Hledat

Ubytování

Ubytování město Pleternica

Ve městě Pleternica (Chorvatsko) máme celkem 5 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Pleternica

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pleternica

Ruralna kuća za odmor na Orljavi

9,9

Ruralna kuća za odmor na Orljavi

Ubytování (Apartmán) Ruralna kuća za odmor na Orljavi. Apartmán Ruralna kuća za odmor na Orljavi se nachází v městečku Pleternica a nabízí zahradu, zdarma dostupné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování Ruralna kuća za odmor na Orljavi se nachází ve městě Pleternica (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Apartment Slavonska Kuća

9,5

Apartment Slavonska Kuća

Ubytování (Apartmán) Apartment Slavonska Kuća. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Pleternici. Zahrnuje tradiční dřevěný nábytek a terasu. Ubytování Apartment Slavonska Kuća se nachází ve městě Pleternica (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Sobe MARTA

7,8

Sobe MARTA

Ubytování (Bed and breakfast) Sobe MARTA. Sobe MARTA se nachází v Pleternici a nabízí výhled na město, bar a terasu. Ubytování Sobe MARTA se nachází ve městě Pleternica (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Studio Apartment Slavonska kuća

Studio Apartment Slavonska kuća

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Slavonska kuća. Studio Apartment Slavonska kuća is set in Pleternica and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Studio Apartment Slavonska kuća se nachází ve městě Pleternica (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

OPG Blašković

OPG Blašković

Ubytování (Bed and breakfast) OPG Blašković. OPG Blašković has city views, free WiFi and free private parking, situated in Pleternica. Ubytování OPG Blašković se nachází ve městě Pleternica (Chorvatsko - Požežsko-slavonská župa).

Ubytování ve městě Pleternica

Město Pleternica se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5 hotelů a ubytování ve městě Pleternica.