Hledat

Ubytování

Ubytování město Jastrebarsko

Ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Jastrebarsko

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jastrebarsko

Stara hiža pod Okićem

10

Stara hiža pod Okićem

Ubytování (Prázdninový dům) Stara hiža pod Okićem. Stara hiža pod Okićem se nachází ve městě Jastrebarsko a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. 24 km od Záhřebu. Na místě je soukromé neplacené... Ubytování Stara hiža pod Okićem se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Holiday House Melisa, Jastrebarsko

10

Holiday House Melisa, Jastrebarsko

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Melisa, Jastrebarsko. Holiday House Melisa, Jastrebarsko se nachází v Jastrebarsku a nabízí zahradu a terasu. 28 km od Záhřebu. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Holiday House Melisa, Jastrebarsko se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Sobe/App Moj Hir

9,8

Sobe/App Moj Hir

Ubytování (Bed and breakfast) Sobe/App Moj Hir. Sobe/App Moj Hir se nachází v obci Jastrebarsko v Záhřebské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Sobe/App Moj Hir se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Nice home in Jastrebarsko with Outdoor swimming pool, Sauna and 7 Bedrooms

9,7

Nice home in Jastrebarsko with Outdoor swimming pool, Sauna and 7 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Jastrebarsko with Outdoor swimming pool, Sauna and 7 Bedrooms. Nice home in Jastrebarsko se nachází v Jastrebarsku a nabízí venkovní bazén, saunu a 7 ložnic. Ubytování Nice home in Jastrebarsko with Outdoor swimming pool, Sauna and 7 Bedrooms se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartman i sobe Bakarić

9,3

Apartman i sobe Bakarić

Ubytování (Penzion) Apartman i sobe Bakarić. Apartman i sobe Bakarić se nachází v Jastrebarsku. Nabízí 4hvězdičkové ubytování, bar, gril, terasu, zahradu, klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma a vlastní... Ubytování Apartman i sobe Bakarić se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Plesivica House

8,9

Plesivica House

Ubytování (Prázdninový dům) Plesivica House. Prázdninový dům Plesivica House postavený v roce 2000 se nachází ve městě Jastrebarsko a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a balkon. Ubytování Plesivica House se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Guest House Šeperić

8,9

Guest House Šeperić

Ubytování (Penzion) Guest House Šeperić. Guest House Šeperić nabízí ubytování ve městě Jastrebarsko, přímo u státní silnice D1 a zhruba 2 km od dálničních výjezdů E65 a E71. Ubytování Guest House Šeperić se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

HOTEL JASKA

6,6

HOTEL JASKA

Ubytování (Hotel) HOTEL JASKA. Situated in Jastrebarsko, HOTEL JASKA has a restaurant, bar, terrace, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování HOTEL JASKA se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Vila propuh

Vila propuh

Ubytování (Chata) Vila propuh. Vila propuh is located in Jastrebarsko and offers a bar, a garden and a terrace. The accommodation is 21 km from Samobor. Ubytování Vila propuh se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

HOTEL JASKA

HOTEL JASKA

Ubytování (Hotel) HOTEL JASKA. Boasting a bar, HOTEL JASKA is set in Jastrebarsko. Among the facilities of this property are a restaurant, a 24-hour front desk and room service, along... Ubytování HOTEL JASKA se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Two-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko

Two-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko. Two-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko is set in Jastrebarsko and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Dream Day Holiday House

Dream Day Holiday House

Ubytování (Apartmán) Dream Day Holiday House. Situated in Jastrebarsko in the Zagreb County region, Dream Day Holiday House features a balcony. Guests staying at this apartment have access to a... Ubytování Dream Day Holiday House se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Kuća za odmor Poljanica Okićka

Kuća za odmor Poljanica Okićka

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Poljanica Okićka. Kuća za odmor Poljanica Okićka is set in Jastrebarsko. This property offers access to a balcony. Ubytování Kuća za odmor Poljanica Okićka se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

0-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko

0-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko

Ubytování (Prázdninový dům) 0-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko. 0-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko is set in Jastrebarsko. Ubytování 0-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Ubytování ve městě Jastrebarsko

Město Jastrebarsko se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Jastrebarsko.