Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Třebechovice pod Orebem

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Třebechovice pod Orebem

Letní byt ve skanzenu

10

Letní byt ve skanzenu

UbytováníLetní byt ve skanzenu. Letní byt ve skanzenu se nachází v Třebechovicích pod Orebem, pouhých 34 km od Babiččina údolí, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Letní byt ve skanzenu se nachází ve městě Třebechovice pod Orebem (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán ve Skanzenu

9,9

Apartmán ve Skanzenu

Ubytování (Apartmán) Apartmán ve Skanzenu. Apartmán ve Skanzenu nabízí ubytování v Krňovicích. Tento apartmán s možností vlastního stravování má ručníky, ložní prádlo a kuchyňský kout se sporákem,... Ubytování Apartmán ve Skanzenu se nachází ve městě Třebechovice pod Orebem (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán ve Skanzenu má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán ve Skanzenu momentálně evidujeme 56 recenzí.

Ranč Orlice

9,3

Ranč Orlice

Ubytování (Farma) Ranč Orlice. Ranč Orlice se nachází uprostřed přírody a nabízí agroturistiku, apartmány s bezplatným Wi-Fi a jízdu na koni. Na místě je neplacené parkoviště. Ubytování Ranč Orlice se nachází ve městě Třebechovice pod Orebem (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ranč Orlice má celkové hodnocení 9,3. Pro Farma Ranč Orlice momentálně evidujeme 128 recenzí.

Stylová & útulná chata v přírodě

9,3

Stylová & útulná chata v přírodě

UbytováníStylová & útulná chata v přírodě. Stylová & chata v přírodě se nachází v Třebechovicích pod Orebem, 35 km od údolí Babičky, a nabízí ubytování s výhledem na řeku, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Stylová & útulná chata v přírodě se nachází ve městě Třebechovice pod Orebem (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel BOR

7,6

Hotel BOR

Ubytování (Hotel) Hotel BOR. Hotel BOR se nachází na okraji parku v Třebechovicích pod Orebem a svým hostům nabízí restauraci s českou kuchyní a pokoje s Wi-Fi zdarma, TV a vlastní... Ubytování Hotel BOR se nachází ve městě Třebechovice pod Orebem (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel BOR má celkové hodnocení 7,6. Pro Hotel Hotel BOR momentálně evidujeme 73 recenzí.

Hotel Bor

Hotel Bor

Ubytování (Hotel) Hotel Bor. Featuring a restaurant and free WiFi, Hotel Bor is situated in Třebechovice pod Orebem. Among the various facilities are a bar and a terrace. Ubytování Hotel Bor se nachází ve městě Třebechovice pod Orebem (Česko - Královéhradecký kraj).