Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Smiřice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Smiřice

ubytování v soukromí - Smiřice

9,3

ubytování v soukromí - Smiřice

Ubytování (Apartmán) ubytování v soukromí - Smiřice. Ubytování v soukromí - Smiřice se nachází ve Smiřicích v Královéhradeckém kraji a nabízí balkon. Standardem je plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování ubytování v soukromí - Smiřice se nachází ve městě Smiřice (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 407 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stateček pod Lípou

Stateček pod Lípou

Ubytování (Apartmán) Stateček pod Lípou. Stateček pod Lípou is located in Smiřice and offers a garden. This apartment also features free WiFi. Ubytování Stateček pod Lípou se nachází ve městě Smiřice (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 650 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování Skalice

Ubytování Skalice

Ubytování (Apartmány) Ubytování Skalice. Situated in Smiřice, Ubytování Skalice offers accommodation with a balcony. The apartment offers a terrace. Ubytování Ubytování Skalice se nachází ve městě Smiřice (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)