Hledat

Ubytování

Ubytování město Brodarica

Ve městě Brodarica (Chorvatsko) máme celkem 376 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Brodarica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Brodarica

Take A Break Apartments

10

Take A Break Apartments

Ubytování (Apartmány) Take A Break Apartments. Take A Break Apartments se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 33 km od Trogiru a 46 km od Splitu. Ubytování Take A Break Apartments se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Ma&Ma

10

Apartment Ma&Ma

Ubytování (Apartmán) Apartment Ma&Ma. Situated in Brodarica, within 100 metres of Goldfish Beach and 400 metres of Luka Beach, Apartment Ma&Ma offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartment Ma&Ma se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

AmAmA

10

AmAmA

Ubytování (Apartmán) AmAmA. AmAmA se nachází v obci Brodarica, 400 metrů od pláže Rezalište a 700 metrů od pláže Maratuša. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování AmAmA se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Frana Brodarica

10

Villa Frana Brodarica

Ubytování (Apartmány) Villa Frana Brodarica. Located in Brodarica, 2.3 km from Jadrtovac Beach, Villa Frana Brodarica provides accommodation with access to a garden with a terrace. Ubytování Villa Frana Brodarica se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Luxury and Sea View

9,9

Apartments Luxury and Sea View

Ubytování (Apartmány) Apartments Luxury and Sea View. Situated in Brodarica in the Sibenik-Knin County region, Apartments Luxury and Sea View features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Luxury and Sea View se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Nada

9,9

Apartmani Nada

Ubytování (Apartmány) Apartmani Nada. Set in Brodarica, 19 km from Vodice, Apartmani Nada offers free bikes and free WiFi. Ubytování Apartmani Nada se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Smart Apartments

9,9

Smart Apartments

Ubytování (Apartmány) Smart Apartments. Smart Apartments s klimatizací se nachází ve městě Brodarica, 100 metrů od pláže a 47 km od Splitu. Do Trogiru je to 33 km. Ubytování Smart Apartments se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman 5M

9,9

Apartman 5M

Ubytování (Apartmán) Apartman 5M. Apartman 5M is located in Brodarica and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a garden. Ubytování Apartman 5M se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Odak

9,8

Apartment Odak

Ubytování (Apartmány) Apartment Odak. Apartmán Odak se nachází v obci Brodarica. Nabízí Wi-Fi zdarma, klimatizaci a zahradu s grilem. Ubytování Apartment Odak se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Holiday home Villa Anny

9,8

Holiday home Villa Anny

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Villa Anny. Prázdninový dům Villa Anny se nachází v obci Brodarica, 500 metrů od moře, 6 km od historického města Šibenik a 16 km od národního parku Krka. Ubytování Holiday home Villa Anny se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pianino

9,8

Apartment Pianino

Ubytování (Apartmán) Apartment Pianino. Apartmán Pianino se nachází u pláže v městečku Brodarica a nabízí klimatizované ubytování s terasou, bezplatné Wi-Fi, zahradu a možnost využití jízdních... Ubytování Apartment Pianino se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Maslina

9,8

Apartments Maslina

Ubytování (Apartmány) Apartments Maslina. Apartments Maslina se nachází v obci Brodarica a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, klimatizaci, zahradu a gril. Ubytování Apartments Maslina se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Brodarica

9,8

Apartments Brodarica

Ubytování (Apartmány) Apartments Brodarica. Located in Brodarica, 21 km from Vodice, Apartments Brodarica provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Brodarica se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lea

9,8

Apartman Lea

Ubytování (Apartmán) Apartman Lea. Boasting a garden and a terrace, Apartman Lea features accommodation in Brodarica with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Lea se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Home & Garden Lavanda

9,8

Apartments Home & Garden Lavanda

Ubytování (Apartmány) Apartments Home & Garden Lavanda. Located in Brodarica, 21 km from Vodice, Apartments Home & Garden Lavanda provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Home & Garden Lavanda se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Perla

9,8

Apartment Perla

Ubytování (Apartmán) Apartment Perla. Apartment Perla is located in Brodarica and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartment Perla se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 352 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Sunny Garden

9,8

Apartments Sunny Garden

Ubytování (Apartmány) Apartments Sunny Garden. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Brodarica, Nabízí zahradu, gril. Apartments Sunny Garden stojí 46 km od Splitu a skýtají výhled na moře. Ubytování Apartments Sunny Garden se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Oasis

9,8

Apartment Oasis

Ubytování (Apartmán) Apartment Oasis. Apartment Oasis is located in Brodarica and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartment Oasis se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Skradinka

9,8

Villa Skradinka

Ubytování (Apartmány) Villa Skradinka. Villa Skradinka se nachází na pobřeží obce Brodarica a nabízí apartmány se zdarma dostupným Wi-Fi, klimatizací, kávovými kapslemi značky Nespresso, terasou... Ubytování Villa Skradinka se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Marić, Ražinska 70, Brodarica, Šibenik

9,8

Apartmani Marić, Ražinska 70, Brodarica, Šibenik

Ubytování (Apartmány) Apartmani Marić, Ražinska 70, Brodarica, Šibenik. Situated in Brodarica, 19 km from Vodice, Apartmani Marić, Ražinska 70, Brodarica, Šibenik features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Marić, Ražinska 70, Brodarica, Šibenik se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Nada

9,8

Apartmani Nada

Ubytování (Apartmány) Apartmani Nada. Apartmani Nada se nachází ve vesnici Brodarica, 19 km od Vodice. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Nada se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Branko Brodarica

9,8

Apartment Branko Brodarica

Ubytování (Apartmán) Apartment Branko Brodarica. Situated in Brodarica in the Sibenik-Knin County region, Apartment Branko Brodarica features a balcony and garden views. Ubytování Apartment Branko Brodarica se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Jola

9,8

Apartment Jola

Ubytování (Apartmán) Apartment Jola. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Brodarice a nabízí balkon s výhledem do zahrady, patio a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartment Jola se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Pilić Ljiljana

9,7

Apartmani Pilić Ljiljana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Pilić Ljiljana. Apartmani Pilić Ljiljana se nachází v obci Brodarica, 23 km od Primoštenu. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Pilić Ljiljana se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments by the sea Brodarica (Sibenik) - 4194

9,7

Apartments by the sea Brodarica (Sibenik) - 4194

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brodarica (Sibenik) - 4194. Apartments by the sea Brodarica (Sibenik) - 4194 je tříhvězdičkové ubytování s výhledem na pláž v Brodarice. Ubytování Apartments by the sea Brodarica (Sibenik) - 4194 se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Danijela

9,7

Danijela

Ubytování (Apartmány) Danijela. Danijela se nachází v letovisku Brodarica a nabízí Wi-Fi zdarma a zahradu s grilem. Ubytování Danijela se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Villa Maria

9,7

Apartments Villa Maria

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Maria. Apartments Villa Maria je vila situovaná v Brodarici, 22 km od Vodic. Nabízí restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Villa Maria se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Barisic

9,7

Apartmani Barisic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Barisic. Apartmani Barisic se nachází v Brodarice a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartmani Barisic se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Gaj

9,7

Apartments Gaj

Ubytování (Apartmány) Apartments Gaj. Located in Brodarica, 21 km from Vodice, Apartments Gaj provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartments Gaj se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Laura Apartments

9,7

Laura Apartments

Ubytování (Apartmány) Laura Apartments. Apartmány Laura se nacházejí v obci Brodarica, 150 metrů od pláže a 5 km od Šibeniku. Ubytování Laura Apartments se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Marieta

9,7

Apartment Marieta

Ubytování (Apartmán) Apartment Marieta. Boasting garden views, Apartment Marieta offers accommodation with a balcony and a kettle, around 800 metres from Maratuša Beach. Ubytování Apartment Marieta se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Nera Apartment

9,7

Nera Apartment

Ubytování (Apartmán) Nera Apartment. Located in Brodarica, this air-conditioned apartment features free WiFi and a terrace. Guests benefit from balcony. Ubytování Nera Apartment se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bozena

9,7

Villa Bozena

Ubytování (Apartmány) Villa Bozena. Villa Bozena se nachází v Brodarici, 21 km od Vodice. Nabízí jízdní kola k zapůjčení zdarma a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Bozena se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Paic

9,6

Apartmani Paic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Paic. Ubytování Apartmani Paic se nachází ve vesnici Brodarica a nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vstup na zahradu s grilem. Ubytování Apartmani Paic se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sun seeker.1

9,6

Apartment Sun seeker.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Sun seeker.1. Situated in Brodarica in the Sibenik-Knin County region, Apartment Sun seeker.1 features a terrace. Ubytování Apartment Sun seeker.1 se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Angir

9,6

Apartments Angir

Ubytování (Apartmány) Apartments Angir. Apartmány Angir s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm jsou situované v obci Brodarica, pouhých 34 km od Trogiru a 48 km od Splitu. Ubytování Apartments Angir se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 884 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zoric Brodarica

9,6

Apartments Zoric Brodarica

Ubytování (Apartmány) Apartments Zoric Brodarica. Apartmány Zorić Brodarica se nachází v obci Brodarica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Zoric Brodarica se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Jolic

9,6

Apartmani Jolic

Ubytování (Apartmány) Apartmani Jolic. Apartmani Jolic na pobřeží Jaderského moře stojí na klidném místě, 150 metrů od pláže Brodarica. Nabízí klimatizované pokoje s volným přístupem k Wi-Fi. Ubytování Apartmani Jolic se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Savin

9,5

Apartmani Savin

Ubytování (Apartmány) Apartmani Savin. Apartmani Savin se nachází v Brodarici, 49 km od Trogiru, a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Savin se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Belak

9,5

Apartments Belak

Ubytování (Apartmány) Apartments Belak. Apartments Belak se nachází v letovisku Brodarica, 21 km od Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Belak se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Šafi

9,5

Apartments Šafi

Ubytování (Apartmány) Apartments Šafi. Apartmán Šime se 2 ložnicemi se nachází v obci Brodarice, jen pár kroků od moře, místního přístavu a písečných pláží, a nabízí terasu, balkon a výhled do... Ubytování Apartments Šafi se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Alisa

9,5

Apartments Alisa

Ubytování (Apartmány) Apartments Alisa. Offering sea views, Apartments Alisa in Brodarica offers accommodation and barbecue facilities. Ubytování Apartments Alisa se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Pinna Nobilis Apartments

9,5

Pinna Nobilis Apartments

Ubytování (Apartmány) Pinna Nobilis Apartments. Pinna Nobilis Apartments se nacházejí v obci Brodarica, 47 km od Splitu. Do Trogiru je to odtud 33 km. Ubytování Pinna Nobilis Apartments se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Zjacic

9,5

Apartments Zjacic

Ubytování (Apartmány) Apartments Zjacic. Set in Brodarica, 19 km from Vodice, Apartments Zjacic offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Zjacic se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Oli

9,5

Apartment Oli

Ubytování (Apartmány) Apartment Oli. Apartment Oli has garden views, free WiFi and free private parking, set in Brodarica, 450 metres from Goldfish Beach. Ubytování Apartment Oli se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fluctus Apartments

9,5

Fluctus Apartments

Ubytování (Apartmány) Fluctus Apartments. Enjoying a quiet area with views of the pine forest in Brodarica, Fluctus Apartments offer free WiFi and free parking. Ubytování Fluctus Apartments se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

DreamView

9,5

DreamView

Ubytování (Apartmán) DreamView. DreamView se nachází u pláže v obci Brodarica, 700 metrů od pláže Maratuša a necelý 1 km od pláže Goldfish. Ubytování DreamView se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Gloria

9,4

Apartmani Gloria

Ubytování (Apartmány) Apartmani Gloria. Situated in Brodarica, 19 km from Vodice, Apartmani Gloria features a garden and free WiFi. Ubytování Apartmani Gloria se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tudić

9,4

Apartments Tudić

Ubytování (Apartmány) Apartments Tudić. Apartmány Tudić se nachází vedle pláže ve vesničce Brodarica. Ubytování Apartments Tudić se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 607 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartmani Dzandara

9,4

Appartmani Dzandara

Ubytování (Apartmány) Appartmani Dzandara. Apartmány Dzandara se nachází ve městě Brodarica a nabízí Wi-Fi zdarma. Některé apartmány mají terasu a/nebo balkon s výhledem na moře. Ubytování Appartmani Dzandara se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mia Mara

9,4

Apartments Mia Mara

Ubytování (Apartmány) Apartments Mia Mara. Apartments Mia Mara se nachází v obci Brodarica, 20 km od Vodice, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Mia Mara se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Ubytování ve městě Brodarica

Město Brodarica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 376 hotelů a ubytování ve městě Brodarica.