Hledat

Ubytování

Ubytování město Tribunj

Ve městě Tribunj (Chorvatsko) máme celkem 367 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tribunj

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tribunj

Kod Male Gospe

10

Kod Male Gospe

Ubytování (Prázdninový dům) Kod Male Gospe. Kod Male Gospe has a patio and is set in Tribunj, within just 800 metres of Bristak Beach and 1.3 km of Sovlja Beach. Ubytování Kod Male Gospe se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Tri bunje

10

Apartmani Tri bunje

Ubytování (Apartmány) Apartmani Tri bunje. Apartmani Tri bunje se nachází v Tribunji, 500 metrů od přístavu. Nabízí klimatizaci, vstup do zahrady s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Tri bunje se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Vila Suzana

10

Vila Suzana

Ubytování (Apartmány) Vila Suzana. Vila Suzana se nachází 500 metrů od přístavu v Tribunji. Nabízí gril a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Vila Suzana se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Nevo

9,9

Apartments Nevo

Ubytování (Apartmány) Apartments Nevo. Located in Tribunj, 200 metres from Zamalin Beach and less than 1 km from Sovlja Beach, Apartments Nevo provides accommodation with free WiFi, air... Ubytování Apartments Nevo se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Sunny Day apartments

9,9

Sunny Day apartments

Ubytování (Apartmány) Sunny Day apartments. Located in Tribunj in the Sibenik-Knin County region and Tribunj Marina reachable within 200 metres, Sunny Day apartments provides accommodation with free... Ubytování Sunny Day apartments se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Podvorac

9,9

Apartments Podvorac

Ubytování (Apartmány) Apartments Podvorac. Apartments Podvorac se nachází ve vesnici Tribunj v Šibenicko-kninské župě a nabízí gril a výhled na moře. Luka Tribunj je 1,5 km daleko. Ubytování Apartments Podvorac se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mićo

9,9

Apartments Mićo

Ubytování (Apartmán) Apartments Mićo. Set in Tribunj, 500 metres from Tribunj Marina and 1. Ubytování Apartments Mićo se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Tribunj House

9,8

Tribunj House

Ubytování (Prázdninový dům) Tribunj House. Situated in Tribunj, within 400 metres of Zamalin Beach and 600 metres of Bristak Beach, Tribunj House offers accommodation with free WiFi, air... Ubytování Tribunj House se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 789 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Divine Dalmatia Apartments 2

9,8

Divine Dalmatia Apartments 2

Ubytování (Apartmány) Divine Dalmatia Apartments 2. Situated in Tribunj, 600 metres from Zamalin Beach and 800 metres from Bristak Beach, Divine Dalmatia Apartments 2 features accommodation with free WiFi,... Ubytování Divine Dalmatia Apartments 2 se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Grubelić

9,8

Apartment Grubelić

Ubytování (Apartmány) Apartment Grubelić. Apartment Grubelić se nachází v Tribunji, 1,2 km od přístavu Luka Tribunj. Nabízí bezplatné Wi-Fi a možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Apartment Grubelić se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Iva Apartmani

9,8

Iva Apartmani

Ubytování (Apartmány) Iva Apartmani. Iva Apartmani se nachází ve městě Tribunj, 800 metrů od přístavu. Nabízí klimatizované ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Iva Apartmani se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Dujic

9,8

Apartments Dujic

Ubytování (Apartmány) Apartments Dujic. Apartments Dujic se nachází v obci Tribunj, 500 metrů od jejího centra a 200 metrů od pláže, a nabízí venkovní bazén i ve všech prostorách zdarma dostupné... Ubytování Apartments Dujic se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Josip 2

9,8

Apartment Josip 2

Ubytování (Apartmány) Apartment Josip 2. Located in Tribunj in the Sibenik-Knin County region and Tribunj Marina reachable within 300 metres, Apartment Josip 2 provides accommodation with free... Ubytování Apartment Josip 2 se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Mila II

9,8

Apartments Mila II

Ubytování (Apartmány) Apartments Mila II. Situated in Tribunj in the Sibenik-Knin County region, with Tribunj Marina and Luka Tribunj nearby, Apartments Mila II features accommodation with free... Ubytování Apartments Mila II se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Marietta

9,8

Apartment Marietta

Ubytování (Apartmán) Apartment Marietta. Apartment Marietta se nachází v obci Tribunj, 500 metrů od tribunjského přístavu a 1,5 km od přístavu Luka. Ubytování Apartment Marietta se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Franka

9,8

Apartment Franka

Ubytování (Apartmány) Apartment Franka. Located in Tribunj in the Sibenik-Knin County region, with Tribunj Marina and Luka Tribunj nearby, Apartment Franka provides accommodation with free WiFi... Ubytování Apartment Franka se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Oaza-Tribunj

9,8

Oaza-Tribunj

Ubytování (Apartmány) Oaza-Tribunj. Located in Tribunj in the Sibenik-Knin County region and Tribunj Marina reachable within 800 metres, Oaza-Tribunj provides accommodation with free WiFi,... Ubytování Oaza-Tribunj se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Tribunj

9,8

Apartman Tribunj

Ubytování (Apartmán) Apartman Tribunj. Apartmán Tribunj se nachází v obci Tribunj a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zázemí pro grilování, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Tribunj se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Tribunj Luji i Andreja

9,7

Apartman Tribunj Luji i Andreja

Ubytování (Apartmány) Apartman Tribunj Luji i Andreja. Apartmány Tribunj Luji i Andreja se nacházejí v obci Tribunj, 4 km od Vodice a jen 70 metrů od oblázkové pláže. Nabízejí tedy ohromující výhled na moře. Ubytování Apartman Tribunj Luji i Andreja se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sunset

9,7

Apartment Sunset

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunset. Located in Tribunj, 800 metres from Tribunj Marina and 2. Ubytování Apartment Sunset se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Nevena

9,7

Apartment Nevena

Ubytování (Apartmán) Apartment Nevena. Set in Tribunj, 100 metres from Zamalin Beach, less than 1 km from Bristak Beach and a 14-minute walk from Sovlja Beach, Apartment Nevena offers... Ubytování Apartment Nevena se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

The Nikolic Suites

9,7

The Nikolic Suites

Ubytování (Apartmány) The Nikolic Suites. The Nikolic Suites se nachází v Tribunji, nedaleko tribunjského přístavu a obce Luka Tribunj, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování The Nikolic Suites se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ema

9,7

Apartments Ema

Ubytování (Apartmány) Apartments Ema. Apartmány Ema se nachází poblíž přístavu v obci Tribunj a nabízí bezplatné Wi-Fi a zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Ema se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Jerkin

9,7

Apartments Jerkin

Ubytování (Apartmány) Apartments Jerkin. Apartments Jerkin nabízí ubytování se zahradou v Tribunji, 33 km od Trogiru. Wi-Fi je zdarma k dispozici ve všech prostorách. Ubytování Apartments Jerkin se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Amon-Ra Tribunj

9,7

Amon-Ra Tribunj

Ubytování (Apartmány) Amon-Ra Tribunj. Amon-Ra Tribunj nabízí klimatizované ubytování v Tribunji. Do přístavu v Tribunji je to 200 metrů. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Amon-Ra Tribunj se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tribunj

9,7

Apartment Tribunj

Ubytování (Apartmán) Apartment Tribunj. Apartmán Tribunj se nachází v obci Tribunj, 600 metrů od přístavu a 1,4 km od Luka Tribunj. Nabízí zahradu, terasu, balkon a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartment Tribunj se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Villa Tribunj

9,7

Apartments Villa Tribunj

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Tribunj. Apartments Villa Tribunj se nachází v Tribunji, 80 metrů od nejbližší pláže a 300 metrů od centra města. Nabízí klimatizaci a neplacené soukromé... Ubytování Apartments Villa Tribunj se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Guesthouse Magdalena

9,7

Guesthouse Magdalena

Ubytování (Penzion) Guesthouse Magdalena. Guesthouse Magdalena se nachází ve městě Tribunj, 700 metrů od přístavu v Tribunji a 1 km od ostrůvku Luka Tribunj. Ubytování Guesthouse Magdalena se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Jere

9,7

Jere

Ubytování (Apartmán) Jere. Located in Tribunj, 450 metres from Sovlja Beach and 800 metres from Zamalin Beach, Jere provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a shared... Ubytování Jere se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Vedrana

9,7

Apartment Vedrana

Ubytování (Apartmán) Apartment Vedrana. Apartmán Vedrana nabízí ubytování vhodné pro pobyty s domácími mazlíčky v Tribunj. Ubytování Apartment Vedrana se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Perla Alba Apartments

9,7

Perla Alba Apartments

Ubytování (Apartmány) Perla Alba Apartments. Set in Tribunj in the Sibenik-Knin County region and Tribunj Marina reachable within 600 metres, Perla Alba Apartments offers accommodation with free WiFi,... Ubytování Perla Alba Apartments se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Studio Apartment Toni

9,7

Studio Apartment Toni

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Toni. Studio Apartment Toni, a property with a garden, barbecue facilities and a terrace, is set in Tribunj, 1 km from Zamalin Beach, 2. Ubytování Studio Apartment Toni se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Valerija

9,6

Valerija

Ubytování (Apartmány) Valerija. Valerija se nachází ve městě Tribunj v Šibenicko-kninské župě, nedaleko přístavu Tribunj. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a bezplatné parkování. Ubytování Valerija se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

The Tribunj Suites

9,6

The Tribunj Suites

Ubytování (Apartmány) The Tribunj Suites. Located in Tribunj in the Sibenik-Knin County region and Tribunj Marina reachable within 200 metres, The Tribunj Suites provides accommodation with free... Ubytování The Tribunj Suites se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunshine Apartment Sovlje

9,6

Sunshine Apartment Sovlje

Ubytování (Apartmány) Sunshine Apartment Sovlje. Sunshine Apartment Sovlje se nachází v Tribunji v Šibenicko-kninské župě. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, sdílený obývací prostor a zázemí pro grilování. Ubytování Sunshine Apartment Sovlje se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Villa Lilliana

9,6

Apartmani Villa Lilliana

Ubytování (Apartmány) Apartmani Villa Lilliana. Set in Tribunj in the Sibenik-Knin County region, with Bristak Beach and Plava plaza beach nearby, Apartmani Villa Lilliana offers accommodation with free... Ubytování Apartmani Villa Lilliana se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Beachfront villa Tribunj

9,6

Beachfront villa Tribunj

Ubytování (Prázdninový dům) Beachfront villa Tribunj. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Beachfront villa Tribunj is situated in Tribunj. Ubytování Beachfront villa Tribunj se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Vila Manda

9,6

Vila Manda

Ubytování (Apartmán) Vila Manda. Tento klimatizovaný apartmán s bezplatným Wi-Fi se nachází v Tribunji. Skýtá výhled na moře a stojí 48 km od Trogiru. Ubytování Vila Manda se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments & Rooms Tony

9,6

Apartments & Rooms Tony

Ubytování (Apartmány) Apartments & Rooms Tony. Apartments & Rooms Tony se nachází v obci Tribunj. Nabízí patio nebo balkon, TV, Wi-Fi zdarma, zahradu a sezónní venkovní bazén. K dispozici je terasa. Ubytování Apartments & Rooms Tony se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aurora

9,6

Aurora

Ubytování (Vila) Aurora. Located in Tribunj, Aurora provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Aurora se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Divine Dalmatia Apartments

9,6

Divine Dalmatia Apartments

Ubytování (Apartmány) Divine Dalmatia Apartments. Divine Dalmatia Apartments se nachází v Tribunji, 1,1 km od přístavu Luka Tribunj. Ubytování Divine Dalmatia Apartments se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Zdenka

9,6

Apartments Zdenka

Ubytování (Apartmány) Apartments Zdenka. Situated in Tribunj in the Sibenik-Knin County region and Bristak Beach reachable within 200 metres, Apartments Zdenka features accommodation with free... Ubytování Apartments Zdenka se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Grubisin

9,6

Apartments Grubisin

Ubytování (Apartmán) Apartments Grubisin. Apartments Grubisin se nachází v Tribunji, v blízkosti pláže Bristak, 200 metrů od pláže Zamalin a 1,3 km od pláže Sovlja. Ubytování Apartments Grubisin se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 157 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Tonći

9,5

Apartments Tonći

Ubytování (Apartmány) Apartments Tonći. Located in Tribunj, 700 metres from the historic core of the town, Apartments Tonći is surrounded with a garden with free-to-use barbecue facilities. Ubytování Apartments Tonći se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Sanda Tribunj

9,5

Apartments Sanda Tribunj

Ubytování (Apartmány) Apartments Sanda Tribunj. Apartmány Sanda Tribunj se nacházejí v Tribunji, poblíž tribunjského přístavu. K dispozici je zahrada a gril a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Sanda Tribunj se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Tresan

9,5

Apartments Tresan

Ubytování (Apartmány) Apartments Tresan. Apartmány Tresan se nacházejí v obci Tribunj, 49 km od Trogiru a 10 km od Šibeniku, a nabízejí bezplatné Wi-Fi a gril. Ubytování Apartments Tresan se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Oaza Mira

9,5

Apartment Oaza Mira

Ubytování (Apartmány) Apartment Oaza Mira. Apartment Oaza Mira se nachází v Tribunji, 1,8 km od místního přístavu a 2,6 km od přístavu Luka Tribunj. Ubytování Apartment Oaza Mira se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Gornje Starine

9,5

Apartments Gornje Starine

Ubytování (Apartmány) Apartments Gornje Starine. Apartmány Gornje Starine se nachází v městečku Tribunj v Šibenicko-kninské župě, 800 metrů od přístavu Tribunj. Ubytování Apartments Gornje Starine se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment House Maria

9,5

Apartment House Maria

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment House Maria. Set in Tribunj, 600 metres from Tribunj Marina and 1. Ubytování Apartment House Maria se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Toni

9,5

Apartman Toni

Ubytování (Apartmán) Apartman Toni. Set in Tribunj, within 500 metres of Zamalin Beach and 600 metres of Bristak Beach, Apartman Toni offers accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Apartman Toni se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Nestor

9,5

Apartments Nestor

Ubytování (Apartmány) Apartments Nestor. Apartments Nestor nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatnými jízdními koly a Wi-Fi zdarma v obci Tribunj, 19 km od Šibeniku. Ubytování Apartments Nestor se nachází ve městě Tribunj (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Ubytování ve městě Tribunj

Město Tribunj se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 367 hotelů a ubytování ve městě Tribunj.