Hledat

Ubytování

Ubytování město Brodarica

Ve městě Brodarica (Chorvatsko) máme celkem 376 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Brodarica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Brodarica

Villa Frana Brodarica

10

Villa Frana Brodarica

Ubytování (Apartmány) Villa Frana Brodarica. Located in Brodarica, 2.3 km from Jadrtovac Beach, Villa Frana Brodarica provides accommodation with access to a garden with a terrace. Ubytování Villa Frana Brodarica se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Holiday home Villa Anny

9,8

Holiday home Villa Anny

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Villa Anny. Prázdninový dům Villa Anny se nachází v obci Brodarica, 500 metrů od moře, 6 km od historického města Šibenik a 16 km od národního parku Krka. Ubytování Holiday home Villa Anny se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Maslina

9,8

Apartments Maslina

Ubytování (Apartmány) Apartments Maslina. Apartments Maslina se nachází v obci Brodarica a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, klimatizaci, zahradu a gril. Ubytování Apartments Maslina se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Brodarica

9,8

Apartments Brodarica

Ubytování (Apartmány) Apartments Brodarica. Located in Brodarica, 21 km from Vodice, Apartments Brodarica provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Brodarica se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Lea

9,8

Apartman Lea

Ubytování (Apartmán) Apartman Lea. Boasting a garden and a terrace, Apartman Lea features accommodation in Brodarica with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Lea se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Perla

9,8

Apartment Perla

Ubytování (Apartmán) Apartment Perla. Apartment Perla is located in Brodarica and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartment Perla se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Skradinka

9,8

Villa Skradinka

Ubytování (Apartmány) Villa Skradinka. Villa Skradinka se nachází na pobřeží obce Brodarica a nabízí apartmány se zdarma dostupným Wi-Fi, klimatizací, kávovými kapslemi značky Nespresso, terasou... Ubytování Villa Skradinka se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Marić, Ražinska 70, Brodarica, Šibenik

9,8

Apartmani Marić, Ražinska 70, Brodarica, Šibenik

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marić, Ražinska 70, Brodarica, Šibenik. Situated in Brodarica, 19 km from Vodice, Apartmani Marić, Ražinska 70, Brodarica, Šibenik features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Marić, Ražinska 70, Brodarica, Šibenik se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments by the sea Brodarica (Sibenik) - 4194

9,7

Apartments by the sea Brodarica (Sibenik) - 4194

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brodarica (Sibenik) - 4194. Apartments by the sea Brodarica (Sibenik) - 4194 je tříhvězdičkové ubytování s výhledem na pláž v Brodarice. Ubytování Apartments by the sea Brodarica (Sibenik) - 4194 se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Nera Apartment

9,7

Nera Apartment

Ubytování (Apartmán) Nera Apartment. Located in Brodarica, this air-conditioned apartment features free WiFi and a terrace. Guests benefit from balcony. Ubytování Nera Apartment se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Paic

9,6

Apartmani Paic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Paic. Ubytování Apartmani Paic se nachází ve vesnici Brodarica a nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vstup na zahradu s grilem. Ubytování Apartmani Paic se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Angir

9,6

Apartments Angir

Ubytování (Apartmány) Apartments Angir. Apartmány Angir s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm jsou situované v obci Brodarica, pouhých 34 km od Trogiru a 48 km od Splitu. Ubytování Apartments Angir se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Šafi

9,5

Apartments Šafi

Ubytování (Apartmány) Apartments Šafi. Apartmán Šime se 2 ložnicemi se nachází v obci Brodarice, jen pár kroků od moře, místního přístavu a písečných pláží, a nabízí terasu, balkon a výhled do... Ubytování Apartments Šafi se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Oli

9,5

Apartment Oli

Ubytování (Apartmány) Apartment Oli. Apartment Oli has garden views, free WiFi and free private parking, set in Brodarica, 450 metres from Goldfish Beach. Ubytování Apartment Oli se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Appartmani Dzandara

9,4

Appartmani Dzandara

Ubytování (Apartmány) Appartmani Dzandara. Apartmány Dzandara se nachází ve městě Brodarica a nabízí Wi-Fi zdarma. Některé apartmány mají terasu a/nebo balkon s výhledem na moře. Ubytování Appartmani Dzandara se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Tudić

9,4

Apartments Tudić

Ubytování (Apartmány) Apartments Tudić. Apartmány Tudić se nachází vedle pláže ve vesničce Brodarica. Ubytování Apartments Tudić se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Gloria

9,4

Apartmani Gloria

Ubytování (Apartmány) Apartmani Gloria. Situated in Brodarica, 19 km from Vodice, Apartmani Gloria features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Gloria se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Ubytování ve městě Brodarica

Město Brodarica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 376 hotelů a ubytování ve městě Brodarica.