Hledat

Ubytování

Ubytování město Samobor

Ve městě Samobor (Chorvatsko) máme celkem 35 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Samobor

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Samobor

Villa Sunrise Beauty

9,9

Villa Sunrise Beauty

Ubytování (Vila) Villa Sunrise Beauty. Villa Sunrise Beauty se nachází v Samoboru. Nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, sdílený obývací pokoj a Wi-Fi zdarma. Výhled je na bazén. Ubytování Villa Sunrise Beauty se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 481 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Laganini

9,9

Laganini

Ubytování (Vila) Laganini. Boasting a spa bath, Laganini is situated in Samobor. This villa features a private pool, a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private... Ubytování Laganini se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Franka

9,9

Apartments Franka

Ubytování (Apartmány) Apartments Franka. Featuring garden views, Apartments Franka in Samobor features accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytování Apartments Franka se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Gradna

9,8

Studio apartman Gradna

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Gradna. Set in Samobor in the Zagreb County region, Studio apartman Gradna has a patio and garden views. Ubytování Studio apartman Gradna se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 816 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Dream Samobor

9,8

Vila Dream Samobor

Ubytování (Vila) Vila Dream Samobor. Located in Samobor, Vila Dream Samobor provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Guests have a private terrace. Ubytování Vila Dream Samobor se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country house Etno kuća pod Okićem

9,6

Country house Etno kuća pod Okićem

Ubytování (Venkovský dům) Country house Etno kuća pod Okićem. Featuring a terrace with mountains views, Country house Etno kuća pod Okićem is set in village Klake, in Samobrosko gorje Nature Park. It is 8. Ubytování Country house Etno kuća pod Okićem se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bišćan Samobor

9,6

Apartment Bišćan Samobor

Ubytování (Apartmán) Apartment Bišćan Samobor. Apartment Bišćan Samobor is set in Samobor. Featuring garden and city views, this apartment also has free WiFi. Ubytování Apartment Bišćan Samobor se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Rudi

9,6

Apartman Rudi

Ubytování (Apartmány) Apartman Rudi. Apartmány Rudi jsou klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma a přístupem do zahrady s terasou situované v Samoboru. Ubytování Apartman Rudi se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mlinska

9,4

Apartman Mlinska

Ubytování (Apartmány) Apartman Mlinska. Situated in Samobor, Apartman Mlinska features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a garden and a casino. Ubytování Apartman Mlinska se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Samobor-centar

9,3

Apartmani Samobor-centar

Ubytování (Apartmány) Apartmani Samobor-centar. Set in Samobor in the Zagreb County region, Apartmani Samobor-centar offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmani Samobor-centar se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartment & Rooms Miboti

9,3

Apartment & Rooms Miboti

Ubytování (Bed and breakfast) Apartment & Rooms Miboti. Rooms Miboti nabízí ubytování v Samoboru, 1,3 km od hlavního náměstí. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště na místě. Ubytování Apartment & Rooms Miboti se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Korina

9,3

Rooms Korina

Ubytování (Penzion) Rooms Korina. Rooms Korina offers accommodation in Samobor. Each accommodation at the 3-star guest house has city views, and guests can enjoy access to a garden and to a... Ubytování Rooms Korina se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Guesthouse Pavlin

9,2

Guesthouse Pavlin

Ubytování (Penzion) Guesthouse Pavlin. Penzion Guesthouse Pavlin se nachází na poklidném místě v centru Samoboru, je obklopený zelení a nabízí sezonní venkovní bazén a pokoje s klimatizací,... Ubytování Guesthouse Pavlin se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wixa Samobor

9,2

Wixa Samobor

Ubytování (Prázdninový dům) Wixa Samobor. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Wixa Samobor is located in Samobor. Ubytování Wixa Samobor se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Medved

9,1

Rooms Medved

Ubytování (Penzion) Rooms Medved. Located 1.6 km from the centre of Samobor, Rooms Medved offers rooms with free Wi-Fi and a shared garden with a terrace. Free on-site parking is provided. Ubytování Rooms Medved se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Paradiso

9

Apartments Paradiso

Ubytování (Apartmány) Apartments Paradiso. Apartments Paradiso se nachází ve městě Samobor. Nabízí zahradu se zázemím pro grilování a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování Apartments Paradiso se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sweet Secret

9

Sweet Secret

Ubytování (Apartmán) Sweet Secret. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Sweet Secret features accommodation in Samobor with free WiFi and garden views. Ubytování Sweet Secret se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Samobor holiday villa - Samoborski ljetnikovac

8,8

Samobor holiday villa - Samoborski ljetnikovac

Ubytování (Prázdninový dům) Samobor holiday villa - Samoborski ljetnikovac. Samobor holiday villa - Samoborski ljetnikovac is located in Samobor and offers a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a shared lounge. Ubytování Samobor holiday villa - Samoborski ljetnikovac se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Fleiss

8,7

Studio apartman Fleiss

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Fleiss. Studio apartman Fleiss is situated in Samobor. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytování Studio apartman Fleiss se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hostel Samobor

8,4

Hostel Samobor

Ubytování (Hostel) Hostel Samobor. Located in the centre of Samobor, Hostel Samobor offers a free Wi-Fi access throughout the property. Free public parking is available nearby. Ubytování Hostel Samobor se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Šoić

8,2

Apartments Šoić

Ubytování (Apartmány) Apartments Šoić. Apartments Šoić se nachází v Kladje, 3 km od centra Samoboru, a nabízí klimatizované ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartments Šoić se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Lavica

8,2

Hotel Lavica

Ubytování (Hotel) Hotel Lavica. Hotel Lavica offers air-conditioned accommodation in Samobor. Ubytování Hotel Lavica se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 070 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Livadić

7,9

Hotel Livadić

Ubytování (Hotel) Hotel Livadić. Hotel Livadić in Samobor features 3-star accommodation with a bar and a terrace. Ubytování Hotel Livadić se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Sveta Ana

Villa Sveta Ana

Ubytování (Apartmán) Villa Sveta Ana. Featuring a bar, a garden, and barbecue facilities, Villa Sveta Ana features accommodation in Samobor with free WiFi and garden views. Ubytování Villa Sveta Ana se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Beautiful home in Samobor w/ Outdoor swimming pool, Sauna and 5 Bedrooms

Beautiful home in Samobor w/ Outdoor swimming pool, Sauna and 5 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Samobor w/ Outdoor swimming pool, Sauna and 5 Bedrooms. Situated in Samobor, Beautiful home in Samobor w/ Outdoor swimming pool, Sauna and 5 Bedrooms offers accommodation with a private pool. Ubytování Beautiful home in Samobor w/ Outdoor swimming pool, Sauna and 5 Bedrooms se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartment Samobor 12869a

Apartment Samobor 12869a

Ubytování (Apartmán) Apartment Samobor 12869a. Apartment Samobor 12869a offers accommodation in Samobor, 21 km from Zagreb and 30 km from Tuheljske Toplice. The unit is 49 km from Rogaška Slatina. Ubytování Apartment Samobor 12869a se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

D_View House, industrial living in the hills

D_View House, industrial living in the hills

Ubytování (Vila) D_View House, industrial living in the hills. Featuring a bar, barbecue facilities, and a terrace, D_View House, industrial living in the hills provides accommodation in Samobor with free WiFi and city... Ubytování D_View House, industrial living in the hills se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Samobor

Two-Bedroom Holiday Home in Samobor

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Samobor. Set in Samobor, Two-Bedroom Holiday Home in Samobor offers accommodation with a private pool. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Samobor se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Apartments with a parking space Samobor (Prigorje) - 12869

Apartments with a parking space Samobor (Prigorje) - 12869

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Samobor (Prigorje) - 12869. Studio Samobor 12869a is set in Samobor, 21 km from Zagreb. Rooms come with a TV. Some units have a seating area to relax in after a busy day. Ubytování Apartments with a parking space Samobor (Prigorje) - 12869 se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa).

Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House

Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House

Ubytování (Prázdninový dům) Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House. Set in Samobor, Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House offers free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Zagreb - Samobor, Croatia Castle View House se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BIG ZEN PLACE for GREAT REST

BIG ZEN PLACE for GREAT REST

Ubytování (Apartmán) BIG ZEN PLACE for GREAT REST. Located in Samobor in the Zagreb County region, BIG ZEN PLACE for GREAT REST features a balcony and garden views. Ubytování BIG ZEN PLACE for GREAT REST se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Klet Padez

Holiday Home Klet Padez

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Klet Padez. Boasting accommodation with a private pool, city view and a patio, Holiday Home Klet Padez is situated in Samobor. Ubytování Holiday Home Klet Padez se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Anastazija

Apartman Anastazija

Ubytování (Apartmán) Apartman Anastazija. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Anastazija is situated in Samobor. The property has city views. Ubytování Apartman Anastazija se nachází ve městě Samobor (Chorvatsko - Záhřebská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Samobor

Město Samobor se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 35 hotelů a ubytování ve městě Samobor.