Hledat

Ubytování

Požežsko-slavonská župa

V regionu Požežsko-slavonská župa (Chorvatsko) máme celkem 40 hotelů a ubytování.

Pro region Požežsko-slavonská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Požega (13), Novo Zvecevo (6), Pakrac (5), Kutjevo (5), Pleternica (5), Lipik (3), Ratkovica (2), Orljavac (1), Trenkovo (1), Velika (1). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Požežsko-slavonská župa

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Požežsko-slavonská župa

Vila Vinka

10

Vila Vinka

Ubytování (Chata) Vila Vinka. Boasting free bikes and barbecue facilities, Vila Vinka provides accommodation in Novo Zvecevo with free WiFi and mountain views. Ubytování Vila Vinka se nachází ve městě Šušnjari Kamenski hotely a ubytování (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Gold

10

Green Gold

Ubytování (Apartmán) Green Gold. Green Gold se nachází v Čaglinu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Green Gold se nachází ve městě Čaglin (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment GoodLife

10

Studio Apartment GoodLife

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment GoodLife. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Studio Apartment GoodLife is situated in Požega. Ubytování Studio Apartment GoodLife se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor GoodLife

10

Kuća za odmor GoodLife

Ubytování (Vila) Kuća za odmor GoodLife. Offering garden views, Kuća za odmor GoodLife in Požega offers accommodation, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Kuća za odmor GoodLife se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NunaNina apartmani 2

9,9

NunaNina apartmani 2

Ubytování (Apartmán) NunaNina apartmani 2. NunaNina apartmani 2 is situated in Požega and offers free bikes. Guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování NunaNina apartmani 2 se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Ruralna kuća za odmor na Orljavi

9,9

Ruralna kuća za odmor na Orljavi

Ubytování (Apartmán) Ruralna kuća za odmor na Orljavi. Apartmán Ruralna kuća za odmor na Orljavi se nachází v městečku Pleternica a nabízí zahradu, zdarma dostupné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování Ruralna kuća za odmor na Orljavi se nachází ve městě Pleternica (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rustica Nocte Boutique Apartments

9,9

Rustica Nocte Boutique Apartments

Ubytování (Apartmány) Rustica Nocte Boutique Apartments. Rustica Nocte Boutique Apartments se nachází v Požega a nabízí bar, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Rustica Nocte Boutique Apartments se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

NunaNina apartmani

9,7

NunaNina apartmani

Ubytování (Apartmán) NunaNina apartmani. Set in Požega, NunaNina apartmani offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování NunaNina apartmani se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Apartmani Dora

9,7

Apartmani Dora

Ubytování (Apartmány) Apartmani Dora. Apartmani Dora se nachází v Požehe a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmani Dora se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellness B&B Winery Sontacchi

9,6

Wellness B&B Winery Sontacchi

Ubytování (Bed and breakfast) Wellness B&B Winery Sontacchi. Providing free bikes, Wellness B&B Winery Sontacchi provides accommodation in Kutjevo. All units feature air conditioning and a satellite flat-screen TV. Ubytování Wellness B&B Winery Sontacchi se nachází ve městě Kutjevo (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Baka Ljuba

9,6

Baka Ljuba

Ubytování (Bed and breakfast) Baka Ljuba. Located in Kutjevo in the Požega-Slavonia County region, Baka Ljuba provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Baka Ljuba se nachází ve městě Kutjevo (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prenoćište Schon blick

9,5

Prenoćište Schon blick

Ubytování (Bed and breakfast) Prenoćište Schon blick. Featuring a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, and a bar, Prenoćište Schon blick offers accommodation in Vetovo with free WiFi and lake views. Ubytování Prenoćište Schon blick se nachází ve městě Pozecká-slavonijská župa (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Slavonska Kuća

9,5

Apartment Slavonska Kuća

Ubytování (Apartmán) Apartment Slavonska Kuća. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Pleternici. Zahrnuje tradiční dřevěný nábytek a terasu. Ubytování Apartment Slavonska Kuća se nachází ve městě Pleternica (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Robinson Vila Kitokret

9,5

Robinson Vila Kitokret

Ubytování (Vila) Robinson Vila Kitokret. Robinson Vila Kitokret is located in Kutjevo and offers barbecue facilities and a terrace. The property has garden and mountain views. Ubytování Robinson Vila Kitokret se nachází ve městě Venje (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruralna kuća za odmor NINA

9,5

Ruralna kuća za odmor NINA

Ubytování (Prázdninový dům) Ruralna kuća za odmor NINA. Ruralna kuća za odmor NINA se nachází v Kutjevu a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a gril. Ubytování Ruralna kuća za odmor NINA se nachází ve městě Čaglin (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Baron

9,5

Kuća za odmor Baron

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Baron. Kuća za odmor se nachází v Kutjevu v oblasti Požega-Slavonia. Baron má balkon a výhled do zahrady. Ubytování Kuća za odmor Baron se nachází ve městě Kutjevo (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroturizam Dobrogošće

9,3

Agroturizam Dobrogošće

Ubytování (Penzion) Agroturizam Dobrogošće. Agroturizam Dobrogošće je penzion situovaný v Čaglinu. Nabízí zahradu, sdílený lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Agroturizam Dobrogošće se nachází ve městě Čaglin hotely a ubytování (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Seoski Turiziam Larva

9,2

Seoski Turiziam Larva

Ubytování (Venkovský dům) Seoski Turiziam Larva. Situated just 7 km from Papuk Geopark Visitor Centre, Seoski Turiziam Larva features accommodation in Trenkovo with access to a shared lounge, a garden, as... Ubytování Seoski Turiziam Larva se nachází ve městě Trenkovo hotely a ubytování (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prenociste Klas

9,1

Prenociste Klas

Ubytování (Penzion – hostinec) Prenociste Klas. Prenociste Klas leží v Pleternici a nabízí bezplatné Wi-Fi. Některé pokoje mají také balkon s výhledem na řeku. Letiště Osijek leží 116 km odtud. Ubytování Prenociste Klas se nachází ve městě Pleternica (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Guest House Bagi

9

Guest House Bagi

Ubytování (Penzion) Guest House Bagi. Located in Požega, Guest House Bagi features a bar, garden, BBQ facilities, and free WiFi throughout the property. Ubytování Guest House Bagi se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zlatni Lug

8,8

Zlatni Lug

Ubytování (Penzion – hostinec) Zlatni Lug. Zlatni Lug offers pet-friendly accommodation in Požega. Ubytování Zlatni Lug se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Akademija Graševine

8,8

Akademija Graševine

Ubytování (Penzion – hostinec) Akademija Graševine. Situated in Kutjevo, Akademija Graševine has a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Akademija Graševine se nachází ve městě Kutjevo (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison Anka

8,7

Maison Anka

Ubytování (Prázdninové domy) Maison Anka. Holiday Home Maison Anka se nachází v obci Ratkovica a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Maison Anka se nachází ve městě Ratkovica (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pakrac

8,7

Hotel Pakrac

Ubytování (Hotel) Hotel Pakrac. Hotel Pakrac has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Pakrac. Ubytování Hotel Pakrac se nachází ve městě Pakrac (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House of wine

8,6

House of wine

Ubytování (Hotel) House of wine. Set in Kutjevo, House of wine has a restaurant, bar, terrace, and free WiFi throughout the property. The hotel features family rooms. Ubytování House of wine se nachází ve městě Kutjevo (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maison Maryla

8,5

Maison Maryla

Ubytování (Apartmán) Maison Maryla. Maison Maryla se nachází ve vesnici Ratkovica a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Maison Maryla se nachází ve městě Ratkovica (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Grgin Dol

8,5

Guest House Grgin Dol

Ubytování (Penzion) Guest House Grgin Dol. Featuring free WiFi and a terrace, Guest House Grgin Dol offers accommodation in Požega. Guests can enjoy the on-site bar. Ubytování Guest House Grgin Dol se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bed & Breakfast Vila Stanišić

8,4

Bed & Breakfast Vila Stanišić

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Vila Stanišić. With garden views, Bed & Breakfast Vila Stanišić is set in Požega and has a restaurant and a 24-hour front desk. Ubytování Bed & Breakfast Vila Stanišić se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Zimmer Frei

8,1

Zimmer Frei

Ubytování (Penzion) Zimmer Frei. Zimmer Frei is located in Požega and features a garden. Each room includes a patio. Ubytování Zimmer Frei se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Stari Grad

8,1

Stari Grad

Ubytování (Penzion – hostinec) Stari Grad. Set in Požega, Stari Grad has a restaurant, bar and free WiFi throughout the property. Every room has a patio. Ubytování Stari Grad se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Sobe s kupaonicom - Pakrac

8

Sobe s kupaonicom - Pakrac

Ubytování (Penzion) Sobe s kupaonicom - Pakrac. Located in Pakrac, Sobe s kupaonicom - Pakrac features a bar, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Sobe s kupaonicom - Pakrac se nachází ve městě Pakrac (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 526 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe MARTA

7,8

Sobe MARTA

Ubytování (Bed and breakfast) Sobe MARTA. Sobe MARTA se nachází v Pleternici a nabízí výhled na město, bar a terasu. Ubytování Sobe MARTA se nachází ve městě Pleternica (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prenociste Denis

7

Prenociste Denis

Ubytování (Penzion – hostinec) Prenociste Denis. Situated in Velika, Prenociste Denis has a bar, garden, terrace, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Prenociste Denis se nachází ve městě Velika hotely a ubytování (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Sobe Lipik

Sobe Lipik

Ubytování (Penzion) Sobe Lipik. Sobe Lipik is set in Lipik and has a garden and a terrace. The air-conditioned rooms provide a garden view and come with a desk and free WiFi. Ubytování Sobe Lipik se nachází ve městě Lipik (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 663 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Yosefsfeld

Yosefsfeld

Ubytování (Bed and breakfast) Yosefsfeld. Set in Kutjevo, Yosefsfeld offers free WiFi, and guests can enjoy a bar, a garden and a terrace. Ubytování Yosefsfeld se nachází ve městě Kutjevo (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 311 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PaVino

PaVino

Ubytování (Bed and breakfast) PaVino. Offering a bar, PaVino provides accommodation in Požega. Ubytování PaVino se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing home in Novo Zvecevo with Outdoor swimming pool, Sauna and 4 Bedrooms

Amazing home in Novo Zvecevo with Outdoor swimming pool, Sauna and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Novo Zvecevo with Outdoor swimming pool, Sauna and 4 Bedrooms. Boasting a sauna, Amazing home in Novo Zvecevo with Outdoor swimming pool, Sauna and 4 Bedrooms is situated in Novo Zvecevo. Ubytování Amazing home in Novo Zvecevo with Outdoor swimming pool, Sauna and 4 Bedrooms se nachází ve městě Novo Zvecevo (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 24 345 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

OK studio & rooms Lipik

OK studio & rooms Lipik

Ubytování (Penzion) OK studio & rooms Lipik. Situated in Lipik, OK studio & rooms Lipik has a garden and a terrace. The air-conditioned rooms provide a city view and come with a wardrobe and free... Ubytování OK studio & rooms Lipik se nachází ve městě Lipik (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Luma

Apartman Luma

Ubytování (Apartmán) Apartman Luma. Apartman Luma is located in Požega. The apartment consists of 2 separate bedrooms, 1 bathroom and a living room. Ubytování Apartman Luma se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nice home in Novo Zvecevo w/ Indoor swimming pool, Sauna and 3 Bedrooms

Nice home in Novo Zvecevo w/ Indoor swimming pool, Sauna and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Nice home in Novo Zvecevo w/ Indoor swimming pool, Sauna and 3 Bedrooms. Nice home in Novo Zvecevo w/ Indoor swimming pool, Sauna and 3 Bedrooms is located in Novo Zvecevo. Ubytování Nice home in Novo Zvecevo w/ Indoor swimming pool, Sauna and 3 Bedrooms se nachází ve městě Novo Zvecevo (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Marica

Apartman Marica

Ubytování (Apartmán) Apartman Marica. Apartman Marica is situated in Vetovo. The nearest airport is Osijek Airport, 102 km from the apartment. Ubytování Apartman Marica se nachází ve městě Pozecká-slavonijská župa (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 917 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Minea

Apartmani Minea

Ubytování (Apartmány) Apartmani Minea. Apartmani Minea se nachází v Pakraci a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Využívat zde můžete bezplatné Wi-Fi. Nechybí ani terasa. Ubytování Apartmani Minea se nachází ve městě Pakrac (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Maja

Vila Maja

Ubytování (Vila) Vila Maja. Set in Brestovac, Vila Maja features accommodation with a private pool and garden views. Guests benefit from a balcony and a terrace. Ubytování Vila Maja se nachází ve městě Brestovac (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac

Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac. Located in Novo Zvecevo, Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac provides accommodation with a private pool. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac se nachází ve městě Brestovac hotely a ubytování (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Transit accommodation

Transit accommodation

Ubytování (Privát) Transit accommodation. Situated in Pakrac in the Požega-Slavonia County region, Transit accommodation features accommodation with free private parking. Ubytování Transit accommodation se nachází ve městě Pakrac (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Vila Sara

Vila Sara

Ubytování (Chata) Vila Sara. Located in Novo Zvecevo, Vila Sara provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Vila Sara se nachází ve městě Novo Zvecevo (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Kuća za odmor Jelka Lipik

Kuća za odmor Jelka Lipik

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Jelka Lipik. Kuća za odmor Jelka Lipik is set in Lipik. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytování Kuća za odmor Jelka Lipik se nachází ve městě Lipik (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ruralna kuća za odmor Viktorija

Ruralna kuća za odmor Viktorija

Ubytování (Apartmán) Ruralna kuća za odmor Viktorija. Set in Čaglin in the Požega-Slavonia County region, Ruralna kuća za odmor Viktorija has a garden. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytování Ruralna kuća za odmor Viktorija se nachází ve městě Čaglin (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mateo

Villa Mateo

Ubytování (Chata) Villa Mateo. Offering garden views, Villa Mateo in Požega provides accommodation and a terrace. A buffet breakfast can be enjoyed at the property. Ubytování Villa Mateo se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Home Zlatni Lug

Vila Home Zlatni Lug

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Home Zlatni Lug. Located in Požega, Vila Home Zlatni Lug offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as access to a garden with... Ubytování Vila Home Zlatni Lug se nachází ve městě Požega (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac

Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac. Boasting a sauna, Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac is situated in Novo Zvecevo. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Brestovac se nachází ve městě Brestovac hotely a ubytování (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 320 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v regionu Požežsko-slavonská župa - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 40 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Požežsko-slavonská župa.

Pro region Požežsko-slavonská župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Požega (13), Novo Zvecevo (6), Pakrac (5), Kutjevo (5), Pleternica (5), Lipik (3), Ratkovica (2), Orljavac (1), Trenkovo (1), Velika (1). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Požežsko-slavonská župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Vila Vinka (10*), Kuća za odmor GoodLife (10*), NunaNina apartmani 2 (9,9*), Ruralna kuća za odmor na Orljavi (9,9*), NunaNina apartmani (9,7*), Wellness B&B Winery Sontacchi (9,6*), Baka Ljuba (9,6*), Apartment Slavonska Kuća (9,5*), Robinson Vila Kitokret (9,5*), Agroturizam Dobrogošće (9,3*).

Region Požežsko-slavonská župa může být skvělým místem pro strávení dovolené.