Hledat

Ubytování

Ubytování město Samobor

Ve městě Samobor (Chorvatsko) máme celkem 35 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Samobor

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Samobor

Villa Sunrise Beauty

9,9

Villa Sunrise Beauty

Ubytování (Vila) Villa Sunrise Beauty. Villa Sunrise Beauty se nachází v Samoboru. Nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, sdílený obývací pokoj a Wi-Fi zdarma. Výhled je na bazén. Ubytování Villa Sunrise Beauty se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Laganini

9,9

Laganini

Ubytování (Vila) Laganini. Boasting a spa bath, Laganini is situated in Samobor. This villa features a private pool, a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private... Ubytování Laganini se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartments Franka

9,9

Apartments Franka

Ubytování (Apartmány) Apartments Franka. Featuring garden views, Apartments Franka in Samobor features accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování Apartments Franka se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Vila Dream Samobor

9,8

Vila Dream Samobor

Ubytování (Vila) Vila Dream Samobor. Located in Samobor, Vila Dream Samobor provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Guests have a private terrace. Ubytování Vila Dream Samobor se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Studio apartman Gradna

9,8

Studio apartman Gradna

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Gradna. Set in Samobor in the Zagreb County region, Studio apartman Gradna has a patio and garden views. Ubytování Studio apartman Gradna se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Country house Etno kuća pod Okićem

9,6

Country house Etno kuća pod Okićem

Ubytování (Venkovský dům) Country house Etno kuća pod Okićem. Featuring a terrace with mountains views, Country house Etno kuća pod Okićem is set in village Klake, in Samobrosko gorje Nature Park. It is 8. Ubytování Country house Etno kuća pod Okićem se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartment Bišćan Samobor

9,6

Apartment Bišćan Samobor

Ubytování (Apartmán) Apartment Bišćan Samobor. Apartment Bišćan Samobor is set in Samobor. Featuring garden and city views, this apartment also has free WiFi. Ubytování Apartment Bišćan Samobor se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Stari grad - Samobor

9,6

Stari grad - Samobor

Ubytování (Apartmány) Stari grad - Samobor. Stari grad - Samobor se nachází v Samoboru v Záhřebské župě a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Stari grad - Samobor se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartman Rudi

9,6

Apartman Rudi

Ubytování (Apartmány) Apartman Rudi. Apartmány Rudi jsou klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma a přístupem do zahrady s terasou situované v Samoboru. Ubytování Apartman Rudi se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartman Mlinska

9,4

Apartman Mlinska

Ubytování (Apartmány) Apartman Mlinska. Situated in Samobor, Apartman Mlinska features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a garden and a casino. Ubytování Apartman Mlinska se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartment & Rooms Miboti

9,3

Apartment & Rooms Miboti

Ubytování (Bed and breakfast) Apartment & Rooms Miboti. Rooms Miboti nabízí ubytování v Samoboru, 1,3 km od hlavního náměstí. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště na místě. Ubytování Apartment & Rooms Miboti se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Guesthouse Pavlin

9,2

Guesthouse Pavlin

Ubytování (Penzion) Guesthouse Pavlin. Penzion Guesthouse Pavlin se nachází na poklidném místě v centru Samoboru, je obklopený zelení a nabízí sezonní venkovní bazén a pokoje s klimatizací,... Ubytování Guesthouse Pavlin se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Wixa Samobor

9,2

Wixa Samobor

Ubytování (Prázdninový dům) Wixa Samobor. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Wixa Samobor is located in Samobor. Ubytování Wixa Samobor se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Rooms Medved

9,1

Rooms Medved

Ubytování (Penzion) Rooms Medved. Located 1.6 km from the centre of Samobor, Rooms Medved offers rooms with free Wi-Fi and a shared garden with a terrace. Free on-site parking is provided. Ubytování Rooms Medved se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartments Paradiso

9

Apartments Paradiso

Ubytování (Apartmány) Apartments Paradiso. Apartments Paradiso se nachází ve městě Samobor. Nabízí zahradu se zázemím pro grilování a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Apartments Paradiso se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Sweet Secret

9

Sweet Secret

Ubytování (Apartmán) Sweet Secret. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Sweet Secret features accommodation in Samobor with free WiFi and garden views. Ubytování Sweet Secret se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Samobor holiday villa - Samoborski ljetnikovac

8,8

Samobor holiday villa - Samoborski ljetnikovac

Ubytování (Prázdninový dům) Samobor holiday villa - Samoborski ljetnikovac. Samobor holiday villa - Samoborski ljetnikovac is located in Samobor and offers a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a shared lounge. Ubytování Samobor holiday villa - Samoborski ljetnikovac se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Studio apartman Fleiss

8,7

Studio apartman Fleiss

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Fleiss. Studio apartman Fleiss is situated in Samobor. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytování Studio apartman Fleiss se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Hostel Samobor

8,4

Hostel Samobor

Ubytování (Hostel) Hostel Samobor. Located in the centre of Samobor, Hostel Samobor offers a free Wi-Fi access throughout the property. Free public parking is available nearby. Ubytování Hostel Samobor se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Hotel Lavica

8,2

Hotel Lavica

Ubytování (Hotel) Hotel Lavica. Hotel Lavica offers air-conditioned accommodation in Samobor. Ubytování Hotel Lavica se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartments Šoić

8,2

Apartments Šoić

Ubytování (Apartmány) Apartments Šoić. Apartments Šoić se nachází v Kladje, 3 km od centra Samoboru, a nabízí klimatizované ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartments Šoić se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Hotel Livadić

7,9

Hotel Livadić

Ubytování (Hotel) Hotel Livadić. Hotel Livadić in Samobor features 3-star accommodation with a bar and a terrace. Ubytování Hotel Livadić se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

D_View House, industrial living in the hills

D_View House, industrial living in the hills

Ubytování (Vila) D_View House, industrial living in the hills. Featuring a bar, barbecue facilities, and a terrace, D_View House, industrial living in the hills provides accommodation in Samobor with free WiFi and city... Ubytování D_View House, industrial living in the hills se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House

Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House

Ubytování (Prázdninový dům) Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House. Set in Samobor, Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House offers free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

BIG ZEN PLACE for GREAT REST

BIG ZEN PLACE for GREAT REST

Ubytování (Apartmán) BIG ZEN PLACE for GREAT REST. Located in Samobor in the Zagreb County region, BIG ZEN PLACE for GREAT REST features a balcony and garden views. Ubytování BIG ZEN PLACE for GREAT REST se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Holiday Home Klet Padez

Holiday Home Klet Padez

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Klet Padez. Boasting accommodation with a private pool, city view and a patio, Holiday Home Klet Padez is situated in Samobor. Ubytování Holiday Home Klet Padez se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Villa Taborec

Villa Taborec

Ubytování (Vila) Villa Taborec. Villa Taborec se nachází v Samoboru a nabízí restauraci, zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Taborec se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartman Anastazija

Apartman Anastazija

Ubytování (Apartmán) Apartman Anastazija. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Anastazija is situated in Samobor. The property has city views. Ubytování Apartman Anastazija se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Ubytování ve městě Samobor

Město Samobor se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 35 hotelů a ubytování ve městě Samobor.