Hledat

Ubytování

Ubytování město Pleternica

Ve městě Pleternica (Chorvatsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pleternica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pleternica

Ruralna kuća za odmor na Orljavi

9,9

Ruralna kuća za odmor na Orljavi

Ubytování (Apartmán) Ruralna kuća za odmor na Orljavi. Apartmán Ruralna kuća za odmor na Orljavi se nachází v městečku Pleternica a nabízí zahradu, zdarma dostupné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování Ruralna kuća za odmor na Orljavi se nachází ve městě Pleternica (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 173 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Slavonska Kuća

9,5

Apartment Slavonska Kuća

Ubytování (Apartmán) Apartment Slavonska Kuća. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Pleternici. Zahrnuje tradiční dřevěný nábytek a terasu. Ubytování Apartment Slavonska Kuća se nachází ve městě Pleternica (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Prenociste Klas

9,1

Prenociste Klas

Ubytování (Penzion – hostinec) Prenociste Klas. Prenociste Klas leží v Pleternici a nabízí bezplatné Wi-Fi. Některé pokoje mají také balkon s výhledem na řeku. Letiště Osijek leží 116 km odtud. Ubytování Prenociste Klas se nachází ve městě Pleternica (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Studio Apartment Slavonska kuća

Studio Apartment Slavonska kuća

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Slavonska kuća. Studio Apartment Slavonska kuća is set in Pleternica and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Studio Apartment Slavonska kuća se nachází ve městě Pleternica (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Koliba Bećara

Koliba Bećara

Ubytování (Chata) Koliba Bećara. Located in Pleternica in the Požega-Slavonia County region, Koliba Bećara has a terrace. This lodge features barbecue facilities and free private parking. Ubytování Koliba Bećara se nachází ve městě Pleternica (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

OPG Blašković

OPG Blašković

Ubytování (Bed and breakfast) OPG Blašković. OPG Blašković has city views, free WiFi and free private parking, situated in Pleternica. Ubytování OPG Blašković se nachází ve městě Pleternica (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Pleternica

Město Pleternica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Pleternica.