Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Hradec Králové

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hradec Králové

Velký byt 3+kk Klicperova, 2 ložnice

10

Velký byt 3+kk Klicperova, 2 ložnice

UbytováníVelký byt 3+kk Klicperova, 2 ložnice. Velký byt 3+kk Klicperova, 2 ložnice enjoys a location in Hradec Králové, just 40 km from The Grandmother's Valley and 38 km from ZOO Dvůr Králové nad... Ubytování Velký byt 3+kk Klicperova, 2 ložnice se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartments Tomkova Velke namesti

10

Apartments Tomkova Velke namesti

UbytováníApartments Tomkova Velke namesti. Set in Hradec Králové, 40 km from The Grandmother's Valley, Apartments Tomkova Velke namesti features views of the city. Ubytování Apartments Tomkova Velke namesti se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Střešní apartmán s terasou

10

Střešní apartmán s terasou

Ubytování (Apartmán) Střešní apartmán s terasou. Ubytování v Hradci Králové v Královéhradeckém kraji, Střešní apartmán s terasou má balkon a výhled na město. Ubytování Střešní apartmán s terasou se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartment Grossman

10

Apartment Grossman

UbytováníApartment Grossman. Apartment Grossman se nachází v Hradci Králové v Královéhradeckém kraji a nabízí balkon. Ubytování Apartment Grossman se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

útulný byt 2kk * homely flat 2kk

10

útulný byt 2kk * homely flat 2kk

Ubytováníútulný byt 2kk * homely flat 2kk. Apartmán Hradec Králové se nachází v Králové regionu Hradec Králové a nabízí bezplatné Wi-Fi. * útulný byt 2kk má balkon. Babiččino údolí je vzdálené 42... Ubytování útulný byt 2kk * homely flat 2kk se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Byt V Klidu

9,9

Byt V Klidu

Ubytování (Apartmán) Byt V Klidu. BYT V KLIDU nabízí výhled na řeku, balkon, rychlovarnou konvici a Wi-Fi zdarma. Tento apartmán má ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyni. Ubytování Byt V Klidu se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Byt V Klidu má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Byt V Klidu momentálně evidujeme 31 recenzí.

Duran Penzion

9,9

Duran Penzion

UbytováníDuran Penzion. Duran Penzion se nachází v Hradci Králové, 43 km od Babiččina údolí. Penzion nabízí mezinárodní restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Duran Penzion se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Přemyslova

9,9

Apartmány Přemyslova

Ubytování (Apartmány) Apartmány Přemyslova. Apartmány Přemyslova se nacházejí na okraji historické části Hradce Králové, nedaleko lesa a 8 km od letiště Hradec Králové. Ubytování Apartmány Přemyslova se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartment Holata

9,9

Apartment Holata

Ubytování (Apartmán) Apartment Holata. Apartmán Holata se nachází v Hradci Králové a nabízí terasu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. V budově je k dispozici také restaurace. Ubytování Apartment Holata se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment Holata má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Holata momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartment Velke namesti

9,9

Apartment Velke namesti

Ubytování (Apartmán) Apartment Velke namesti. Apartmán Velké náměstí se nachází v Hradci Králové v Královéhradeckém kraji a nabízí balkon. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Velke namesti se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment Velke namesti má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Velke namesti momentálně evidujeme 74 recenzí.

Timber House

9,7

Timber House

Ubytování (Apartmán) Timber House. Timber House se nachází v Hradci Králové. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Timber House se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Timber House má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Timber House momentálně evidujeme 11 recenzí.

Modern flat with large terrace

9,7

Modern flat with large terrace

UbytováníModern flat with large terrace. Modern flat with large terrace se nachází v Hradci Králové, 44 km od Babiččina údolí a 41 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem. Ubytování Modern flat with large terrace se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Byt v podkroví na Velkém náměstí

9,7

Byt v podkroví na Velkém náměstí

UbytováníByt v podkroví na Velkém náměstí. Byt v podkroví na se nachází v Hradci Králové, 40 km od Babiččina údolí a 38 km od zoo Dvůr Králové nad Labem. Velké náměstí nabízí klimatizaci. Ubytování Byt v podkroví na Velkém náměstí se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Malý útulný byt V Lipkách

9,7

Malý útulný byt V Lipkách

Ubytování (Apartmán) Malý útulný byt V Lipkách. Malý útulný byt V Lipkách se nachází v Hradci Králové, 24 km od Pardubic. Ubytování Malý útulný byt V Lipkách se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Malý útulný byt V Lipkách má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Malý útulný byt V Lipkách momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartment Mrstikova

9,7

Apartment Mrstikova

Ubytování (Apartmán) Apartment Mrstikova. Apartmán Mrštíkova s výhledem na hory se nachází v Hradci Králové a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartment Mrstikova se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartment Mrstikova má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartment Mrstikova momentálně evidujeme 76 recenzí.

Velký apartmán na náměstí v Hradci Králové

9,7

Velký apartmán na náměstí v Hradci Králové

UbytováníVelký apartmán na náměstí v Hradci Králové. Velký apartmán na náměstí v Hradci Králové nabízí ubytování v Hradci Králové, 40 km od Babiččina údolí a 38 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem. Ubytování Velký apartmán na náměstí v Hradci Králové se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Prostorný byt v centru u řeky, 2 ložnice, balkón

9,7

Prostorný byt v centru u řeky, 2 ložnice, balkón

UbytováníProstorný byt v centru u řeky, 2 ložnice, balkón. Prostorný byt v centru u řeky, 2 ložnice, balkon a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Prostorný byt v centru u řeky, 2 ložnice, balkón se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Gonda Apartments

9,6

Gonda Apartments

Ubytování (Apartmán) Gonda Apartments. Gonda Apartments v Hradci Králové se nachází na poklidném místě v rezidenční čtvrti plné zeleně, nedaleko ramene Labe a 2 km od historického centra města. Ubytování Gonda Apartments se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Gonda Apartments má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Gonda Apartments momentálně evidujeme 97 recenzí.

Apartmán Kristýna

9,6

Apartmán Kristýna

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kristýna. Apartmán Kristýna se nachází v Hradci Králové a nabízí zahradu a gril. Apartmán je vzdálený 47 km od města Kudowa-Zdrój a 27 km od Pardubic. Ubytování Apartmán Kristýna se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Kristýna má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Kristýna momentálně evidujeme 11 recenzí.

Stylový byt v srdci Hradce Králové

9,6

Stylový byt v srdci Hradce Králové

UbytováníStylový byt v srdci Hradce Králové. Stylový byt v srdci Hradce Králové se nachází v Hradci Králové, 40 km od Babiččina údolí a 38 km od zoo Dvůr Králové nad Labem. Ubytování Stylový byt v srdci Hradce Králové se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány U Stříbrných

9,5

Apartmány U Stříbrných

Ubytování (Aparthotel) Apartmány U Stříbrných. Apartmány U Stříbrných je aparthotel situovaný v Hradci Králové. Nabízí apartmány s terasou, výhled do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány U Stříbrných se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmány U Stříbrných má celkové hodnocení 9,5. Pro Aparthotel Apartmány U Stříbrných momentálně evidujeme 37 recenzí.

Unique Central SQUARE business apt.

9,5

Unique Central SQUARE business apt.

Ubytování (Apartmán) Unique Central SQUARE business apt.. Unique Central SQUARE business apt. se nachází v Hradci Králové. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Unique Central SQUARE business apt. se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Unique Central SQUARE business apt. má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Unique Central SQUARE business apt. momentálně evidujeme 23 recenzí.

Boutique Hotel Mezi švy

9,5

Boutique Hotel Mezi švy

UbytováníBoutique Hotel Mezi švy. Boutique Hotel Mezi švy se nachází v Hradci Králové, 41 km od Babiččina údolí a 39 km od zoo Dvůr Králové nad Labem. Ubytování Boutique Hotel Mezi švy se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán v rodinném domě

9,4

Apartmán v rodinném domě

Ubytování (Apartmán) Apartmán v rodinném domě. Apartmán v rodinném domě se nachází v Hradci Králové a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Apartmán v rodinném domě se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Fifty Shades of Gray studio, city center

9,4

Fifty Shades of Gray studio, city center

Ubytování (Apartmán) Fifty Shades of Gray studio, city center. Pětihvězdičkový apartmán Fifty Shades of Gray studio, city center se nachází v Hradci Králové v Královéhradeckém kraji a nabízí bezplatné Wi-Fi a plně... Ubytování Fifty Shades of Gray studio, city center se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Fifty Shades of Gray studio, city center má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Fifty Shades of Gray studio, city center momentálně evidujeme 39 recenzí.

Meditation Corner w/ wonderful city view

9,4

Meditation Corner w/ wonderful city view

Ubytování (Apartmán) Meditation Corner w/ wonderful city view. Meditation Corner w/ wonderful city view se nachází v Hradci Králové. 20 km od Pardubic. Ubytování Meditation Corner w/ wonderful city view se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Spi v Kuklenách

9,4

Spi v Kuklenách

Ubytování (Apartmán) Spi v Kuklenách. Spi v Kuklenách se nachází v Hradci Králové, 23 km od Pardubic. Nabízí neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Spi v Kuklenách se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Nad Oborou

9,4

Penzion Nad Oborou

Ubytování (Penzion) Penzion Nad Oborou. Penzion Nad Oborou sídlí ve zrekonstruovaném statku v klidné lokalitě na kraji Hradce Králové, 2 km od centra. Nabízí tenisový kurt, saunu a vířivku. Ubytování Penzion Nad Oborou se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Nad Oborou má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Nad Oborou momentálně evidujeme 210 recenzí.

°°°Carolina's Modern Apartment °°°

9,3

°°°Carolina's Modern Apartment °°°

Ubytování (Apartmán) °°°Carolina's Modern Apartment °°°. Modern Apartment ° Carolina's Modern Apartment °Apartmán °° má balkon. 18 km od Pardubic. Ubytování °°°Carolina's Modern Apartment °°° se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Boromeum Residence

9,3

Boromeum Residence

Ubytování (Aparthotel) Boromeum Residence. Rezidence Boromeum je situovaná v historické, památkově chráněné budově v centru Hradce Králové a nabízí vkusně zařízené apartmány s kuchyňským koutem a... Ubytování Boromeum Residence se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Boromeum Residence má celkové hodnocení 9,3. Pro Aparthotel Boromeum Residence momentálně evidujeme 335 recenzí.

Rooftop Triplex Apartment in Centre

9,3

Rooftop Triplex Apartment in Centre

Ubytování (Apartmán) Rooftop Triplex Apartment in Centre. Klimatizovaný střešní apartmán Rooftop Triplex Apartment in Centre se nachází v Hradci Králové, 1,1 km od místního fotbalového stadionu, a nabízí terasu s... Ubytování Rooftop Triplex Apartment in Centre se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Rooftop Triplex Apartment in Centre má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán Rooftop Triplex Apartment in Centre momentálně evidujeme 57 recenzí.

Podkrovní byt na Velkém náměstí s Wi-Fi zdarma

9,3

Podkrovní byt na Velkém náměstí s Wi-Fi zdarma

UbytováníPodkrovní byt na Velkém náměstí s Wi-Fi zdarma. Podkrovní byt na Velkém náměstí se nachází v Hradci Králové, 40 km od Babiččina údolí a 38 km od zoo Dvůr Králové nad Labem. Ubytování Podkrovní byt na Velkém náměstí s Wi-Fi zdarma se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

EA Hotel Tereziánský dvůr

9,2

EA Hotel Tereziánský dvůr

Ubytování (Hotel) EA Hotel Tereziánský dvůr. Hotel Tereziánský Dvůr se nachází jen 5 minut chůze od historického centra Hradce Králové. Ubytování EA Hotel Tereziánský dvůr se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování EA Hotel Tereziánský dvůr má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel EA Hotel Tereziánský dvůr momentálně evidujeme 204 recenzí.

Chata u Orlice - HK

9,2

Chata u Orlice - HK

Ubytování (Prázdninový dům) Chata u Orlice - HK. Chata u Orlice – HK se nachází v Hradci Králové a nabízí zahradu, terasu, plně vybavenou kuchyň, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Chata u Orlice - HK se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chata u Orlice - HK má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Chata u Orlice - HK momentálně evidujeme 8 recenzí.

Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové

9,2

Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové

Ubytování (Apartmán) Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové. Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové se nachází v Hradci Králové. Je zde k dispozici zahrada, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Luxusní apartmán na Velkém náměstí

9,2

Luxusní apartmán na Velkém náměstí

UbytováníLuxusní apartmán na Velkém náměstí. Luxusní apartmán na Velké náměstí se nachází v Hradci Králové, pouhých 40 km od Babiččina údolí a 38 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem. Ubytování Luxusní apartmán na Velkém náměstí se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartments - Penzion Lena

9,2

Apartments - Penzion Lena

Ubytování (Penzion) Apartments - Penzion Lena. Penzion Lena se nachází v Hradci Králové a nabízí soukromé parkoviště, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, gril a dětské hřiště. Ubytování Apartments - Penzion Lena se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartments - Penzion Lena má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Apartments - Penzion Lena momentálně evidujeme 164 recenzí.

Pension U Labe

9,1

Pension U Labe

Ubytování (Penzion) Pension U Labe. Tříhvězdičkový Pension U Labe se nachází v Hradci Králové a nabízí zahradu, pokoje se satelitní TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Pension U Labe se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension U Labe má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Pension U Labe momentálně evidujeme 33 recenzí.

Konference Park Hotel

9,1

Konference Park Hotel

Ubytování (Hotel) Konference Park Hotel. Konference Park Hotel se nachází na okraji Hradce Králové, přímo u golfového hřiště a provozuje à-la-carte restauraci, která nabízí mezinárodní kuchyni. Ubytování Konference Park Hotel se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Konference Park Hotel má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Konference Park Hotel momentálně evidujeme 246 recenzí.

Apartments 4u: KAMPUS Upstairs Hradec Králové

9,1

Apartments 4u: KAMPUS Upstairs Hradec Králové

UbytováníApartments 4u: KAMPUS Upstairs Hradec Králové. Apartmány 4u: KAMPUS Upstairs Hradec Králové se nachází v Hradci Králové, 41 km od Babiččina údolí a 39 km od zoo Dvůr Králové nad Labem, a nabízí bar a... Ubytování Apartments 4u: KAMPUS Upstairs Hradec Králové se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Hnízdo Snů

9,1

Hnízdo Snů

Ubytování (Penzion) Hnízdo Snů. Hnízdo Snů se nachází v Hradci Králové a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a vlastní restauraci. Ubytování Hnízdo Snů se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hnízdo Snů má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Hnízdo Snů momentálně evidujeme 284 recenzí.

Spaní na paletách kousek od centra Hradce Králové

9

Spaní na paletách kousek od centra Hradce Králové

UbytováníSpaní na paletách kousek od centra Hradce Králové. Spaní na paletách kousek od centra Hradce Králové se nachází v Hradci Králové. Nachází se 42 km od Babiččina údolí a má výtah. Ubytování Spaní na paletách kousek od centra Hradce Králové se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Lazy Sofa ° Apartment

9

Lazy Sofa ° Apartment

Ubytování (Apartmán) Lazy Sofa ° Apartment. Lazy Sofa ° Apartment se nachází v Hradci Králové. 19 km od Pardubic. Ubytování Lazy Sofa ° Apartment se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

No. 34

9

No. 34

Ubytování (Apartmány) No. 34. Set in Hradec Králové in the Hradec Kralove region, No. 34 provides accommodation with free WiFi. Ubytování No. 34 se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán 3 + kk blízko centra

9

Apartmán 3 + kk blízko centra

UbytováníApartmán 3 + kk blízko centra. Situated in Hradec Králové and only 39 km from The Grandmother's Valley, Apartmán 3 + kk blízko centra features accommodation with garden views, free WiFi... Ubytování Apartmán 3 + kk blízko centra se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartment Komenskeho

9

Apartment Komenskeho

Ubytování (Apartmán) Apartment Komenskeho. Apartmán Komenského se nachází v Hradci Králové. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartment Komenskeho se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Spí v Kuklenách

9

Spí v Kuklenách

UbytováníSpí v Kuklenách. Spí v Kuklenách se nachází v Hradci Králové, 40 km od Babiččina údolí a 38 km od zoo Dvůr Králové nad Labem, a nabízí výhled do vnitřního dvora. Ubytování Spí v Kuklenách se nachází ve městě Hradec Králové (Česko - Královéhradecký kraj).

Pension Smetanuv statek

8,9

Pension Smetanuv statek

Ubytování (Penzion) Pension Smetanuv statek. Pension Smetanův statek se těší klidné poloze přibližně 7 km od historického centra Hradce Králové a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a TV. Ubytování Pension Smetanuv statek se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Smetanuv statek má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Pension Smetanuv statek momentálně evidujeme 141 recenzí.

Hotel u České koruny

8,9

Hotel u České koruny

Ubytování (Hotel) Hotel u České koruny. Hotel u České koruny se nachází v historické budově stojící v centru Hradce Králové, 300 metrů od Bílé věže a místní katedrály. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel u České koruny se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel u České koruny má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel u České koruny momentálně evidujeme 783 recenzí.

Hotel Okresní Dům

8,9

Hotel Okresní Dům

Ubytování (Hotel) Hotel Okresní Dům. Butikový Hotel Okresní Dům je skvělým příkladem secesní budovy v Hradci Králové. Ubytování Hotel Okresní Dům se nachází ve městě Hradec Králové (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Okresní Dům má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Okresní Dům momentálně evidujeme 513 recenzí.