Hledat

Ubytování

Šibenciko-kninská župa

Ubytování v regionu Šibenciko-kninská župa

Region Šibenciko-kninská župa se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8662 hotelů a ubytování v regionu Šibenciko-kninská župa.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Šibenciko-kninská župa

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Šibenciko-kninská župa

Take A Break Apartments

10

Take A Break Apartments

Ubytování (Apartmány) Take A Break Apartments. Take A Break Apartments se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 33 km od Trogiru a 46 km od Splitu. Ubytování Take A Break Apartments se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Diomedes with the sea view and the pool

10

Villa Diomedes with the sea view and the pool

Ubytování (Vila) Villa Diomedes with the sea view and the pool. Villa Diomedes s bazénem a výhledem na moře se nachází v Rogoznici, pouhých 19 km od Primoštenu. Ubytování Villa Diomedes with the sea view and the pool se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Juli

10

Villa Juli

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Juli. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Juli is located in Šibenik. Ubytování Villa Juli se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Skroza

10

Apartman Skroza

Ubytování (Apartmán) Apartman Skroza. Featuring garden views, Apartman Skroza provides accommodation with a garden and a balcony, around 3.3 km from Club Hacienda Vodice. Ubytování Apartman Skroza se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Brunela

10

Apartman Brunela

Ubytování (Apartmán) Apartman Brunela. Apartman Brunela, a property with a garden, is set in Šibenik, 1.2 km from Barone Fortress, 600 metres from Fortress of St. Ubytování Apartman Brunela se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Kuća Lukin

10

Kuća Lukin

Ubytování (Apartmán) Kuća Lukin. Offering free WiFi and free private parking, Kuća Lukin is located in Betina, within just 600 metres of ACI Marina Betina. Ubytování Kuća Lukin se nachází ve městě Betina (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Holiday Home Luce

10

Holiday Home Luce

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Luce. Prázdninový dům Luce se nachází v obci Jezera. Nabízí klimatizované ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma a soukromým balkonem. Ubytování Holiday Home Luce se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

kuca-eldic

10

kuca-eldic

Ubytování (Apartmány) kuca-eldic. Apartmány kuca-eldic jsou situovány v Rogoznici, 20 metrů od moře. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Součástí apartmánů je kuchyně a posezení. Ubytování kuca-eldic se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Stonehouse

10

Apartments Stonehouse

Ubytování (Privát) Apartments Stonehouse. Apartments Stonehouse is situated in Vodice, less than 1 km from ACI Marina Vodice and features air-conditioned accommodation with free WiFi, as well as... Ubytování Apartments Stonehouse se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Sea Breeze 110m2 Family Apartment near Šibenik

10

Sea Breeze 110m2 Family Apartment near Šibenik

Ubytování (Apartmán) Sea Breeze 110m2 Family Apartment near Šibenik. Providing free WiFi, Sea Breeze 110m2 Family Apartment near Šibenik is located on the beachfront in Zaboric. Ubytování Sea Breeze 110m2 Family Apartment near Šibenik se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Galešić

10

Apartmani Galešić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Galešić. Set in Šibenik, 7 km from Sibenik Town Hall and 7 km from Barone Fortress, Apartmani Galešić offers accommodation with free WiFi, air conditioning and... Ubytování Apartmani Galešić se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Hill

10

Apartman Hill

Ubytování (Penzion) Apartman Hill. Situated 2.6 from Skradin, Apartman Hill provides barbecue facilities. Among the various facilities are a garden and a terrace. Ubytování Apartman Hill se nachází ve městě Skradin (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Holiday Home Adriana

10

Holiday Home Adriana

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Adriana. Prázdninový dům Adriana se nachází v obci Ražanj a nabízí soukromý úsek pláže, gril a terasu. Ubytování Holiday Home Adriana se nachází ve městě Ražanj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Harmony

10

Harmony

Ubytování (Apartmán) Harmony. Harmony in Šibenik provides accommodation with free WiFi, 200 metres from Sibenik Town Hall, 1. Ubytování Harmony se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Holiday home Salajic

10

Holiday home Salajic

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Salajic. Holiday home Salajic is set in Tisno and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Holiday home Salajic se nachází ve městě Tisno (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Vjera

10

Apartments Vjera

Ubytování (Apartmány) Apartments Vjera. Set in Kaprije, 48 km from Primošten, Apartments Vjera offers free bikes and free WiFi. Guests have one boat berth at their disposal. Ubytování Apartments Vjera se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Grgić

10

Apartmani Grgić

Ubytování (Apartmán) Apartmani Grgić. Apartmani Grgić se nachází v obci Vodice. Nabízí balkon a klimatizaci. Ubytování Apartmani Grgić se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Nediljka

10

Apartments Nediljka

Ubytování (Apartmány) Apartments Nediljka. Apartmány Nediljka se nachází v Primoštenu, 43 km od Splitu, 28 km od Trogiru a 14 km od Šibeniku, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a... Ubytování Apartments Nediljka se nachází ve městě Dolac (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

New apartment Lavanda

10

New apartment Lavanda

Ubytování (Apartmán) New apartment Lavanda. New apartment Lavanda is situated in Jezera and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování New apartment Lavanda se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 300 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green House

10

Green House

Ubytování (Prázdninový dům) Green House. Green House is located in Zaboric and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Green House se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eden

10

Eden

Ubytování (Apartmán) Eden. Eden is located in Zlarin and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. The accommodation is 27 km from Primošten. Ubytování Eden se nachází ve městě Zlarin (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Tri bunje

10

Apartmani Tri bunje

Ubytování (Apartmány) Apartmani Tri bunje. Apartmani Tri bunje se nachází v Tribunji, 500 metrů od přístavu. Nabízí klimatizaci, vstup do zahrady s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Tri bunje se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Đurđica

10

Apartmani Đurđica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Đurđica. Apartmani Đurđica se nachází v Primoštenu, 41 km od Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Đurđica se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Natally

10

Apartman Natally

Ubytování (Apartmán) Apartman Natally. Situated in Šibenik, 1.5 km from Barone Fortress and 1. Ubytování Apartman Natally se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Dar

10

Apartment Dar

Ubytování (Apartmán) Apartment Dar. Located in Murter in the Sibenik-Knin County region, Apartment Dar has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Dar se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Mihaela

10

Mihaela

Ubytování (Apartmán) Mihaela. Mihaela is set in Zaton and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Mihaela se nachází ve městě Zaton (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Dandy apartment #3

10

Dandy apartment #3

Ubytování (Apartmán) Dandy apartment #3. Situated in Jezera in the Sibenik-Knin County region, Dandy apartment #3 has a garden. Ubytování Dandy apartment #3 se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Omnes

10

Villa Omnes

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Omnes. Villa Omnes se nachází v Ražanji a nabízí venkovní bazén, výhled na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Omnes se nachází ve městě Ražanj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zen Den Zaboric

10

Zen Den Zaboric

Ubytování (Apartmán) Zen Den Zaboric. Tento klimatizovaný apartmán s terasou se nachází v letovisku Žaborič. Zen Den Zaboric nabízí výhled na moře a leží 43 km od Splitu. Ubytování Zen Den Zaboric se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Vila Suzana

10

Vila Suzana

Ubytování (Apartmány) Vila Suzana. Vila Suzana se nachází 500 metrů od přístavu v Tribunji. Nabízí gril a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Vila Suzana se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Azure

10

Apartment Azure

Ubytování (Apartmán) Apartment Azure. Apartmán Azure se nachází v Rogoznici a nabízí zahradu i výhled do zahrady, soukromou pláž a zázemí pro grilování. Využívat lze bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Azure se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Capocesto

10

Apartments Capocesto

Ubytování (Apartmány) Apartments Capocesto. Apartmány Capocesto se nachází v Primoštenu, 38 km od města Vodice, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Capocesto se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Polic

10

Apartments Polic

Ubytování (Apartmány) Apartments Polic. Situated in Primošten, 39 km from Vodice, Apartments Polic features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Polic se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Lucija

9,9

Villa Lucija

Ubytování (Apartmány) Villa Lucija. Located in Vodice in the Sibenik-Knin County region and ACI Marina Vodice reachable within less than 1 km, Villa Lucija provides accommodation with free... Ubytování Villa Lucija se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Rogoznica Apartment

9,9

Rogoznica Apartment

Ubytování (Apartmán) Rogoznica Apartment. Located in Rogoznica in the Sibenik-Knin County region, Rogoznica Apartment has a balcony and sea views. Ubytování Rogoznica Apartment se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MILANO

9,9

MILANO

Ubytování (Apartmán) MILANO. Apartmán MILANO se nachází v obci Rogoznica v Šibenicko-kninské župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování MILANO se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Karla SNB

9,9

Apartment Karla SNB

Ubytování (Apartmán) Apartment Karla SNB. Located in Lozovac, within 6 km of Krka Waterfalls, Apartment Karla SNB offers accommodation with air conditioning. Ubytování Apartment Karla SNB se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment L&A

9,9

Apartment L&A

Ubytování (Apartmán) Apartment L&A. Tento klimatizovaný apartmán s terasou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm je situován v obci Grebaštica. Ubytování Apartment L&A se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Deluxe M City Center

9,9

Deluxe M City Center

Ubytování (Apartmán) Deluxe M City Center. Situated in Šibenik, less than 1 km from Sibenik Town Hall and a 20-minute walk from Barone Fortress, Deluxe M City Center features air-conditioned... Ubytování Deluxe M City Center se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Rural House Kod Slapa

9,9

Rural House Kod Slapa

Ubytování (Vila) Rural House Kod Slapa. Venkovský dům Kod Slapa se nachází ve městě Bogatić, 45 km od Šibeniku. Ubytování Rural House Kod Slapa se nachází ve městě Bogatić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Rooms Kala

9,9

Rooms Kala

Ubytování (Penzion) Rooms Kala. Situated in the Sibenik Old Town of Šibenik, less than 1 km from Sibenik Town Hall, Rooms Kala features air-conditioned rooms and free WiFi. Ubytování Rooms Kala se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Anchor

9,9

Apartment Anchor

Ubytování (Apartmán) Apartment Anchor. Set just 1.8 km from Sibenik Town Hall, Apartment Anchor offers accommodation in Šibenik. Guests benefit from a private parking and a children's... Ubytování Apartment Anchor se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Adis

9,9

Apartment Adis

Ubytování (Apartmán) Apartment Adis. Set in Šibenik, within 5 km of Barone Fortress and 6 km of Sibenik Town Hall, Apartment Adis offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Apartment Adis se nachází ve městě Bilice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Jadranka

9,9

Apartmani Jadranka

Ubytování (Apartmány) Apartmani Jadranka. Located in Vodice in the Sibenik-Knin County region and ACI Marina Vodice reachable within 1. Ubytování Apartmani Jadranka se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Klarin - old stone house

9,9

Apartman Klarin - old stone house

Ubytování (Apartmán) Apartman Klarin - old stone house. Boasting a terrace, Apartman Klarin - old stone house offers accommodation in Jezera with free WiFi and city views. Ubytování Apartman Klarin - old stone house se nachází ve městě Jezera (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mare

9,9

Apartment Mare

Ubytování (Apartmán) Apartment Mare. Set 45 km from Trogir and 8 km from Šibenik, Apartment Mare offers accommodation in Srima. The air-conditioned unit is 2.1 km from Vodice. Ubytování Apartment Mare se nachází ve městě Srima (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Natalija i Zala

9,9

Apartmani Natalija i Zala

Ubytování (Apartmány) Apartmani Natalija i Zala. Situated 1.3 km from ACI Marina Vodice, Apartmani Natalija i Zala offers free bikes, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Apartmani Natalija i Zala se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Villa RA

9,9

Apartments Villa RA

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa RA. Apartments Villa RA nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradou a venkovním bazénem v letovisku Žaborić. Ubytování Apartments Villa RA se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Bosiljka

9,9

Apartment Bosiljka

Ubytování (Apartmán) Apartment Bosiljka. Apartmán Bosiljka se nachází v Rogoznici, 36 km od Splitu. Otevírá se z něho výhled na moře. Ubytování Apartment Bosiljka se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Dupin

9,9

Apartments Dupin

Ubytování (Apartmány) Apartments Dupin. Apartmány Dupin se nachází v obci Prvić Šepurine a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu s grilem a výhledem na moře. Ubytování Apartments Dupin se nachází ve městě Prvić Šepurine (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Carpe Diem

9,9

Apartments Carpe Diem

Ubytování (Apartmány) Apartments Carpe Diem. Apartments Carpe Diem se nachází v Primoštenu a nabízí bazén, zahradu s grilem a výhled na bazén. Ubytování Apartments Carpe Diem se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Ubytování v městech regionu Šibenciko-kninská župa

Ubytování v městech regionu Šibenciko-kninská župa