Hledat

Ubytování

Ubytování město Grebaštica

Ve městě Grebaštica (Chorvatsko) máme celkem 264 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Grebaštica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Grebaštica

Apartment L&A

9,9

Apartment L&A

Ubytování (Apartmán) Apartment L&A. Tento klimatizovaný apartmán s terasou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm je situován v obci Grebaštica. Ubytování Apartment L&A se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Sunce apartments

9,9

Sunce apartments

Ubytování (Apartmány) Sunce apartments. Set in Grebaštica in the Sibenik-Knin County region and Dumići Beach reachable within 300 metres, Sunce apartments offers accommodation with free WiFi, a... Ubytování Sunce apartments se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zorić Grebaštica

9,9

Apartment Zorić Grebaštica

Ubytování (Apartmán) Apartment Zorić Grebaštica. Apartmány Zorić Grebaštica se nachází na pobřeží v obci Grebaštica. Ubytování Apartment Zorić Grebaštica se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila More

9,8

Vila More

Ubytování (Apartmány) Vila More. Vila More se nachází v Grebaštici, 28 km od Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vila More se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments 255

9,8

Apartments 255

Ubytování (Apartmány) Apartments 255. Set in Grebaštica, 27 km from Vodice, Apartments 255 offers a garden and free WiFi. Ubytování Apartments 255 se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment GRC Grebastica

9,7

Apartment GRC Grebastica

Ubytování (Apartmány) Apartment GRC Grebastica. Ubytování Apartment Grebastica nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment GRC Grebastica se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Holidays Roko

9,7

Apartments Holidays Roko

Ubytování (Apartmány) Apartments Holidays Roko. Apartmány Holidays Roko se nachází v Grebaštici, 16 km od Šibeniku. Ubytování Apartments Holidays Roko se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Branimir

9,7

Apartman Branimir

Ubytování (Apartmán) Apartman Branimir. Situated in Grebaštica in the Sibenik-Knin County region, Apartman Branimir features a patio and garden views. Ubytování Apartman Branimir se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Vila Marija

9,7

Apartments Vila Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Vila Marija. Apartments Vila Marija se nachází v obci Grebaštica v Šibenicko-kninské župě, 42 km od Splitu. Nabízí sluneční terasu a soukromý úsek pláže. Ubytování Apartments Vila Marija se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Timbar

9,7

Apartments Timbar

Ubytování (Apartmány) Apartments Timbar. Apartmány Timbar se nacházejí v Grebaštici. Nabízejí Wi-Fi zdarma, klimatizaci a zahradu s grilem. Ubytování Apartments Timbar se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ćosic

9,6

Apartments Ćosic

Ubytování (Apartmány) Apartments Ćosic. Apartments Ćosić se nachází na poklidném místě v obci Grebaštica, pouhých 200 metrů od pláže, Apartmány jsou obklopené zelení a nabízí terasu a bezplatné... Ubytování Apartments Ćosic se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Gabi

9,6

Gabi

Ubytování (Apartmány) Gabi. Apartmán Gabi se nachází v obci Grebaštica, 28 km od Vodice, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gabi se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Karmela

9,6

Apartments Karmela

Ubytování (Apartmány) Apartments Karmela. Apartmány Karmela se nachází v Grebaštici, 28 km od města Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Karmela se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Beautiful Villa 6 Metres From Sea

9,6

Beautiful Villa 6 Metres From Sea

Ubytování (Apartmány) Beautiful Villa 6 Metres From Sea. Apartmány Villa Viktorija&Gabrijel se nacházejí v obci Grebaštica a nabízejí klimatizaci i vstup do zahrady. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Beautiful Villa 6 Metres From Sea se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

No stress

9,6

No stress

Ubytování (Apartmány) No stress. No stress se nachází v obci Grebaštica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradou s grilem a výhledem na moře. Ubytování No stress se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Anka Bašić

9,6

Apartmani Anka Bašić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Anka Bašić. Apartmani Anka Bašić se nachází v Grebaštici, 28 km od Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Anka Bašić se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Šparada

9,6

Apartments Šparada

Ubytování (Apartmány) Apartments Šparada. Apartmány Šparada jsou apartmány s terasou nebo balkonem a Wi-Fi zdarma situované ve Šparadići nedaleko Grebaštice, jen 50 metrů od pláže, 12 km od... Ubytování Apartments Šparada se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Sunce Mobile Homes

9,6

Sunce Mobile Homes

Ubytování (Kemp) Sunce Mobile Homes. Sunce Mobile Homes se nachází v letovisku Grebaštica, 28 km od Vodice. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sunce Mobile Homes se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 634 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment D&D Grubišić

9,6

Apartment D&D Grubišić

Ubytování (Apartmán) Apartment D&D Grubišić. Located in Grebaštica, 100 metres from Galesnica Beach and 600 metres from Sparadici Beach, Apartment D&D Grubišić offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartment D&D Grubišić se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Šparadici

9,6

Šparadici

Ubytování (Apartmán) Šparadici. Šparadici je apartmán s výhledem na moře situovaný v Grebaštici v Šibenicko-kninské župě. K dispozici je zahrada, patio, výhled na moře, gril a restaurace. Ubytování Šparadici se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jakovljevic

9,6

Apartments Jakovljevic

Ubytování (Apartmány) Apartments Jakovljevic. Apartments Jakovljevic nabízí ubytování s výhledem na moře a grilem v obci Grebaštica. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Jakovljevic se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Ivano Apartments

9,6

Ivano Apartments

Ubytování (Apartmány) Ivano Apartments. Ivano Apartments jsou apartmány a studio situované v Grebaštici, 13 km od Šibeniku a 27 km od Trogiru. Ubytování Ivano Apartments se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Peran

9,5

Apartmani Peran

Ubytování (Apartmány) Apartmani Peran. Apartmány Peran se nacházejí v obci Grebaštica, 28 km od městečka Vodice, a nabízejí zahradu a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Peran se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Bamba

9,5

Apartment Bamba

Ubytování (Apartmány) Apartment Bamba. Apartmány Bamba se nachází v obci Grebaštica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartment Bamba se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Vesna

9,5

Apartmani Vesna

Ubytování (Apartmány) Apartmani Vesna. Apartmani Vesna se nachází v obci Grebaštica a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Apartmani Vesna se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Big Apartments

9,5

Big Apartments

Ubytování (Apartmány) Big Apartments. Big Apartments nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a grilem v obci Grebaštica. Ubytování Big Apartments se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Banovac

9,5

Apartments Banovac

Ubytování (Privát) Apartments Banovac. Apartments Banovac se nachází v obci Grebaštica, 28 km od Vodice, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Banovac se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Ivana I Martina

9,5

Apartment Ivana I Martina

Ubytování (Apartmány) Apartment Ivana I Martina. Apartmán Ivana I Martina se nachází v obci Grebaštica a nabízí zázemí pro grilování, bezplatné Wi-Fi a kuchyň. Ubytování Apartment Ivana I Martina se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

white sensation

9,5

white sensation

Ubytování (Apartmán) white sensation. Apartmán white sensation se nachází v obci Grebaštica, 28 km od města Vodice. Ubytování white sensation se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Grebaštica

9,5

Apartmani Grebaštica

Ubytování (Apartmány) Apartmani Grebaštica. Apartmány Boris se nachází ve městě Grebaštica v župě Šibenik-Knin, 26 km od Trogiru a 41 km od Splitu. Ubytování Apartmani Grebaštica se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Dalmacjia

9,4

Apartmani Dalmacjia

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dalmacjia. Apartmani Dalmacjia s terasou se nachází v Grabaštici. Ubytování Apartmani Dalmacjia se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Ana

9,4

Apartments Ana

Ubytování (Apartmán) Apartments Ana. Apartmány Ana se nachází v obci Grebaštica 250 metrů od moře. Ubytování Apartments Ana se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Mile

9,4

Apartment Mile

Ubytování (Apartmán) Apartment Mile. Apartmán Mile se nachází v obci Grebaštica, 18 km od Šibeniku, a nabízí bezplatné soukromé parkoviště i výhled na moře. Ubytování Apartment Mile se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Josipa

9,4

Apartment Josipa

Ubytování (Apartmán) Apartment Josipa. Apartmán Josipa se nachází ve vesnici Grebaštica v Šibenicko-kninské župě. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Apartment Josipa se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Luka

9,4

Apartmani Luka

Ubytování (Apartmány) Apartmani Luka. Apartmán Luka se nachází v obci Grebaštica, 41 km od Trogiru, a nabízí zahradu i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Luka se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Vila Visnjic

9,4

Vila Visnjic

Ubytování (Apartmány) Vila Visnjic. Apartmány Vila Višnjić se nacházejí v obci Grebaštica, 31 km od městečka Vodice, a nabízejí sezonní venkovní bazén a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Vila Visnjic se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Villa Maximilian

9,3

Villa Maximilian

Ubytování (Apartmány) Villa Maximilian. Villa Maximilian nabízí ubytování s grilem, zahradou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Villa Maximilian se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Vala

9,3

Apartments Vala

Ubytování (Penzion) Apartments Vala. Apartmány Vala se nachází pouhých 20 metrů od oblázkové pláže ve městě Grebaštica. Nabízí zahradu, terasu s lehátky a Wi-Fi zdarma v celém areálu. Ubytování Apartments Vala se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Grubišić

9,3

Apartments Grubišić

Ubytování (Apartmány) Apartments Grubišić. Apartmány Grubišić se nacházejí v obci Grebaštica. Nabízejí výhled na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Grubišić se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zen

9,3

Apartment Zen

Ubytování (Apartmán) Apartment Zen. Apartment Zen se nachází v obci Grebaštica v Šibenicko-Kninské župě a nabízí terasu. Dům stojí u pláže a k dispozici je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartment Zen se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Ante-Gojko

9,3

Apartments Ante-Gojko

Ubytování (Apartmány) Apartments Ante-Gojko. Apartments Ante-Gojko se nachází na poklidné místě v obci Grabaštica, 400 metrů od pláže, a nabízí snadné silniční spojení s Šibenikem a Primoštenem. Ubytování Apartments Ante-Gojko se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Jakovljević

9,2

Apartments Jakovljević

Ubytování (Apartmány) Apartments Jakovljević. Apartments Jakovljević se nachází v Grebaštici a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a kuchyní. Ubytování Apartments Jakovljević se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Lucia

9,2

Apartments Lucia

Ubytování (Apartmány) Apartments Lucia. Apartmány Lucia se nacházejí v obci Grebaštica a nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Lucia se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oluke Apartment

9,2

Oluke Apartment

Ubytování (Apartmán) Oluke Apartment. Oluke Apartment se nachází v obci Grebaštica a nabízí zázemí pro grilování a zahradu. K dispozici je také soukromá terasa. Ubytování Oluke Apartment se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartment Bana

9,2

Apartment Bana

Ubytování (Apartmán) Apartment Bana. Featuring garden views, Apartment Bana features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.3 km from Galesnica Beach. Ubytování Apartment Bana se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments M&M

9,1

Apartments M&M

Ubytování (Apartmán) Apartments M&M. Apartments M&M stojí hned u moře v obci Grebaštica, 30 metrů od parkoviště a dětského hřiště. Nabízí balkon s výhledem na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments M&M se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartments Stari Šibenik

9,1

Apartments Stari Šibenik

Ubytování (Penzion) Apartments Stari Šibenik. Apartments&Pension Stari Šibenik se nachází na klidném místě v turistické obci Grebaštica Donja, pouhých 300 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Apartments Stari Šibenik se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ŠPARADIĆI

9

ŠPARADIĆI

Ubytování (Apartmány) ŠPARADIĆI. Apartmány ŠPARADIĆI se nachází v obci Grebaštica, 31 km od obce Vodice. nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a Wi-Fi zdarma. Na místě je terasa. Ubytování ŠPARADIĆI se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartmani Cobanov Josipa

9

Apartmani Cobanov Josipa

Ubytování (Apartmán) Apartmani Cobanov Josipa. Apartmán Čobanov Josipa se nachází v obci Grebaštica a nabízí zahradu, soukromý úsek pláže, gril, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Apartmani Cobanov Josipa se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Apartman Joso

8,9

Apartman Joso

Ubytování (Apartmán) Apartman Joso. Boasting a garden and a terrace, Apartman Joso offers accommodation in Grebaštica with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Joso se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Mare

8,8

Apartments Mare

Ubytování (Apartmány) Apartments Mare. Apartments Mare se nachází v obci Grebaštica, 28 km od města Vodice. Nabízí půjčení kol zdarma a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Mare se nachází ve městě Grebaštica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa).

Ubytování ve městě Grebaštica

Město Grebaštica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 264 hotelů a ubytování ve městě Grebaštica.