Hledat

Ubytování

Ubytování město Zaprešić

Ve městě Zaprešić (Chorvatsko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zaprešić

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zaprešić

Moderni stan u blizini Zagreba

10

Moderni stan u blizini Zagreba

Ubytování (Apartmán) Moderni stan u blizini Zagreba. Moderni stan u blizini Zagreba is located in Zaprešić and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Moderni stan u blizini Zagreba se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jadranka

9,9

Apartman Jadranka

Ubytování (Apartmán) Apartman Jadranka. Located in Zaprešić in the Zagreb County region, Apartman Jadranka features a balcony and city views. Ubytování Apartman Jadranka se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Kuća za odmor Miko

9,8

Kuća za odmor Miko

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Miko. Located in Zaprešić in the Zagreb County region, Kuća za odmor Miko has a garden. Ubytování Kuća za odmor Miko se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Angelina Apartment

9,6

Angelina Apartment

Ubytování (Apartmán) Angelina Apartment. Angelina Apartment is situated in Zaprešić. The air-conditioned accommodation is 30 km from Krapinske Toplice. Ubytování Angelina Apartment se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pansion Gec

9

Pansion Gec

Ubytování (Penzion) Pansion Gec. Pansion Gec se nachází v obci Ivanec ležící na severu Chorvatska nedaleko Záhřebu. Ubytování Pansion Gec se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Trajbar Team

8,7

Guesthouse Trajbar Team

Ubytování (Penzion) Guesthouse Trajbar Team. Guesthouse Trajbar Team se nachází ve městě Zaprešić, 18 km od centra Záhřebu. Ubytování Guesthouse Trajbar Team se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Batak grill - sobe

8,5

Batak grill - sobe

Ubytování (Bed and breakfast) Batak grill - sobe. Set in Zaprešić, 31 km from Krapinske Toplice, Batak grill - sobe offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Batak grill - sobe se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pansion Gec II

8,4

Pansion Gec II

Ubytování (Penzion) Pansion Gec II. Offering bright rooms with LCD satellite TV on a quiet countryside location, the family-run Pansion Gec II is a 2-minute drive from the A2 Motorway and... Ubytování Pansion Gec II se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Zaprešić

Apartman Zaprešić

Ubytování (Apartmán) Apartman Zaprešić. Apartman Zaprešić is set in Zaprešić. The accommodation is 15 km from Zagreb. Ubytování Apartman Zaprešić se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Benaković Zaprešić

Apartman Benaković Zaprešić

Ubytování (Apartmán) Apartman Benaković Zaprešić. Apartman Benaković Zaprešić is situated in Zaprešić. With garden views, this accommodation provides a balcony. Ubytování Apartman Benaković Zaprešić se nachází ve městě Zaprešić (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Zaprešić

Město Zaprešić se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Zaprešić.