Hledat

Ubytování

Ubytování město Jastrebarsko

Ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko) máme celkem 15 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Jastrebarsko

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jastrebarsko

Apartmani Slavek

9,8

Apartmani Slavek

Ubytování (Apartmán) Apartmani Slavek. Situated in Jastrebarsko, Apartmani Slavek features accommodation with a balcony and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartmani Slavek se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Fairytale Chalet House

9,6

Fairytale Chalet House

Ubytování (Chata) Fairytale Chalet House. Located in pristine natural environment of the Žumberak Nature Park near Jastrebarsko, Fairytale Chalet House is made of wood and built in Norwegian-style. Ubytování Fairytale Chalet House se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Hotel Princess

9,4

Hotel Princess

Ubytování (Hotel) Hotel Princess. Hotel Princess se nachází ve městě Jastrebarsko. Nabízí klimatizované pokoje. Ubytování Hotel Princess se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartman i sobe Bakarić

9,3

Apartman i sobe Bakarić

Ubytování (Penzion) Apartman i sobe Bakarić. Apartman i sobe Bakarić se nachází v Jastrebarsku. Nabízí 4hvězdičkové ubytování, bar, gril, terasu, zahradu, klimatizované pokoje s Wi-Fi zdarma a vlastní... Ubytování Apartman i sobe Bakarić se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

B&B Kolarić

9,2

B&B Kolarić

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Kolarić. Bed and breakfast B&B Kolarić se nachází ve městě Jastrebarsko, 26 km od města Samobor, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Kolarić se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Klet Jana

9

Klet Jana

Ubytování (Bed and breakfast) Klet Jana. Located in Jastrebarsko, 21 km from Samobor, Klet Jana provides a restaurant and free WiFi. All units feature air conditioning and a cable TV. Ubytování Klet Jana se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Plesivica House

8,9

Plesivica House

Ubytování (Prázdninový dům) Plesivica House. Prázdninový dům Plesivica House postavený v roce 2000 se nachází ve městě Jastrebarsko a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a balkon. Ubytování Plesivica House se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Šeperić

8,9

Guest House Šeperić

Ubytování (Penzion) Guest House Šeperić. Guest House Šeperić nabízí ubytování ve městě Jastrebarsko, přímo u státní silnice D1 a zhruba 2 km od dálničních výjezdů E65 a E71. Ubytování Guest House Šeperić se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HOTEL JASKA

6,6

HOTEL JASKA

Ubytování (Hotel) HOTEL JASKA. Situated in Jastrebarsko, HOTEL JASKA has a restaurant, bar, terrace, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování HOTEL JASKA se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Jana Croatia

Casa Jana Croatia

Ubytování (Vila) Casa Jana Croatia. Featuring free bikes, a shared lounge, and a garden, Casa Jana Croatia features accommodation in Jastrebarsko with free WiFi and garden views. Ubytování Casa Jana Croatia se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

HOTEL JASKA

HOTEL JASKA

Ubytování (Hotel) HOTEL JASKA. Boasting a bar, HOTEL JASKA is set in Jastrebarsko. Among the facilities of this property are a restaurant, a 24-hour front desk and room service, along... Ubytování HOTEL JASKA se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila propuh

Vila propuh

Ubytování (Chata) Vila propuh. Vila propuh is located in Jastrebarsko and offers a bar, a garden and a terrace. The accommodation is 21 km from Samobor. Ubytování Vila propuh se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko

Two-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko. Two-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko is set in Jastrebarsko and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dream Day Holiday House

Dream Day Holiday House

Ubytování (Apartmán) Dream Day Holiday House. Situated in Jastrebarsko in the Zagreb County region, Dream Day Holiday House features a balcony. Guests staying at this apartment have access to a... Ubytování Dream Day Holiday House se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

0-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko

0-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko

Ubytování (Prázdninový dům) 0-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko. 0-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko is set in Jastrebarsko. Ubytování 0-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Poljanica Okićka

Kuća za odmor Poljanica Okićka

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Poljanica Okićka. Kuća za odmor Poljanica Okićka is set in Jastrebarsko. This property offers access to a balcony. Ubytování Kuća za odmor Poljanica Okićka se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 495 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Six-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko

Six-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko

Ubytování (Prázdninový dům) Six-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko. Six-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko is located in Jastrebarsko and offers barbecue facilities. Ubytování Six-Bedroom Holiday Home in Jastrebarsko se nachází ve městě Jastrebarsko (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Ubytování ve městě Jastrebarsko

Město Jastrebarsko se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 15 hotelů a ubytování ve městě Jastrebarsko.