Hledat

Ubytování

Ubytování město Rogoznica

Ve městě Rogoznica (Chorvatsko) máme celkem 1054 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rogoznica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rogoznica

Villa Diomedes with the sea view and the pool

10

Villa Diomedes with the sea view and the pool

Ubytování (Vila) Villa Diomedes with the sea view and the pool. Villa Diomedes s bazénem a výhledem na moře se nachází v Rogoznici, pouhých 19 km od Primoštenu. Ubytování Villa Diomedes with the sea view and the pool se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

kuca-eldic

10

kuca-eldic

Ubytování (Apartmány) kuca-eldic. Apartmány kuca-eldic jsou situovány v Rogoznici, 20 metrů od moře. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Součástí apartmánů je kuchyně a posezení. Ubytování kuca-eldic se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

HELENA

10

HELENA

Ubytování (Apartmán) HELENA. Set in Rogoznica, 60 metres from Zatoglav Beach and 700 metres from Crljina Beach, HELENA offers a shared lounge and air conditioning. Ubytování HELENA se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Azure

10

Apartment Azure

Ubytování (Apartmán) Apartment Azure. Apartmán Azure se nachází v Rogoznici a nabízí zahradu i výhled do zahrady, soukromou pláž a zázemí pro grilování. Využívat lze bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Azure se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

MILANO

9,9

MILANO

Ubytování (Apartmán) MILANO. Apartmán MILANO se nachází v obci Rogoznica v Šibenicko-kninské župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování MILANO se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Rogoznica Apartment

9,9

Rogoznica Apartment

Ubytování (Apartmán) Rogoznica Apartment. Located in Rogoznica in the Sibenik-Knin County region, Rogoznica Apartment has a balcony and sea views. Ubytování Rogoznica Apartment se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jela

9,9

Apartments Jela

Ubytování (Apartmány) Apartments Jela. Apartmány Jela se nachází přímo u moře a nabízí ubytování na klidném místě s nádherným výhledem. Ubytování Apartments Jela se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Stipe

9,9

Apartments Stipe

Ubytování (Apartmány) Apartments Stipe. Apartments Stipe v Rogoznici nabízí ubytování s výhledem na moře a zázemí pro grilování. K dispozici je bezplatné WiFi. Ubytování Apartments Stipe se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Bosiljka

9,9

Apartment Bosiljka

Ubytování (Apartmán) Apartment Bosiljka. Apartmán Bosiljka se nachází v Rogoznici, 36 km od Splitu. Otevírá se z něho výhled na moře. Ubytování Apartment Bosiljka se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Beach Apartments Tina

9,9

Beach Apartments Tina

Ubytování (Apartmány) Beach Apartments Tina. Beach Apartments Tina se nachází v Rogoznici, 49 km od Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Beach Apartments Tina se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Luxury view apartments

9,9

Luxury view apartments

Ubytování (Apartmány) Luxury view apartments. Apartmány Luxury view se nachází v Rogoznici, 49 km od Vodice, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Luxury view apartments se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Seaside apartments with a swimming pool Zecevo Rtic (Rogoznica) - 8366

9,9

Seaside apartments with a swimming pool Zecevo Rtic (Rogoznica) - 8366

Ubytování (Penzion) Seaside apartments with a swimming pool Zecevo Rtic (Rogoznica) - 8366. Seaside apartments with a swimming pool Zecevo Rtic (Rogoznica) - 8366 features air-conditioned rooms in Rogoznica. Ubytování Seaside apartments with a swimming pool Zecevo Rtic (Rogoznica) - 8366 se nachází ve městě (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Up&Up

9,9

Apartments Up&Up

Ubytování (Apartmány) Apartments Up&Up. Apartmány Up&Up se nacházejí v Rogoznici, 27 km od Trogiru. K dispozici je zahrada a lze tu bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Apartments Up&Up se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Dvor

9,9

Apartments Dvor

Ubytování (Apartmány) Apartments Dvor. Apartments Dvor se nachází v městečku Rogoznica, 38 km od Splitu, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Apartments Dvor se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Ledo

9,9

Apartment Ledo

Ubytování (Apartmán) Apartment Ledo. Located in Rogoznica in the Sibenik-Knin County region, Apartment Ledo has a patio and garden views. Ubytování Apartment Ledo se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ruzic

9,9

Apartments Ruzic

Ubytování (Apartmány) Apartments Ruzic. Apartmány Ruzic se nacházejí v Rogoznici a nabízejí TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Ruzic se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Milan

9,9

Apartments Milan

Ubytování (Apartmány) Apartments Milan. Set in Rogoznica, 49 km from Vodice, Apartments Milan offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Apartments Milan se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Lanterna

9,9

Vila Lanterna

Ubytování (Apartmány) Vila Lanterna. Vila Lanterna se nachází v Rogoznici, 48 km od Vodice. Nabízí venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila Lanterna se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments by the sea Cove Ostricka luka (Rogoznica) - 13709

9,9

Apartments by the sea Cove Ostricka luka (Rogoznica) - 13709

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Cove Ostricka luka (Rogoznica) - 13709. Klimatizovaný apartmán Ostricka luka 13709b se nachází v Rogoznici, 20 km od Trogiru a 35 km od Splitu, a nabízí ubytování s výhledem na moře. Ubytování Apartments by the sea Cove Ostricka luka (Rogoznica) - 13709 se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Zora

9,9

Apartments Zora

Ubytování (Apartmány) Apartments Zora. Apartmány Zora se nachází ve městě Rogoznica, pouhých 500 metrů od písečné pláže. Ubytování Apartments Zora se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 039 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Bilic

9,9

Villa Bilic

Ubytování (Apartmány) Villa Bilic. Villa Bilic se nachází v obci Rogoznica, 18 km od Primoštenu. Nabízí sezónní venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Bilic se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Natalija

9,8

Natalija

Ubytování (Apartmán) Natalija. Situated in Rogoznica, 500 metres from Rtić Beach and 700 metres from Šepurine Beach, Natalija features accommodation with free WiFi, air conditioning, a... Ubytování Natalija se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Marina

9,8

Holiday Home Marina

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Marina. Located in Rogoznica, Holiday Home Marina provides accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 10 km from Primošten. Ubytování Holiday Home Marina se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Rogulj

9,8

Apartments Rogulj

Ubytování (Apartmány) Apartments Rogulj. Apartments Rogulj leží v obci Ražanj, pouhých 15 metrů od kamenitých a oblázkových pláží, kde můžete využívat zařízení pro různé vodní sporty. Ubytování Apartments Rogulj se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Silver Beauty

9,8

Apartments Silver Beauty

Ubytování (Apartmány) Apartments Silver Beauty. Apartmány Silver Beauty se nachází v Rogoznici, 48 km od Vodice, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Silver Beauty se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Zen

9,8

Apartmani Zen

Ubytování (Apartmány) Apartmani Zen. Apartmani Zen se nachází v obci Rogoznica, pouhých 50 metrů od pláže a 40 km od Splitu. Ubytování Apartmani Zen se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Blue Sky Apartments

9,8

Blue Sky Apartments

Ubytování (Apartmány) Blue Sky Apartments. Blue Sky Apartments se nachází v Rogoznici a nabízí výhled do zahrady, zázemí pro grilování, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Blue Sky Apartments se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Roza

9,8

Apartman Roza

Ubytování (Apartmány) Apartman Roza. Apartman Roza poskytuje ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a soukromou pláží v Rogoznici. Ubytování Apartman Roza se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Rogoznica - 1089

9,8

Apartments by the sea Rogoznica - 1089

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Rogoznica - 1089. Located 39 km from Split, Apartment Rogoznica 1089d offers accommodation in Rogoznica. Guests benefit from terrace. Ubytování Apartments by the sea Rogoznica - 1089 se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Salvia

9,8

Villa Salvia

Ubytování (Apartmány) Villa Salvia. Villa Salvia stojí u moře na okraji malého poloostrova a má klimatizované apartmány se satelitní TV s plochou obrazovkou, bezplatným Wi-Fi a balkonem nebo... Ubytování Villa Salvia se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Glorija Rogoznica

9,8

Apartments Glorija Rogoznica

Ubytování (Apartmány) Apartments Glorija Rogoznica. Apartments Glorija Rogoznica se nachází v Rogoznici. Nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány s kuchyňským koutem, terasou a posezením. Ubytování Apartments Glorija Rogoznica se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Mario Apartments

9,8

Mario Apartments

Ubytování (Apartmány) Mario Apartments. Mario Apartments se nachází v letovisku Rogoznica a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Nachází se 36 km od Splitu. Ubytování Mario Apartments se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Flores

9,8

Villa Flores

Ubytování (Apartmány) Villa Flores. Villa Flores se nachází v Rogoznici, 48 km od Vodice. Nabízí zdarma službu půjčení jízdních kol a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Flores se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Chiara

9,8

Villa Chiara

Ubytování (Vila) Villa Chiara. Villa Chiara se nachází v Ražanji v Šibenicko-kninské župě, 26 km od Trogiru. Nabízí zahradu a výhled na moře. Ubytování Villa Chiara se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Mirjana

9,8

Apartment Mirjana

Ubytování (Apartmány) Apartment Mirjana. Tento klimatizovaný apartmán s balkonem a výhledem na moře se nachází v Rogoznici, 37 km od Splitu. Ubytování Apartment Mirjana se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Dalia

9,8

Apartment Dalia

Ubytování (Apartmán) Apartment Dalia. Apartmán Dalia nabízí klimatizované ubytování s výhledem na moře v centru Rogoznice, pouhých 500 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Apartment Dalia se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Mistral

9,8

Apartmani Mistral

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mistral. Apartmány Mistral jsou apartmány s terasou, kuchyní, posezením, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma situované v Rogoznici. Ubytování Apartmani Mistral se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Villa Flora

9,8

Apartments Villa Flora

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Flora. Apartments Villa Flora je vila situovaná v Rogoznici. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Villa Flora se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Lozica

9,8

Villa Lozica

Ubytování (Apartmány) Villa Lozica. Villa Lozica stojí jen 10 metrů od oblázkové pláže a otevírá výhled na Jaderské moře a ostrovy Rogoznica. Ubytování Villa Lozica se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Villa Lua

9,8

Apartment Villa Lua

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Lua. Apartmán Villa Lua se nachází vedle skalnaté pláže v Rogoznici a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a 5 jízdních kol, která si můžete zdarma... Ubytování Apartment Villa Lua se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Kiko

9,8

Apartment Kiko

Ubytování (Apartmán) Apartment Kiko. Apartmán Kiko nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky ve městě Rogoznica, 39 km od Splitu. Klimatizovaný apartmán se nachází 23 km od Trogiru. Ubytování Apartment Kiko se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Villa Rosina

9,8

Apartments Villa Rosina

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Rosina. Apartments Villa Rosina se nachází 2 km od Rogoznice, 5 km od Primoštenu a 70 metrů od oblázkové pláže s lehátky. Ubytování Apartments Villa Rosina se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Olic

9,7

Apartment Olic

Ubytování (Apartmán) Apartment Olic. Set in Rogoznica in the Sibenik-Knin County region, Apartment Olic features a garden. Ubytování Apartment Olic se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Leda

9,7

Apartman Leda

Ubytování (Apartmán) Apartman Leda. Situated in Rogoznica in the Sibenik-Knin County region, Apartman Leda features a patio and sea views. Ubytování Apartman Leda se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Sandra

9,7

Apartments Sandra

Ubytování (Apartmány) Apartments Sandra. Located in Rogoznica, 48 km from Vodice, Apartments Sandra provides a garden and free WiFi. The apartment offers a barbecue and a terrace. Ubytování Apartments Sandra se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Zdene

9,7

Apartment Zdene

Ubytování (Apartmán) Apartment Zdene. Apartment Zdene se nachází v Rogoznici, 48 km od Vodice, a hosté se sem mohou těšit na klimatizované ubytování s výhledem na moře, zahradu, zázemí pro... Ubytování Apartment Zdene se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Victoria

9,7

Apartment Victoria

Ubytování (Apartmán) Apartment Victoria. Apartment Victoria se nachází v Rogoznici a nabízí zázemí pro grilování, zahradu a terasu. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Victoria se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Vala

9,7

Apartments Vala

Ubytování (Apartmán) Apartments Vala. Apartments Vala se nachází v Rogoznici. Tento 3hvězdičkový apartmán má výhled na moře a stojí 27 km od Trogiru. Ubytování Apartments Vala se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Jadranka

9,7

Apartments Jadranka

Ubytování (Apartmány) Apartments Jadranka. Apartments Jadranka se nachází v Rogoznici, 11 km od Primoštenu. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Jadranka se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Ivan

9,7

Apartments Ivan

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivan. Apartments Ivan se nachází v Rogoznici a nabízí ubytování s TV a kuchyní. K vybavení patří sporák, varná deska a kávovar. Ubytování Apartments Ivan se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Holiday house Drago

9,7

Holiday house Drago

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house Drago. Prázdninový dům Drago se nachází u pláže v Rogoznici a nabízí klimatizované ubytování s patiem, zahradu, společný lounge, zázemí pro grilování a bezplatné... Ubytování Holiday house Drago se nachází ve městě Rogoznica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Ubytování ve městě Rogoznica

Město Rogoznica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1054 hotelů a ubytování ve městě Rogoznica.