartmány s terasou, výhled do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány U Stříbrných se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány U Stříbrných má celkové hodnocení 9,5. Pro Aparthotel Apartmány U Stříbrných momentálně evidujeme 37 recenzí.

Unique Central SQUARE business apt.

9,5

Unique Central SQUARE business apt.

Ubytování (Apartmán) Unique Central SQUARE business apt.. Unique Central SQUARE business apt. se nachází v Hradci Králové. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Unique Central SQUARE business apt. se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Unique Central SQUARE business apt. má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Unique Central SQUARE business apt. momentálně evidujeme 23 recenzí.

Boutique Hotel Mezi švy

9,5

Boutique Hotel Mezi švy

UbytováníBoutique Hotel Mezi švy. Boutique Hotel Mezi švy se nachází v Hradci Králové, 41 km od Babiččina údolí a 39 km od zoo Dvůr Králové nad Labem. Ubytování Boutique Hotel Mezi švy se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán v rodinném domě

9,4

Apartmán v rodinném domě

Ubytování (Apartmán) Apartmán v rodinném domě. Apartmán v rodinném domě se nachází v Hradci Králové a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmán v rodinném domě se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Petříkův Statek

9,4

Petříkův Statek

Ubytování (Penzion) Petříkův Statek. Petříkův Statek se nachází v památkově chráněné budově z 19. století v obci Sovětice a nabízí venkovní bazén, ​​terasu, zahradu s grilem a dětský klub. Ubytování Petříkův Statek se nachází ve městě Nechanice (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Petříkův Statek má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Petříkův Statek momentálně evidujeme 36 recenzí.

Fifty Shades of Gray studio, city center

9,4

Fifty Shades of Gray studio, city center

Ubytování (Apartmán) Fifty Shades of Gray studio, city center. Pětihvězdičkový apartmán Fifty Shades of Gray studio, city center se nachází v Hradci Králové v Královéhradeckém kraji a nabízí bezplatné Wi-Fi a plně... Ubytování Fifty Shades of Gray studio, city center se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Fifty Shades of Gray studio, city center má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Fifty Shades of Gray studio, city center momentálně evidujeme 39 recenzí.

Meditation Corner w/ wonderful city view

9,4

Meditation Corner w/ wonderful city view

Ubytování (Apartmán) Meditation Corner w/ wonderful city view. Meditation Corner w/ wonderful city view se nachází v Hradci Králové. 20 km od Pardubic. Ubytování Meditation Corner w/ wonderful city view se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Spi v Kuklenách

9,4

Spi v Kuklenách

Ubytování (Apartmán) Spi v Kuklenách. Spi v Kuklenách se nachází v Hradci Králové, 23 km od Pardubic. Nabízí neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Spi v Kuklenách se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Nad Oborou

9,4

Penzion Nad Oborou

Ubytování (Penzion) Penzion Nad Oborou. Penzion Nad Oborou sídlí ve zrekonstruovaném statku v klidné lokalitě na kraji Hradce Králové, 2 km od centra. Nabízí tenisový kurt, saunu a vířivku. Ubytování Penzion Nad Oborou se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Nad Oborou má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Nad Oborou momentálně evidujeme 210 recenzí.

°°°Carolina's Modern Apartment °°°

9,3

°°°Carolina's Modern Apartment °°°

Ubytování (Apartmán) °°°Carolina's Modern Apartment °°°. Modern Apartment ° Carolina's Modern Apartment °Apartmán °° má balkon. 18 km od Pardubic. Ubytování °°°Carolina's Modern Apartment °°° se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Boromeum Residence

9,3

Boromeum Residence

Ubytování (Aparthotel) Boromeum Residence. Rezidence Boromeum je situovaná v historické, památkově chráněné budově v centru Hradce Králové a nabízí vkusně zařízené apartmány s kuchyňským koutem a... Ubytování Boromeum Residence se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Boromeum Residence má celkové hodnocení 9,3. Pro Aparthotel Boromeum Residence momentálně evidujeme 335 recenzí.

Ranč Orlice

9,3

Ranč Orlice

Ubytování (Farma) Ranč Orlice. Ranč Orlice se nachází uprostřed přírody a nabízí agroturistiku, apartmány s bezplatným Wi-Fi a jízdu na koni. Na místě je neplacené parkoviště. Ubytování Ranč Orlice se nachází ve městě Třebechovice pod Orebem (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ranč Orlice má celkové hodnocení 9,3. Pro Farma Ranč Orlice momentálně evidujeme 128 recenzí.

ubytování v soukromí - Smiřice

9,3

ubytování v soukromí - Smiřice

Ubytování (Apartmán) ubytování v soukromí - Smiřice. Ubytování v soukromí - Smiřice se nachází ve Smiřicích v Královéhradeckém kraji a nabízí balkon. Standardem je plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování ubytování v soukromí - Smiřice se nachází ve městě Smiřice (Česko - Královéhradecký kraj).

Pivovar Lindr Mžany

9,3

Pivovar Lindr Mžany

Ubytování (Penzion) Pivovar Lindr Mžany. Pivovar Lindr Mžany se nachází v Mžanech a nabízí restauraci, zahradu, bezplatné Wi-Fi a turistické informace. Ubytování Pivovar Lindr Mžany se nachází ve městě Mžany (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pivovar Lindr Mžany má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Pivovar Lindr Mžany momentálně evidujeme 252 recenzí.

Rooftop Triplex Apartment in Centre

9,3

Rooftop Triplex Apartment in Centre

Ubytování (Apartmán) Rooftop Triplex Apartment in Centre. Klimatizovaný střešní apartmán Rooftop Triplex Apartment in Centre se nachází v Hradci Králové, 1,1 km od místního fotbalového stadionu, a nabízí terasu s... Ubytování Rooftop Triplex Apartment in Centre se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Rooftop Triplex Apartment in Centre má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Rooftop Triplex Apartment in Centre momentálně evidujeme 57 recenzí.

Stylová & útulná chata v přírodě

9,3

Stylová & útulná chata v přírodě

UbytováníStylová & útulná chata v přírodě. Stylová & chata v přírodě se nachází v Třebechovicích pod Orebem, 35 km od údolí Babičky, a nabízí ubytování s výhledem na řeku, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Stylová & útulná chata v přírodě se nachází ve městě Třebechovice pod Orebem (Česko - Královéhradecký kraj).

Podkrovní byt na Velkém náměstí s Wi-Fi zdarma

9,3

Podkrovní byt na Velkém náměstí s Wi-Fi zdarma

UbytováníPodkrovní byt na Velkém náměstí s Wi-Fi zdarma. Podkrovní byt na Velkém náměstí se nachází v Hradci Králové, 40 km od Babiččina údolí a 38 km od zoo Dvůr Králové nad Labem. Ubytování Podkrovní byt na Velkém náměstí s Wi-Fi zdarma se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel Koruna

9,3

Hotel Koruna

Ubytování (Hotel) Hotel Koruna. Hotel Koruna se nachází v Chlumci nad Cidlinou a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci a službu concierge. V některých pokojích je kuchyňský kout s lednicí. Ubytování Hotel Koruna se nachází ve městě Chlumec nad Cidlinou (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Koruna má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Hotel Koruna momentálně evidujeme 280 recenzí.

EA Hotel Tereziánský dvůr

9,2

EA Hotel Tereziánský dvůr

Ubytování (Hotel) EA Hotel Tereziánský dvůr. Hotel Tereziánský Dvůr se nachází jen 5 minut chůze od historického centra Hradce Králové. Ubytování EA Hotel Tereziánský dvůr se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování EA Hotel Tereziánský dvůr má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel EA Hotel Tereziánský dvůr momentálně evidujeme 204 recenzí.

Chata u Orlice - HK

9,2

Chata u Orlice - HK

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u Orlice - HK. Chata u Orlice – HK se nachází v Hradci Králové a nabízí zahradu, terasu, plně vybavenou kuchyň, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chata u Orlice - HK se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chata u Orlice - HK má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Chata u Orlice - HK momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové

9,2

Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové

Ubytování (Apartmán) Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové. Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové se nachází v Hradci Králové. Je zde k dispozici zahrada, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Luxusní apartmán na Velkém náměstí

9,2

Luxusní apartmán na Velkém náměstí

UbytováníLuxusní apartmán na Velkém náměstí. Luxusní apartmán na Velké náměstí se nachází v Hradci Králové, pouhých 40 km od Babiččina údolí a 38 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem. Ubytování Luxusní apartmán na Velkém náměstí se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).