Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nové Město

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nové Město

Horská chata NATURA Nové Město

Horská chata NATURA Nové Město

Ubytování (Prázdninový dům) Horská chata NATURA Nové Město. Situated in Nové Město in the Karlovy Vary region, Horská chata NATURA Nové Město has a garden. The accommodation is 16 km from Karlovy Vary. Ubytování Horská chata NATURA Nové Město se nachází ve městě Nové Město (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 381 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Moldava-Nove Mesto

Two-Bedroom Holiday Home in Moldava-Nove Mesto

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Moldava-Nove Mesto. Two-Bedroom Holiday Home in Moldava-Nove Mesto se nachází v Novém Městě, 40 km od Drážďan. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Moldava-Nove Mesto se nachází ve městě Nové Město (Česká republika - Ústecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Two-Bedroom Holiday Home in Moldava-Nove Mesto nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Babiccina chalupa - Grandma cottage

Babiccina chalupa - Grandma cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Babiccina chalupa - Grandma cottage. Klasická horská chalupa is set in Nové Město. Complimentary WiFi is provided. Karlovy Vary is 16 km from the holiday home. Ubytování Babiccina chalupa - Grandma cottage se nachází ve městě Nové Město (Česko - Karlovarský kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 072 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

삼분민박

삼분민박

Ubytování (Penzion) 삼분민박. 삼분민박 se nachází v Praze, 1,1 km od Karlova mostu, 2,9 km od Staroměstského náměstí s orlojem a 3 km od Pražského hradu, a nabízí výhled na město, Wi-Fi... Ubytování 삼분민박 se nachází ve městě Nové Město (Česko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)