Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Třebechovice pod Orebem

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Třebechovice pod Orebem

Apartmán ve Skanzenu

9,9

Apartmán ve Skanzenu

Ubytování (Apartmán) Apartmán ve Skanzenu. Apartmán ve Skanzenu nabízí ubytování v Krňovicích. Tento apartmán s možností vlastního stravování má ručníky, ložní prádlo a kuchyňský kout se sporákem,... Ubytování Apartmán ve Skanzenu se nachází ve městě Třebechovice pod Orebem (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán ve Skanzenu má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán ve Skanzenu momentálně evidujeme 56 recenzí.

Ranč Orlice

9,3

Ranč Orlice

Ubytování (Farma) Ranč Orlice. Ranč Orlice se nachází uprostřed přírody a nabízí agroturistiku, apartmány s bezplatným Wi-Fi a jízdu na koni. Na místě je neplacené parkoviště. Ubytování Ranč Orlice se nachází ve městě Třebechovice pod Orebem (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ranč Orlice má celkové hodnocení 9,3. Pro Farma Ranč Orlice momentálně evidujeme 128 recenzí.

Hotel BOR

7,6

Hotel BOR

Ubytování (Hotel) Hotel BOR. Hotel BOR se nachází na okraji parku v Třebechovicích pod Orebem a svým hostům nabízí restauraci s českou kuchyní a pokoje s Wi-Fi zdarma, TV a vlastní... Ubytování Hotel BOR se nachází ve městě Třebechovice pod Orebem (Česká republika - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel BOR má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Hotel BOR momentálně evidujeme 73 recenzí.

Hotel Bor

Hotel Bor

Ubytování (Hotel) Hotel Bor. Featuring a restaurant and free WiFi, Hotel Bor is situated in Třebechovice pod Orebem. Among the various facilities are a bar and a terrace. Ubytování Hotel Bor se nachází ve městě Třebechovice pod Orebem (Česko - Královéhradecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)