Hledat

Ubytování

Záhřebská župa

V regionu Záhřebská župa (Chorvatsko) máme celkem 293 hotelů a ubytování.

Pro region Záhřebská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Velika Gorica (67), Samobor (35), Sesvete (24), Jastrebarsko (15), Sveta Nedelja (14), Sveti Ivan Zelina (14), Zaprešić (9), Vrbovec (9), Dugo Selo (6), Ivanić-Grad (5). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Záhřebská župa

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Záhřebská župa

Apartman MIA

10

Apartman MIA

Ubytování (Apartmán) Apartman MIA. Boasting garden views, Apartman MIA offers accommodation with a bar, a garden and a terrace, around 5 km from IKEA Zagreb. Ubytování Apartman MIA se nachází ve městě Sesvete (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Moderni stan u blizini Zagreba

10

Moderni stan u blizini Zagreba

Ubytování (Apartmán) Moderni stan u blizini Zagreba. Moderni stan u blizini Zagreba is located in Zaprešić and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Moderni stan u blizini Zagreba se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Magnolia

10

Apartman Magnolia

Ubytování (Apartmán) Apartman Magnolia. Boasting garden views, Apartman Magnolia features accommodation with a garden and a patio, around less than 1 km from Naftalan Thermal Spa. Ubytování Apartman Magnolia se nachází ve městě Ivanić-Grad (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 404 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Sparta

9,9

Kuća za odmor Sparta

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Sparta. Kuća za odmor Sparta is set in Dugo Selo and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Kuća za odmor Sparta se nachází ve městě Dugo Selo (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sunrise Beauty

9,9

Villa Sunrise Beauty

Ubytování (Vila) Villa Sunrise Beauty. Villa Sunrise Beauty se nachází v Samoboru. Nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, sdílený obývací pokoj a Wi-Fi zdarma. Výhled je na bazén. Ubytování Villa Sunrise Beauty se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laganini

9,9

Laganini

Ubytování (Vila) Laganini. Boasting a spa bath, Laganini is situated in Samobor. This villa features a private pool, a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private... Ubytování Laganini se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Valentina

9,9

Studio apartman Valentina

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Valentina. Studio apartman Valentina is set in Velika Mlaka and offers a bar, a garden and a terrace. Ubytování Studio apartman Valentina se nachází ve městě Velika Mlaka (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Na Okić - a private forest oasis

9,9

Na Okić - a private forest oasis

Ubytování (Chata) Na Okić - a private forest oasis. Set in Sveti Martin pod Okićem, 15 km from Samobor, Na Okić - a private forest oasis offers a garden and free WiFi. Ubytování Na Okić - a private forest oasis se nachází ve městě (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Paula&Matej Airport Zagreb

9,9

Paula&Matej Airport Zagreb

Ubytování (Penzion) Paula&Matej Airport Zagreb. PAULA&MATEJ AIRPORT ZAGREB is located in Selnica Šćitarjevska. Among the various facilities are a garden and a terrace. Ubytování Paula&Matej Airport Zagreb se nachází ve městě Selnica Šćitarjevska (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Franka

9,9

Apartments Franka

Ubytování (Apartmány) Apartments Franka. Featuring garden views, Apartments Franka in Samobor features accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování Apartments Franka se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zagreb East

9,9

Apartment Zagreb East

Ubytování (Apartmán) Apartment Zagreb East. Apartment Zagreb East is located in Sesvete and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartment Zagreb East se nachází ve městě Sesvete (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 065 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jadranka

9,9

Apartman Jadranka

Ubytování (Apartmán) Apartman Jadranka. Located in Zaprešić in the Zagreb County region, Apartman Jadranka features a balcony and city views. Ubytování Apartman Jadranka se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Green silence

9,9

Green silence

Ubytování (Chata) Green silence. Green silence is located in Bedenica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Green silence se nachází ve městě Bedenica (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartman Luna near Zagreb Airport

9,9

Apartman Luna near Zagreb Airport

Ubytování (Apartmán) Apartman Luna near Zagreb Airport. Set in Velika Gorica in the Zagreb County region, Apartman Luna near Zagreb Airport features a balcony and city views. Ubytování Apartman Luna near Zagreb Airport se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Miko

9,8

Kuća za odmor Miko

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Miko. Located in Zaprešić in the Zagreb County region, Kuća za odmor Miko has a garden. Ubytování Kuća za odmor Miko se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Lu&In

9,8

Apartments Lu&In

Ubytování (Apartmány) Apartments Lu&In. Situated in Velika Gorica, 34 km from Samobor, Apartments Lu&In features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Lu&In se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartmani Slavek

9,8

Apartmani Slavek

Ubytování (Apartmán) Apartmani Slavek. Situated in Jastrebarsko, Apartmani Slavek features accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartmani Slavek se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Fly Inn

9,8

Fly Inn

Ubytování (Apartmán) Fly Inn. Set in Velika Gorica in the Zagreb County region, Fly Inn has a balcony and city views. The air-conditioned accommodation is 34 km from Samobor. Ubytování Fly Inn se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Villa Rosa near Zagreb airport

9,8

Villa Rosa near Zagreb airport

Ubytování (Vila) Villa Rosa near Zagreb airport. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Villa Rosa near Zagreb airport features accommodation in Velika Gorica with free WiFi and garden... Ubytování Villa Rosa near Zagreb airport se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Green Zelina

9,8

Green Zelina

Ubytování (Prázdninový dům) Green Zelina. Green Zelina se nachází v obci Šulinec, 26 km od Záhřebu. Nabízí zahradu, gril, sluneční terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Green Zelina se nachází ve městě Šulinec (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Black & white rooms

9,8

Black & white rooms

Ubytování (Penzion) Black & white rooms. Boasting a garden, Black & white rooms is situated in Velika Gorica. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Black & white rooms se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa).

APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport

9,8

APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport

Ubytování (Apartmán) APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport. Offering free WiFi and city views, APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport is an accommodation located in Velika Gorica. Ubytování APARTMAN MMVG STUDIO Zagreb Airport se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kristian

9,8

Apartman Kristian

Ubytování (Apartmán) Apartman Kristian. Featuring a garden, Apartman Kristian offers accommodation in Petrovina Turopoljska with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartman Kristian se nachází ve městě Petrovina Turopoljska hotely a ubytování (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Studio apartman Zagreb Horvati

9,8

Studio apartman Zagreb Horvati

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Zagreb Horvati. Studio apartman Zagreb Horvati is set in Rakov Potok and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Studio apartman Zagreb Horvati se nachází ve městě Jarki Horvatićevi hotely a ubytování (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Maja’s lovely place

9,8

Maja’s lovely place

Ubytování (Apartmán) Maja’s lovely place. Maja’s lovely place is situated in Velika Gorica and offers a terrace. The accommodation is 34 km from Samobor. Ubytování Maja’s lovely place se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Albert apartments Zagreb airport

9,8

Albert apartments Zagreb airport

Ubytování (Apartmány) Albert apartments Zagreb airport. Situated in Velika Gorica in the Zagreb County region, Albert apartments Zagreb airport features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Albert apartments Zagreb airport se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Jolie Runway 05

9,8

Jolie Runway 05

Ubytování (Apartmán) Jolie Runway 05. Situated in Velika Gorica, Jolie Runway 05 features accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 33 km from Samobor. Ubytování Jolie Runway 05 se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartment Dawn

9,8

Apartment Dawn

Ubytování (Apartmán) Apartment Dawn. Apartment Dawn is located in Velika Gorica and offers a restaurant, a bar and a terrace. Ubytování Apartment Dawn se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartment Biscan

9,8

Apartment Biscan

Ubytování (Apartmán) Apartment Biscan. Boasting a bar and a terrace, Apartment Biscan features accommodation in Sveta Nedelja with free WiFi and city views. Ubytování Apartment Biscan se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 149 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Gradna

9,8

Studio apartman Gradna

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Gradna. Set in Samobor in the Zagreb County region, Studio apartman Gradna has a patio and garden views. Ubytování Studio apartman Gradna se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pilot's Manor - Airport Villa

9,8

Pilot's Manor - Airport Villa

Ubytování (Vila) Pilot's Manor - Airport Villa. Set in Velika Gorica, Pilot's Manor - Airport Villa offers a fitness centre, a garden and a barbecue. Ubytování Pilot's Manor - Airport Villa se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa).

KE-TO Zagreb Airport Rooms

9,8

KE-TO Zagreb Airport Rooms

Ubytování (Hotel) KE-TO Zagreb Airport Rooms. Located in Velika Gorica, KE-TO Zagreb Airport Rooms features a garden, BBQ facilities and free WiFi throughout the property. Ubytování KE-TO Zagreb Airport Rooms se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home B'Ella

9,8

Holiday Home B'Ella

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home B'Ella. Holiday Home B'Ella se nachází ve městě Gudci, asi 16 km od města Velika Gorica a 20 km od Zábřehu. Nabízí 2 terasy a zahradu s ovocným sadem. Ubytování Holiday Home B'Ella se nachází ve městě Gudci (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Vila Dream Samobor

9,8

Vila Dream Samobor

Ubytování (Vila) Vila Dream Samobor. Located in Samobor, Vila Dream Samobor provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Guests have a private terrace. Ubytování Vila Dream Samobor se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mia Zg near Arena Zagreb

9,7

Mia Zg near Arena Zagreb

Ubytování (Apartmán) Mia Zg near Arena Zagreb. Located in Zagreb, 1.9 km from Zagreb Arena and 2.4 km from Arena Shopping Centre Zagreb, Mia Zg near Arena Zagreb offers a garden and air conditioning. Ubytování Mia Zg near Arena Zagreb se nachází ve městě Novi Zagreb hotely a ubytování (Chorvatsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elvis Rooms Airport

9,7

Elvis Rooms Airport

Ubytování (Privát) Elvis Rooms Airport. Set in Velika Gorica, 33 km from Samobor, Elvis Rooms Airport offers a garden and free WiFi. Ubytování Elvis Rooms Airport se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Quiet quarter Zagreb city

9,7

Quiet quarter Zagreb city

Ubytování (Apartmán) Quiet quarter Zagreb city. Situated in Sesvete in the Zagreb County region, Quiet quarter Zagreb city has a patio and garden views. Ubytování Quiet quarter Zagreb city se nachází ve městě Sesvete (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments "Pavić" near Zagreb Airport

9,7

Apartments "Pavić" near Zagreb Airport

Ubytování (Apartmány) Apartments "Pavić" near Zagreb Airport. Located in Velika Gorica in the Zagreb County region, Apartments "Pavić" near Zagreb Airport provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Apartments "Pavić" near Zagreb Airport se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 143 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman D

9,7

Studio apartman D

Ubytování (Apartmán) Studio apartman D. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Studio apartman D is located in Sesvete. Ubytování Studio apartman D se nachází ve městě Sesvete (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunny day apartments

9,7

Sunny day apartments

Ubytování (Apartmány) Sunny day apartments. Apartmány Sunny day se nachází v obci Sveta Nedelja, 47 km od města Krapinske Toplice. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Sunny day apartments se nachází ve městě Sveta Nedelja (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marko Airport Rooms

9,7

Marko Airport Rooms

Ubytování (Penzion) Marko Airport Rooms. Marko Airport Rooms is situated in Velika Gorica. With a garden, the property also features a terrace. Free WiFi is included. Ubytování Marko Airport Rooms se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Larin

9,7

Apartment Larin

Ubytování (Apartmán) Apartment Larin. Situated in Novi Zagreb, this air-conditioned apartment with a garden and barbecue facilities is 9 km from Zagreb centre. Ubytování Apartment Larin se nachází ve městě Botinec hotely a ubytování (Chorvatsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Melody

9,7

Apartment Melody

Ubytování (Apartmán) Apartment Melody. Situated in Ivanić-Grad, Apartment Melody features accommodation with a balcony and free WiFi. Located 1. Ubytování Apartment Melody se nachází ve městě Ivanić-Grad (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Garden

9,7

Residence Garden

Ubytování (Penzion) Residence Garden. Set in Velika Gorica, Residence Garden features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Residence Garden se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ko Foo Apartment

9,7

Ko Foo Apartment

Ubytování (Apartmán) Ko Foo Apartment. Located in Zagreb, 1.5 km from Zagreb Zoo and 2.4 km from Maksimir Park, Ko Foo Apartment offers free WiFi and air conditioning. Ubytování Ko Foo Apartment se nachází ve městě Donji Bukovec (Chorvatsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

M&M Kuća za odmor

9,7

M&M Kuća za odmor

Ubytování (Prázdninový dům) M&M Kuća za odmor. Featuring accommodation with a private pool, garden view and a balcony, M&M Kuća za odmor is located in Vrbovec. Ubytování M&M Kuća za odmor se nachází ve městě Vrbovec (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tina Rooms

9,7

Tina Rooms

Ubytování (Penzion) Tina Rooms. Tina Rooms je penzion situovaný ve městě Velika Gorica. Nabízí vlastní bezplatné parkoviště. Pokoje mají sdílené koupelny s vanou nebo sprchou. Ubytování Tina Rooms se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lucia near Zagreb Airport

9,6

Apartment Lucia near Zagreb Airport

Ubytování (Apartmán) Apartment Lucia near Zagreb Airport. Situated in Velika Gorica in the Zagreb County region, Apartment Lucia near Zagreb Airport features a balcony and lake views. Ubytování Apartment Lucia near Zagreb Airport se nachází ve městě Velika Gorica (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angelina Apartment

9,6

Angelina Apartment

Ubytování (Apartmán) Angelina Apartment. Angelina Apartment is situated in Zaprešić. The air-conditioned accommodation is 30 km from Krapinske Toplice. Ubytování Angelina Apartment se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fairytale Chalet House

9,6

Fairytale Chalet House

Ubytování (Chata) Fairytale Chalet House. Located in pristine natural environment of the Žumberak Nature Park near Jastrebarsko, Fairytale Chalet House is made of wood and built in Norwegian-style. Ubytování Fairytale Chalet House se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartman Max

9,6

Apartman Max

Ubytování (Apartmán) Apartman Max. Apartmán Max se nachází v obci Sveti Ivan Zelina v Záhřebské župě a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Max se nachází ve městě Sveti Ivan Zelina (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Ubytování v městech regionu Záhřebská župa

Ubytování v městech regionu Záhřebská župa

Ubytování v regionu Záhřebská župa - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 293 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Záhřebská župa.

Pro region Záhřebská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Velika Gorica (67), Samobor (35), Sesvete (24), Jastrebarsko (15), Sveta Nedelja (14), Sveti Ivan Zelina (14), Zaprešić (9), Vrbovec (9), Dugo Selo (6), Ivanić-Grad (5). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Záhřebská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Apartman MIA (10*), Moderni stan u blizini Zagreba (10*), Apartman Magnolia (10*), Kuća za odmor Sparta (9,9*), Villa Sunrise Beauty (9,9*), Laganini (9,9*), Studio apartman Valentina (9,9*), Na Okić - a private forest oasis (9,9*), Paula&Matej Airport Zagreb (9,9*), Apartments Franka (9,9*).

Region Záhřebská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené.